Jump to content

Sawyerdroid

משתמשים רשומים
    60
Everything posted by Sawyerdroid

1. יום שישי בודק את ההמבורגר במקדונלדס. צפן לעדכונים.
  2. תקנה מנוי רגיל. ככה ב10 משחקים שתגיע תהנה מהמנוי בלי בלאגן, ואת ה 8 ניקובים שישארו לך תבקש מחבר למכור ב50 שקל לניקוב ( מה שיחזיר לך 400 שקל) גם יותר זול מ2 מנויי לוחם, וגם תוכל לעזור לחברים שנתקעו בלי כרטיס במחיר של 50 לניקוב (ככה שתצא אח)
  3. ניסיתי לא לרדת לפסים אישיים. אבל זה כבר מעצבן. בזמן שאתה קורא לי קשקשני ומזיין בשכל במרץ בפורום בכל מני פעולות שלא יעשו כלום. יש כבר אנשים (שלא נאמר אני) שכבר דואגים לשיםור המצב, שיחות עם ההנהלה. הורדת מחירים.לכל השערים והעלאה מחדש של אופציית המנוי ותיק. וממי אני מקבל מוסר? מהגיבור שמדבר על לא לעשות מנוי אחרי שהיה לו מנוי בחינם!! והוא גם ככהלא בא למשחקים. אז.
  4. לא עברו 5 שעות ואנשים נתחילים להבין שחרם לא יהיה פה מהפורום. וקולות הגיון מתחילים להפציע. עכשיו רק נותר לארגן משהו אמיתי לטווח הארוך.
  5. אתה כמעט צודק. לאנשים יש זיכרון קצר. אבל אני הייתי שותף פעיל ל2 מקרים כאלו. אחד לאחד. כמובן ששניהם הובילו לשומקום ולאפס תוצאות. כמו המרד הזה שלעולם לא יצא מבעד לנושא הזה. אני מציע משהו אחר. פעולה אמיתית. חשיבה לטווח ארוך. להתחיל היום להלחם על מחר. על העתיד. טבל במקום לנסות להבין את זה ולתעל את האנרגיות שקיבלתם עכשיו. אנשים מקללים אותי ורבים איתי ומנסים להוציא אותי רע. זה לא באמת מזיז לי. אני פשוט מיואש מזה שאני יודע שזה יקרה גם שנה הבאה ועוד שנתיים. ושבדיוק אותם אנשים שצורחים פה חרם מנויים לא יצעדו איתי העונה הזאת במלחמה על העונה הבאה. אתה כמעט צודק. לאנשים יש זיכרון קצר. אבל אני הייתי שותף פעיל ל2 מקרים כאלו. אחד לאחד. כמובן ששניהם הובילו לשומקום ולאפס תוצאות. כמו המרד הזה שלעולם לא יצא מבעד לנושא הזה. אני מציע משהו אחר. פעולה אמיתית. חשיבה לטווח ארוך. להתחיל היום להלחם על מחר. על העתיד. טבל במקום לנסות להבין את זה ולתעל את האנרגיות שקיבלתם עכשיו. אנשים מקללים אותי ורבים איתי ומנסים להוציא אותי רע. זה לא באמת מזיז לי. אני פשוט מיואש מזה שאני יודע שזה יקרה גם שנה הבאה ועוד שנתיים. ושבדיוק אותם אנשים שצורחים פה חרם מנויים לא יצעדו איתי העונה הזאת במלחמה על העונה הבאה.
  6. רונן. זה כבר גובל בגניבת דעת. אתה יודע טוב מאוד ששער 11 יהיה מלא ואי אפשר יהיה לקנות אליו כרטיסים. ניקובים לא יהיה מספיק לכולם, וגם אם כן. זה יהיה במחירים אסטרונומים. 3 משחקים שהם דרבים וחיפה לבד מביא אותך.ל 800. אז בחיאת. הצעד הזה טוב רק אם אתה מארגן יותר מאלף שלא יקנו מנוי ויצרחו את זה. ואתה בחייייים לא עודה את זה. אתם תבינו טת זה במוקדם או במאוחר. ממש חבל לי שאנשים שאני מעריך יוצאים נגדי ככה. סהכ כי אני חושב שהם הולכים לצעד לא אפשרי.
  7. רונן. אני ממש ממש לא מנסה לדכא אף אחד. אני רוצה.לתעל את כל ההתלהבות הזאת.לצעדים אפשריים. זה לא ריאלי. אני לא מאמין שאנשים באמת יקשיבו למה דהולך פה. כשזה בפחרום קל להגיד ולהלהיב..סרגע האמת? יעשו מנוי.
  8. זיון שכל גולם. קודם כל. כל מה שאני אומר פה אני אומר בפנים. דבר שני, אני לא צוחק ולא מושעשע. אני סהכ רוצה שאנשים יקדישו את הזמן והרצון שלהם.לפעולות שלדעתי יש להן סיכוי הצלחה יותר גבוה. אין לי בעיה שכל הפורום יצא נגדי כאילו אני שונא מכבי או נגד הקהח או אנערף. אבל רובכם יודעים מי אני ושאם יש פעילות שאני מאמין שיש לה סיכוי. אני ארתם בכל הכוח ואעשה מה שצרנך בשבילה. החרם מנויים שיתארגן או לא יתארגן בפורום מעכשיו לעכשיו הוא חסר סיכוי בגלל שאין לו ראש. אין לו מספיק אנשים ובעיקר טין לו זמן. מה שאבנר אמר. אף אחד לא יגיש דף ריק כי יפחדן שנם לבד.
  9. אני באמת שמח לראות את המחאה והאקטיביזם בקרב הקהל. זה חדשות נהדרות לקהל של מכבי. אני פשוט באמת ובתמים מאמין שזה יגמר בצעקה בפורום. כמו בכל השנים שעברו והאיומים שלא קויימו. בכל מקרה באמת המון בהצלחה.
  10. אני באמת שמח לראות את המחאה והאקטיביזם בקרב הקהל. זה חדשות נהדרות לקהל של מכבי. אני פשוט באמת ובתמים מאמין שזה יגמר בצעקה בפורום. כמו בכל השנים שעברו והאיומים שלא קויימו. בכל מקרה באמת המון בהצלחה.
  11. חס וחלילה. מה שצריך לעשות זה לחכות שהשחקן ה12 ידבר עם ההנהלה על המחירין וישיג הנחות מנוי ותיק /הנחה למי שעושה עד לתאריך x אח אנערף. פתרון זמני של 200 שקל כדי לעבור את העונה. ואז אני מצפה. (וזה לא יקרה) שכל אותם גלדיאטורים שצועקים כאן לחרם יתחילו כבר מעכשיו להתארגן. לאסוף חתימות ולדבר עם ההנהלה על העונה אחריי ואחרי ואחרי. להסביר שאנחנו לא נשלם אגורה יותר מחיפה והפועל ושהמחירים המקסימליים יהיו xyz. לעדכן את הפורום על המאבק בהנהלה לעונה הבאה ובמקרה הצורך. כשהקהל ערוך ומאורגן. לצאת עונה הבאה לחרם מנויים אפקטיבי במידה ולא יענו לדרישותנו. כי היום. אף אחד לא יצא לחרם ולא יקנה מנוי כשהוא לא בטוח כמה ולמה ואיך ומי איתו. ובסוף בזמן שהטא יהיה עם 50 ח 'ברה בחרם כולם ימלאו את 11 והוא בסוף גם ידפק לבד. וגם ישלם יותר כדי לשבת ב13 בלי עידוד ובלי חברים.
  12. קיצר, אני רושם לעצמי את כל אלו שאמרו שהם לא עושים מנוי ויהיה חרם כדי לצחוק עליהם במצזור הראשון. בסופו של דבר מה שכתבתי בהודעה הראשונה יקרה. כמה אנשים יצעקו חרם, ראדי הארגונים ידברו עם ההנהלה שבצעד "מתחשב" תחזיר את נושא המנוי הותיק שיוריד 150-200 שקל מהמנוי. עדיין רובנו נקנה בחבר ביותר זול. חלק ישקרו לעצמם שהאעלק חרם בפורום עשה משהו. חלק יבינו את הטעות וישתקו. בשנה הבאה אותו עניין יעלה בדיוק ואותו סיפור יחזור כרוניקה ידועה מראש. חבל על הטאץ' של הגלקסי שצריך להמרח בארטיק מטרה.
  13. עומר. אני לא מסוגל להחרים וגם לא מתכנן. וזה לא העניין. האנדים לא יעשו חרם בקטע של 'לא קונה מנוי" אלא בקטע של "תורידו מחירים כדי שאקנה מנוי" ופשוט אין מסםיק זמן וכוח כדי להתארגן לכמות שתשפיע. אתם ממשיכים לזיין פה תשכל. אבל אני מוכן להתערב פה עם כל אחד ועל מה שהוא רוצה שלא יהיה פה חרם מנויים. לפחות לא אחד מכובד.
  14. אני מודאג הלך בוזגלו? חייבים עוד קשר. יש בעיה באמצע (תמיר/אוחיון) מאסט למצב הזה. ואפדר להגיד שגם עוד בלם טוב לא היה מזיק במצב הפצועים שלנו. (בטח ובטח אם הוא מתכנן לשחק עם 3) לדעתי יש לנו סגל נהדר ומוכשר מאוד. וחבל שעל 2-3 עמדות תיפול קבוצב שבאמת יכולה.לרוץ רחוק.
  15. אני אוכל במק חינם בסיבוס. מתאים לי!!
  16. דיברנו בטלפון. חשבתי שסגרנו תנושא...
  17. םפוראבר. עוד פעם אתה מציע אותה ואתה מת.
  18. אני פשוט נדהם מאיך אתה מציג/רואה דברים הפוך לגמריי מהמציאות. הופעות עשור? מציצה עצמית? סחיטת כסף ומסחור? אביב גפן לא רוצה לעשות עוד "עשורים" זאת פשוט דרישה עצומה של המעריצים ממנו ונושא שלא עוזבים אותו בו. הקהל של אביב גפן מתגעגע לאלבומים הישנים ולקצת סאונד של פעם ומתחנן להופעות כאלו. אביב מעצמו כל הזמן מכריז שלא יהיו עשורים ואז נכנע לקהל ולמנהל האישי שלו שאומר לו שהוא "חייב" לקהל את זה. בכל הנוגע למחיר, הוא אמנם גבוה אבל בסהכ שווה את זה. הופעה של 33 שירים. (שעתיים וחצי) עם הזמר סולו השני בגודלו בארץ (אחרי ארצי הממוסחר) הלהקה המצליחה בארץ (לצערי) והדבר הכי מצליח שייצר דור הריאלטי בהאנגר 11 ועוד עם פיסים מאורות ותפאורה מיוחדת. כל זה בנוסף לדיסק סופר נדיר מ1993 שאני יודע בוודאות שהיו לו הצעות מכל מני ארומה למכור אותו בכסף ולעשות עליו רווח. אז כן, במצב ובמחירים של היום דבר כזה שווה 160 שקל. ועובדתית? שבוע לפני ההופעה, במקום הסגור הגדול בארץ והיא סולד אאוט (3000 מקומות לא הולך ברגל ב 160 שקל) ואני יודע אישית על אנשים שקנו ב300+ שקל מספסרים כאילו זה היה דרבי. אז בחיאת עומר. אני הראשון בארץ שמבקר את אביב כשצריך. אבל אתה סתם כתבת פה שטויות חסרות בסיס שמראות על חוסר ידע מוחלט בתחום שעליו חפרת, וחבל. *סתם חשוב לי להוסיף כמה עובדות כדי להראות שאתה לא רק מדבר שטויות אלא גם נותן עובדוצ שקריות ופשוט ממציא נתונים כדי להעביר את הנקודה התלושה שלך. 1. הייתי בעשורים ל 3 אלבומים של היהודים 2. הייתי שנה שעברה בהופעה לאיקס שנים למפלצות התהילה 3. יש לי על המחשב לפחות 2 עשורים לברי סחרוף 4. פספסתי עשור למוניקה סקס לא מזמן וכל אלו סתם מהראש. אם נחפש בכוח יהיו לי פה המון דוגמאות. אז בחיאת, חלאס לזיין בשכל.
  19. חחחחחח עכו דיי. יורדות לי דמעות.
  20. באמת שהפעם יצא לכם אדיר. סופסוף עושים לי טיזינג חצי שנה וזה משתלם. באמת אדיר.
  21. חחחח ככה את זורק את גאל? בושה. פשוט בושה.
  22. אבל איזה ספרה? (סתם לעניין)
  23. אפס. לא הייתי מסוגל לשמוע מישהו עם דעוצ כאלו פרימיטיביות ועלובות. הלוואי שיצא לו בן הומו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.