Jump to content

Sawyerdroid

משתמשים רשומים
    60
Everything posted by Sawyerdroid

1. מסקנה: אנשים מעדיפים לקנות בזול אם יש להם אפשרות כזאת.
  2. הסוס לעומת החולצה הזאת היא חולצה יותר נדירה ויותר נוסטלגית. ככה ששוי שלה עם מספר. (בעיקר אם זה 8) הייתי מעריך בכ250 שקל כמחיר הוגן.
  3. מי זה יאיר אלי? @@" קיצר, נראה שהכרטיסים מתחילים לאזול. מי שמתכנן בוודאות לעשות דרך ארגון כלשהו. שיעשה עכשיו.
  4. אוהדי מכבי (לפחות כארגונים) לא הגיעו לאימון פתיחה "רשמי" מסיבות אלו ואחרות. אבל, אתה תמיד מוזמן ללכת לסתם אימונים. נגיד האימון המסכם לפני לאנקראן (בדוק יש כזה מתישהו)
  5. רונן, בקשה ועיצה אישית. כמו שזה נראה לי ההנהלה לא תשבר העונה. אם מגיעים למצב של הדברות איתה תתחיל במגעים רציניים לקו מחירים כללי לעונות הבאות. תחסוך לכולנו את התסכול שנחוש אם מכבי לא תסכים ותנצל את הרוח שיש לך במפרשים בשביל למצות את הצעד הזה בצורה אפקטיבית, רחבה ורצינית. אני מבין שכואב לכם "להקריב" את העונה. אבל לפעמים אין ברירה ובמצבים מסויימים הסיכוי היחיד להתקדם הוא דרך הקרבה מסויימת. אני בטוח בכל מקרה שהמטרה המשותפת של כולם היא ראייה קדימה, ולא רק המנוי הספציפי הזה.
  6. מנסיון: תצלום ת.ז, מספר כ.א (4 ספרות אחרונות גם יכול להספיק) וייפוי כוח עם חתימה שאתם יכולים לחרטט בעצמכם. בסוף יהיה בסדר..
  7. בהצלחה!! תבוא חדים, מרוכזים וקרי רוח. כמה שעות וזה מאחוריכם!!
  8. קשה לשפט מתמונה אחת. אבל.לפי מה שאומרים + המצב שהיא מראה? הטא דווקא ירד קצת. ואני מאמין שאם בשבועיים הקרובים הוא יעבוד חזק ולא יפצע/יוותר לעצמו הוא יוריד גם תכמה קג שנותרו. התסכול מובן, אבל אני מקווה שזה באמת עניין שולי ושנראה את יצחקי בכושר.
  9. סעמק. תעדכנו מה קורה שם. אני בעבודה ולא מבין :/ דין מורי ואניימה. זה מה שאתם כתובים.
  10. נכון. אני לא רואה ולא מבין בכדורגל... 999...
  11. חבר שלי. תגיד שאתה רוצה לראות את רן שוחה בלילה. קיצר, הייצי בכפק המכבייה בגלל הג'ודו מגיל איזה 8 עד 12. גלורי דייז בהחלט. אבל אני לא באמת זוכר מה יש שם חוץ מהמגלשה הצהובה, פרקט של כדורסל ואולם ג'ודו, אז..
  12. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח גברי המלך.
  13. אבל... איפה המלחמה פה? איך הם נלחמים איתכם? יש לי קצת האנגובר, ועדיין בוקר והכל. אבל אני ממש ממש מבולבל כרגע ואני מרגיש שאתה הסיבה לזה.
  14. בשביל המאבק? אין הבדל בין חבר ללא. זה יוצא בדיוק אותו מנוי ומכבי מקבלת את אותו כסף.
  15. חחחחחחחחחח למי שיש קשרים ויכול להשיג בחבר, תעשו! מי שלא? שיאבק את המאבק של כל הקהל בזמן שהם נהנים ממנוי מוזל? ההודעה הכי הזויה של 2011 עד כה. אני מתקשר להעיר את תמיר שישים בנושא שלו
  16. כן. אבל האנשים פה הם ברובם האנשים שצריכים לעשות מנוי ל11. הפחד שלי הוא שחברים שלי/אנשים שצריכים להיות בשער 11 לא יהיו. אז סה"כ אני מבקש, שאנשים יהיו ערניים..
  17. אין ספק רונן. אבל מהערכה שלי למעלה מ1500 מנויים ל 11 ימכרו לארגונים. תוסיף ת500 ימכרו עד שיצאו לארגונים וזה יוצא יותר מ 200 מתוך. 2800. בדלב הזה כל מי שלא עשה ילחץ שיש מאות מנויים אחרונים, יעשה וכל מי שהיסס/החרים/פעל? נדפק. אני מקווה מאוד שאנשים פה גם עם החרם מוכנים עם כסף זמין ביד לקנייה מהירה. מבטיח לעדכן כשישארו מעט. אם אדע...
  18. לא נמכרו 100מנויים. נמכרו נכון לעכשיו פחות מ400. הבעיה היא לא כזאת. הצעדים בפייסבוק, מיילים, פקסים וטלפונים זה נהדר. אלוהים יודע אם זה יעזור, אבל זה מבורך. הבעיה היא שבשער 11 החדש יש רק 2800 מקומות שצריכים להספיק לכל הארגונים, המעטפות שלהם, הקהל הרחב שמעודד וכל מי שאין לו כסף.לשערים אחרים. אני באמת ובתמים מאמים שברגע שיצאו מנויים בחבר, משרד הביטחון, ארגון המורים וכו יחטפו המנויים ל11 והאנשים שמנסים להלחם על עקרונות ישארו בלי מנוי ל 11.
  19. קודם כל, זאת לפחות שנה שניה שהוא במודעות. אבל זה לא העניין. זה סהכ המון ספינים יחצ טוב. לוזון חי בסרט. ומצוקה מתמדת בחלוצים בארץ ושחקנים להתלהב מהם. שחקן סבבה עם אחלה נתונים פיזיים ויכולת אישית סבבה. אבל לא איזה עילוי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.