Jump to content

Sawyerdroid

משתמשים רשומים
    60
Everything posted by Sawyerdroid

1. הוא פשוט אפס צבוע והוא איבד כל לגיטימציה בעיניי לנצח. לא כזה מפריע לי כמו שאני בהלם מכמה אפס אפשר להיות לסקר את מחאת האתיופים בתור מפגין ולהלחם במשטרה ולהצדיק את הזכות להפגין ולגבות אלימות ולטשטש גבולות ואז במקרה של מכבי והמשטרה להתנהג ככה. רק אפס אינטרסנט צבוע יכול להתנהג ככה ולכן מעתה והלאה האפס הזה חסר משמעות בשבילי, לעולם לא אקשיב למילה שלו. זבל.
  2. לא יכול להסביר את הבוז וחוסר הכבוד שלי ל"אוהדי מכבי" ששופטים את השחקן הנשוי. אני ממש מכיר את רובכם הגדול, בנס אתם לא בתולים. בהנתן אופציה כזאת גם אם אתם נשואים עם 13 ילדים הייתם עושים, זה מציאות אחרת זה עולם אחר ואני לא מצליח להבין אם אנשים פשוט מטומטמים שהם לא מבינים את זה או שהם עד כדי כך לא מודעים שהם משקרים לעצמם שהיו נוהגים אחרת, הזייה. באמת.
  3. זה היה ערב מדהים ואני באמת מאושר במקסימום, ככ הרבה השגנו היום וזאת בהחלט הייתה החותמת המושלמת לעונה המדהימה הזאת. ועדיין, הלוואי ויכלנו לחגוג את זה אחרת. ומכבי 19/20, החיילים של איביץ'. תודה.
  4. דרבי רביעי העונה, שני השבוע - נגד הפועל שהצהירה שתעשה הכל כדי לא לתת לנו לחגוג לה על הראש או לפחות תנסה לכבוש. מכבי בימנו כבר עברה ל3-5-2 עם שחקנים כמעט רנדומלים, המגמה נמשכת - פיבן וקנדיל בהגנה ריקן באמצע וחוד של בלקמן ואלמוג. עוד משחק, עוד שלישייה עוד שער נקי, שוב השערים מגיעים בשלישי השלישי של המשחק - מכבי כרגיל. אין מה לציין שונה משאר הדרבים. שופט: סביר+ (לא יכל לקלקל את האליפות גם אם רצה ממש) טננבאום היה מעולה, בעטו לו הרבה ועמד בזה בגבורה, ההגנה לא הייתה במשחק מושלם אבל לא רשמתי טעויות גדולות לאף שחקן וכמה כיף שטיבי חזר לשם, הקישור גם היה מעט אנמי רוב הדקות, גלזר לא בשיא גולסה קצת נעלם עד שריקן עשה את הפריצה וסחט את הפנדל שגמר את העונה. שאפו לבלקמן על הפנדל ויופי אלמוג על עוד משחק טוב. פיקנטריה: - אליפות 24 - אליפות שניה ברצף - ממשיכים בכל השיאי ספיגה וכו - טיבי חוזר אחרי 4 חודשים - טיבי כובש במספרת - 4/4 עונתי על הפועל - 11-0 עונתי על הפועל לסיכום, אולי העונה הגדולה ביותר מבחינתי עוצמות ויכולת כדורגל מסתיימת כשכל המלעיזים (מבית ומחוץ) כבר מזמן חזרו לחורים וכל מה שנשאר לנו זה לחגוג, ואף מילה על הקורונה. יש אליפות למכבי!!
  5. חלאס. הזדמנות ל4/4, לקחת להם אליפות בפרצוף ו..דרבי. סיכוי גבוה לשבירת טלווזיה, ארורה תיהי הקורונה. מכבי תנו הכל, 90 דק הכי חשובות העונה.
  6. אם לשחקנים שלנו הייתה הבנת משחק כמו שלך יש הבנת כדורגל היינו יכולים לשחק כדורגל מלהיב כמו של חיפה.
  7. סיבוב שני לפלייאוף נפתח והיום הוא יכול גם להנעל סופית. משחק אליפות בפוטנציה הוא ללא ספק הכי חשוב העונה ההרכב המסתמן דווקא קצת מוזר, ממשיך עם ה3 בלמים, רוסטם, ריקן, הפתעות בהתקפה. רק להביא 3 נקודות ושער נקי. יאללה מכבי.
  8. יואב ידידי, זה לא רלוונטי. ההעפלה לליגת האלופות היא 100% זיקוק טהור של המכביזם המודרני בנוסח ערן זהבי. שום קשר ליוקאנוביץ'. התקופה שלו במכבי לא הייתה טובה והתסיימה במכירה מכוונת ליריבה שלנו על התואר כדי להשתחרר מהחוזה - מבין למה אתה לא משווה אותו לליטו (שוטף כלים לא מאמן) או שוטא (במקור מאמן בפועל כישלון מטורף) ועדיין, אין לי מילים טובות על סלבישה, עדיין מאחל לו להכשל בכל קבוצה שהוא מגיע אליה.
  9. אה, אז ירדן שועה וראובן עובד הם כוכבי הכדורגל הישראלי לדעתך? זה בא ביחד, זה חלק מהחבילה. איש דוחה לשנוא שמכר לנו משחק.
  10. הוא מכר את המשחק מול בש כדי להשתחרר מוקדם. איך זה לא מקצועי? לא מבין. הוא גמר לנו את האליפות באותה עונה ברגע הזה. לא מבין אותכם.
  11. לא מתכוון להכנס לויכוח הזה ובכלל נגד כל מאמן ישראלי והלוואי שאיביץ' ימשיך והכל רק רוצה להזכיר לגבי יוקאנוביץ' שהוא בן זונה + מכר אותנו + בכר עדיף כי במאטץ'אפ מולם רק אחד המאמנים מכר את המשחק והפסיד כדי להשתחרר במהרה וזה לא היה בכר.
  12. מוסיף את פרפה לדברים שרביד לא מבין בהם אבל מתבטא בהם נחרצות תיוג: קולינריה>קינוחים>פרפה (הפרה הוא כמובן קינוח צרפתי) ברוח הנושא
  13. אתם לא מבינים את הבעיה האמיתית. אלמוג בוקר, שהוא באמת אדם מסכן, בתול, מכוער ויצור יוצא דופן (באר שבעי מסכן) פוצץ את כל הפרשה רק כי הוא שונא מכבי והוא מתנהל ככה בכל רגע בפרשה, תמיד יכוון נגד השחקנים ובטח שלא יעביר דיווחים אובייקטיביים. עכשיו הוא קולט איזה נזק הוא עשה ל2 ילדות קטנות בגלל שהוא קנאי ואפס אז הוא מנסה לספר לעצמו שקר מפגר שהוא בעצמו לא מאמין בו. מאחל לו באמת באמת שאלוהים ישלם לו על זה ושהבן זונה הזה לא ישמח יותר בחיים ואם אפשר שיגמרו עוד השבוע. אמן.
  14. 1. עדיין לא לקחנו אליפות, מה נסגר עם הפורום הזה? 2. למה לגמור את הסיכויים של טבח להגיע לפה? 3. מה הטעם בנושא אם אין לנו מושג מה קורה עם מיכה ואצילי, גולסה גלזר ופרץ וגם יוני. וגם בעצם עם ז'איר וג'ראלדס. אוף. 4. ולא פחות חשוב מכל השחקנים בסעיף הנ"ל איביץ' 5. יש דרבי, מחרתיים בערך. שוב. מה נסגר? 6. קורונה, פיירפליי, מכבי בחלונות האחרונים - למה לפתוח נושא בכלל.. 7. And nothing else matters.
  15. הייתי 4 פעמים ב5 שנים האחרונות, מכיר את העיר כמעט בעפ וגם את הטיולי יום שאפשר לעשות משם דבר איתי שתסיים למצוא דרך להעסיק את הזעטוטים אני אמליץ לך על כמה המבורגרים ודברים לעשות אם ישאר לך זמן
  16. לא מבין כבר אין לי כוח לבכות על זה אם זה חיפה הם שורפים את השופט הוא עובר לפרשן דוקים בטוגו
  17. אחרי כל מה שהיה היינו צריכים פה 3 נקודות, בכל זאת סיפור האליפות גמורה וחבל על השער שספגנו אבל העיקר להמשיך ברצף ללא הפסדים. טננבאום מבאס שלא הביא את הצלת חייו לבעיטה של זוסואה, ההגנה תפקדה סביר בסהכ וגם הקישור בראשות דן גלזר שלי בעיקר מחצית ראשונה, לא הגענו למספיק מצבים וזה גם על יוני ושכטר במידה מסוימת. פיקנטריה: - אצילי ומיכה מחוץ לסגל - סופגים אחרי למעלה מ600 דק - דור פרץ כובש שוב נגד בש תחושות לא קלות בימים האחרונים אבל הכיוון מהלילה נראה חיובי ונראה שנוכל לחזור למסלול בקרוב ובמינימום השלכות (כמצופה למי שלא עשה כלום לא חוקי) האליפות שלנו, שיאים לשבור עדיין כולם שם ובקרוב עוד עונה מדהימה נכנסת לפנתאון אז בואו נהנה ממה שנשאר
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.