Jump to content

Sawyerdroid

משתמשים רשומים
    60
Everything posted by Sawyerdroid

1. אני לא בא חלילה נגד איילון שנתן עונה מכובדת והראה את הפוטנציאל אבל לדעתי הוא אפילו לא תגלית העונה במכבי שכן טננבאום פשוט עונה מושלם להגדרה - בא כמחמם ספסל, סיים שוער העונה עם שיא היסטורי. יותר קל מזה? לצערי אגב, הוא רק תגלית העונה במכבי. בליגה בכלל התגלית לדעתי היא השער של וילדסחוט אחרי הסבסוב של חזיזה AKA הכדורגל. זאת הייתה התגלית האמיתית של הליגה, הדבר הכי מפתיע, הכי משמעותי, שהכי יזכרו וישאר איתנו הלאה. איזה כדורגל.
  2. כמובן שאחריי שהכרענו את העונה הסיפור מתקרב לסיומו, כמו שהיה ברור לכולנו לא יהיה כאן כתב אישום, השחקנים חפים מפשע, לא ביצעו שום עבירה חוקית ובסהכ לפי דעתן שכבו עם בנות 18. כמו שהיה ברור לכולנו - אין כלום, כי לא היה כלום. ובקשר לחומץ בלסמי..? תנו לו להמשיך להאמין שהעולם שטוח וכולנו עיוורים למציאות, כמו שהבנתם כבר אין לו דרך לחזור בו.. אז פשוט תתעלמו. *מנהלים אם אפשר להעביר אוטומטית את כל ההודעות שלו לנושא קונספירציה - מבורך.
  3. לא מבין איך הרכב עם פיבן שרן ברסקי בלקמן הוא ההרכב הכי חזק..
  4. בום בייבי. אתנ לא יודע מה הלך אצלנו בקבוצת וואטסאפ, חצי התחילו לאהוד חיפה באמצע. היה ממש כיף.
  5. ילחיץ אותי הפיגור -1 שלנו דקה 85. אבל שאפו נדב.
  6. עכשיו אתם מבינים את הבעיה של חומץ? הוא כבר לא יכול לחזור בו, הוא לא יכול לשנות את דעתו. זה מזכיר לי קצת חובבי קונספירציות סטייל העולם שטוח. הם התחילו עם זה בקטנה אבל ככל שהזמן עובר כולם תוקפים אותם שהם אובר אובייקטיביים/מאמיני עולם שטוח והם כבר עם הגב אל הקיר. גם אם הוא יודה שהוא טעה והיה אובר אובייקטיבי/מבין שהעולם לא שטוח אז עדיין נצחק עליו איזה טיפש הוא היה ואיזה מביך זה והוא רק ישים את עצמו כמושא ללעג ותכלס לא ישכחו לו את זה בחיים. אין לו שום אינטרס בעצם להודות או לנסות לפתוח את הראש ברמת להבין שהעולם לא שטוח/שאובר אובייקטיביות היא עליבות ומחלה - כי הוא רק ניזוק מזה. כל מה שנותר לו זה להתבצר עוד יותר עמוק בעמדה שלו, להתחבר להזויים הנוספים שחיים איתו בקוקוס שלהם ולזיין לנו את השכל עם כל מני שטויות שמנוסחות בדכ בצורה לא ברורה. אז אנחנו טיפשים ומוטים ושטוחים בחשיבה סופר לא אובייקטיבים ועיוורים למציאות הבסיסית ורק אותם יחידי סגולה, אינטליגנטיים, אובייקטיביים יודעים את האמת שהעולם שטוח וכולנו כבשים.
  7. לא ביטחון, יהירות והתנשאות מובנת. זה חלק בלי נפרד מהאובר אובייקטיביות ומרכיב מרכזי בדמות שמצייר לעצמו האדם שאין לו דרך אחרת לשכנע את עצמו שכולם טועים והוא צודק מלבד כמובן, אותה מחשבה ראשונית ש.. כולם טועים ומוטים ורק הוא מתגבר על זה ואובייקטיבי ונקי ושווה לקריאה. הבעיה העיקרית היא שכאשר אותם אנשים שמוטים לצד השני קוראים אותו הם משבחים אותו ומשכנעים אותו שהוא באמת אובייקטיבי וצודק מה שגורם להזנה של האהבה שחסרה לו ודלק להניע את המכונה של האובר אובייקטיביות. אחת התופעות הכי מכוערות ושנואות עליי.
  8. :/ יש מישהו חוץ מאביב בקבוצה שלא ראה אותן מדברות בסירטון כלשהו? נו באמת
  9. ממש ממש ממש ממש מדהים בכל המהלך זה לראות את קונטה שמבצע את הפנדל. ממש כואב לו! הוא מפספס את הכדור ופוגע עם השוק בחוזקה בשכטר. כתוצאה מהמגע ממש כואב לו בשוק והוא לשניה וחצי נאנק מכאב. ועדיין, צהוב על התחזות. זה כל כך מופרך, כל כך מכור, כל כך בוטה.
  10. הבעיה היא שלך אכפת רק מצד אחד. מהצד של הבנות. מה עם השחקנים שלך? שמהן צריך להיות לך אכפת? מה עם שני שחקנים שהעלילו עליהם ששברו ילדה קטנה, שיכרו במתכוון ואנסו אותה! את הבתולה שזה הניסיון המיני בכלל הראשון שלה! והעבירו מאחד לשני, ועכשיו היא שבורה ומסכנה ומתה. רק ש... הכל שקרים. הכל היה שקר. השחקנים שכבו עם נערות שרצו לשכב איתן ושיקרו לגבי גילן. זה שכדי לסחוט אותם בתקשורת ולהרוויח כסף ההורים + עורכי דין שלהם ניהלו דרך התקשורת, ארגונים פמינאצים ואפסים כמוך מלחמת הכפשה בשחקנים כדי לסחוט אותם. זה סבבה. מגיע לשחקנים. הם טעו שחשבו שהן בנות 17/18 וזה חוקי ולכן מגיע להם שיסחטו אותם עם שקרים בוטים. למה לא אכפת לך משחקני מכבי? למה לא אכפת לך מהעוול נגדם? למה הם צריכים לקבל הכל אבל לצד השני מותר לשקר ולסחוט ואין כלפיו טענות? למה אתה כזה אפס?
  11. ששון תתעורר!!! אתה לא רואה שאתה בובה של אנשים שמנסים לסחוט כסף משחקני מכבי ומשתף פעולה של אלמוג בוקר התקשורת ושונאי מכבי? אתה לא קולט שהם בכלל מהתחלה לא כיוונו להצלחה במשפט כי לא היה שום סיכוי אז הם ניסו להשפיע על הציבור, על אנשים כמוך כדי לייצר תמונה לא נכונה ולסחוט את השחקנים שלנו? עד מתי תמשיך להיות עיוור? עד מתי תמשיך לשתף פעולה עם החרא הזה? שחקני מכבי חייבים להחליף את הדיסקטב לעבור למתקפה, להוכיח שזה הכל נסיון סחיטה. לאנוס באמת הפעם אבל בבית משפט את הטענות העלובות האלו ולהשתיק לנצח את כל החיים בסרט.
  12. מאוד אוהדי מכבי אובר אובייקטיביים, סימפים, אלמוג בוקרים, פעילי זכויות נשים, פצינאציות וכל החרא שיש במדינה שלנו כבר שבועיים עושים הכל כדי לצייר ציור של בחורה מסכנה, שבורה, שנאנסה!!! ומבינה זאת רק בדיעבד. אחרי שהשקו אותה באלכוהול והיא הועברה מיד ליד באחד האקטים המוכרים שהגיעו לתקשורת. ואז בלילה אחד. הכל מתפוצץ. כל מה שאנשים נזהרו להגיד והלכו על קצות האצבעות כדי להגיד פשוט הופך לעובדה מוגמרת. הבנות זייפו את הגיל. הבנות רצו את זה. הבנות הגיעו בשביל זה. הבנות נהנו. הקורבנות הם השחקנים, שבגלל מעמדם נסחטים מול כל המדינה ובחסות כל האנשים העלובים שתומכים בבחורות/נגד השחקנים - לא יאמן איזה נוקאאוט מטורף לכל הנאורים שחיים בסרט.
  13. האליפות מאחורינו ורק השיאים נשארו, הרכב בעייתי מאוד של איביץ' עם יאנוטיס, הגנה לא מתואמת ברסקי וגויאגון באמצע ובלקמן למעלה עם איילון, לא יהיה קל. גם מול ביתר החלשה יחסית. שופט חייב למות רק על הצהוב לשכטר. יאנוטיס הפתיע לטובה, נראה יציב עצר כדור קשה וצריך לקבל את המבחן עד סוף העונה. ההגנה תפקדה בסהכ בסדר, לא היו יותר מדי מכירות קשות, האמצע לא תפקד מספיק טוב גויאגון אכזב ממש, ברסקי עם פעולה וחצי טובות וגם פרץ לא רשם משחק על. בלקמן בהחטאה קסומה ואיילון לא מספיק בר לידי ביטוי, שאפו ליוני על הגול החשוב ולשכטר על העבודה. ותודה למבשל, שחקן העונה - דן גלזר. פיקנטריה: - שיאים ממשיכים - ייני אומר מיטרוביץ - דן גלזר שחקן העונה - בכורה לגויאגון - הנפה מרגשת ביחס לקורונה מאושר מכירה, תוצאה מעולה, מועדון מרגש. עוד שני משחקים להשלים את העונה הכי מטורפת שיש. יאללה מכבי!
  14. הרכב גובל בהזיה (סומך על איביץ) כשההבטחת האליפות מאיימת מאוד על השיאים שנשארו, מבחינתי הכי חשוב העונה. יאללה מכבי.
  15. מלך. אני בהלם כמוך. מנויי פלייאוף זה בצד, כמובן שיקבלו זיכוי מלא, לא צריכים לבקש בכלל.
  16. ממש כך, בשביל רייטינג, פגיעה במכבי ועולב חבורה של אינטרסנטים בתקשורת ובחלונות גבוהים אחרים השמידו להן את החיים. חולני בעיניי
  17. תקראו טוב את ההודעה של אביב מעליי, אם עוד היה לכם איזה ספק עכשיו אני מניח שזה ברור לכולם שאין זכות לבקש פיצוי לא צריכים פיצוי ומי שמבקש לא אחד מכבי חד וחלק. המשפט האחרון על זה שמכבי לא הוציאה על אבטחה בקורונה ולכן חסכה כסף - זה לבד מסביר לכם כמה תלושים, טיפשים ואגואיסטים אותו מיעוט עלוב שרוצה פיצוי. הלם שהאנשים האלו הולכים מסביבנו כאילו הכל טוב.
  18. מי הם האנשים שתובעים ספציפית את מכבי פה, מי האוהדים האלו. מה השמות שלהם מה הטלפונים שלהם פייסבוק. משהו. תנו לי את הפרטים.
  19. הבהרה מראש: לא אכפת לי מה אתם חושבים על התגובה הבאה. אבל אני מאחל מכל הלב מחלה סופנית (**** בראש לדוגמה) לכל "אוהד" שאפילו מתלבט לבקש פיצוי, אתם צואה אנושית אתם מבזבזים חמצן מכדור הארץ. תמותו.
  20. מה אתה עושה היום בערב? אני הולך לזעזע את העולם שלך ובעזרת הטלפון שלי בלבד להוכיח לך בגידות של עשרות שחקנים נשואים בליגת העל. עשרות. וזה לא כי כדורגלנים הם האנשים הכי מסריחים במדינה, זה כי הם יכולים, כי זאת התרבות והמציאות של אנשים עשירים ומפורסמים, גם אם אתה לא מבין את זה. אני בעברי הייתי חזק מאוד בסצנת הרוק הישראלי ושם זה כבר באמת מגעיל ובעייתי עם ניצולי קטינות ובגידות בהגזמה. בני האדם לא מונוגמים, נישואים זאת המצאה שלנו מסיבות שלא נכנס אליה עכשיו (לא שאני נגד כמובן) ואני סופר מסוגל להבין גם שחקן בוגד וגם אישה שמבינה. כי זאת מציאות אחרת לגמריי ולהשליך מפה לחוקי מוסר זה הזוי. דברים שלא הייתי שותק עליהם: - תאונת פגע וברח - נהיגה וגרימת נזק בשכרות - אונס, פדופיליה במתכוון - אלימות פיזית מופרזת וחסרת הצדקה - מעורבות במעשה רמייה ביודעין (כגון הונאת ניצולי שואה וכו) יש המון דברים שמוסרית עוברים את הגבול עבורי, אבל הם לא דברים שמבוססים על נקודת מבט אישית (יש פוליאמורים, נישואים פתוחים וכו), הם לא דברים שלא קשורים באף פשע וכמובן לא דברים אישיים בנושאים כמו התנהגות בתוך המשפחה. ששון ידידי, אין לך את היכולת או הזכות להבין את החיים של השחקנים האלו, את חיי הנישואים שלהם ואת התרבות שהם בה. לשפוט "בגידה" ככה זה אולי נראה לך מאוד אותנטי ונאמן לעצמך, אבל בתכלס זה פשוט בורות וחוסר הבנה של העולם הגדול. קיצר, שחררו מהם. הוכח מעבר לכל ספק שהשחקנים שלנו הם הקורבנות של הפרשה (יחד עם הבנות שאמנם אשמות כי זייפו ורימו ויזמו את זה, אבל קיבלו בראש מוגזם בגלל התקשורת וכו) שהם בטח לא עשו כלום לא חוקי, שהם לא ידעו כי רימו אותם במתכוון והם נתונים למתקפה חסרת פשרות של כל הגורמים שרוצים להרע לנו (כי על המגרש אי אפשר) ולא בוחלים באמצעים. מכאן הלאה אך ורק תמיכה בשחקני מכבי - תפסיקו כבר להיות אובר אובייקטיביים ולשחק אותה משהו, אתם סתם מביכים את עצמכם.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.