Jump to content

Sawyerdroid

משתמשים רשומים
    60
Everything posted by Sawyerdroid

1. מאבדים יותר מדי נקודות. זה עדיין לגמרי ברגליים שלנו ואנחנו חייבים לסיים את העונה הזאת אלופים. פשוט להכנס מעכשיו למוד מלחמה כל גורם במכבי מהאוהד הארגון ההנהלה הקבוצה המאמן השחקנים, להלחם כי זה אנחנו לבד מול כל העולם. להתאבד על זה.
  2. שכל אחד ישלח הודעה לכל מי שהוא מכיר, להכניס את הקהל שלנו למוד מלחמה צריכים לעשות סוויץ' דחוף. באמת לא מאוחר עדיין וכל אוהד חייב להגיע.
  3. קר, לא משהו יוצא דופן, מתלבשים טוב ובסמי עופר מבטיח שלא יהיה לך קר הערב. כל מספר פחות מ4000 מביך, צריכים להיות 6+ במשחק כזה, מתוך הבייס אוהדים שלנו בשבת ב19:50. סעמק. עוד לא מאוחר, תתעוררו על עצמכם תזמינו כרטיס וצאו. שעה נסיעה מהמרכז אתם יכולים לצאת גם עוד שעה.
  4. פחות מ4000 למשחק כזה זה בלתי מתקבל על הדעת. (גם 4000 זה מעט). אין גשם, מתקן מעולה כשמתקרבים כל כך לרגעי ההכרעה והמצב ככ מלחיץ. חובה להגיע, חובה.
  5. עונה קשה וצמודה מתפתחת לנו ועד עכשיו עשינו כקהל הכל כדי לא לעזור לקבוצה כשהיא צריכה אותנו. הגיע הזמן לשינוי. משחק שכל תוצאה מלבד 3 נקודות בו היא אסון, מגרש קשה, קבוצה מחאת מוטיבציה שחייבת נקודות לפלייאוף עליון וללא השחקן הכי חשוב שלנו - גלזר. כל השבוע האחרון זיינתם בשכל, עכשיו זה הזמן למעשים, למעלה מ1000 כרטיסים ממתינים לאוהדים שבינכם שרוצים גם לעשות ולא רק לזיין תשכל בפורום. יש ציוד יש תופים יש ארגון ויש עידוד, יש לנו את כל הכלים לדחוף את הקבוצה לניצחון הכל כך חשוב הזה. כל מי שמגדיר את עצמו אוהד מכבי, יש לך 3 שעות להזמין כרטיס ולהתייצב בסמי עופר לתת את הגרון שלך. להתאבד על זה היום. יאללה מכבי, נתראה שם.
  6. התאמן אתמול לפי כל מי ששאלתי. זה אומר שיפתח? לא יודע. מקווה. כיף כיף עם המסתורין התמידי לגבי כשירות שחקנים במכבי.
  7. על מה אתה מדבר? זאת הייתה הפעם הראשונה בהיסטוריה שמשחק נעצר בישראל בגלל גזענות. אני אומר לך בשיא הרצינות שאם זאת מכבי אני קונה מראש 3 רדיוס והפחתת 3 נקודות קונה מלפני הדיון בכלל. בלתי יאמן שאנשים לא מבינים מה קורה פה. מטורף.
  8. אמיתי כתבת את זה עכשיו? "אם הוא לא היה כשיר היינו שומעים מזה משהו" הרמתי ידיים. פורום הזייה.
  9. זאת אמורה להיות הודעה שסותרת את מה שאמרתי? אשכרה אף אחד כאן לא היה במשחק? לא נמרוד, איש צוות רפואי אחר שכשלתי בזיהוי ממרומי שער 11. ברצינות שניה, אף אחד לא היה במשחק/ראה את מה שאני כותב? כמה לא אוהדים אתם אני לא מבין..
  10. אני היחיד שהיה במשחק האחרון שלנו? לא ראיתם אותו תופס את ברך ימין דקה 78? לא ראיתם אותו בירידה שם קרח? לא ראיתם את נמרוד ניגש אליו ושואל מה כואב ומה קרה?
  11. יהיה קשה מאוד לצאת עם 3 נקודות בלי גלזר וגולסה. נקווה לטוב.
  12. עוד עונה, לכו לישון יכול להיות לנו יום כמעט מעניין מחר ובסיכוי קיים ואף שיגידו סביר לא יגמר במפח נפש.. ככה או ככה כהרגלי ממליץ לשמור על פסימיות.
  13. באמת שהאוהדים שלהם פשוט הזייה לא נגמרת, אני בטוח ב90% שmhod זה פארודיה על הקהל שלהם, אולי אפילו אוהד מכבי/קבוצה אחרת שצוחק עליהם. אין בט בעולם שזה רציני. אין.
  14. מישהו ביציע אמר משהו על זה שזה צהוב שני ואם הוא עוצר צריך לבטל את הגול כבר לא יודע מה החוקים בכדורגל , רק שמח שזה נגמר בגול.
  15. בסהכ מבסוט מאוד מהתוצאה על אף שלא נהנתי כלל בבלומפילד היום. המזחק הזה הפך איכשהו למוקש האולטימטיבי, צלחנו אותו עם 3 נקודות. יופי מכבי.
  16. נכנס לטראנספר מרקט וחושב שזה אומר משהו. אומר לו הודעה של P1000 קוסמיק הוא נכנס לי לטרנספרמרקט. פףףףף.
  17. לא עניינך, אני מניח. אבל למי שזה רלוונטי יש למי לפנות. עזוב אותך שטויות. ומסכים עם רוח הדברים של גלעד, מכבי חייבת להתחיל לעבור למוד התקפי מול הגורמים שפוגעים בנו.
  18. מכיר צדדים אחרים בהתנהלות ההנהלה בנושאים רבים העונה במיוחד בהקשר הקהל. ובכל זאת שותף לרצון שלך שההנהלה תעשה יותר. לא יודע איך אנחנו כקהל רחב יכולים לבטא את הרצון הזה, יכול להבטיח שאני אעשה בצינורות שאני מכיר מה שאני יכול.. בכל מקרה, ההנהלה הכי טובה שהייתה לנו עם נכונות ושיתוף פעולה, צריך לעבוד איתם לא לצאת עליהם.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.