Jump to content

Sawyerdroid

משתמשים רשומים
    60
Everything posted by Sawyerdroid

1. בלה בלה בלה. תתעלם מזה שאתה לא אוהד מכבי (סתם טרול אפס) שכל כל גרוע בעבודה שלו כטגול בפורום שהוא אשכרה מרים ליענקלה על משהו הפוך מהמציאות. כתוב לך בכתבה שהוא הצביע בעד!! אתה נותן את זה כהוכחה שהוא הצביע נגד. מדהים. הטרול הטיפש לגילו בעולם.
  2. היית בסין? מגיע מחר? שער?
  3. וואלה, מן הסתם אני גורר את הסיפור מנושא אחר שגם שם הוא המציא שטויות שמנוגדות למציאות בבירור ונאמר כבר בנושא שהן שטויות ולא נסגר. לא יודע מי הבן אדם אבל הוא טיפש וחצוף, פעמיים בשבוע יוצא נגד הנהלת מכבי בלי סיבה ובניגוד למציאות ומצד שני מפאר את הנשיא יענקל'ה, שוב על המצאה שלו שהפוכה מהאמת. חוצמזה, אני רגיש באופן אישי נגד אנשים שמתגקים אנשים צודקים עם טעות, זה פאול מטורף בעיניי. לא רק שאתה טועה אתה גורם למישהו צודק (ועוד קוראים) לחשוב שהוא טעה ולהציג בעתיד טעות ולצאת טמבל בגלל היהירות והטיפשות שלך. חמור מאוד.
  4. אתה מבין בכלל כמה טיפש יצאת? איזה מטומטמת הייתה ההודעה שלך? זה יוצא דופן אפילו בפורום הזה. אשכרה הכרזת בהתנשאות (חח לא רוצה להרוס את החגיגה אעלק) על משהו שהוא פשוט הפוך מהאמת. עזוב שאתה טיפש ומסיק מסקנות מהאוויר (מה שלמדנו כבר מנושאים אחרים) למה להגיד משהו לא נכון ולגרום אולי אחר כך לאנשים אחרים לטעות אחרייך ולהתפדח. לתקן בן אדם עם טעות זה הדבר הכי מפגר בעולם. היה, עד לרגע שאתה שברת את השיא כשתיקנת בן אדם עם טעות ועוד הבאת כתבה שמוכיחה שהוא צודק ואתה טועה!! שמע זה באמת משהו שאני עוד לא חושב שהיה בפורום. איזה מטומטם. איזה פדיחה.
  5. דיי דיי אין סיכוי שפו הדוב יתפטר, זאת לא אופציה.
  6. התכוונתי הטרלה, תיקון אוטומטי נורא.
  7. הייתי גבר איתך כל הנושא, לא תתן לי הוכחה קטנה??
  8. וליאור גר ממש בהוואן. מלחיץ.
  9. למה טעות שלך? פשוט תגיד שאתה חושב שלדעתך + השטות המפגרת שיצאה לך מהפה הפעם וזהו. רק בגלל שאתה לגמרי טועה לחזור בך?
  10. יואב שלא תתעצבן מראש. 0% לרדיוס. 0%. כאעלו יש סיכוי ממש ממש אפסי לרדיוס לפני ערעור שירד בערעור. אבל אני ממש ממש אופתע. בכל מקרה בפועל הם לא יקבלו. 0%.
  11. זה לדעתך. לדעתו של טוריחו היא יותר גרועה משל לוני, דעה לגיטימית ובסיס סביר לדיון.
  12. אבל מבחינתו של טוריחו ההנהלה הנוכחית יותר גרועה משל לוני! מבחינתי מכבי של לוני יותר טובה משל מיטש. אותו דבר. אנשים חסרי מושג פשוט מברברים בנושאים שאין להם מושג כשאנשים שמבינים אומרים להם שזה שטויות. לא יאמן. כמה מטומטם בן אדם יכול להיות.
  13. עם קצת מודעות עצמית כנראה אלינו, המעריצים בפורום השחקן ה-12.
  14. אתה מרגיש לי אחלה של בחור, באמת. אבל קראתי שהדגירה יכולה לערוך עד 24 ימים מההדבקה ומדבקת לאורך כל תקופת הדגירה ולכן נראה לי שעדיף לא לקחת צאנסים. או תשב ב5 או תראה בבית
  15. יא חתיכת אוהד חיפה/בש פתטי ומתוסכל. איך הייתה ההרגשה אתמול כשאכלת זין בפה? ראיתי בנושא משחק את ההודעות הפוך על הפוך שלך, איך התפוצץ לך בפנים.
  16. מן הסתם בוואטסאפ ולא תשובות רשמיות אבל באמת "שחרר כבר יבכיין, אתם תקחו אליפות השנה בכל מקרה" ו "אתה לא באמת חושב שיענישו אותם ברדיוס או הורדת נקודות לפני הפלייאוף" חולני.
  17. חלאס, פניתי לגורמים המשפיעים בהתאחדות, התשובות שקיבלתי.. דברים שבלתי יאמנו. אנחנו הכי סמרטוטים בעולם. ואוו. באמת.
  18. הבטחתי שהיו תופים? יא אפס. כתבתי שיש תופים וגם הייתי הראשון לכתוב שאין תופים. כאילו זה אומר משהו. או משנה משהו. או קשור לדיון. שורה תחתונה אתה כותב פה שההנהלה הזאת יותר גרועה מההנהלה של לוני - על דבר כזה אתה צריך להתאבד. באמת בטופ משפטים הכי מפגרים ומנותקים שנאמרו - מטומטם.
  19. באמת שפשוט זה מעבר לזה שיש לך 0 מושג על מה אתה מדבר. באמת 0. אתה אפילו לא מתחיל להבין את הדינמיקה הפנימית או הכוחות שמושכים לכיוונים ובטח שלא מבין שההנהלה, בדיוק כמונו, היא קורבן של המשטרה, היכלי הספורט והגורמים שרודפים אותנו ואם היא הייתה יכולה "בדקה" לסדר הכל זה היה קורה מזמן. אז מילא שאתה דופק פה רביד ומתבטא בנחרצות על נושא שבאמת אין לך שום מושג בו - אבל בהסתה נגד גורם חיובי שמבורות אתה מציין כההפך? אתה לא מתבייש? חוסר אחריות, חוסר מושג, חוסר בושה - עוד דוגמה לאוהדי מכבי. באמת באמת.. להקיא. מצטער שבכלל הגבתי לך כי אני יודע שאתה אפילו לא תבין את זה, אבל הייתי חייב לפרוק.
  20. קאוביין יש לך תוכניות לחזור לפה בקרוב?
  21. גם אני ביקרתי בזמן אמת את החילוף של ייני ובלה בלה, לא משרן הגיע הגול. זה באמת גול משום מקום. לא חושב שזה משהו ששידרנו בגלל זה הייתי בכזה שוק במשחק, באמת מכלום באופן חריג.
  22. לא מצליח לקלוט איך הפסדנו פה נקודות, גולסה מוסר לברסקי לא מושלם, רוסלן אפילו לא מנסה ללכת לכדור ואחר ממשיך לבהות במקום לרוץ אל השחקן בטירוף, ואז ממשיך לא לצאת אליו לתת לו להוציא כדור קל ועדיין על 60 מטר איכשהו יאיר שובר ספק נבדל נס זמיר שוב, מה נסגר עם לקטוף כדור כזה לרגל והופ עדיין לא מבין איך איבדנו פה שתי נקודות. בלתי נתפס.
  23. מכלוםםם פשוט נותנים להם. מתסכל. באמת שהיום קלאסי 3+ על האפס בלי שהם מנסים להגיע למצב ונס זמיר מה נסגר עם העצירה הזאת? כוסעמק.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.