Jump to content

Sawyerdroid

משתמשים רשומים
    60
Everything posted by Sawyerdroid

1. היידה עכבר, תן לנו איזה קונספירציה קטנה לסופש
  2. אל תוותר. פשוט תחזיר את עכבר צהוב. או לפחותתתתת תעשה תחקיר מצולם על לאן נעלמות עקבותיו ואיך הממשלה הגיעה אליו בגלל שהפיץ קונספירציות.
  3. למה אתה מחליט על דעת עצמך שטויות? גם במשחקים בלי קהל אפשר לתת סתם מספרים חיפה: 4738383 אוהדים בש: 473937474 אוהדים מכבי: 15500/0
  4. 3 נקודות זה 3 נקודות. הקבוצה צריכה אותך במשחק הזה יותר מאשר הייתה צריכה אותך בדרבי חוץ האחרון, בטח מבחינת כמויות מספרים באופן יחסי וכ"ו. דרבי מגיע עם סלפי לפייסבוק חפוזה, נתניה חוץ פחות. אז שווה לשלם 93 לדרבי. נתניה? פראיירים.
  5. הבעיה היא שבלי להסתכל עלייך ספציפית אלא על המגיב הממוצע מכלל המגיבים בעמודים הראשונים בפורום שקראו "להחרים" זה סהכ אנשים שאין להם כוח לסוע לנתניה ולא רוצים לשלם את הסכום הזה, האם זאת זכותם? בטח. כל אחד רשאי לעשות מה שבא לו, אבל לתרץ לעצמך את זה פורום עם הצדקות עצמיות כשבפועל אתה רק עלול לגרום לעוד אנשים (בודדים ועדיין) לא להגיע זה פשוט להיות נגד מכבי נטו כדי לא להרגיש רע עם עצמך שאתה אוהד גרוע. עכשיו אף בן אדם שמבין בנושא אפילו בצורה הבסיסית ביותר לא חושב ששעות אחריי שנפתחה מכירת הכרטיסים וללא התמיכה של מכבי פנטיקס (ידעו על המחיר ולא מחו), אחים לסמל (ידעו על המחיר ולא מחו) או מכבי (ידעו על המחיר ולא מחו) ובהתראה של 3 ימים למשחק - יש סיכוי לחרם. כי אין. זאת עובדה מוגמרת. לכן כל מי שכותב לא באמת מאמין שהוא ייצר איזה התנגדות המונית שתוביל לחרם, הוא פשוט רוצה להרגיש יותר טוב אולי ע"י לשייך את עצמו לקבוצה עם עוד אוהדים אחרים שכן מוכנים לשלם 100+ על דרבי אבל לא ישלמו 93 על אותן 3 נקודות בדיוק. או כמובן שהוא מספיק טיפש לחשוב שבועות רנדומליות של בודדים חסרי משמעות יכולים להביא להחרמה שתורגש ביציעים. אבל אני ממש ממש מתקשה להאמין אחרי כל החרמות והסיפורים שעברנו שיש מישהו מספיק טיפש בעולם. ככה שזה ממש 99% הרצון להרגיש טוב עם עצמך. זאת בגדול הבעיה שלי עם זה. בבקשה על הנוער, שמחתי לעזור.
  6. בכל מקרה הודיעו עכשיו על חולה ראשון (חזר מאיטליה) וההעררה של משרד הבריאות היא שהוא בא במגע עם עשרות אנשים. ושהצפי הוא לעשרות נדבקים בימים הקרובים. קיצר, נשרפנו.
  7. מספר חסר משמעות שכן אנשים פיתחו תסמינים רק 21-28 ימים אחרי ההידבקות לכאורה, אז..
  8. עדכון: כרטיסי נוער יהיו זמינים בדקות הקרובות בלאן/האתר הרשמי של מכבי. לכל מי שהיה צריך כרטיס נוער - תזמינו. מזכיר שוב שאני מתריע מהנושא של להכנס עם נוער, ברגע שביקשנו כרטיסי נוער נוספים זה הקפיץ לנתניה את החשיבה שבאים לגנוב אותם, אז אם אתם עושים טריקים של פוטושופ שלא תיהיו מופתעים, נתניה מחכים לזה ותודה למכבי על העבודה מול נתניה בהקצאה הנוספת.
  9. פניתי למכבי בנושא אתמול הם במגעים מול נתניה לקבל הקצאה נוספת של כרטיסי נוער. בנוסף, אני מתריע בפני כל האנשים שגם במקרה של טריקים של פוטושופ האור שמוציא קורא הכרטיסים בין נוער למבוגר שונה וצריך לקחת את זה בחשבון כי סיכוי טוב שלא יתנו לאנשים להכנס במצב כזה. סי, לא כתבת שאת לא באה וחייבים להחרים? או שהתבלבלתי וזה היה מישהו אחר..
  10. יש מדריך למדריד עם כל האוכל וכל האטרקציות אבל ההמלצה כרגע היא.. לא לסוע לא חושב שזה שווה את הבידוד שיהיה עד שתחזור
  11. חחחחחחח אני מת על כל הטמבלים שצורחים להחרים בהתראה של יומיים וחצי ובלי ארגונים באמת, הקהל שלנו מורכב מכמה מהאנשים הכי פתטים בעולם, אין מצב שאתם מאמינים לעצמכם.
  12. אם זה קורה אני אהיה ככ שמח. חשיפץ ענק שלי. עד היום אנשים לא מאמינים לי שזה אמיתי.
  13. זה הדבר היחיד שיכול לעשות אותי יותר שמח מהלילה. ובנימה זאת, לילה טוב וצהוב
  14. השירה לזהבי!! ואוו! איזה רגע חזק. (ואני שונא לשיר לשחקנים שלא משחקים באמצע משחק)
  15. זה חלק מהגדולה שלהם, ידעו שהרביעי לא יגיע ורצו עדיין לתת את השואו. איזה קהל מרגש.
  16. בן איזה 6 לדעתי. משהו מטורף. חייבים להמשיך עוד איזה 4 שנים לפתוח נושא כל זה שהכלב מת ולעולם לא נדע.
  17. דרבי. הפועל מגיעה בתקופה הכי טובה שלה בעשור האחרון. כל תוצאה מלבד 3 נקודות תיהיה אסון. נוהל דרבי מתחיל מעכשיו. אני תכף יוצא. יאללה למלחמה.
  18. ומכבי בלי זהבי? 3 אליפויות? העפלה לליגת האלופות? בסיס כזה טוב קדימה. שאלה..
  19. אם הם מתנהגים ככה כלפי פקחים גם הם בבונים. כמובן אף אחד לא נכנס לדיון של טיב הטיפול של משרד הבריאות וההסכמה עם הצעדים שהם מבצעים. אבל הם לא. הם לא מתנהגים ככה. ואנשים מנסים להסביר לך שלהתנהג ככה או לתמוך בזה זה מגעיל. לפקחים אין קשר להחלטות שמקבלים בדרגים הגבוהים והם הולכים ומסכנים את עצמם בהדבקה. ואז להגיד שהיית מגיב ככה ושואל אם אתה מצורע (לא אתה לא מצורע, אבל עפ ההנחיות צריך להסתובב לידך באמצעים האלו. זה מה יש. זה המצב.) קיצר בלתי נתפס. טיפשי ועלוב.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.