Jump to content

Sawyerdroid

משתמשים רשומים
 • Posts

  60
 • Joined

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. סורי, לא השקעתי בפורום בתקופה האחרונה. מצטער. אברר את העניין לעומק ואזיז עניינים.
 2. אתה זוכר שבניגוד אלייך, לא רק שאני אדם אמיתי ואף מוכר ביציע אני גם עוקב אחרי מתן מגיל 15, מכיר אותו ואת משפחתו ואף אחראי על המצאת והכנסת השיר שלו "אתה נולד להיות שחקן, קוראים לך חוזז מתן". אס אם אתה כבר טרול מקולקל שעושה עבודה ככ ככ ככ רעה, תעשה את המינימום של המינימום לראות עם מי אתה מדבר שאתה מאשים אנשים בשטויות כאלו. תגידו.. הוא בעייתי ממש אדיבסי? להתחיל הקמפיין להרחקתו?
 3. יאפ, 3 עונות של רק קללות מכולם לכמעט אפס הצלחה אבל משחק ורבע טובים בפלייאוף לפני שנפצע וזהו - אי אפשר להזיז אותו מהמעמד. היכולת שלך לחרטט ברנדומליות בכל הנושאים הייתה מדהימה אותי אם יכולת החירטוט הייתה אפילו סבירה, אבל אתה כותב כמו מפגר כל הזמן אז זה כמעט רק מעיק.
 4. סתם הטרלתי סלבה אתה יוזר אהוב מוערך, כמעט כל אחד אחר היה מקבל ממני את התשובה "בול." זרוק משהו לקהל שלך בלואיסנה, איזה מהדורת קורונה גל שני.
 5. המוח. מאמין בו. שמח שחזרת הביתה.
 6. והחולצה היא בדיוק החולצה של שנה שעברה רק בצבעים הפוכים.... עזוב. אני אנדרייטד.
 7. אני מעודד את המציצה חסרת הפשרות לגולדהטר מהיום שהוא הגיע, היא מוצדקת. אבל להגיד שהוא יותר תחרותי מרובנו אחרי מהלך כזה? סורי לא. הוא בוחר בצדקנות, נראות והשמעות לחוקים מומצאים ב2020 לפני תחרותיות. לעזאזל, קונטה עדיין משחק בביתר, אסאפה וחטיב משחקים עד הכניסה לכלא, רונאלדו וניימאר קיבלו גב מלא מהקבוצות שלהם במקרי אונס! אבל אצילי ומיכה הביתה ואחרי זה גולדהאר יותר תחרותי מאיתנו? לא. הוא לא. אני הכי אוהב את גולדהאר בעולם + אמשיך להגן עליו ולא אתן לאף אחד לתקוף אותו. אבל האמת צריך להאמר - הוא עושה כאן טעות פטאלית שתפגע בנו שנים קדימה. והסיבה? מפגרת. זהו.
 8. תודה רבה חברים, זה באמת חשוב לי. הרבה פעמים אני מרגיש ממש אנדרייטד בפורום וזה מתנגש עם זה שאני היוזר הכי מוערך, מבין?
 9. אני גאון. באמת. פשוט רגיל שרק ניב מעריך פה בפורום.
 10. אתחיל ואגיד שלא משנה מה יקרה, אני תומך בגולדהאר ומקבל את החלטתו - הוא צבר מספיק קרדיט במכבי כדי לקבל החלטות שאני לא מרוצה מהן. וכשזה נאמר.. לשחרר את מיכה ואצילי יהיה טעות פטאלית שנובעת מאיזה אקלים עולמי, PC ותרבות 2020. תתארו לכם את הסיטואציה ההזויה שבה אצילי ומיכה משוחררים ממכבי אבל משחקים בקבוצה אחרת בישראל, למה זה מצב הגיוני בכלל? אם השחקנים עשו משהו בלתי נסלח - המדינה הייתה צריכה להעניש אותם ולכן לא יכלו לשחק בכלל. (לפחות לתקופת העונש..) אנחנו חיים במדינת חוק ומערכת המשפט מקבלת בנושא הכרעה ברורה - אין אשמה. וזה הרף הקובע. אין שום היגיון או הצדקה להיות הקבוצה שיותר צדיקה מהאפיפיור, גוזרת על עצמה לעמוד בסטנדרטים ממוצאים (ועל הדרך עושה נזק לסמל שגדל במועדון ולכוכב שכבר היכה שורשים במכבי) - זאת לא החלטה שמועדון מקצועני יכול לקבל וזה בלי להכנס למציאות פיירפליי. אוהב את מיטש גולדהאר, מלך מכבי ת"א והסיבה היחידה שחזרנו להיות מכבי תל אביב אבל לצערי הוא בדרך לכתם המשמעותי הראשון שלו במכבי. לכל אדם יש חסרונות וגולדהאר הוא המשיח גם אם ישחרר את שני השחקנים - אבל ככ כואבת לי הטעות הזאת, מבאסת אותי הגישה ונחמץ לי הלב על דור ועומר. למרות שזה לא נראה בכיוון, נתפלל שיישארו איכשהו.
 11. אם כל הנשים בעולם היו חצי חןחן היינו חיים בעולם מדהים.
 12. אני בהלם שיש פה אנשים שיש להם ככ מעט חוצפה וכזאת תעוזה גם אחרי שהכל נגמר והחוק הראה באופן ברור שהשחקנים לא עשו כלום והם קורבנות של ילדות שרצו בולבול/להתפרסם עדיין ממשיכים לזיין את השכל. זה חולני. הדבר היחיד שאני עוד איכשהו מאשר לכעוס על השחקנים זה על זה שהם לא הזמינו אף אחד מפה. וואלה שחסר להם רביעי לפיפא זוגות הם יודעים לשלוח הודעה, כשיש כמה חיילות שבשביל הזדמנות עם אחת מהן אני צריך להשקיע חודשיים הם חוגגים לבד ולא מזמינים. זאת האופציה היחידה להפגע מהסיפור. זהו.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.