Jump to content

גבריאל באטיסטוטה

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

3,336 profile views
  1. זה לא נכון, כי שולם רק מחצית מהסכום כרגע (עפ"י ערך של 2 מיליון) גם בעסקת טבח להפועל ואז למכבי ובעסקת דמארי זה מה שקרה - רק אז עשו קומבינות על התשלום הנוסף - ואתה מציין רק את מה ששולם בחלק הראשון על חצי כרטיס (ולא את הערך) - רק שהתשלום הנוסף יועבר אז היא תהיה היקרה בכדורגל כרגע היא כמו המוח
  2. השוואה הזויה. אחד כוכב של הנבחרת הצעירה, השני לא שייך לסגל של אף נבחרת. אני לא נכנס לפאניקה, אבל גם לא צריך לטמון את הראש בחול ולשקר לעצנו, אוחנה זה פרוספקט ברמה אחרת מיחזקאל כיום כנראה הפרוספקט הכי חם בליגה אחרי אצילי, גם המחירים מספרים את זה שחקן אחד מוערך ב2.5 מיליון יורו עם הצעה ביד מחו"ל, השני נקנה ב 700 אלף אחרי שלא היה לו שום ביקוש בשוק. ושוב, רק להדגיש, זה לא ההחתמה עצמה שמדאיגה אותי, זה הדרך שהם מתנהלים. מתחת לרדאר צדים את הצעיר הכי מבטיח בכדורגל הישראלי, מה שפעם הייתה נחלתו של ג'ורדי בלבד. צדים את הישראלים הכי טובים
  3. הכי מפחיד שהם עשו את זה ג'ורדי סטייל מתחת לרדאר של כולם. מהר וחד. תשמעו, הם מתנהלים כיום כמו שאנחנו התנהלנו לפני שנתיים שלוש. זה לא טוב
  4. מיליון וחצי דולר על חצי כרטיס לפי הדס גרינברג שחקן של דודו דהאן ..מתחבר. החתמה סטייל הג'ורדי מתחת לרדאר של כולם תמשיכו לזלזל בהם
  5. גם תקשורת, גם דברים ששמעתי, גם חיבור של דברים שקורים הקיץ לתזה מסויימת. יכול להיות שאני נופל בקונספציה של עצמי והכל יכול להתחבר גם לנרטיב אחר אגב כתבת משהו מעניין, שג'ורדי כבר 4 שנים פועל בדרך מסויימת - מאוד יכול להיות שנגעת בשורש הבעיה שפתאום צצה - יש מצב שפשוט דברים שפעם ג'ורדי הרגיש/ידע שהם אוטונומיה שלו ורק מקבלים אישור פורמלי ממיטש, פתאום הדברים מתנהלים אחרת (אולי על רקע הנפילות של ג'ורדי בשנה שעברה גולדהאר יותר מעורב לו פתאום - זה דברים שיש רמזים שקורים. אנחנו יודעים שג'ורדי הלך ופיזר מרמור למקורבים יותר ופחות בפעם שעברה שזה קרה. גם הזלזול בעיתונאים הוא קצת מוגזם - כן, הם לא יושבים על הקו של מיטש וג'ורדי והנגישות שלהם לנקודת הקצה היא מוגבלת, אבל אל תטעה, הם מחוברים למעגל השני והם שומעים מה צד אחד או שניהם אומר לסביבה אחרי השיחות האלה (כלומר לא תדע ציטוטים מדויקים - תבין את התמונה הגדולה, או איך שכל אחד מהם הבין אותה) זה פשוט דברים שיוצאים ממקור שני ולא ממקור ראשון - כן זה יכול ליצור עיוותים במסר ובעיקר בסגנון, אבל זה לא יהיה 100 אחוז אוף)
  6. בסדר, אנחנו יכולים לראות את אותה המציאות ולהבין אותה אחרת, זה הגיוני (יכול להיות שזה גם מה שקורה שם) יכול להיות גם שאתה צודק בחלק מהדברים וההבחנות אני קולט פה משהו אחר.
  7. די נו, אנחנו יודעים שנתנו לשלומי אזולאי אישור לדבר עם חיפה אנחנו גם יודעים שנתנו ליצחקי לדבר עם בית"ר אין צורך להתמם, זה ברור מאליו. וכן, כל העסקאות האלה נפלו ברגע האחרון אצל גודלהאר אחרי שנסגרו, זה אוברולינג אחי. אגב גם עם ערן, ג'ורדי וקצב סגרו חוזה בשבת בלילה ודברים התהפכו כשמיטש נכנס לתמונה ביום ראשון. זה דברים שידועים
  8. אני לא חושב שיש פה הפרת אמון. יש פה עניין של חרגיה מסמכויות. או שג'ורדי חורג מהמסמכויות שהוא מאמין שהן שלו (ומיטש לא) או שמיטש חורג מגבולות הגזרה המוסכמים שלו ומתערב באוטונומיה של ג'ורדי. הכל לגיטימי, אבל אתה מבין שסיטואציה כזאת מהר מאוד יכולה להוביל (וכנראה כבר הובילה בעבר) למתיחות.
  9. בסדר, טבעי שיש מחלוקות אבל אתה מבין שיש פה נושא של סמכויות. (שצריכות להיות ברורות ומוסכמות, או לפחות שהמחלוקות עליהן לא יצופו ככה) נניח אתה ג'ורדי ואתה פועל לפי סמכויות שאתה חושב שהן שלך (או אפילו היו כאלה בעבר) ופתאום תוך פרק זמן של חצי שנה עושים לך אוברולינג 4 פעמים... גם לבנאדם עם מעט אגו (ולא בטוח שג'ורדי כזה) זה יעורר משהו. בעניי כן...
  10. אנחנו לא יודעים באמת מה נאמר בין קרויף גולדהאר וארבלדזה.. אם כבר טעם לפגם שיש בסיפור הזה מבחינתנו, זה שמכבי, ולא בפעם הראשונה ולא השנייה בקיץ הזה מתנהלת בכמה קולות. ג'ורדי נותן לברק מילה (כמו שנתן לשלומי אזולאי ולערן לפני זה ולשוינפלד בינואר) ואז דברים מגיעים למיטש ומתהפכים. לגיטימי שיהיו חילוקי דיעות בתוך המערכת, הבעיה היא שמדברים בשתי קולות, שחילוקי הדעות צפים ולא נסגרים עוד לפני שפועלים. לכאורה, ג'ורדי לוקח החלטות בלי ידיעתו של מיטש (של מה שהוא תופס כאוטונומיה שלו) ומיטש מבטל את ההחלטות של ג'ורדי ...זה בדיוק מה שהביא לפיצוץ לפני חודשיים. יש מצב שלהחלטה הזאת על יצחקי יהיו השפעות גם בגזרה הזאת
  11. יש לי תחושה שמעבר לקטע המקצועי (לורמוט אין מה לחפש בחיפה וליצחקי אין מה לחפש אצלנו) לגולדהאר ויענקלה קצת נמאס מההתנהלות של טביב ובצדק. הם הבינו את הטריק, כל עונה הוא פותח מכרז על כל שחקן שלו למרבה במחיר, מתנהל מולם במריחת זמן וסחטנות, ואז ממלא את השורות ברגע האחרון עם שחקנים שלנו ושלהם בחינם (ועוד בונה עלינו להשלים משוכורות לשחקנים שהוא מקבל בחינם) זה ברמה שהם מוכנים לספוג עלות של שחקן שכנראה לא יתרום יותר מדי רק בשביל לא לתת לטביב לשחק את המשחק הזה. צודקים לגמרי.
  12. לפי גבריאל באטיסטוטה יש לך בעיות בהבנת הנקרא. הגבתי באירוניה לטענה כאילו אורי אוזן ניסה לרכב על מכבי בשביל לקבל ג'וב בליגת העל, מה שעובדתית פשוט לא נכון (כי הוא ויתר על הצעות מליגת העל בשביל להגיע למכבי) ואמרתי שזה מצחיק לאור העובדה שואן ליוון מונה לא מעט בגלל היותו הולנדי והקשר שלו עם ג'ורדי. כתבתי פעמיים בנושא הזה שאני לא יכול להעיד על היכולת המקצועית שלו (כן תהיתי על כך שאיש מקצוע מהמעלה הראשונה כמוהו, לכאורה, לא עובד בהולנד כבר הרבה שנים, בכל האקדמיות המפוארות שלהם, ובאקדמיות שכן עבד לא שמענו על איזה הצלחה יוצאת דופן) אתה רוצה להניח שאין שום קשר בין היותו הולנדי וההיכרות שלו עם ג'ורדי למינוי דווקא שלו מכל אנשי המקצוע בעולם - בבקשה... (מאוד תמים בעניי, אבל זכותך) מבלי שום קשר למה שעשה או לא עשה (ואף אחד מאיתנו לא יודע מדוע עזב את המקומות הקודמים שעבד בהם) הבעיה שלי היא עם מה שקורה עכשיו. אבל אם תתאמץ ממש חזק, אני בטוח שגם את ההודעה הזאת תצליח להוציא מההקשר ולגנוב דעת עוד קצת, אחרי שכבר הוכח לך ע"י עוד אנשים (שכנראה בעינייך יותר אמינים ממני) שאני קצת יודע מה אני אומר ואתה טועה (ראה: שגיב יחזקאל)
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.