Jump to content

avi atias

משתמשים רשומים
    18
  • Last visited

Posts פורסם על ידי avi atias

1. אני לא מאמין כי מסכת הזרים תשתנה בשנים הקרובות. ל90 אחוז מהמועדונים פה אין שאיפה ויכולת להתקדם ובגלל מסכת זרים נמוכה הם יכולים לגבות סכומים מוגזמים על שחקנים כמו ראלי.

כך שהאינטרס של המועדונים הקטנים זה מסכת זרים קטנה כי אז הם יכולים לסחוט את הקבוצות הגדולות.

לא בטוח. באופן כללי, עלות שחקן זר זולה יותר מעלות שחקן ישראלי, בגלל ההנחה במס שניתנת לזרים.

לכל קבוצה קטנה יש 5 זרים כי זה פשוט יותר זול.

2. אם תנסו להתמקד רק ביצחקי ולהתעלם מכל השאר, אתם תראו שהרגל בכלל יותר קדמית מהכתף. התמונה היא דו ממדית והיא מטעה.

בכל אופן, תשקורת הספורט בארץ ממשיכה להיות אחת החובבניות בעולם המודרני, אפילו סטטיסטיקה נורמלית אין.

הם מחלקים לנו ציונים? גם אנחנו להם, קיבלתם 0 פעם נוספת.

3. צריך להכניס לפרופורציות את המשחק היום.

ניצחון יפה ומרשים, אבל שיחקנו מול קבוצה שמגרדת את הקו האדום בצרפת, שעלתה עם ההרכב השני, מול איצטדיון פחות או יותר ריק.

לא סתם יחסי ההימורים באירופה היו יחסית שקולים.

המשחק מול פאוק היה בשיא האינטנסיביות, מול איצטדיון מפורק, ונתנו שם ניצחון ענק. מה שקרה אחר כך לא רלוונטי.

איפה ראית יחסים שקולים באירופה?

אני ראיתי 1.8 לבורדו, 3.5 לתיקו, 5.7 למכבי.

וב bet365 ראיתי שזה הגיע גם ל 1 לבורדו. (כלומר ניצחון בטוח).

4. במקום שנוכל להגדיל את כמות המנויים ל 15 אלף, נקטין אותה ל 8 בערך.

לא רק שיצטרכו להגריל מנויים, המחירים יוכפלו מעודף ביקוש.

אם לא יבנו יציעים מאחורי 2 השערים אז צריך להתכונן למחירי על.

כבר עדיף לארח בטדי. (רכבת אחת ואתה באצטדיון).

5. לא יודע איך אפחד לא ראה , אבל היה נבדל ברור בגול הראשון של הפועל ,

דמארי פשוט היה בנבדל ...

http://youtu.be/3TwAI2hchAc?t=47m40s

חח צודק בגדול. יכול להיות ששמו לב לזה בתקשורת ובחרו להתעלם.

להוסיף לטעויות לטובת הפועל תל אביב ונגד הפועל חיפה.

כרטיס אדום גם לתקשורת.

6. מישהו יודע מהם התקציבים של הקבוצות? ניסיתי לברר באינטרנט ולא כל כך הבנתי לפי גוגל טרנסלייט.

לפי מה שהבנתי, לבורדו יש תקציב ענק של כמעט 60 מיליון יורו.

לפרנקפורט תקציב "זעום" של 25 מיליון יורו.

ולניקוסיה התקציב הנמוך בבית.

מישהו מיודעי השפות יכול לאשר או לשלול?

7. כולכם יצאתם אנשים קטנים היום.

במקום לבוא ולהגיד שטעיתם, אתם מגיעים לכאן ותופסים אותי כשעיר לעזאזל על הניצחון היום.

יש פה מישהו שלא הרים גבה כשראה את ההרכב של סוזה היום? כל אחד.

יש פה מישהו שלא בא בטענות לסוזה ביום חמישי שלא נתן לזהבי לבעוט את הפנדל? כל אחד.

אתם יודעים מה ההבדל? שאני גבר ופותח נושא עם מה שאני מרגיש וכל מילה בנושא הזה שכתבתי היא נכונה וזה נכון ליום חמישי.

אותם דברים שאני כתבתי בנושא הזה נכתבו גם בנושאים אחרים על ידכם, ואין פה שום ביקורת שהיא לא לגיטימית, אף אחד לא עורף את ראשו של אף אחד.

ההבדל היחיד הוא שאני בחרתי לפתוח נושא מאוחד ולרכז בו את כל מה שכתבתם בנושאים האחרים, ולכתוב את מה שהרגשתי וחשבתי, שזה לגיטימי וגם נכון.

תלמדו להבדיל בין יום חמישי לבין היום, אלו 2 משחקים שונים וזה שסוזה טעה בחמישי לא אומר שהוא לא צדק היום, וכולכם, כולל אני נפלנו בפח. סוזה יצא גדול היום והשתיק את כולכם.

במקום זה, הגעתם, ובחרתם לקלל ולרדת נמוך ביום כל כך משמח שבו מכבי שוברת בצורת של 10 שנים.

מראה כמה אנשים קטנים יש בפורום הזה, שלא מסוגלים לשים את הדברים על השולחן כמו שהם.

על הזין כולכם,

תודה לך מכבי על ערב נפלא ואחד המאושרים בחיי,

בברכת צהוב עולה ו3-0 גדול במעמד צד אחד.

הכלבים נובחים והשיירה עוברת,

איגואנה.

לא מסכים איתך בקשר לדיעות על סוזה, אבל אני כן מסכים איתך בקשר למה שאמרת על אנשים בפורום.

אל תתרגש ואל תיקח ללב.

8. יש לנו בעיה מול בונקרים. ראו את זה גם מול בני יהודה וגם במחצית השניה מול באזל אחרי ה 3-3.

לפי דעתי זו שאלה של תרגול... סוזה חייב להכין תרגילים התקפיים לפתיחת בונקרים (דאבל פסים, חילופי מקומות, פתיחות רגליים למינהן, בעיטות בנגיעה מחוץ לרחבה), הוא לא רגיל לזה כי עד היום הוא היה רגיל להיות הבונקריסט בעצמו (היכן שהוא אימן). היום המציאות קצת שונה.

נוכל להתנחם בכך שביתר המשחקים באירופה לא נזכה לראות עוד בונקרים של קבוצות יריבות כנראה, גם לא בקפריסין.

9. חסרונו של אלברמן היה מורגש. שלא תבינו לא נכון, מיטרוביץ היה סבבה, אבל ראדי היה כמו חצי שחקן, הרבה בגלל חסרונו של אלברמן.

התיאום של אלברמן וראדי פשוט מצויין וזה היה חסר לנו היום.

אנשים לא מעריכים את העבודה העצומה של אלברמן במרכז השדה, הוא בונה את המשחק מאחור, היום, היינו תלויים בגיחות של טיבי וגארסיה בניסיון לבנות משחק.

במיוחד במשחקים כאלו, מול בונקר, העבודה של אלברמן מאחור חשובה.

בנוסף, בן חיים נעלם היום, אני חושב שהרבה בגלל המיקום שלו בימין. אני לא בטוח אם בן חיים שיחק עד היום באגף ימין בקריירה, זה לא שהוא לא יכול, אבל הניסיון הראשון תמיד יהיה קשה והיום הוא היה חסר מחצית שלמה. העמדה זרה לו עדיין וזה לא המשחק הנכון לעשות בו את הניסוי הזה.

נקודת האור שלי, עומרי בן הרוש.

10. באצטדיון חדש ומודרני, יגיעו 50 אלף צופים למשחקים מול הגדולות, בכל השאר, מול הקטנות, יהיו 30.

ככה זה גם ברוב הנבחרות, כמה אחוז תפוסה יהיו מול ישראל ברוסיה ופורטוגל לפי דעתכם?

ומשחקי דרבי צמרת, או דרבי גביע גם מביאים 50 אלף צופים. או שאתם מעדיפים לארח בבלומפילד עם 14 אלף (בהנחה שבלומפילד לא ישתדרג) ולשלם תוספת 100-150 שקל בממוצע למנוי? כי זה מה שיקרה כבר בעונה הבאה אם ניקח אליפות.

11. אף אחד לא מזלזל בקבוצה המעולה שלנו,יש פה אנשים שזילזלו בבאזל ומזלזלים גם בבורדו ופרנקפורט שאין מה לעשות,זו פשוט לא הרמה שלנו. אנחנו צריכים לקחת מאפועל 6 נקודות,משם הכל בונוס.

כל שאר המשחקים זה בונוס?

בורדו ופרנקפורט הם לא אותן בורדו ובאיירן ששיחקו בקמפיין ה 0 נקודות של חיפה בליגת האלופות. אם לא נוציא מהן כלום זה בזיון.

ואני לא חושב שמובטחות לנו 6 נק' מול אפועל, גג 4.

בעיקרון, קמפיין טוב יהיה 5-8 נק', זה יקדם אותנו פלאים בדירוג.

אבל גם להעפיל לשלב הבא זו לא משימה בלתי אפשרית.

12. אתה שוכח שמכבי ת"א כ"מותג", וגם כקבוצת כדורגל, בעצם שואפת להרוויח. אני אמנם לא לומד כלכלה, אבל היצע וביקוש זה לא דבר מסובך להבין.

תיקון קטן, בכלכלה, פירמה לא שואפת להרוויח אלא למקסם רווחים (להרוויח כמה שיותר) ולא נראה לי שזה מה שגולדהאר מנסה לעשות.

לפי דעתי, המחירים הם תוצר של מגרש סולד אווט שבועיים לפני משחק וגם כמובן, תוצר של הספסרים שמוכרים ב 300 אחוז רווח.

אין מה לעשות, חייבים אצטדיון גדול יותר, אי אפשר "להעלים" את כל האוהדים שרוצים להגיע למגרשים.

13. בורדו הגרלה סבירה יחסית לדרג א', אפואל הגרלה מצחיקה יחסית לדרג ב' ופרנקפורט היא הגרלה רגילה של דרג ג', כן כן, היא לא מאריות אירופה.

הבית שקיבלנו סביר, נכון שהיו בתים קלים יותר, אבל אם אנחנו רוצים להגיע לרמות האלה, זה בית שאנחנו אמורים להסתדר איתו, אני לא אומר שנעלה, אבל לפחות 7 נקודות.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.