Jump to content

avi atias

משתמשים רשומים
    18
  • Last visited

Everything posted by avi atias

1. שנה הבאה כלום. זה כבר נקבע שנה שעברה. לגבי עוד שנתיים, צריך למחוק פער של 0.25 מנורבגיה. שזה פער של תיקו. מחר 2 נורבגיות משחקות. אם יודחו עם הפסדים. יש סיכוי. אם אחת תעבור, תוכל לפגוש את מכבי בהגרלה. ואז צריך לעבור אותה.
  2. מכבי חיפה שיחקה משחק חדש היום. בעט בכדור, לא משנה לאן.
  3. איך גנט לא עושים חילוף, יש אפילו שחקן שלא מצליח ללכת. הוא מרוצה ממה שהוא רואה? חחח
  4. אם נגמר ככה, ישראל עולה למקום 15 לפחות עד מחר.
  5. איזה חלשים גנט. לא יאומן. מסיימת רביעית בישראל
  6. בהחלט עונה אירופית מעניינת לגנט. כל משחקי החוץ במגרש נייטרלי. ועכשיו גם משחק הבית ללא קהל.
  7. יש קישור למשחק של הקופים נגד ג'וינט? מישהו מבין למה הסמל שלהם זה דמות אינדיאני? היו אינדיאנים בבלגיה?
  8. ברוב של 99 ח"כים, הכנסת הצביע נגד הכרה חד צדדית במדינה פלסטינית. כלומר, אם העולם יכיר במשטר פלסטיני עצמאי, ישראל תשמיד אותו.
  9. אם הנורבגיות עפות היום, וישראל משיגה עוד 0.5 נקודות דירוג העונה. אז אנחנו בשיוויון עם נורבגיה. איך קובעים מי מקום 15?
  10. האו"ם טוען שהוא הולך לחקור את פשעי האונס של חיילי צה"ל כנגד נשים וילדות בעזה. המטורללים האלה לא הבינו עדיין שהיוצרות יתהפכו. ישראל היא זו שתחקור את מעורבות האו"ם בפשעי ה 7 באוקטובר.
  11. לא יאומן שאנחנו מתעסקים באיזה שוער יותר גרוע עם כל המיליונים ששפכנו. חוטפים שער, צריך לתת 3. לבדוק מי עשה את ההבדל בין 1-0 ל 1-1 זה קצת מצחיק. שניהם לא משהו וחבל. אבל מכבי לא יכולה לאבד כל כך הרבה נקודות בסיבוב השני.
  12. יש ניקוד. הבעיה שהנורבגיות עשו גם תיקו וגם ניצחון. אז הפער גדל ל 0.5 נקודות. הפרש של ניצחון אחד.
  13. איאקס בנתיים בפיגור ביתי 2-1. דקה 94 עדכון 2-2 דקה 99
  14. בודה גלימט מובילה 1-0 על אייקס בהולנד במחצית. הנורבגים נלחמים על מקום 15
  15. מה יש לדבר? נקווה לעוד מבצעים כאלה. לא ברור לי איך הם שומרים אותם בזוגות / שלשות. כמה מקומות מסתור יש להם?
  16. גם איתן טיבי לא יצא. בלמים הם פחות זוהרים. רק הצעירים יוצאים.
  17. עכשיו אני רואה שזה ליגת האומות. חחח חשבתי שזה לנבחרות שרוצות להגיע לטורניר כלשהו. שלא מהמוקדמות. בכל אופן, הצחיק אותי שרומניה, בלרוס, וקוסובו בדרג C.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.