Jump to content

avi atias

משתמשים רשומים
    18
  • Last visited

Everything posted by avi atias

1. לא חוכמה להיות מספר 2 במספרים במכבי. לא כבוד גדול העונה. מה המספרים שלו אגב?
  2. אם היה מקבל אדום זה היה טוב לנו. לא מבין איך הוא לא קיבל אדום. ואחר כך היה צריך גם לקבל קנס מג'ורדי.
  3. איגבור, עם כל הפיזיות שלו, צריך ללמוד מדסה איך בועטים לשער? מה נסגר איתו?
  4. נכון, גם הרבה איבודים, משחק חלש שלו, אבל אני ראיתי כמות אדירה של חטיפות שלו במרכז השדה, ובקלות יתרה. כשהוא יצא, נחלשנו מאוד.
  5. דסה, אלברמן, טיבי, מיכה, זהבי ופרץ מבחינתי הבאנקרים שלי.
  6. איגבור החליק היום כל כך הרבה פעמים. איך הוא רוצה לשחק ככה הוקי?
  7. אבל השאלה היא למה אנחנו לא מסוגלים לתת גול במתפרצת?
  8. צריכים לבוא בטענות בעיקר לעצמנו. איגבור עשה טובה ששיחק היום.
  9. רק אני חושב שצריך שחקן אגף? טב"ח לא פוגע, מיכה מיובש וורמוט? לא עושה יותר מדי עד כה. צריך קיצוניים שיתנו פה גולים ובישולים.
  10. יותר מאדם או שניים חטפו קנס בסמי עופר. אני ראיתי קבוצה של עשרה מעשנים חוטפים קנס על כך שעישנו בלובי.
  11. ראדי שחקן בית שלנו, היה מהגדולים שלנו באליפות הראשונה. הכעיס אותי מאוד שנתנו אותו לב"ש בחינם. ואם תחפשו בארכיון הפורום, תראו כמה הזהרתי מהמהלך הזה ושזה בדיוק השחקן שחסר לב"ש. ועדיין, צריך לקבל עידוד על העונות היפות, גם אם בסוף הוא עלול לקחת לנו את התואר. מקווה שהוא או אלברמן יהיו בנוער של מכבי בעתיד. (קרוייף מעדיף מאמנים שהיו קשרי מרכז שדה).
  12. חשוב לפתור את האלימות במגרשי הנוער, לא הגיוני שאמא של שחקן תקבל מכות למשל. צריך להכניס לכלא על אלימות במגרשי נוער. במגרשי בוגרים קצת יותר קשה בגלל כמות הקהל, אבל צריך להתחיל בצעדים שיקדמו את העניין. לאחרונה ראינו צעדים יפים במגרשי הליגה השונים: איסור פיצוח גרעינים ועישון בתחומי המגרש. את הדיעה הקיצונית שלי בנושא אתם וודאי לא תואהבו, אבל אני בעד איסורים וקנסות כבדים על שימוש בביטויים גזעניים. מהם ביטויים גזעניים בעני? כל דבר אשר יוצר חלוקה של פריטים לקטגוריות (לטובה ולרעה) כגון: שימוש בביטויים: מזרחים, אשכנזים, ערבים. אם זה כדורגל ישראלי, כל מי שמוגדר ישראלי, חייב להקרא ישראלי ולא להתחלק לקטגוריות. לאסור שימוש במילה כושי. לאסור הכללות (גם לטובה) וכו'... לאסור הצדעות למינהם או סמלי שנאה. בשלב הבא, יוגדרו יציעים שבהם אסור לקלל כלל. אלו הם יציעים לאנשים שלא יכולים לסבול קללות יותר במשחקים (כמוני), בטח בנוכחות ילדים ביציע. הפגנת מחאה באמצעות שילוט אפשרית. לגבי אלימות מחוץ לאצטדיון בין ארגונים, פה כבר צריך לבוא בתלונות למשטרה.
  13. אין שום דמיון בין השניים. כמות המצבים שפרץ מגיע במשחק דומה לכמות המצבים שאייבינדר הגיע בשנה בערך.
  14. אבל הטרולים צודקים. משחק חלש מאוד שלנו. אפשר לעצום עיניים ולהגיד שלקחנו 3 נקודות בהליכה.
  15. טוב עכשיו ברצינות. מה התרומה של בן בסט ויצחקי לקבוצה הזאת? למה הם תופסים מקום בקבוצה אם לא חסר שחקני בית שהיו נותנים תפוקה הרבה יותר טובה משלהם? אם גם ככה אין תרומה, אז עדיף לפחות לתת הזדמנות לשחקני בית צעירים.
  16. הייתי מוסיף גם את יצחקי וורמוט. סתם פוגעים למיכה בדקות משחק בשביל שום תרומה.
  17. יש יותר סיכוי כרגע לדבר עם אופ"א שיגבילו את הזרים במדינות אירופה (כל מדינה לחוד) מאשר להסיר את המגבלה פה.
  18. ואז יגידו לך שקודם כל תביא 5 זרים איכותיים לפני שאתה רוצה להגדיל את מכסת הזרים. צ'יבוטה וקהינדה יכלו להיות בכיף חלק ממכבי היום, קהינדה עדיף על בן בסט וצ'יבוטה היה נותן תחרות לבן חיים.
  19. בסופו של דבר, פרץ יפסיק להחמיץ ואז הוא יתחיל לכבוש פה בצרורות. שחקן שמגיע לכמות כזאת של מצבים לא מספסלים. היחיד ביחד עם זהבי ואיגבור שעושה תנועה יפה. רק לחשוב אם טב"ח היה עושה תנועה כזאת.
  20. מישהו פה ניסה את הטריפל של סלקום? איך זה עובד? מה תשתית האינטרנט / טלויזיה? 150 ש"ח ל 40 מגה או 170 ש"ח ל 100 מגה אינטרנט פלוס טלויזיה. לא היה לי אינטרנט כל הסופ"ש בדירה והחלטתי שעם הוט אני לא נשאר. טעות אחת מספיקה לי בשביל להחליף חברה. מרגיש לי כאילו חזרתי לימי הביניים.
  21. מצויין, אבל גם, חייב ללמוד להרים בנגיעה בלי לעצור. חבל על המומנטום ששחקנים רצים עם הפנים לשער וצריכים לעצור.
  22. מלבד זהבי, אף אחד לא משחק בנגיעה בהתקפה וזו בעיה גדולה מאוד.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.