Jump to content

avi atias

משתמשים רשומים
    18
  • Last visited

Everything posted by avi atias

1. לא מבין מה ההתעקשות על עטר. יש לנו מקום לזרים. ואם כבר להשקיע כסף, אז קודם כל דמארי וקהת. (או שהם יקרים מדי?) גם צ'יבוטה יכול להתאים, הוא לא רע והוא כבר יכול להשתלב פה.
  2. בתור לקוח של סלקום טיוי, אני לא אעבור ליס או הוט בשביל ספורט 1,2. אם הם רוצים שאני אצפה בהם, הם יצטרכו לשדר בסלקום טיוי. זה נקרא תחרות. ואם יהיו עוד 2 ערוצים, אז הם יתחרו בניהם והליגה גם תרוויח מזה כי היא תקבל יותר כסף. ואז נדע יותר טוב מה הציבור מעדיף, ליגה אנגלית או ישראלית.
  3. סלח לי, אבל 15 שערים בכל המסגרות זה כלום לשחקן עם הנתונים שלו ועם השכר שלו. שחקן עם המהירות והפיזיות שלו צריך לסיים עם מינימום 20 שערי ליגה. אבל הוא מעדיף להתקע על הקו ולחסום גם את המגן. אם תסתכלו על המשחק מול גוריצה למשל, בגול של איגיבור, טב"ח נעמד ומסתכל במקום לרוץ לחלל הריק שנותר במרכז. בגלל דברים כאלה הוא בחיים לא יהיה שחקן גדול.
  4. מודה שלי תמיד יש העדפה לשחקן בית על פני שחקן זר.
  5. מיכה מסר לבישול וגם איים על השער מספר פעמים מול גוריצה. וגם בעט ברגל שמאל. אני חושב שמבין הישראלים, הוא הכי התבלט. מי שהיה לו משחק זוועה הוא בן חיים שרק נפל ואיבד כדורים ולא היה מעורב בכלום. ובשלב מסויים היה נראה שמפסיקים למסור לו.
  6. יש לו חוזה לעוד עונה. אם היו לו עוד שתי עונות אז סבבה, עסקה מעולה. אבל יאללה שיהנה עם הכסף ויעוף מכאן. תופס מקום של צעיר שיכל לתרום פי 2 ממנו.
  7. אני חושב שהבעיה של בן חיים היא שהוא באנקר בהרכב. שים אותו בספסל, ותראה איך כל פעם שהוא עולה הוא כובש שער. הוא פשוט שחקן כזה שלא מתאמץ אם אין צורך. תאמין לי שבאירופה הוא יתן משחקים יפים.
  8. אם כבר משלמים לו חצי משכורת, אז שלפחות אנחנו נחליט איפה הוא משחק. אני הייתי משלם לו אפילו את כל המשכורת ושולח אותו לשחק בבית"ר רמלה/ת"א. תאמין לי שהוא לבד היה מתאמץ למצא קבוצה. גם לדמארי עכשיו עושים את אותו דבר בגרמניה, שולחים אותו לקבוצה בליגה רביעית.
  9. עוד מוקדם להיפרד אבל כל כך בא לי לכתוב מכתב פרידה לעדן. להודות לו על כל בקבוקי המים שהוא הביא באימונים. היה מרגש.
  10. אתה שוכח שכשמיכה היה על הספסל, ורמוט היה על המגרש. לא יודע אם זה לטובת הנתון האחרון או לרעתו. ואני לגמרי מסכים איתך, כבר לפני חודש בערך רשמתי פה שאני מקווה שימכרו את טב"ח.
  11. יש את מיכה בימין, לפי דעתי הוא הרבה יותר חשוב מטב"ח ולא בגלל שטב"ח ערס ולא בגלל שמיכה שחקן בית. נטו לפי הכדורגל שהם מציגים.
  12. אני דווקא מאמין שלב"ש יש סיכוי להגיע לפלייאוף העפלה לליגת האלופות, כלומר לבתים בליגה האירופית. סיכוי הרבה יותר גדול מאשר לחיפה לפחות.
  13. עם כל הזלזול שלכם, תמוז שכל כך רציתם כשחקן הרכב פה, הולך לשחק שם בליגה שניה. ואת בן בסט, אפילו בליגה השניה שם לא יקחו. ואגב מיטרוביץ' הצליח שם?
  14. אני דווקא התגעגעתי לטבלה של המאבק על מקום 15 שמקנה 2 נציגות במוקדמות אלופות. ועכשיו ברצינות: באטה בוריסוב וסלטיק תמיד בטבלה הזאת, הם פשוט נעוצים שם בלי שום אפשרות שיחליפו אותם. אפילו אפואל ניקוסיה כבר לא בעשיריה. גם זלצבורג דיי קבועים במוקדמות אלופות בשנים האחרונות, לא?
  15. הלוואי, עם כל האהבה לג'ורדי, מהרגע שהוא החליט לעזוב זה מאוד טבעי שהראש כבר יהיה במקום העבודה החדש שלך. ולכן, כמה שיחליפו אותו יותר מהר, ככה יותר טוב. ויפה שעה אחת קודם.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.