Jump to content

avich15

משתמשים רשומים
    8
  • Last visited

Everything posted by avich15

1. ראיתי עכשיו את הדרבי האחרון מהעונה שעברה... כמה שכאב בסיום. אני באמת כבר לא יכול יותר, תביאו לי דרבי!
  2. מנסיון אישי- לא לוקח אחריות לגבי שבוע הבא: הצלחתי לקחת את הכרטיסים מהמכונה ליד שער 11. נכנסתי עם סוודר שחור, שמתחתיו חולצה צהובה וצעיף של מכבי בתיק. שוב, לא רוצה להתחייב לגבי הפעם.
  3. סגל בינוני מינוס, לא מעט ליצנים יש כאן. מה שכן, גוטמן עשה נפלאות מסגל ממש לא הכי מוכשר שהיה כאן, אז אי אפשר לדעת...
  4. ????? רוב השחקנים שנכתבו פה עגלות. סקוט סילי כתוב פה למען ה'!
  5. שון פייגה של הסוף סאקי של כל המשחק ומבחינתי, גם עומרי שוורץ היה מדהים. אני פשוט מטורף על המלחמה שלו! כמובן שלכל שאר השחקנים מגיע המון המון תודה אבל שלושתם ריגשו אותי הכי הרבה...! לא חושב שבדאבל התרגשתי ככה ממכבי תודה רבה לכם גברים!!!!!
  6. מי שהיה אתמול בטדי יודע, שאולי מזל שהמשחק הסתיים כמו שהוא הסתיים. כי אני יודע לפחות על עצמי, שאם הכדור היה נכנס בדקה 120 הייתי צורח מרוב אושר, והייתי עדיין במצב של הכחשה לגבי העונה הזאת. כלומר, לדעת, אבל לא להיות מוכן להאמין לכך. ועד כמה שהמכה שחטפנו אתמול לא הפתיע אפחד, היא הייתה חזקה. ואני אישית הפנמתי סופית, בלי הכחשות, שאני לא יכול יותר. שאני יותר חשוב מהשרמוטות האלה, שאני שמשקיע מהכסף שכמעט אינלי כדי ללכת לראות אותם, ולהוציא תגרון 120 דקות פשוט יותר חשוב. ולכן, פשוט אי אפשר להמשיך ככה.
  7. חחח אז מצטער אחי.... יש יותר מדי ילדים בפורום שכבר חשבתי שזה היה רציני...
  8. בוא אני אגלה לך משו. כבר הרבה זמן שאנחנו מפסידים כי אנחנו חרא, לא בגלל שופטים. ואם כבר, לשרוף את השחקנים. את כולם. על הזין שלי שאני אשקיע מעצמי כ"כ כל פעם והם פשוט לא ירוצו בהגנה חבורת מזדיינים
  9. זה חדש למישהו מכם? כבר מאז שהוא התחיל לפרשן ראו לבנאדם אין שום הבנה בכדורגל, והסיבה היחידה שהוא נשאר היא שהוא מושך צופים שהם בדיוק כמוהו ולא מבינים בכדורגל בכלל. פייר, אם אני לא מבין בכדורגל בכלל אני לא יכול לדעת שהוא בלבלן ביצים, והתקיפות שבה הוא אומר את הדברים הייתה משכנעת אותי. מי שלא מבין בכדורגל יחשוב שהוא פרשן טוב. לא אכפת מאיכות, אכפת מרייטינג. זה בדיוק כמו שלא היה אכפת לכם שלמורה לחשבון ביסודי לא היתה תעודת הוראה. הקהל שלה מוגבל ולא מבין, ולכן היא מתאימה. נ.ב. עמית הורסקי כלב בן אלפיים זונות.
  10. אם ייגמרו כל הצעיפים, לא תשקלו להוציא עוד נגלות, כמו עם הקפוצ'ון של השנה שעשו לדעתי 3 או 4 נגלות ממנו? אני חייב את הצעיף הזה!
  11. מצטרף לשאלה של הפותח של הנושא... ועוד תהיה.. נראלכם הם ינסו לעשות עלינו קופה כרגיל או שיהיה מחיר אחיד סביר יחסית? (כשחושבים על זה, עדיף להם משמעותית להוזיל כרטיסים, אנחנו בתקופה לא טובה גם ככה לא יגיעו 5000 איש... כדאי להוריד מחירים ולקוות ש3500-4000 יגיעו)
  12. בכיף אחי, לא באתי להוציא את עצמי גאון על כולם. לפי מה שזכרתי, עבר החוק, סחטיין עלייך שבאמת נכנסת לעומק ובדקת. בכל מקרה, על תוציא עצבים על אחים צהובים שלך, יש משחק נגד חמאסניקים זונות מחר. שבוע טוב =]
  13. חברה, ויכוח מיותר. נחקק בכנסת שהחל משנה הבאה כרטיסי נוער בלי הגבלה. דחילק, תשימו לב טיפה לפני שאתם יוצאים לשרוף את כל העולם.
  14. אישית, יותר מדאיג אותי שזה נראה שבסופו של דבר, עד תחילת העונה הבאה הוא לא יישאר שם. הבחור עושה לי הרבה נחת רוח וחבל שלא ימשיך שם עוד הרבה שנים עד שהפועל יגיעו למעמד של הפועל כפ"ס...
  15. שאלה תיאורטית... הקטע מיוטיוב הוא ממשחק ששוחק באולם מאד גדול... אם מכבי עוברת, יש סיכוי כלשהו להעביר את המשחק בשלב שאח"כ לנוקיה ( חלום לא נורמלי... )
  16. כן... אני ירושלמי אז מנסיון, הפועל ירושלים לא קבוצה שתביא קהל. אולי אולי אולי יהיו 1000-2000, אבל מש לא בטוח. מה שכן, אם היינו משחקים נגד הפועל קטמון זו הייתה יכולה להיות חוויה מטורפת.... בכל מקרה, טדי, תמיד כיף... לא תהיה אווירה מדהימה בכלל, משו כמו מה שהיה נגד נתניה אולי אפילו פחות.
  17. avich15

....:)

התמונה הזאת היא הוכחה לכל מי שטוען שזה כחול כהה.
  18. אהלן... ישלי 4 כרטיסים לדרבי לשער 7, מחפש נואשות להחליף ל13. מוכן להוסיף כסף, עדיפות למישו מאזור ירושלים.
  19. אני לא מעשן, אני נגד עישון, אבל אני רוצה שיבוא מישו ויגיד שכשהוא מגיע לבלומפילד והוא מריח את הריח של הדשא מעורב בריח של הסיגריות זה לא עושה לו את זה. אני גם שונא לחזור הביתה מסריח בעל כורחי, אבל עזבו את זה, הריח הזה, אני גדלתי עליו... כבר למדתי להתגבר על זה מזמן. כדאי שגם אחרים ילמדו.... סה"כ, מגרש כדורגל זה מקום פתוח. מלא באנשים אבל פתוח. *נקודה למחשבה שכמעט תמיד עוזרת: אם מישו מעשן לכם לפנים, תבקשו שיעשן לכיוון אחר. זה עוזר, מנסיון. הקהל שלנו מורכב ברובו מאנשים סבבה...
  20. http://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=64&DocID=110365&Lang=he יש בפנים תמונה של האצטדיון (לא הדמיה).... יצא מדהים.
  21. יכול להיות. למרות שאת המשחקים במסגר האירופית מכבי תהיה חייבת לארח בטדי, 12 אלף זה באמת קטן מדי למסגרת הזאת. אני אישית לא אתנגד לארח גם את הדרבי בטדי, ולראות את החארות תקועים בצפון מערבי....
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.