Jump to content

avich15

משתמשים רשומים
    8
  • Last visited

Everything posted by avich15

1. צריכים את בלומפילד במוד עבודה כמו נגד ניס
  2. בן של זונה מטונפת משתין מהמקפצה
  3. דל"פ - הדרומי עם גג ועם כמות משמעותית של אוהדים הוא לא גרוע בכלל
  4. מבאס ממש שהם נתנו 6 ואנחנו רק 5, בלי טיפת ציניות
  5. משחק בינוני ביותר של מכבי שנגמר ב3-0, מה אפשר להתלונן. אולי רק על יוני את ג'ראלדש שהם צמד מגינים מזעזע, או על ארגון אוהדים שמסרב להינות מכדורגל ומוצא חרא חדש להתעסק בו כל פעם (ועל הדרך, אני אגיד שבאמת קצת צובט לי לראות את הילדים הקטנים שהולכים עם מסכות שמסתירות להם את הפנים וחושבים שזה מגניב)
  6. שוב אני שם תמעילללללל לא רואים את חולצת המזלללל שער 11 אין לי גג, נקווה שלא יהיה קרנבל
  7. התירוץ ללמה לא יגיע רכש כבר הונח לפנינו. לצערי העזיבה של איביץ' גומרת את העונה הזאת, בהצלחה לנו עם יצחקי כמאמן ואיזה זר גנרי שיגיע בדקה ה91 של החלון ויעזוב במאי.
  8. לא חושב שהיה כאן ניסיון להתריס, הוא פשוט אומר לך שאם זה יקר מדי, אל תקנה. הסיבה שמכבי מרשה לעצמה לקחת מחיר כזה (כמו גם עליית מחירי החולצות השנה) היא פשוט שאנשים משלמים. כשלא יהיה אף אחד שיקנה במחיר כזה, המחיר ירד מהר מאוד בחזרה. בדיוק כמו שאני לא חושב שצריך מחאות מאורגנות על מחירי כרטיסים. ג'קי מבקש 130₪ למשחק באיצטדיון שיש בו שירותים כימיים? אני לא אקנה.
  9. איזה באסה למסי שהוא משחק עם נבחרת ככ בינונית.
  10. מגע פיזי שגובל באורגיה עם אנשים שאני לא מכיר בשער 8 למטה אחרי הגול
  11. לצערי נבצר ממני להגיע. מוכר ניקוב ל8 תחתון במחיר עלות.
  12. איך אמרו פעם על 6-1 בתוספת הזמן? 'לא היה כדבר הזה'
  13. שחקן, אבל אין ספק שסאן מנחם לא רואה אותו ממטר אחיייייייי
  14. איזה מזל שחיכינו ללוקאסן כל הפאקינג חלון כדי שיחזק אותנו ככה.
  15. הזיה, אבל אלו המחירים בכל מקום בילוי, לא רואה סיבה שישתנה. פשוט צריך להפסיק לקנות
  16. אם הבנתי נכון מהשבוע האחרון, 3-1 זה סיבה להתמוגג בחיפה, לא?
  17. זה הזמן להתחיל להיפצע יא מנייאק בירוק
  18. נכון שניצחנו והכל, אבל זה היה משחק בלתי אפשרי לצפיה. לא אבין בחיים את הנראטיב בתקשורת שאבוקסיס מאמן כדורגל. פשוט בושה וחרפה, בונקר אנטי כדורגל ברמה הכי נמוכה שיש. ראבאק, 4000 איש הגיעו לתמוך בכם ואתם אפילו לא עושים כאילו אתם מנסים לשחק. מזל ענק שיש לנו את אוסקר ואת גבי בתקופה ככ טובה, אחרת היה פה ערב מתסכל במיוחד.
  19. איך יכול להיות שיצחקי נכשל למרות כל מי שהגיע? כי מי שהביא אותנו למצב בו צריך להחליף חצי סגל בקיץ אחד במקום לפרוס את התהליך על פני כמה שנים הוא, ניחשתם נכון, יצחקי.
  20. יש פה מישהו בקהל שמגיע מהצפון למשחקים? יצא לי ככה חד"פ נגד ביתר ורוצה לדעת מתי מומלץ לצאת
  21. בגול השני של ב"ש ההגנה של הפועל פשוט הפסיקה לשחק שם באגף שמאל, לא ראיתי דבר כזה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.