Jump to content

avich15

משתמשים רשומים
    8
  • Last visited

Everything posted by avich15

1. מסכים. זה כנראה דלפ אבל היא הכי פחות יפה מהחולצות בעיני
  2. זה בכלל לא הסגנון מוזיקה שלי, ואני שומע את זה בלופים בלי הפסקה מהבוקר. זה פאקינג מעולה.
  3. אין דבר יותר מאוס מאוהדים שלא מספיק חשוב להם להיות מנויים ל11, אבל במשחקים גדולים הם חייבים לעשות סלפי שם ויקפצו מעל הגדר
  4. האיצטדיון שלהם זה בול הבונבוניירה הבלתי נגמר מהרצליה
  5. טוב שמעיפים אותו. לא מבין את מי שרץ להגן עליו. פאקינג מאמן שוערים, מי ישמע. יצא אידיוט, יילך מפה, נמנה מאמן אחר במקומו והכל יהיה בסדר.
  6. מתן חוזז סיים חוזה בסוף 21/22. אף קבוצה בליגה לא רצתה אותו, ויצחקי מסיבותיו האישיות (אולי הם חברים?) החתים אותו על חוזה חדש. הוא לא אופציה לטרייד כי הוא מניה חסרת ערך. למה שמישהו ייתן לנו משהו תמורתו? המצב כרגע הוא שמצאנו מישהו שייקח אותו, ואנחנו בסבירות גבוהה משתתפים בשכר שלו.
  7. איך הם מצליחים להפסיד לשחקן שלא שיחק שם?
  8. שאלה למביני עניין: מאז העונה שעברה (21/22) מרגיש לי שיש קפיצה באיכות החולצה ביחס למה שהיה בשתי העונות הראשונות של פילה (20, 21). לא מדבר על העיצוב שהיה השנה מכוער, החולצה עצמה מרגישה איכותית מאוד. האם ייתכן שפילה 'השתלטה' על הייצור אחרי שנתיים?
  9. *זאת תלבושת אימון. יש לנו מספיק על מה להתלונן, לא בכוח.*
  10. שנה שעברה עשיתי פוראבר רק כדי לשפר מיקום, מעבר לזה הרגשתי שזה בזבוז כסף מוחלט. השנה אין לי צורך לעבור מקום, אז אין שום צורך בעולם בפוראבר. מכבי צריכה להפוך את החברות הזאת לאטרקטיבית לפחות במינימום.
  11. @מכביסט לעד בגדול הייתי מתחיל ממעט מתיחות, וקצת תרגילים כנגד גומיה (אפשר למצוא הכל ביוטיוב). הדגש הוא הפעלה וחשיפה מאוד הדרגתית לכאב. אחרי שהשלב הזה כבר לא כואב אפשר להתקדם לנשיאת משקל על הידיים, בהתחלה כנגד קיר, אח"כ שולחן, ובסוף להגיע לגובה רצפה (ככל שאתה יורד נמוך יותר שכ"י נושא יותר משקל מן הסתם). משם אני בטוח שכבר תהיה בסדר, אבל תרגילים ומשחקים לשורש כף היד כמו ש @Dorian הציע הם גם מעולים. בנוסף, אולי שווה לשקול רצועת קיבוע כזו לאיזור שורש כף היד, אני נגיד משתמש בזה בבנצ' כבד... אולי יעזור לך גם.
  12. אהלן אחי. כותב לך כפיזיותרפיסט. זה אכן נשמע כמו דלקת, ולכן כל ההמלצות ששמעת נכונות עם סייג אחד משמעותי - אתה צריך להבין למה נוצרה לך דלקת מלכתחילה. דלקת היא הדרך של הגוף לרפא טיזור פגוע/חולה (כמו בדלקת גרון למשל - יש חיידק בגרון ובאמצעות הדלקת הגוף נלחם בו). בניגוד לדלקות ממקור חיידקי או ויראלי, אם תיקח נוגדי דלקת ותנוח הבעיה לא תיפתר. רוב הדלקות בשרירים נובעות מעומס או מחולשה של מפרק ספציפי, לרוב שילוב של השניים. הגוף מזהה את הפגיעה ברקמות ומייצר דלקת בכדי להילחם. אם תחזור להתחלה, תחזק את שורש כף היד בהדרגה וללא כאב משמעותי, תוכל בסופו של דבר (אל תדאג זה לא ארוך כמו שזה נשמע ) להתאמן ללא כל כאב. מקווה שעזרתי אחי
  13. אברג'ל עולה להם כמו שיוני עלה לנו ויקבל את השכר של יוריס. דה פאק.
  14. לא מדבר על השערים כרגע, ערן בפער השחקן הכי איכותי מבחינת כדורגל שיש לנו. אין אפחד שקרוב לאינטליגנציית משחק שלו.
  15. יש למישהו סטטיסטיקה של כמה שערים נפסלו לנו העונה?
  16. לא זוכר אף יום כזה בכל שנותיי
  17. אנחנו לא במירוץ אז לפחות הפועל מספקים לנו תקוות כדי שנצליח להחזיק עד סוף העונה
  18. מניח שזה פשוט היגיון בריא. מה יש לו לאבד כאן אם ברור מאליו שממשיכים להתנהל כמו אשפה.
  19. מכבי מכרו באותה תקופה מגיזנים בכל משחק. במחצית ירדתי לשורת מעבר כדי לקנות מאחת הדיילות שמכרה (היה ברור שזאת עונת אליפות ורציתי כל מזכרת שיכולתי לאסוף). מפה לשם יצא שרקדנו ביחד בנמס ממך והיא ביקשה ממני תמספר לא שיצא מזה מי יודע מה, אבל רגעים יפים מעונה קסומה
  20. המשחק הכי פחות מרגש נגד חיפה סינס 2012
  21. לפי איך שהיא דיברה זה צעד שלה חד משמעית. בכל זאת לא אהבתי את האימפוטנטיות שלה בכמה תחומים, מקווה שנקבל מישהו אסרטיבי יותר.
  22. אתה צודק במאקרו, במיקרו שיחקנו כדורגל טוב ממש לפרקים. כדורגל שאפשר לדמיין איתו. העזיבה של אוסקר ואיביץ' חשפה את כל השורשים הרקובים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.