Jump to content

יואב קרן

משתמשים רשומים
    1,079
  • Last visited

2 Followers

About יואב קרן

• Birthday 27/04/1988
  1. יש עדיין כרטיסים ל-11. https://bit.ly/2CRZQVf תיכנסו ללינק הזה ותבדקו על כל הגושים. אם כתוב שאין, תיכנסו ללינק הזה שוב פעם מחדש ותבדקו את כולם. לי היה כתוב שאזלו בכולם, ניסיתי שוב ושוב ופתאום נפתח לי באחד מהם. הצלחתי להזמין רק כרטיס אחד כי הוא אמר שאין מספיק כרטיסים ל-2. ניסיתי שוב את אותה שיטה ושוב נפתח. בסוף אני עם 2 כרטיסים. את השני הזמנתי ממש לפני דקה וחצי.
  2. למה לחכות עד 22? תורידו. יהיה שידור? תחזירו. אני התנתקתי כבר לפני חצי שעה. מודה! אני בסטינג ומניח שאוכל להחזיר בכמה שניות יותר מהר ממי שב- YES,HOT.
  3. לי לא היה שום דבר נגדך וגם לי אתה מציק בעין. העברית שלך בטח טובה יותר מהאנגלית הלא משהו שאתה מציג פה. הנה מצאתי לך מקלדת: https://gate2home.com/Hebrew-Keyboard
  4. נרשמת ב- 2013. זה עושה אותך פחות אוהד ממישהו שנרשם ב 2011? כל כך מביכים שאתם קובעים מי אוהד יותר ומי מבין פחות, לפי שנת ההרשמה לפורום.
  5. כמה פעמים עלינו איתה באותה עונה? אני זוכר רק את הדרבי 2-0 מה שכן, יכול להיות שהדחקתי כמה משחקים מאותה עונה
  6. טיבי לא פספס שום נגיחה בגול השני. לא יודע אם זה מפחד ואיך זה קשור למסיכה, אבל מבחירה הוא לא נגח קדימה ובקושי ליטף את הכדור
  7. “אני שחקן מן המניין, יש לנו את ארגון השחקנים שמייצג אותנו בעצם ואני רק בא להציג את העמדה של השחקנים”, אמר שוער הפועל נצרת עילית אבי אבגי, ממובילי המאבק. “אני חושב שהשחקנים הביעו את התמיכה המרבית שלהם, 312 שחקנים משתי הליגות הבכירות שבאמת רוצים מנוחה בשבת וכל אחד מהסיבות שלו. אנחנו לא נוגעים פה בעניין של דת, יש חוק שקיים 70 שנה במדינה שלכל עובד מגיעה מנוחה בשבת." אז זה לא קשור לדת? אין בעיה.תנו להם לנוח ביום ראשון/שני ותעבירו את המשחקים שאמורים להיות משוחקים באותו יום, ליום שבת. אם יפסיקו לשחק פה בשבת, אמן אמן אמן יעיפו אותנו מאירופה. אמן!!!
  8. מעניין אם השחקנים שחתמו לא לשחק בשבת, יוותרו על הצעות מאירופה, העיקר להיות נאמנים לעקרונות שלהם. סטטוס קוו רק כשנוח לי אחרת בואו נשבור את הכלים. גועל תחת
  9. שיר האליפות הרשמי 02-03 הוקלט בחגיגות האליפות
  10. מדוייק. התרגשות גדולה יותר מהמחזור הראשון והרגשה אמיתית של פתיחת עונה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.