Jump to content

c.k

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Recent Profile Visitors

956 profile views
  1. אנשים שמצלמים לעולם לא יבינו שאסור להם לשיר בזמן הסרטון כמו שאוהדי מכבי לעולם לא יבינו שצריך להרים תבלונים רק שהשחקנים עולים למגרש
  2. בלתי נסבל ומשחק משחקי אגו עם וידאר וחושב רק על עצמו ובסוף כמובן יהרוס לעצמו ולנו
  3. לא מסוגל לראות את יצחקי על המגרש כבר יותר משנה וזה רק מחמיר כל כך לא מתאים למכבי
  4. נפתחה המכירה כבר או לא? למה שאני נכנס לאתר זה רושם לי ששמור לי מקום אבל לא נותן לי אפשרות בעצם לבחור או לבצע רכישה
  5. שמישו יעשה מן סרטון הבדלים בפרשנות של שגיא במשחק הזה לחצי גמר ויםרסם הכל הפוך שחקן פצוע והן מחדשים ריברי רב עם מאמן וזה בסדר מדגיש שאתלטיקו מבזבזים זמן מדקה 7 בזמן שאצל סכנין זה לא יכול להיות
  6. האריס בסדר הצדדים שלנו מתים בן בסט ומיכה חושך בורחים מהכדור נעלמים מה יעשה האריס ככה
  7. מי שנותן סטטיסטיקה על המסירות של טיבי וגרסיה יגלה ש60אחוז היו לראיקו
  8. ביום שיהיה לנו שלשיית קישור שיודעת להשתלט על כדור ולתת פס אנחנו ניראה אחרת. 3 קשרים עומדים על קו האמצע שהבלמים מסתבכים ואף אחד לא בא לקחת כדור ואם כבר באים מאבדים בנגיעה הראשונה.
  9. השלשית קישור פשוט מפסידה לנו תמשחק לא הגנה ולא התקפה סתם
  10. זה כמו השיר "ללב נכנסת" כל פעם מחדש שהוא מתחיל כל האיצטדיון בטירוף כאילו אף פעם לא יבינו שעוד דקה יתחילו לשרוק בוז
  11. כל הקמפיין הזה צריך להעיר את גורדי ומיץ שיביאו לפה כמה תותחים זרים כי השחקן הישראלי זה פח עם מנטליות 0 וטמטום ובן הרוש הכל מקרי אצלו בהחלט שום קשר לכדורגל
  12. דור מיכה פשוט נהיה מביך רוצה לשבתבין יצחקי לזהבי ביציע ילד מושפע
  13. לא מבין איך לא מפריע לו שאין לו מח וכולם רואים ויודעים את זה והוא ממשיך לשחק אותו דבר
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.