Jump to content

itzik8

משתמשים רשומים
    11
  • Last visited

Everything posted by itzik8

1. לכל אנשי המילואים יש באתר"הצדעה" מנוים קצת יותר זולים לשער 8 מבוגר 1040 זה חוסך לפחות 400 שקל שווה להכנס ולבדוק https://www.behatsdaa.org.il/userlogin.aspx
  2. https://spreadsheets0.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dGgtVFY3dnZ0eFBlQV84cjI5NlJTdkE6MQ לצורך מחקר הנערך במסגרת החוג לתקשורת במכללת עמק יזרעאל צריך את עזרת המכורים והשחקנים של הפלייסטשיין אודה מאוד על עזרתכם במילוי השאלון, שהוא קצר מאוד וקל נורא
  3. שיחק בהרצליה נגד עפולה.... אין ספק שהיה מרגש לראות את הבחור הזה...ועצוב לאן הדרדר מקווה שיצליח ונועם שוהם הלא המקורי
  4. אני צריך ניקוב לילד שבא איתנו מהצפון אז אם זה עדין רלוונטי ורציני 50 שקל שמור לי את הניקוב תודה
  5. אני צריך ניקוב לילד שבא איתנו מהצפון אז אם זה עדין רלוונטי ורציני 50 שקל שמור לי את הניקוב תודה
  6. ל3 ילדים חמודים שבאים ביום שבת מעמק יזרעאל נחוצים 3 כרטיסים/ניקובים לשער 8 אז מי שמוכר במחיר נורמלי 50 שקל גג,ורוצה לעזור נשמח מאוד תודה רבה מראש
  7. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
  8. זההה סדר אנחנו לא רוצים תמיכה .... במה הם זכו לא יורוליג? יורוקאפ? אז יורוצ'אלנג' גם לא? אז זה חייב להיות גביע האתגר בעצם לא מקום שני בליגה לאומית!! אני ממש מפחד ממכם שנה הבאה
  9. הייתי חייב אנחנו מקום שני באירופה!!! אתם מקום שני רק בליגה לאומית!!! חחחחחחח הפועל מה??
  10. יגאל אין מילים לספר על הרצון לעזור,האכפתיות ואהבהת האמת שיש בך על ההצעות טרמפים למשחקים ואיך חשוב לך לתת ולעזור שיהיה גיוס קל ונעים קח את הכל בסבבה ובחיוך ויעבור מהר שמור על עצמך ותנצל תרגע גם בימים קשים יותר רק תמשיך לצחוק כמו תמיד נתגעגע לאוטו שלך:>
  11. שכחתי לציין שהמשרה היא בתל אביב
  12. דרוש\ה שליח\ה , לשעות הערב או הבוקר המוקדמות ל2-3שעות עבודה 2-3 בשבוע. רישיון לקטנוע עד 500חובה! אין צורך בקטנוע.עבודה גמישה, מסלולים קבועים, עבודה רגועה ללא לחץ. שכר הוגן.עדיפות לסטודנטים. לפרטים ניתן ליצור איתי קשר בפרטי
  13. לא להרפות ולא לנוח במשחק שעבר גם אחרי חצי שעה היה הזדמנות והצלחתי להזמין כרטיס במפגש הקודם האתר נפלח בשעה שנאמרה בול ואז זה חזר אז 40 דק תוך כדי השידור והצפייה דרך המחשב במשחק רק להפיל להם תאתר
  14. ומי ישמור ויאכוף את זה... רק הספסרים מרוויחים
  15. יש מצב שמישהי מנצרת עלית תשמש בשירותך אני אדבר איתך שבת שלום ומבורך
  16. http://up351.siz.co.il/up2/giynljftq1jo.jpg
  17. או לקרוא למגרש האימונים הראשי בקרית שלום על שמו יותר נכון מלקרוא ליציע על שמו
  18. מכביסט אמיתי לב צהוב נשמה צהובה מישהו זוכר איך אבי כהן ז"ל "פיצץ" את הדרבי ותיקים איך במשחק כזה היה חשוב לך והיה אכפת לך ובכית לשופטים ועמדת באמצע המגרש ואמרת "אין משחק" איך בדרבי ההוא בבלומפילד במשחק בית של הפועל משחק ותיקים נצחתם את הפועל לעיני הקהל שלהם ורצת לחגוג סביב המגרש ו"התגרת" בקהל שלהם וצחקתם להם בפרצוף אולי לא הרבה זכו לראות אותך משחק ויש זכרונות ממיך אבל הצפייה אז בדרבי ורצון לנצח,שאיפה לזכות בהכל מקווה שכולם ילכו בדרכך וילמדו ממיך... תיהי נשמתו צרורה בצרור החיים אמן
  19. בגלל שהפסדנו את התאריך ו בטבת אם אני זוכר נכון... את התאריך הלועזי לא נשכח למרות שאתה מנסה להחביא :=) חיכתי במיוחד למוצ"ש בשביל לפתוח את את הנושא החשוב הזה :=) אז נועם שוהם הלא מקורי :=) כמו תמיד מכחיש ומתחמק ... מזל טוב צדיק וצנוע שכמותך ... לא ישכח לך שנה שעברה ראיתי אותך ביום הולדת ולא אמרת לי כלום יום הולדת שמח המון ברכות ואיחולים תצליח בכל מעשייך בכל אשר תפנה ותעשה המון המון אושר ואושר ועושר בריאות הצלחה ,אהבה וחיוך תמידי מקווה שתעבור כבר מאשדוד לאיזה התנחלות ותבנה לנו איזה מאחז חוקי... מתי תפסיק כבר להתווכח ולריב וקצת לחפור עם העקרונות שלך עד 100 כ20 יום יבוא ואתה תפתח תיהיה ד"ר בהיסטוריה של מכבי
  20. יגאל אנחנו ככל הנראה מוציאים הסעה אם אתה לא רוצה לנהוג את כל זה לבד... ואנחנו עוברים דרך כביש 6!! דבר איתי יש מספיק אנשים שרוצים לבוא מעפולה/בית שאן/מגדל בכל מקרה דבר איתי !תודה
  21. הסעות צפון כבל מחזור ומחזור נוסעים עם הקבוצה לכל מקום בכל שבוע זה כבר שנה שלישית אחרי שלא פספסנו שום משחק וגם מאשדוד חזרנו עם 3 נקודות הפעם אנו מדרימים עד ב"ש אז מי שרציני ובאמת רוצה לבוא בכייף עם צחוקים ואווירה טובה מוזמן ליצור איתי קשר 0503387158 http://www.facebook.com/group.php?gid=54324906215 הקבוצה בפייס Ultras North
  22. מי שרוצה לבוא לבאר שבע מאיזור חדרה והאיזור מוזמן לפנות אליי
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.