Jump to content

itzik8

משתמשים רשומים
    11
  • Last visited

Everything posted by itzik8

1. חוזרים לימי ההסתדרות לימים האפורים בכל מצב אותכם שונא והפועל כבר לא עולה
  2. אם ניקח 24 נקודות מתוך 33 נקודות אפשריות לוקחים אליפות בנקודה ...
  3. עפולה גאווה עכשיו המשימה הלאמית ליגה לאומית ואסי זונה !!
  4. שמישהו יעשה את זה יותר יפה ... ראי ראי שעל הקיר מי הכי יפה בעיר...
  5. לירן שטראובר אמר לפני השידור שהם תלו איזה שלט הקם להורגך השכם להורגו לא מיצינו את נושא המוות השבוע?
  6. הכדור של ראדי מרוב העוצמה יוצא החוצה לא ראיתי דבר כזה שנים...
  7. 4x4 מה יותר טוב איפון 4 או איפון 4 S
  8. לפי הבנתי מרגרט לא במכבי דבר עם אבי מזרחי למרות שלפני דרבי הם יכולים לעשות קצת בעיות או השתתפות עצמית במנוי כי הרבה עושים את זה !
  9. פעם אחת שמתחת לאף שלי אוהד הגועל מכר לאוהד מכבי ב350 כבר תפסתי עצבים והלכתי למשטרה ואתה לא יודע איזה תשובות מפגרות קבלתי. לא צריך רק את הדרב0י 0כדי לדעת מי אלו ספסרים כי הם ידועים לכולם אותם אנשים שצועקים מי צריך כרטיס לא רק בדרבים גם משחקים הכי פשוטים מחוץ ל11
  10. אם הנהלת מכבי הייתה מחליטה להלחם בזה במקום להתעסק עם הרוכלי שמוכרים בייגלה או להתעסק אם ילדים ששותים לפני המשחק ועוצרים את אותם ספסרים שמוכרים וידועים זה היה אחרת. ותתפלאו יש המון אוהדי מכבי שאני רואה אותם בשער 11 אחרי זה וגם במשחק נגד רמת גן שזה משחק שמכרו 40 שקל נוער הם באו ומכרו "למשחק כזה" ב60 שקל! כל אחד מכיר אותם אבל אף אחד לא עושה כלום אף אחד לא חשב פעם אחת ואף פעם מישהו שעמד ליד לא עבר בראש לעשות משהו בנידון .
  11. אם כל אחד יעשה שיתוף, אם נעביר את זה לכמה שיותר אולי נפסיק את מחלת הספרסרות . הגיע הזמן לעצור את הנגיף שהצטבר בשנים האחרונות זוכרים שבוזגלו בישל לרנגלוב???שהדרבי נגמר ב1-1 ושמחנו?רובנו כנראה שלא זוכרים כי זה היה ב6/2/11 לפני שנתיים. בדיוק חודש לפני שהתגייסתי-הפעם האחרונה שהייתי בדרבי. אני לוחם כבר שנתיים והדרבי הקרוב הוא הראשון שאני מצליח לצאת אליו ולאף ספסר זה לא מעניין. לא ביקשתי מתנות וגם לא מחירי זנות,שום ספסר לא היה מוכן להוריד לי את המחיר ל200!!!בחישוב פשוט פי 4 ממה שקנה אותו וכמעט שליש מהמשכורת שלי. איפה הביטוי "כל אוהדי מכבי ערבים זה לזה" מתבטא אם אפילו ללוחמים ספסרים לא מוכנים להרוויח טיפה פחות?!?!?! איפה נעלמה האחדות הזאת בקהל?!מבלבלים בשכל על לאחד לאירגון אחד,לפרק את האירגונים בכלל ואז מה?פתאום נהפוך לבני אדם? איפה כל אותם האנשים "הציונים/פטריוטים" שהעלו סטטוסים 3 פעמים ביום לפני פחות מ3 חודשים על "כל הכבוד לצה"ל "העם איתכם" "ישראל חזקה"?!?! אז אין מלחמה זהו נגמר?פשוט כל הלוחמים יושבים בבית כל היום ויש מלחמה אז הם קמים הולכים אולי חוזרים אולי לא בשביל שאתם תשבו על התחת בבית/במשרד ותעלו סטטוסים מפוצצים שיוציאו אותכם גברים-חבורה של לוזרים! בין כל הבלגן מצאתי במזל מאלוהים בנאדם אחד שיש לו כבוד ויודע איך ולמה הוא יכול לקום כל בוקר,ללכת לעבוד ולשלוח את ילדים שלו לביצפר רחמים מלול ! אין הרבה אנשים שיש להם גם את היכולת וגם את הנשמה..אתה פשוט תותח! תלמדו טיפה מהבנאדם הזה שמוותר על להגיע לדרבי ונ-ו-ת-ן כרטיסים ללוחמים! מקווה שהארתי לכמה אנשים את העיניים ואלה שלא תמשיכו לחיות בכלום שאתם. עוד 3 ימים למנאייקקקקקקקקקקקקקק יאללה מכבי!!!!
  12. אתה הסתדרת בסוף ? ההסעה של הצפון מלאה ב52 אנשים לא להתקשר יותר נתראה ביום שני הבא נגד בני יהודה
  13. הקונטרה ב4:0 נגד בני יהודה לפני הדרבי הדבר הכי מפחיד שהיה מזה שנים
  14. נשארו רק 18 מקומות שאמורים להחטף ורק יומיים להרשמה...יום שבת בלומפילד נגד עכו למי שחושב ועוד מתלבט להתחיל למהר. 30 שקל הסעה הלוך+חזור מטבריה,בית שאן ,עפולה, פרס חנה כרכור גן שמואל אור עקיבא חדרה גבעת אולגה ברע בטוב אלך אתך מכבי להיות אתך נשבעתי הלב שלי צהוב צהוב כחול תמיד אני יאהב את,מכבי עד המוות הלב שלי צהוב
  15. למישהו יש את התמונה של השלט השחור שרשום כחול צהוב<br style="color: rgb(28, 40, 55); font-size: 13.333333969116211px; line-height: 20px; background-color: rgb(250, 251, 252);">בחרתי מכבי <br style="color: rgb(28, 40, 55); font-size: 13.333333969116211px; line-height: 20px; background-color: rgb(250, 251, 252);">תודה
  16. למישהו יש את התמונה של השלט השחור שרשום כחול צהוב בחרתי מכבי תודה
  17. הוא מהדרום משחק כזה שדיי קרוב אליכם חבל שלא הוצאתם הסעה ולהתחיל מסורת של משחקי חוץ ול תחיל להרגיל אנשים. אנחנו בצפון מוציאים הסעה משלמים 20 שקל יותר עד בלומפילד או כל משחק אחר אבל באים לכל משחק בכל מסגרת! מוכרחים להתחיל להפיץ יותר ולהרחיב את המעגל הזה בהצלחה !!
  18. 0503387158 דבר איתי אם אתה בא בטוח ,אבל 100% ההסעה עוברת מעפולה !
  19. אחים יקרים, אנחנו חוזרים לעמדות ההתרמה מהר מהמתוכנן, ויש לנו סיבה ממש טובה. החורף הגיע ואיתו גם הגשמים, הרוחות והקור המטורף שחודר לעצמות. לנו אומנם יש את השמיכת פוך, תנור חימום ואת השתייה החמה שעוזרת לנו להתחמם, אבל לצערנו, בזמן שאנחנו מתחממים, ישנם מקרים שלא סובלים דיחוי ואנחנו חייבים לצאת מהאדישות ולעזור להם. זו הולכת להיות אחת ההתרמות הכי חשובות שעשינו עד כה. המטרה היא לעזור במספר מקומות מרכזיים: 1) ניצולי השואה - לגייס להם תנורי חימום, מזון יבש, שמיכות חמות וביגוד חם. 2) ילדים - מתינוקות ועד ילדים בגילאי חטיבה - המטרה היא לתרום בגדים מחממים וצעצועים שונים. 3) הומלסים בת"א - 40% מאוכלוסיית ההומלסים נמצאת בת"א. אנחנו הולכים לעשות להם חורף חם בכל הכוח. 4) צער בעלי חיים - ישנם מספר מקומות שמאכלסים בעלי חיים(כלבים וחתולים) שהוצפו בגלל הגשמים האחרונים. החיות נמצאות בסכנת מוות ואנחנו נרתמים לעזור להם במזון לכלבים\חתולים, שמיכות חמות ותנורי חימום.
  20. מפאת הצניעות לא צילמתי את השקיות ואת כל הדברים שנרתמו בהסעה שלנו.. אבל גאה בחברים מהצפון שנרתמו ושיתפו פעולה ובזכותם אותו בסיס חיילים שיבחר לקבל את התרומות האלה יכול להנות ולהתפנק קצת תודה לאחים לסמל שבזכותם יכולנו לתרום ולתת תודה רבה להנהלת מכבי על שיתוף הפעולה האישור של הדוכן ולהסתובב ולהתרים בבלומפילד להמשך שיתוף פעולה פורה ורב שנים למען הקהילה ורק נתינה למען השני למי שלא מכיר ולא הצטרף ועוד לא שמע עוד לא מאוחר https://www.facebook.com/Brothers1906
  21. אישור ההסעה הוא גבולי מאוד כרגע עומדים על הקשקש אז בבקשה שכל אחד יביא איתו עוד חבר/שכן/דוד/מהבית ספר בטוח כל אחד מכיר עוד אוהד מכבי מהעיר שלו ..מחיר 30 שח הלוך חזור למשחק של מכבי בהסעה מסודרת הלוך חזור עם אוהדי מכבי... תתסכלו בהסעות צפון איזו משפחה איזה חוויה כל משחק ואיך כייף לנסוע כולם לא פחות מהחוויה של המשחק כל אחד לשים בפייסבוק שלו ולעשות עוד הזמנה של חבר לקבוצה
  22. נפתחן כאן המון נושאים העונה הזאת על היחס של ההנהלה/על השיפור התדמית שלה ועל השינוי שעברה. השנה הזאת הנהלת מכבי מסבסדת את הסעות צפון למשחקי הבית במחיר של 30 הלוך חזור והחל מהיום נפתח קו חדש של הסעות צפון מאיזור עכו/נהריה/כרמיאל/מעלות /חיפה/קריות היום יוצאת מונית של 20 מאיזור חיפה בעזרת ההנהלה וזה לא דבר פשוט בכלל ושוב תודה לכל העוסקים במלאכה בהנהלה אור ארד מנכל הסעות חיפה/קריות
  23. איזה כייף, עוד פרויקט שלנו יוצא לדרך והפעם, הסעות מהדרום!

כל מי שמעוניין להגיע דרך ההסעה שמסובסדת על ידי ההנהלה מוזמן להיכנס לאיונט שמצורף ולכתוב לנו הודעה עם הפרטים הבאים: שם, גיל, שומר שבת או לא ומאיזה תחנה הוא בוחר.

המסלול:

16:00 תחנה מרכזית ב"ש

16:30 צומת בית קמה

16:45 צומת קרית גת

17:00 צומת קסטינה

17:30 אשדו...

24. לפני 3 שנים 5:0 מול אשדוד בגביע השוקו נכנסו עם מנוים ...היה יום גשום וקריר ורצו להעביר אותנו ל13 10 שקל תרומה למועדון שלנו שיהיה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.