Jump to content

itzik8

משתמשים רשומים
    11
  • Last visited

Everything posted by itzik8

1. גועל נפש איכסס מגעיל זוועה שיתפוצץ ויפול סקאד על מקום הזה!! אנטי אווירה אנטי כדורגל איכסססס לא רוצים את רמת גן!!! עכשיו יבואו כל ילדים טרמפסיטים יגדו וואי אני גר רחוק אין לי כרטיס ל11 עכשיו אני יישב עם הדגלים ושלטים ואי...בבלומפילד לא היה סיכוי לשבת ב11 וימלאו לי את כל 11 ילדונים ואנשים שינצלו את זה לבוא לכדורגל בושה וחרפה... אני מקווה שפינגל שחר וראשי הגועל ושאר ליגה יתנו להם בראש על זה!! פינגל אל תוותר!! ואני רוצה לראות עכשיו את החברה ואוהדים אומרים משהו.... לא דברו איתכם על להודיע מראש על העברת מגרש לא אמרו לכם משהו על לתכנן לפני על עברת משחק של מכבי מבלומפילד?? מה קרה הלכתם נגד התאחדות והתעצבנתם (צבר)שלא רצו להעביר את משחק לרמת גן??למה התרגזתם והלכתם נגד התאחדות??שפסקו את זה? איפה מחאה (מישהוא אמר)ומה שווה לא שמים עלינו ולא אכפת מדיעה שלנו בכלל לא סופרים אותנו לא מענין אותם מה אנחנו אומרים(כמו שדברו על תלבושות אותו דבר) אני רוצה משחקי הבית בבלומפילד החוק של ביתר תקף גם למכבי מה שקבעו זה יהיה לכולם
  2. גורג בוש קיבל את תכנית התרקסות שלו בארץ מה שהוא עשה כאן הוא קיבל אצלו בפנים בול !! חזר אליו זה עונש שלו בוש קטיף!!! יש שם אנשים שלא יוצאים מהבתים לא מתפנים... חיילי הצבא האמריקני ממשיכים לעבור מבית לבית באזורים הלא מוצפים כדי לחפש אחרי אלפי הנעדרים. נראה שלא כל מי ששרד את הסופה בעיר רוצה לברוח למדינות השכנות. חלקם אף מוכנים לוותר על חשמל, טלפון ואספקת מים סדירה ובלבד שיוכלו להישאר בעיר החרבה. "הבית שלי מתחת למים, המשפחה שלי מתחת למים. אני צריך לחלץ אותם. ולא רק את המשפחה הקרובה שלי - כל ניו אורלינס היא המשפחה שלי", אמר אחד הניצולים המסרבים לעזוב. http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3137348,00.html
  3. http://www.sport5.co.il/Articles/Article.a...70&CategoryID=3 מענין מה יגדו שחר ושתופיו, על העברת בתיות הזאת אם באמת זה יהיה? אני רוצה לראות מה עכשיו יהיה לאנשי התאחדות לאמר, חוסר ספורטביות, אין בתיות. שיהיו מגרשים בארץ ברמה ומתקנים טובים אז נוכל להדמות לאירופה, אז נוכל לאמר שמנצטסר סיטי לא מעבירה את המשחקים שלה מול יונטייד למגרש גדול יותר. שיהיו בארץ איצטדיונים טובים אז נוכל לרצות להיות משהו כמו אירופה.
  4. תנסה להציץ לבחורה עם מחשוף שלידך ..להסתכל לה בציצי בלי להתפס תנעוץ מבטים אבל תזהר שלא תראה אותך... http://www.milbestlight.com/swf/game/game1.swf, ותגדו שלבחור אין דימיון לתמיר כהן... <_<
  5. שרמוטה כזאת מול ניקוסיה אמרתי לו יבן זונה יא*דום באתה לעודד את ניקוסיה אמר לי תזהר אני יתן לך כאפה..ואז אמרתימ לו סע סע מי אתה בכלל כלב בן כלב מחזור 3 נתראה...
  6. אוהדים מושפעים מתלהבים רוצים לראות את נמני כל אותם אוהדים שמחכים ומצפים ל"גאלטיקוס"(לא יודע אם נרגעו אחרי 2 הפסדים,ומה יקרה אחרי דרבי אם ב"ה ננצח ולפני זה יש משחק מול ניקוסיה בארץ והרבה תלוי בזה) משחק ראשון טדי מפוצץ משחק מול ביתר טדי מלא "לא יכול לפספס" "לא יכול להחמיץ את משחק הזה "ולא יחשבו דרך מוח אלא דרך הלב וכולם ירצו לקנות מהר ואחרי זה אל תתפלאו ש90 שקל משחק מול חיפה ליציע 900 מטר ממגרש ולא רואים כלום..אחרי זה אל תתפלאו יחפשו לעשות עלינו כסף להתעשר על חשבוננו...כי עכשיו רואים את זה מנצלים את זה וילמדו מהם...וכולם יעשו לאוהדים שלנו את דבר הזה..אל תיהיו המומים שרוצים משחק גביע טוטו 80 שקל לכרטיס!!!! רוצים להעלות את רמה רוצים יבואו אוהדים רוצים לקדם אתצופים במגרשים יעשו משהו עם מחירים כרטיסים..לא ניהי ספוסנרים של ליגה פינגל לא יביא חיזוקים וזרים עליי...אני לא יפרנס שום יושב ראש..
  7. מישהו יודע פרטים על מנוי דרך הסתדרות מורים? כמה עולה ממתי נמכר?
  8. אבי נמני הוא המלך תודה לעוסקים במלאכה תבלו
  9. יש למישהו שרת טוב לעלות אותו?מישהו יכול לארגן אתר אפשר לשים אותו שלא יהי בעיות???
  10. אבי נמני אמור לחזור ככל הנראה למכבי הכל כנראה כבר מסודר מתוכנן לחזרה "ושבו בנים לגבולם" לאחר עיקובים ומספק תקלות ובעיות טכניות קטנות ודחיות עלה לאתר קליפ שהיה אמור ליהיות מזמן...לפני כל סיפור השיבה הביתה... תהנוווו... http://www.ultras.co.il/one_news.asp?IDNews=1995 קרדיט וכל המילים הטובות וזכיות שמורות ליניב גונן
  11. מי שמתכוון להגיע להתחלה ולא להכנס מי שנראה לו צריך להחרים את משחק (וזה הדרך נכונה וצודקת רק ככה נלחם בו בלי אלימות בלי חולגינים מחאה שקטה.שלא יחפשו אותנו ויגדו מופרעים ואנחנו ברברים אסור להכנס אין מצב להכנס בחיים אנשים!!פשוט אסור אם אהבה לנמני וחולה עליו ואפלו ההיתי משחקים של ביתר בשבלו פשוט להחרים את משחקלא להגיע ולא להכנס!! ואותם אוהדים שבאים לקבל את נמני ואחרי זה הולכים אז ג עדיך לא למכור ניקוב אסור לתת יד לעזור להם להכנס למלאות את 11 פשוט אסור!!! אם אתה מוכר ניקוב אז מה עשיתה בזה אז מישהו נכנס במקומך ועוזר לו ומטרה לרוקן את בלומפילד אז לא לתת לאותם אוהדים שרוצים לבוא לעוד להכנס וששער 11 יהיה יבש וריק בקושי אוהדים,בעלי מנוים לא ימכרו כרטוסים כי רק ככה לא נמלא את 11 זה לירות בעצמנו ברגל זה דופק אותנו!! אל תשכחו כרטיסים לא יהיו ל11 כל אוהדים שלא נכנסיםלמשחק לא יתנו יד למלא את 11 יהיה ריק!! חשוב מאוד
  12. אם כבר שינה את המערך אם כבר הוא שינה את סגנון ל4 4 2 לפחות שיתן לשחקן התפקי טוב לשחק בקישור שיתן לשחקן יצרתי יעשה משהו שחקן יחזיק בכדור יוכל לנהל את משחק אמבה לא שווה בגרוש לא שווה בלירה גם ככה אז לפחות ישים קישור שכביכול מוכשר וטוב שיוכלו לתת כדורים למסור לחלוצים שאדו לא ייטיל במגרש הבעיה אמיתית של מכבי זה קישור התקפי יש מחסור בכדורים אין למכבי אמצע טוב אין בעל בית ידחוף קדימה יביא מסירות יתן דאבל פס יזיז עינינים
  13. השיר האחרון שוב חוזר כי סוף הדרך שוב הולך אל תוך האור אני חוזר אלייך ואת אומרת: "לא זה ,לא יילך" וזה כואב אני אחד שאין לו דרך אני אחד שאין לו דרור שוב חוזר אלייך ואת אומרת: "לא" על סף דלתך וזה כואב פזמון: אלוהים לעולם לא אוכל להיות בסדר מחפש ברחובות להתיר את סבך הקשר את תמיד אמרת שהייתי הראשון אז אשמור לך את השיר האחרון 2X אל סוף אחר חיפשתי דרך אולי למצוא שם אהבה חשבתי רק עלייך ואת מזמן רצית אחד אחר וזה כואב אותך אף פעם לא הבנתי תמיד היית לי יריבה הלכתי אחרייך ואיך הפנית גבך אני זוכר וזה כואב פזמון: אלוהים לעולם לא אוכל להיות בסדר מחפש ברחובות להתיר את סבך הקשר את תמיד אמרת שהייתי הראשון אז אשמור לך את השיר האחרון 2X אלוהים לעולם לא אוכל להיות בסדר מחפש ברחובות להתיר את סבך הקשר את תמיד אמרת שהייתי הראשון אז אשמור לך את השיר האחרון 2X
  14. וואי זה אמיתי זה נכון 2 חלוצים( אמבמבה חלוצ וחצי בכלל) פותח ככה התקפי לוקח צאנס הוא באמת יתאבד ויעלה עם הרכב כזה לא נכון!! ועוד לפני משחק מול אייקסששחקנים לא יתשגעו ששחקנים לא יתחרפנו ולא ידעו יחשבו שאייקס זה הבועל פתח תקווה בטעות הםלא יודעים לעשות את הבדל קשה להם אם כבר לפתוח זה עם בונפלד הבעיה של מכבי במיוחד זה קישור הבעיה של מכבי זה שחקנים התקפים באמצע שינעו כדור יעשו דברים גדולים שיתנו כדורים לחלוצים יהיה מי ישעביר את בדור לאדו. הבעיה של מכבי זה קישוק התקפי אין שחקנים מוכשרים מסירות חכמות אין למכבי שחקנים שיכולים להעביר 2 3 שחקניפ לתת דאבל פס חכם לשבור הגנות להעביר כדור מעבר לבלמים.
  15. ערוץ 5 סיפור נפילתה ירדיתה של העגלות ממדריד איך אני יהנה לראות את זה איזה כייף לראות אותם מתפרקים להם לובש לבן הוא בן זונה אני קטלוני בנשמה לואיס פיגו מזריק לוריד אני שונא את כל מדריד
  16. זה משחק הכנה להולנד משחק אחרון שהוא יראה איך אנחנו ניראה ונשחק בארנה לא רוצה לבלבל את שחקנים לא רוצה לשגע אותם( הישראלים לא יודעים לעשות את הבדלים לא יודעים להחליף לשנות את סגנון שלהם וזה מסוכן ) אז עדיך שיתרגלו ויתאמנו עוד קצת על ה4 5 1 שלהם משחק הכנה מעולה אייקס שווים לנצרתעלית הם אותה רמה אותו סגנון ויכול לראות מה יכולת של מכבי
  17. כל הטרמפיסטים ( אוהדי משחקי צמרת קבוצות גדולות ) על הזין לא רוצים את רמת גן איכסטדיון רמת גןן פשוט מגעיל צריך להשאיר אותו בבלומפילד מוכרחים שהוא יהיה בלומפילד
  18. אפשר לנסות דילים של דקה 90 בטח יש שם חייב ליהיות איזה משהו טוב ונוח במחיר סביר מוכרח למצוא שם איזה סידור
  19. מזכיר את פרק של רחוב סומסום שעוגיפלצת נראה לי הכין עוגה והפך אתכל מקום חחחחחחחחחחחחחחחחח אם היתי יודע שתבוא היום עוד היום אז ההיתי מכין לך עוגה..... ןעכש יו רציני עוגה כושית 1 כוס מים רותחים 3 ביצים 3/4 כוס שמן כפית סודה כוס תפוזים 5 כפות קקאו 2 כוסות קמח 2 אבקת אפיה 2 סוכר וניל שופך לקערה את כל חומרים בוחש לאט לאט בהדרה (עד שיוצא דליל קצת) שופך לתבנית שם בתנור 50 דקות 180 מעלות אחרי 50 דקות תבדוק תכניס סכין קטן לראות שזה טוב בהצלחה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.