Jump to content

ניסו אבייב

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

752 profile views
  1. אפשר לומר שהם משתלטים על הדרג השני בטיבו מהישראלים בנוסף לשניים שלוש מהדרג הראשון,עובדים יפה ובשקט שם
  2. היובש הזה מטמטם אין ספק התקופה הכי שנואה בשנה...שיזרקו איזה עצם או משהו
  3. קלעת בומבה אחינו,משחק חשוב מאוד להראות לכולם מה הכוח שלנו , כמה מכבי חזקה לא רק לנצח משחק,לנצח תחת לחץ של מדינה שלמה שרוצה שתפסיד...אנחנו מכבי מי הם בכלל ?!!
  4. מה שיש לו ברגליים אין לאף אחד בארץ. 29 שערים ב59 משחקים זה התפוקה שלו בליגה במכבי,וזה בקבוצה שנראית כמו כלום שנה וחצי. ראינו כבר מה חלוצים עשו במכבי ב10 שנים האחרונות. בקבוצה בריאה אם מאמן איכותי אני מאמין שהמספרים יכלו להיות יותר גבוהים,ועדין ברור שתמיד יש מה לשפר אבל אין לנו הרבה שחקנים בליגה כמו עטר
  5. החלוץ מספר אחד בליגה ! שיצחקי לא בכושר
  6. המכביזם זה אנחנו אחי,אנחנו חיים את זה זאת דרך החיים שלנו והגיע הזמן להחיות אותה
  7. אני ואתה אותו ראש אחי,צודק במה שאתה אומר באמת נהפכנו לקהל פתאטי. עשור אחורה שער 11 לא היה מאפשר תזריקת זין הזאת לדוגמא מי שזוכר עונת 2001 מחזור 7 נגד.חיפה המשחק כמעט פוצץ
  8. עיקר האש צריך לבוא נגד מי שכביכול מנהל תקבוצה ביום יום וזה אנגלדיס כי הוא פשוט לא עושה כלום,צריך להפעיל עליו לחץ שיתחיל להבין שהחיים פה לא גן עדן וצריך להתחיל לעבוד
  9. הגיע הזמן שלנו להתאחד ולהתחיל להשמיע את קולנו, לא לשמור תתיסכול ולהמשיך להיות אדישים... צריך לעשות מהלכים ולהזיז עניינים,מה בדיוק ואיך?? לא יודע... צריך לעשות ערב מפגש ולהחליט איך מתקדמים ועוזרים לקבוצה זה רק אנחנו הקהל אין אף אחד אחר שבאמת אכפת לו מהקבוצה הזאת.
  10. קהל של זונות זה מה שהקהל של מכבי,במקום לחשוב ולדאוג איך להוציא תקבוצה מהבוץ מתעסקים לי בנימני. אם היה במועדון הזה אחיד מזדיין שאכפת לו מהקבוצה כמו שלנימני אכפת המצב שלנו היה אחרת....וחאלס חפירות על המלך,זה לא הנושא
  11. הגיע הזמן,חייבים להתאחד ולפעול לטובת מכבי כי כבר אין לנו דרך אחרת,למכבי אין אף אחד חוץ מאיתנו
  12. בסדר,לך תעשה חמוצים ואל תשנה תנושא
  13. שום דבר לא יעזור עד שהיה הנהלה,זה הדבר הכי חשוב,לא משנה איזה שחקנים ישחקו אצלנו בלי אנשים שינהלו תמועדון הזה כמו שקבוצה צריכה להתנהל שוםדבר לא ישתנה פה...איפה מנכל? איפה יו"ר? כמו שזה נראה כרגע זה לא עומד להשתנות ופה אנחנו האוהדים צריכים להשמיע את קולנו. ונימני הביא תשחקנים ברובם הכי טובים בארץ
  14. זה בטח מה שאוהדי ליברפול אמרו לעצמם,מתישהו המנחוס יגמר...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.