Jump to content

TaL.S

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

About TaL.S

• Birthday 29/03/1994

Contact Methods

• Website URL
    http://

Profile Information

1. לא אחי, זה הכל בהתאם לקורס שלך.. לדוגמא אם לקחת קורס על סתם נגיד מסוק ינשוף ואין אותו בפלמחים אז ברור שלא תקבל את זה..(לדוגמא כן..) לפי הקורס התפקיד המקצוע אתה משובץ בהתאם לבסיס המתאים לזה.. וזה גם הפוך,כלומר אם לקחת קורס את מנועי F-16 ויש את זה לדוגמא גם במצפה רמון,גם בחצרים, ובחצור אז כניראה תשתבץ לאחד מהבסיסים האלו .. (הכל דוגמאות כן,זה לא אומר שיש את זה בבסיסים האלו, זה אין לי עדיין מושג חח)
  2. יצאו כרטיסים למכירה למשחק בשני נגד ק"ש ?
  3. לאוו דווקא.. בסוף המסלול בהנחה שאתה עושה י'ג י'ד שזה הנדסאי אתה מקבל קורסים דרך השלוחה שלך (שיש מלא שלוחות הולץ,חיפה,באר שבע אשדוד ועד ועוד ועוד ) ואתה עושה את הקורס בטכנאי בחיפה ולפי הקורס המתאים אתה משתבצץ לאחד הבסייסים בארץ של חיל האוויר
  4. חחחחח יש לך את זה בפחות צפוי?! בכל מקרה,לא כזה צעיר .. ! ;] בכל זאת,גם אני לובש חולצה מכופתרת בבוקר ולא שאני עובד בהייטק,עדיין על מדים כמו כולם ;]
  5. שלום לכולם טוב אז ככה הרבה יבוא ויגיד "מה אתה עוד ילד" "אתה לא יודע מה זה צבא באמת.." וכאלה וכאלה.. כן כן צעיר ;] אבל מה,וואלה אני בחרתי במסלול שוחרים ואני מכיתה ט' על מדים,וכדי שתביינו,סיימתי י'ב (כן כל התקופה הזאת כל יום מסדר,מפקד/מדריך,איחורים-עונשים גם,ומדים! ) וכרגע אני בכיתה י'ג עושה עתודה צבאית י'ג י'ד הנדסאי מכונות (מכטרוניקה).. אז וואלה אם אני יותר מ 5 שנים כבר על מדים והפז"ם שלי עוד לא התחיל אפילו להכיר אותי..אז עדיין אני מרוצה מהמסלול ומהעובדה שאני בחיל האוויר , וואלה לבסוף, ההשקעה משלמת (מקווה! ) ולכם, אם זה עוד לא מאוחר (ואני מאמין שלחלקכם או לקרובים שלכם לא) אז אני ממליץ מאוד, אחלה מסלול השוחרות הזאת,מלמד ערכי צהל, צבא ,מורשת ישראל קרב, התנהגות , דיגום הכל .. וגם מקצוע לעתיד.. ובנוסף שזה הכי משך אותי (חוץ מהנסיעות חינם) זה העובדה שבקרוב אני מצטרף רשמית למשפחת חיל האוויר בהצלחה לכולם !!!
  6. שלום לכולם. הבנתי שהמועדון מוציא הסעות מהצפון למשחק בשני נגד ק"ש ב 30 שקל.. עכשיו,רציתי לדעת עם יש גם הסעות מאזור הדרום (אני מאשדוד) או משהו..? ואם לא , אז בכללי מישהו שמגיע מאזור הדרום,או שמכיר קווי אוטובוסים שפעילים לאזור פה אשדוד-תלאביב בלומפילד , בשעות המשחק .. תודה
  7. שלום לכולם!! בבצפר אנחנו צריכים לעשות פרויקט באנגלית על כל נושא שאנחנו אוהבים,איזה שבאלנו. אז חשבתי האם יש למישהו פה פרויקט כזה באנגלית על מכבי ת"א,שישלח לי בבקשה לאימייל talshtar@hotmail.com תודה רבה רבה לעוזרים הצהובים!! ו..יאללה מכבייי
  8. לא יודע מה איתכם.. אני הולך מוקדם למשחק בערך שעתיים לפני כדי לקנות נוער,אם לא יהיה נוער אז אני יקנה מבוגר..אבל בכל מקרה אני ניכנס ליציע של מכבי.. אין מצב לפספס משחק כזה אנשים..!! יהיה קרנבללללללל
  9. תגיעו לאצטדיון באשדוד ותיקנו כרטיסים..!!!!!!
  10. אני אשדודי.. ואין מכירה חוץ מבאצטדיון אחי.. בד"כ מוכרים אבל משום מה אין מכירה ליציע של מכבי באשדוד..רק בקופות באצטדיון ביום המשחק..!! ומה זה משנה להגיע עם כרטיס או בלי,תמיד אתה תיכנס אחי לאצטדיון באשדוד,שכונה רצח פה אחי..חחחח מניסיון !!!!
  11. שמע,אשדוד הקצה כמות כרטיסים שהיא חייבת להקצות לקבוצה אורחת (מכבי 550 כרטיסים) והם כמו שיודעים נמכרו כבר,אבל חוץ מזה בלי שום קשר למה שהם חייבים והקצו לנו..בנוסף יש מכירה בקופות באצטדיון באשדוד..שיש שם רק 50 כרטיסי נוער,ככה שכל הקודם זוכה!! בלי שום קשר למכירה שהייתה בקריית שלום.!!! כן,ישארו כרטיסי מבוגר ליציע של מכבי,תחשוב הגיוני אין סיבה שלא ישאר כרטיסי מבוגר ליציע שלנו,בדוק ג'קי ירצה לעשות כסף על אוהדי מכבי אז ככה שבדוק יהיה כרטיס מבוגר לפחות למשחק.!! חשוב להיות שעה שעה וחצי לפני המשחק,לוודא את המקום במשחק
  12. מקווה שישארו כרטיסי נוער בקופות באשדוד...!! חברים אני גר באשדוד..ותמיד אבל תמיד יש כרטיסים בקופות שם..אז ככה שעדיף לקנות כבר במקום..ולהגיע כמה שיותר מוקדם כדי לקנות כרטיס נוער..!! דרך אגב,אמרו לי שכרטיס נוער עולה 40 שקל ומבוגר 80 שקל ליציע של מכבי..!! אז שימו לב לזה..!!
  13. אשדוד הקצה רק כ 50 כרטיסי נוער למכבי..אז ככה שכל הקודם זוכה..אני אישית הולך להיות בקופות מוקדם מאוד כדי לקנות כרטיס נוער..!! אבל אין סיבה שלא ישאר מבוגר..יהיה כרטיסים גם אם תגיע חצי שעה לפני..כמובן שרק כרטיסי מבוגר.! יאללה מכבי
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.