Jump to content

Miroslav salto Klose

משתמשים רשומים
  • Content Count

1,157
  • Last visited

• Days Won

2

5 Followers

About Miroslav salto Klose

• Birthday 14/07/1990

Contact Methods

• Website URL
    http://

Recent Profile Visitors

7,459 profile views
  1. יצא לי להיות בתוך האיצטדיון בדרבי בשבת האחרונה. כשעה לפני המשחק הרמקולים התחילו לנגן הקלטות של שירי אוהדים רנדומליים, ואלה שירים שלא שומעים בשידור של הטלוויזיה, אלא רק במגרש. רוב הזמן היו שירים רגילים, אבל: מכבי יוצאים להתחמם - פאק מכבי תוך כדי החימום - שישרפו הצהובים ובהמשך היו עוד כמה שירים בסיגנון. גם במשחק בלי קהל, מועדון הכדורגל הפועל תל אביב מוצא דרך לקלל את מכבי, ואלו שירים שהמועדון בוחר לשים אותם ברמקולים, לא שירים שאוהדים שרים ביציע. אני לא חושב שאנחנו צריכים לרדת לרמה הזאת ולשים בשבת שירי נאצה ברמקולים, אבל להניף את הצלחת במידה ונוכתר
  2. ואם היו לוקחים 70 שקל על המשחק הזה במקום 105? זה היה עדיין יותר יקר מאשר מה שעולה למנוי. אתה חושב ש-105 שקל למשחק בית נגד הפועל רעננה זה סכום לגיטימי?
  3. מסוג המשחקים שעליהם לוקחים אליפות. אני אזכיר את 2 העונות האחרונות: "הפסדנו את האליפות על התיקו עם אשקלון" "התיקו עם אשדוד גמר אותנו" וכו' וכו', וגם ההפסד בעונה שעברה לרעננה נכנס לקטגוריה הזאת. למשחק הזה הגענו ראשונים בטבלה, המגרש היה די ריק עקב יום ממש גשום, אווירה לא טובה, ונפלנו מהפסגה עם הפסד סופר מרגיז. הפעם התנאים אידיאליים: שבת, 18:00 בערב שעה נפלאה והמשחק לא נגמר מאוחר, הכבישים ריקים, מזג האוויר מעולה, משחק בית, מכבי במומנטום טוב. ספויילר: המגרש לא יהיה מלא. למה לקחת 105 ש"ח לכרטיס מבוגר? בואו ניקח משפחה של אבא, אמא ו-2 ילדים, שהם חובבי ספורט עם זיקה למכבי (לא אוהדים גדו
  4. שלושת האופציות הריאליות אחרי הערב הזה: קאייראט אלמאטי - אלקמאר: 0-2 צ'יחורה - מאריבור: 0-0 ספרטק סובוטיצ'ה - ספרטה פראג: 0-2 צריך שאחת מאלקמאר / מאריבור / ספרטה פראג תעוף, ואנחנו מדורגים בפלייאוף במידה ונגיע אליו.
  5. הם כבר כמה שנים לוקחים אליפות איכשהו במחזור האחרון, ועולים לצ'מפיונס עם איזה ניצחון דרמטי בהארכה הקבוצה עם התחת הכי גדול שיש.
  6. כן, במסלול הקבוצות שנושרות מליגת האלופות (לא יכולים להיפגש איתנו לאורך כל המוקדמות).
  7. סנסציה אדירה, אין לזה הגדרה אחרת. ראיתי את המשחק, ניקוסיה ישבו עליהם והכדורים נהדפו, טיילו, פגעו בקורה וכו'. גם במשחק הראשון ניקוסיה שלטו וסודובה הדהימו אותם עם 3 גולים ב-3 התקפות בערך, וניקוסיה הצליחו לכבוש שער חוץ במזל בהתקפה האחרונה של המשחק. עכשיו סודובה "גונבת" את הדירוג של ניקוסיה ותשחק בסיבוב הבא נגד המנצחת בין הכוכב האדום בלגרד לספרטק יורמלה (אלופת לטביה), ואילו ניקוסיה יורדת לליגה האירופאית ותשחק נגד פלורה טאלין (אלה שב"ש העיפו).
  8. די חארטה הקטע עם מודריץ', הוא כבר אז היה מסומן בהרבה קבוצות באירופה. זה לא ממש אמין. אבל מה שכן היה אמיתי, באמצע שנות ה-90 (עדיין לא היה חוק בוסמן) פאבל נדבד היה קרוב לבית"ר וזה התפספס. אלי כהן אמר שהם חיפשו להחליף את לאסלו צה, והציעו להם את נדבד בסכום של חצי מיליון דולר (היה קצת יקר, אבל עדיין ריאלי מאוד). הוא ראה את הקלטות שלו והיה בהלם, אבל ההנהלה של בית"ר אמרה לו שלא מתאפשר להם להוציא סכום כזה באותו רגע. באותו קיץ של 1996 נדבד כבר כיכב עם צ'כיה ביורו, ונמכר בהמשך הקיץ מספרטה פראג ללאציו. באותה תקופה באמת היה אפשר להביא זרים מאוד איכותיים לארץ.... כמובן שנדבד זה מקרה קיצוני מדי
  9. אהלן חברים, בשעה טובה רכשתי אתמול את השיאומי MI6 החדש, אני עוד בשלבי התרשמות אבל הטלפון מרגיש ממש טוב. שאלה קטנה: למה על כל תמונה שאני מצלם יש למטה בצד שמאל חותמת "SHOT ON MI6 MI DUAL CAMERA"? עם שני עיגולים קטנים ליד זה. ראיתי שיש אופציה לחותמת תאריך ולחותמת זמן ואת זה ביטלתי, אבל את האופציה לחותמת הזאת אני לא מוצא. מישהו יכול בבקשה לעזור? תודה!
  10. גלזגו ריינג'רס, יאגלוניה ביאליסטוק, בראן, נורקופינג, קאיירט אלמאטי, שמתוכן 3 היו איתנו בצמצום (מתוך 6 קבוצות בצמצום).
  11. האלבנים - מחזיקת הגביע, ירדו לליגה השנייה. האיסלנדים - מקום 10 בליגה שלהם מתוך 12 כרגע. הפינים - מקום 9 מתוך 12 בליגה שלהם כרגע, עם 2 משחקים יותר. ההגרלה האירה לנו פנים, צריך לעבור את 2 הסיבובים האלה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.