Jump to content

YNWA

משתמשים רשומים
  • Content Count

39
  • Days Won

4

About YNWA

• Rank
    אביב

Contact Methods

• Website URL
    http://

Recent Profile Visitors

7,445 profile views
  1. תקופת הצנע 2020, הנה אני בא זה לא נושא חשוב בכלל כי כל מה שנכתב פה בכלל לא רלוונטי מה שיהיה בעולם יהיה גם פה, מה אתה חושב שתשכנע כאן 20k לכאן או לשם תהיה החלטה עולמית וכל אחד יעשה מה שבא לו וכן קצת הטרלתי, לא קרה כלום. לילה טוב סיימתי את חלקי במידה ואחסם כי הטרלתי, חשוב לי לפחות לציין בהודעה האחרונה שלי שהפועל סאחים
  2. תאורטית אם יעקב שחר היה הבעלים של מכבי והיית מקבל הונדה פגומה היית תובע?
  3. כל מי שלרגע חושב שצריך לקבל החזר ישר קופצים עליו 3, פתאום באתי ניצחתי בויכוח את כולם בכלל לא אכפת לי על מה הויכוח, ואם אני בכלל צודק העיקר לנצח בויכוח אני מתאמן בשכנוע עליכם בואו נייצר עוד ויכוחים להעביר את הזמן בקורונה לילה טוב
  4. אני לא נותן ציונים לאף אחד, כמה משתמשים כאן כתבו את זה, תדפדף ותראה, כשמישהו אומר שהגיוני שיקבל החזר, מתנפלים עליו שהוא דוחה ומגעיל, אתה לא עשית זאת ולכל זה ממש לא מכוון אליך. אני בטוח וגם כתבת שאתה לא מדרג אוהדים, אין לך מה לקחת אישית. וכבר חשבתי על שיר (שהיה פעם בתקופה של לוני) הכל בהומור כמובן "אנחנו מתביישים בכם" (על הלחן של אנחנו נזיין אתכם) קצת הומור לא יזיק
  5. אני כתבתי שבעבר היה לי אפשרות לתבוע ובחרתי שלא וכתבתי שמי שיכול לוותר - הגיוני לוותר. אתה מוציא אותי מהקשרי. או כמו שמכביסטית15, זה לא שחור ולבן. קח בחשבון , כל הקבוצות יושפעו מההחלטה, לכאן או לכאן, כך שאם מכבי מחזירה גם חיפה מחזירה וכו', אז מה כל הכדורגל יסגרו? אתה יודע כמה כסף צריכים להחזיר לאנשים באנגליה? אם זה מה שיוחלט שם זה מה שיוחלט גם כאן. תוריד הוצאות אבטחה, קזז שכר שחקנים שירד, קזז חצי מהאוהדים שיוותרו, יצאת break even כל הדיון הזה מיותר כי מה שייקבע אצל כולם, זה גם מה שיהיה אצלנו ואז, מי שרוצה - יוותר מי שלא - לא אבל אל תטיפו רמז: רוב האנשים ידרשו את הכסף בחזרה אם תהיה האפשרות, ואז עוד יותר תהיו בטוחים, שאתם אוהדים סוג א, וכל השאר סוג ז, ותעמיקו את הקרע שיש בקהל עוד יותר, ברכות. אולי גם תשירו לנו (שער8) שירים על זונות של כסף, יהיה בידור.
  6. כל עוד אתם לא מתביישים בי או חושבים שאני שווה פחות מכם אשמח לענות לכם בהמשך שבוע טוב
  7. אני חייב לזוז, בכל מקרה, לא הבנתי איך הגעת לזה שהפלייאוף שווה 20 שקל, אשתדל לענות בהמשך.
  8. אני מכיר כמה אישית, שאין להם לשלם שכר דירה,אחד מדימונה, אחד מרמת גן. הם נעזרים בהורים אל תעזור כרגע לאף אחד חביבי... תחכה כמה חודשים, הולך להיות אסון כלכלי, מי שלא נפגע - לא מבין את גודל האסון.
  9. מכבי תמכרה את הפלייאוף בעצמה יהיו תביעות בכל העולם מה שייקבע שם ייקבע גם כאן אנחנו לא ממציאים שום דבר
  10. ממך?כלום. ממי שמתבייש במי שהגיע למצב שהוא זקוק? וכתבו את זה? שאמא שלהם תתבייש בהם. אנשים טענו שהם אוהדים יותר או פחות,ממי שעושה א או ב
  11. הפייר פליי ייקח בחשבון החזר כסף למנויים ניר תחשוב שאם אתה נדפקת, אז כמה ריאל נדפקו ועקרונית אני חושב שכולם מסכימים איתך אך יחד עם זאת אם מישהו הגיע למצב שהוא זקוק חודב שצריך להחזיר לו
  12. בוא ואסכם את דעתי לפני שעוד אנשים יתביישו בי אני חושב שמי שיכול להרשות לעצמו לוותר - שיוותר. היו לי הזדמנויות לתבוע את מכבי בעבר ובחרתי שלא, ובחרו להזמין אותי למשרד ולתת לי הזמנות למשחקי חוץ כאות תודה. כיף? יחד עם זאת, מי שהגיע לפת לחם כתוצאה מהקורונה, ויש אנשים כאלה, צריך לתת להם את הכסף בחזרה, ומי שיכול לוותר? שישימו להם כתר על יד השם במנוי. כאות תודה. אני מאמין שהרוב יוותרו, אבל מי שצריך - שיקבל. אם מיץ׳ יבחר לעזוב על 2-3 מליון שקל יותר או פחות, זה שלו. אני לא יכול לחיות בפחד התמידי הזה, הפוסט טראומה מלוני חירפנה את כולנו מיץ׳ לא יעזוב כי עשירון תשיעי זקוק ל300₪, תהיה רגוע ידידי גם סוייר באותה פוסט טראומה,תבקשו קנאביס, מיץ׳ פה, הסכומים האלה לא ישחקו תפקיד, אם יעשו את זה נכון,אני מאמין שלפחות 50% יוותרו. אבל מי שאין לו ונפגע? חייב לקבל.
  13. כנראה שהם חושבים שאתה פחות אוהד מהם מי שאין לו הוא נחות, זה ידוע... ולהתבייש בו הרי זה משובח הנה עוד קריטריון למי אוהד מכבי מסוגל כלכלית להמשיך לעשות מנוי: אוהד אחרת: לא. ואז גם "לא צריך אותכם" מסקנה: מגדלי יו יש את הסדרה החדשה הזו עם אסי כהן על הפלצנים מסביון, ברח לי השם שלה...
  14. @המכבייה בקשר למה שכתבת שאם אלך יבוא אחר חשיש לנו מחליפים אז פה הטעות שלך,הקבוצה שלי ושלך לפני שהיא של הבעלים הפיזי,תשאל את לוני הוא יסביר לך מי יחליף אותנו בדיוק?אתם מחוברים למציאות הכלכלית? במציאות החדשה למכבי אין יותר מ 10,000 מנויים (אלא אם כן המחירים ירדו ב30-40%) אנשים נדפקו, פוטרו, ננגסו להם הפנסיות, מודעים לגודל המשבר? או שאתם מקבלים 70%משכורת ובטוחים שאחכ הכל יהיה רגיל, הולך להיות מיתון עצום, חליק, לא נראה לי שעיכלתם את גודל הפגיעה הכלכלית האזרחי ישראל. אין לך מחליף.
  15. כנראה שחלק המגיבים פה מגיבים מטעם מכב י או לכל הפחות יודעים שמכבי קוראים פה כותבים מה שהם רוצים שהם יראו שהם כותבים בשביל להיות פוליטיקלי קורקט או לקבל טובות הנאה אחרת לא מבין מה יש להתבייש בי שבחרתי לייצג כאן בנושא דווקא את האינטרס של מי שאין להם ולא של מי שמכבי בשבילו מעל אוכל ומשפחה או שהוא צפונבון ממגדלי יו אין לי הסבר אחר יובל ויואב אני חושש שמשפטית מכבי מחויבת להחזיר את הכסף לאוהדים ומי צודק נדע בהמשך כשנגיע לזה (יהיה מי שיגיש עתירה או לכל הפחות יפנה בטעם כל האוהדים מכל הקבוצות, לא רק מכבי) צר לי אבל כשאתה מוציא כסף אתה מסתמך גם על הכנסה עתידית, וההכנסה הזו לא מגיעה כרגע. ובכלל, כנראה שתל אביבים מנותקים מהמציאות אני לא מאחל לאף אחד להגיע לעוני ובעצמי כתבתי שאם מכבי יתנו אות של כבוד או משהו למי שיוותר, (עשיתי את הקריאייטיב בשבילך, יותר מזה?) יתכן ואוותר בעצמי יחד עם זאת מי שהקורונה פגעה בו אנושות וזקוק לכמה מאות שקלים האלה, זה בסדר לדרוש אותם בחזרה, גם אם סוייר יתבייש בכם אל תדאגו, לו יש, ואם לכם אין אז לא אכפת לו העיקר שמכבי מעל הכל, עד שלא תהיה רעב , לא תדע מה זה , ואז נראה מי יתבייש במי. אני תורם כל חודש כסף לנזקקים. אתה בטח כמו מרי אנטואנט, אם אין לחם תאכלו עוגות, לא ככה?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.