Jump to content

YNWA

משתמשים רשומים
  • Content Count

39
  • Days Won

4

About YNWA

• Rank
    אביב

Contact Methods

• Website URL
    http://

Recent Profile Visitors

7,118 profile views
  1. YNWA

Fifa 20

עד שלמדתי לבעוט חופשיות שינו את הבעיטה איך רונאלדו עדיין 95 ואיך פזאניץ 89 (באונליין) נוגחים לי עם רונאלדו מ12 מטר לחיבורים בחייאת. כל בעיטה שלו זה גול מה עם מי שמשחק נגדו לא חשבתם על זה? עב"ם על המרגש. לשחק איתו זה כמו צ'יט
  2. אנחנו לא משחקים את ה"משולש" הרגיל בלם בלם קשר אחורי במקום זאת חלק גדול מהמשחק היה מצב של בלם ק"א בלם ק"א מיכה כשגלזר ממש מעמדת הבלם מניע את המשחק זה עדיף מאשר טיבי יניע את הכדור אבל יוצר פחות אופציות מסירה לעומק זה לא בהכרח רע וברור שזה מתוכנן אבל מעיד לדעתי על קצת חוסר יצירתיות מסוימת גלזר עשה את זה סבבה אבל זה הרבה יותר קשה כי זה רחוק מהשער וכל מטר משמעותי ציקו נלחם והיה טוב לדעתי יונתן כהן לא מספיק נלחם ומוותר על כדורים חצי אבודים. במקום זה מצופה ממנו לקילר אינסטינקט שהיום בהשמטה של השוער הייתה יכולה להיות שווה 3 נקודות שבוע טוב בשורות משמחות וגמר חתימה טובה
  3. Off topic מחפש מנוי ל11 נותן תמורתו מנוי ל8 לא מסומן
  4. בלקמן חציל אמיתי אני אזכור אותו כל החיים כי הייתי בוויאריאל חוץ והוא שם את גול הניצחון וזו הפעם הראשונה שניצחנו משחק חוץ באירופה והייתי בו אבל דחילק. אם הוא לא היה מספיק טוב לאליפות בזמנו והוא זכור כבינוני למה לחזור לבנוניות . זה מרוב כישלונות עם זרים שרוצים ללכת על בטוח? לא ברור לי חלוץ טוב היה מכניס את המצב שלו וכל אפקט הפרפר של המשחק הזה היה נראה אחרת לגמרי אפילו זר בינוני כמו רנגלוב היה שם את זה
  5. קודם כל חשוב לציין שרואים סבבה מ8 עליון על יד הקרן. דבר שני נראה שדווקא על יד 11 יהיה האיזור של הישיבה והעידוד יותר לכיוון האמצע. אני הייתי בטוח שהיציע הכי זול ימשוך אליו את האוהדים הכי מעודדים וצעירים כמו שהיה עם האחורי השער עד עכשיו. הזמן יגיד מאיזה תלכיד עשוי היציע הזה אבל אני נהנתי אתמול ב8 יותר מבעבר בשער 7 כי אתה יותר קרוב לאקשן. אחד המרכיבים ביציע עידוד זה בדכ מחיר זול. זה מה שהיה ב7 בשנים האחרונות בבלומפילד וההיגיון אומר שזה גם מה שיהיה ב8 עליון הזמן יגיד אבל נראה שהפעם ההגיון הזה לא ככ נכון ודווקא ב8 באמצע שיותר יקר יהיה יותר עידוד.
  6. כל הפועל בני זונות כל הפועל בני זונות כל הפועל בני זונות כל הפועל בני זונות אפשר לשיר את זה שבוע ברצף וזה לא ימאס
  7. אני רגיל לשתות 2 ליטר בירה לפני משחק לחזור במונית שרות החוויה הפכה למורכבת מידיי בשבילי אני תל אביבי של אופניים חשמליים מה אני יקנה אוטו במיוחד? מגיע לך על הנאמנות מנוי יותר זול ממני וקדימות לא מעבר לזה בעברי הלכתי לכל משחק וכעת הפכתי לסולידי והניקוד הכפול לפורבר זה גם שערורייה מי שהולך להכי הרבה משחקים מגיע לו להיות ראשון בכל משחק עם פריוריטי גם אם להורים שלו אין כסף לעשות פורבר איכשהו תמיד הדעה שלי הפוכה משל כולם עד שעשו משהו טוב עם הניקוד וכביכול נעשה צדק. הרסו את זה שוב. אין לי כוח שוב פעם יגיבו נגדי מלא תגובות אני לא נכנס שוב לנושא בזמן הקרוב
  8. מי שמסכן לא יכתוב כי הוא יתבייש ברוך השם שקלתי לקנות גם לכסף אני יכול להרשות לעצמי אבל יש כאלה שלא והרגשתי צורך להגיב בשמם. סמפר אני גם אעשה כרטיס של מכבי כשיסתדר לי ויגמר לי התוקף של האשראי הנוכחי פשוט לא אוהב שדוחקים אותי עם הגב לקיר ומכריחים אותי וכאן סיימתי להגיב בנושא כי ביקשו ממני לשחרר ואני נשאב לפורום כמו שלא הגבתי בכל ה3 שנים האחרונות שיהיה לכם יום טוב ויאללה מכבי
  9. ובכלל אני יודע שיש אנטיגוניזם כלפיי מהדברים שאני רושם כי זה כביכול נגד מכבי אבל אני גדלתי על ערך כדורגל זה ספורט לעניים. הכדורגל שייך לעם ולאנשים הפשוטים. וזו האידיאולוגיה שאני חיי על פיה מצטער אם מישהו נפגע
  10. דחקו אותי לפינה עם הפחדות בכל התקשורת ובמדיה החברתית שלא ישארו מנויים ליציעים הזולים למי שלא יעשה פורבר. אתה אולי עשית מוקדם וזה היה לך ברור כביכול שישארו מנויים כי אתה לא תלוי בזה אז האנליזה שלך יותר נקייה . אותי הלחיצו ואני מכיר לפחות עשר אנשים שעשו פורבר רק בגלל שאמרו להם שלא ישאר מנויים הם יודעים שהקבוצה חשובה לנו ונשלם כל מחיר כביכול כדי להבטיח את מקומנו והנה המציאות אחרת הייתי שמח לאכול את הכובע משחרר מזה. במיוחד שמעכשיו תמיד תהיה לי אופציה לחדש את המנוי שלי ולא יוכלו יותר להתנות את זה בכלום
  11. ניסו לאנוס אותי כי אמרו לי שאם אני לא יקנה את זה אז לא יהיה לי מנוי למזלי השגתי ואם לא הייתי קונה ניקובים בטוח שיש עוד מלא כמוני אז המכירה תתקדם
  12. עשיתי 2 מנויים 8 עליון 430 זה בוודאות לא מסומן נכון? כי טעינו בשורה 855 שקל ניסו לאנוס אותי ב240 שקל ניצלתי
  13. כן כבשים פעם כל המנוי עלה 650 אז כן לשים על זה 250 זה כבש אחושרמוטה מי שעשה את האשראי עוד ניחא אבל זה לכלוא אותך לעשות משהו שאתה לא צריך זה שיווק אגרסיבי מגעיל שאני מאחל להם חרא
  14. הוצאת לי את המילים שכתבתי בנושא השני עדיין לא קניתי מנוי לא הייתי מנוי בנתניה על מה ה250 של הפורבר הזה חרטה של צפונבונים מהכדורסל ועל מה מנוי ב8 תחתון 1800 שקל 120 שקל לניקוב למה 75 יש כאן 4 קבוצות אטרקטיביות בכל הליגה והשיווק כאן עשה עבודה ענקית אני מחכה למכירה לקהל הרחב לקנות ל8 ב850 או ל11 ב1000 פלוס מינוס ואם לא אני אקנה 6-7 כרטיסים ב500-800 שקל בהתאמה (ניקובים וכו' ) ושלום על ישראל נסחפו הקהל יושב בשקט ולא אומר כלום כי יש מלא סטייקים שקנו מנויים ומי שלא יעשה יקחו לו את הכיסא ושלום על ישראל שבו אותנו אנחנו לקוח שבוי
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.