Jump to content

YNWA

משתמשים רשומים
  • Content Count

39
  • Days Won

4

About YNWA

• Rank
    אביב

Contact Methods

• Website URL
    http://

Recent Profile Visitors

7,799 profile views
  1. או אופסייד איך אופסייד זה כדורגל ילדים אל תטריף את רביי
  2. לכל מי ששואל למה חוזרים ישר נגד חיפה זה לא טריוויאלי בעיניכם? רואים שמכבי במומנטום שלילי שונאים את מכבי אז מחפשים ל**** אותנו יעקב שחר שולט בהתאחדות רוצים לתת לו את התואר
  3. אבו פאני מזכיר את ברוקולי :/ (גוסטאבו בוקולי) מקווה שזה לא מרמז על הבאות
  4. עזבנו את אדידס בגלל זה בדיוק, לדעתי מפילה מקבלים 50 אחוז, אבל זה על מכירות, ומהמחיר הסופי, זא שבסוף עונה החולצה עולה 100, ז"א שהעלות ייצור פלוס רווח של פילה הוא עד 50 שקלים, ברף הנמוך ואם מכבי תעשה פנייה לכמות תעשייתית שלא למטרת רווח, אני בטוח שהיא תוכל לקבל את החולצה בגג שבגג 30 שקל. אם היו הולכים עם זה כגישה כללית, אבל ברגע שנתנו אופציות זה לא רלוונטי אגב, יקר פילה? תנו 2 חולצות רגילות שאתם מייצרים, פלוס צעיף פלוס כובע, גם כן, עלות ייצור של הכל - כמה עשרות שקלים.
  5. אתה יודע שאני הייתי בשער 11 לפני 15 שנה ששער 11 באמת היה שער 11 חצי מהאנשים היו בני 30 שנכנסים עם מנויי נוער עושים הכל בשביל לחסוך כל אגורה בהוצאה השנתית המצטברת שנקראת להיות אוהד שרוף בשער 11 היום שער 11 מלא באנשים שבאו מהכדורסלומפוצצים בכסף אז אולי אתה צודק ההגיון דווקא שמי שיושב ב 2,13 הכסף לא יזיז לו ויותר יהיה לו קל לוותר ובלי קשר להודעה שציטטתי... האופציה של חולצה מצוינת בעיקר למי שעד עכשיו לא קנה חולצה מקורית כי לא הייתה לו האפשרות הכלכלית(ויש מלא כאלה יא מנותקים) לקבל אחת ולייצר יציע צהוב אמיתי(בעלות מזערית למועדון, לא מאמין שעלות הייצור עולה ע
  6. בוא נגיד שהבעיה שלך היא לא איתי (מי שיקח איזה חולצה שעולה למועדון גג 50₪) כי לפחות 50% ירצו כסף. והם לא מגיבים או קוראים כאן. אם אני לא אוהד, אז מה כל אלה? שהם הרוב. שזה כולם מסכימים הכי גרוע כלכלית למועדון. כנראה שאני איפשהו באמצע ... אני חושב שהאופציה של חולצה היא אופציית ביניים הגיונית. תסתכל על זה מחוץ לקופסה, רוב המנויים לא באים עם חולצה של מכבי, זה יהיה חידוש מעניין אם יבואו, ואז אפילו להיפך! לא רק שזה לא יפגע בקבוצה, זה יתרום לאווירה ואולי יעזור לשפר את ההישגיות. מבאסת הגישה, כולה רשמתי שאני אשמח לקבל חולצה, מכאן ועד לקרוא לבן אדם לא אוהד, ניחא, אבל ט
  7. למה כמה עולה החולצה הזאת למכבי ? 50 שקל גג אני חושב שאתה אמוציונלי ומגזים כהרגלך כבר עשר שנים שאתה מגדיר כאן מי אוהד ומי לא למזלי אני לא כזה רגיש ומה הקשר בכלל לקורונה, שבהתחלה אכן טעיתי וחשבתי שזה בלוף, לזה , אין לי מושג אבל בסדר זכותך
  8. אני לא אגרר לרמה של x אוהד וy לא וכל הכבוד למי שמוותר אני אשמח לקבל חולצה
  9. חיכיתי המון זמן להודעה הזו לא בגלל שהכסף יעשה אותי עשיר אלא עקרונית. ציפיתי שזה יבוא מהמועדון, כי לעולם לא אתבע את מכבי. אמשיל זאת לאמא/אבא שחייבים כמה שקלים לאחד הילדים, אם הם לא יחזירו על דעת עצמם, למי יש פרצוף לבקש? ולכן עשו חכם, לפני שהתביעה הייצוגית תסתיים וזה יתן טעם מר. אני אישית לוקח חולצה או משהו כזה, עדיין לא החלטתי אם היה אפשר לעשות פורבר במחיר הזה כדי שאני לא אדפק באירופה חוץ, גם היה יכול להיות אופציה טובה.
  10. הקבוצה חייבת להוציא מטוס השאלה אם יתנו לנו לעלות עליו איך לא עשיתי פורבר:/
  11. השנה לסוע אירופה חוץ זה יהיה ממש חירוף נפש מעניין אם יעשו לנו כמו שעשו לנחמנים, ולא יתנו לנו לצאת מהארץ אני בונה רפסודה מעכשיו
  12. פעם היה לי איזה חבר שהיום הוא סתם מכר והוא אוהד חיפה וכל הזמן שהיינו מוציאים תוצאות רעות באירופה (סנטה קולומה סודובה וכו') היה טוען שאנחנו מבזים את המגן דוד אז כשהם השוו אמנם שמחתי בשבילם אבל ככל שזה נמשך ככה שמחתי מתבוסתם אנחנו מבזים את המגן דוד? אנחנו זה המגן דוד, למה מי אתם בכלל? לקחנו גביעי אסיה כשעוד הייתם בגולה יא חנביצים קבוצה של שני עשורים, או הו איך שגלגל מסתובב לו. קללת רפי דהן תרדוף אתכם עד המוות השירים שלכם בהקשר של רובן ראיוס ומה שעשה לדהן, יותר גרוע מהבובה שהפועל עשו על הבן של שורה יא שפל אנושי, מגיע לכם להכחד, כמו בית ש
  13. להרוויח :/ משך הזמן - עקרונית עד שייגמר הסגר, או עד שבנק ישראל יודיע שהוא מתערב ומזרים מטבע חוץ לפי המוקדם מבניהם עניין של חודש בחלום הרטוב המטרה לעשות 5-9% בזמן הסגר
  14. נכנסתי ב 3.44 בנתיים מורווח על הנייר 4 אגורות לדולר מתכנן לצאת בסביבות ה 3.70 חכה תראה יחביב אלבי יחד עם זאת הנבואה ניתנה לשוטים ייתכן ואתפס במערומיי לא רואה מצב שהדולר יירד בקרוב מתחת ל3.44 שזה השער שנכנסתי אז אני דיי רגוע
  15. לעניות דעתי (שאינה תחליף להתייעצות עם גורם מקצועי, והכל כמובן על אחריותכם, אני לא נביא ולא יכול להתחייב) הדולר שוב הולך להתחזק בשבועות הקרובים על אותו עיקרון שעלה הסגר הקודם לא יהיה ייצוא כי לא יהיה כוח עובד, הייבוא ימשיך לדפוק, ושוב יווצר מחסור של מטבע זר ולכן עלייתו תבדקו את זה לעומק לפני שאתם עושים צעדים, אני חובבן בלבד וברגע שבנק ישראל מודיע על הזרמת מטבע חוץ מהרזרבה הלאומית - למכור אני השקעתי בכל הכח שלשום :/ בהצלחה לכולם
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.