Jump to content

YNWA

משתמשים רשומים
  • Content Count

39
  • Days Won

4

About YNWA

• Rank
    אביב

Contact Methods

• Website URL
    http://

Recent Profile Visitors

7,682 profile views
  1. יאללה להתחיל להפציץ במיילים וטלפונים את משרד הבריאות
  2. למה ישר אתה שולל, ואם אני רוצה לנסוע ויהיו שמיים פתוחים? האם יהיה פירו? חיפשתי טיסות ועכשיו הבנתי שזה בארץ :/
  3. אם הם לא ישחקו בארץ אתה לא תשחק נגדם ואם לא תשחק נגדם ברור שאין טעם לשרוק בוז כי אם תשרוק בוז בארץ, לא ישמעו אותן עד קפריסין. לעומת זאת אם הם ישחקו בקבוצה מתחרה, נכון יהיה לקרוא להם פעם אחת בתחילת המשחק הראשון, וזהו, הם יריבים, לא אויבים, יריבים, וצריך למרר להם את החיים כל המשחק, במקביל למרר לכל היריבים את המשחק, ולעודד את מכבי. כל אחד שיחליטו אחרת אי אפשר להגיד עלו שהוא אוהד מכבי אם הוא יעודד אותם בזמן שהן משחקים נגדנו. הביאו לנו חולצות רטרו, אף אחד לא ציפה שהנוער ילךעם זה כזה רחוק לרטרו מחאה :/
  4. התגעגעתי אלייך גם אני חזרתי לפורום לאחרונה בעקבות החלת תמשיך לכתוב ובקשר למשל הברמן מהשלא יודעים לא מפריע ולא כואב ברגע שזה הגיע לשיח ציבורי ותדמיתי..
  5. השאלה היא מה האינטרס שלך שלא תוגש תביעה כזו, במידה והשחקנים יתבעו אותנו. את מי לעזאזל אתה מייצג ובצד של מי אתה? תפנים, מאתמול בצהריים הם שחקנים של קבוצה יריבה וצריך למרר להם את החיים. לשרוק להם בוז כל משחק, כל המשחק. בטח לא לעודד אותם כמו שהזויים כאן כתבו, ההשוואות לנמני רק מראים כמה שאתם ילדים שראו סירטונים על הסיטואציה ביוטיוב עשר שנים אחרי. עוד לא הפנמת אוליי, אחרי החופשית הראשונה שאצילי ישים לך בפנים אתה תפנים. קח כמה חודשים תחזור להודעה שלי, תבין שצדקתי. אני לא מממן אותם באגורה אם משפטית יש לי אפשרות לזה.
  6. אם הם יתבעו אותנו אחרי שהם ביזו אותנו מוציא מכתב מהפינגווין למכבי וממכבי תוקף את השחקנים הם ביזו לי את הסמל ואני עוד אשלם להם חצי מליון יורו נטו לעונה? סלח לי, אבל זיבי. אתה לא היית משלם עשר שקל לטבח שלא שטף ידיים והרעיל לך לקוחות ופוטר, אם הייתה לך מסעדה, אבל על חשבון מיץ׳ כולם חכמים. ומה האינטרס שלך להמשיך לשלם ולהגן על השכר שלהם בדיוק, זה לא הבנתי על 100 אלף יורו לא הבאת שנה שעברה חלוץ, אולי תבוא אתה ספונסר וזהו?קל על חשבון אחרים. השחקנים שלחו קופים?
  7. איזה כבוד ואיזה בטיח עובד שעשה טעות ופוטר כי פגע תדמיתית במערכת מעצם פיטוריו מתבטלת התדמית? לא מבין אותך אני ממש הולך עכשיו בגאווה ברחוב כי מכבי העיפה אותם נו באמת
  8. מיץ גולדהאר שם מאות מיליוני שקלים במועדון הזה, נותן את התנאים הכי טובים לכולם, ובסוף באים שני בחורים והורסים את כל התדמית שהוא בנה. עכשיו הם גם רוצים לתבוע אותו? חוצפנים. במקום שהוא ימכור אותם לחול במליון יורו, כשחקני מפתח בקבוצה, על הטעות שהם עשו, הוא עוד יצטרך להביא כסף מהבית? זה לא נראה לך הזוי? מה אתה אח של השחקנים או משהו? למה הוא צריך לוותר מה הוא זורק פה כסף מתנה ? כולם כאן בהרגשה שהוא הפראייר הלאומי? פגעו במותג שלו , שילם להם חוזי עתק שילכו בחינם ניחא אבל אני במקומו אם הם היו באים לתבוע אותי מיד הייתי הופך את הקערה ומוציא תביעה נגדית פראייר הוא לא. וגם אני לא. זה כסף מהתקציב שלך בפייר פליי.
  9. אני במקום מכבי תובע אותם כל אחד מליון דולר על פגיעה במותג, אם רק יעזו לדרוש אגורה.
  10. כל הזמן מתעצבנים עליי בסוף אני אפתח יוזר פיקטיבי שלא להתכסח כאן עם אנשים שאני מכיר אחר כך אני מרגיש לא נעים מבחינתי זה ביזיון לסמל ומבחינתכם לא "מעלה תדם לאנשים לראש" מי ישמע מה כתבתי :/ גם בכל האתרים מעל 50% חושבים כמוני זה לא שאני מטריל ואני דעה של אחד למיליון בסך הכל דעה לגיטימית
  11. לך תעשן ווינסטון לייט זה ירגיע אותך זה יעשה לך טוב
  12. נראה לכם שאני באמת הולך להגיב לכולכם מה אין לי מה לעשות, במיוחד שברור לגמריי מראש שלא נסכים זו דעתי פשוט תשלימו איתה וזהו נסכים שלא להסכים אני ממש לא רוקד פה על הקבר של מישהו וכן גאה במועדון על ההחלטה כאוהד ותיק חד משמעית אני גאה עברתי כל סוגי תקופות ספורטיביות אפשריות עם הקבוצה וזה יותר גדול בעיניי מכל הישג מקצועי עם משחק בגרבג׳ טיים שאין על מה לשחק במקום 8 אני מסוגל להתמודד עם כזה גועל נפש לא
  13. יש לכם סטנדרטים איומים הניצחון בשבילכם מקדש כל אמצעי כל החלטה אחרת מצד המועדון הייתה מבזה בעיניי נראה איזה קבוצה חסרת סטנדרטים ישראלית תיקח אותם תמיד אפשר להוסיף בית לשיר " כולם היו יודעים אז טוב מאד למכבי יש יותר כבוד" לשכב עם ילדה בת 15 שאתה גדול ממנה ב13 שנים ומעורב גם אלכוהול זה משהו שאי אפשר לסלוח עליו במסגרת אגודה ספורטיבית שמכבדת את עצמה עכישו נראה מי באמת אגודת ספורט אמיתי ומי רק הכסף מדבר. הכי מבסוט על גולדהר בעולם,הוא כאן בקטע של ערכים, זה מרגיע ונותן תחושה שהוא לא יעזוב גם עוד 30 שנה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.