Jump to content

YNWA

משתמשים רשומים
  • Content Count

39
  • Days Won

4

About YNWA

• Rank
    אביב

Contact Methods

• Website URL
    http://

Recent Profile Visitors

7,249 profile views
  1. תצביעו. חשוב שיהודים יצאו להצביע למפלגות יהודיות.
  2. אני שומע אותו עכשיו בכדורסל פשוט מאוס, גונב את ההצגה.
  3. אני זוכר שנסענו לויאריאל. וגם אמרתי לעצמי, אחרי 3 משחקי חוץ נכון לאותם ימים שחוויתי באירופה, כולם תבוסות צורמות, "מה לעזאזל בלאקמן? בשביל מה באתי לפה" ובסוף הוא שם את ה1-0 הקטן הניצחון הראשון והיחיד שלי באירופה חוץ יאמר לזכותו, יחקק בספר הזיכרונות האישי שלי. אולי הוא עוד יפתיע אתכם, כמו שהוא הפתיע אותי. ל 3-4משחקים אם הוא ישים 2 גולים, אני חושב שזה יספיק. ההתקפה של מכבי לא בנויה בצורה כזו שהוא חייב ליצור לעצמו מצבים מכלום, זה אין ספק שהוא לא מסוגל, אבל לסיים פס רוחב כמו הגול של אפואדו בדרבי , זה עניין של מיקום ומשחק קבוצתי. ביכולת האישית אולי צריך לצפות ממנו קצת פחות
  4. YNWA

קורונה

מאותה סיבה שכתבתי על תאילנד, הנה אני לא היחיד שחושב ככה, לאט לאט עוד אנשים וגם כתבות דעה שחושבות כמוני. אם להוציא את הקטע שכתבתי על ההשתעלות. שזה באמת קיצוני בדיעבד. כמובן שיתכן ואני טועה ופתאום ימותו מזה חס ושלום מליונים אבל לפי המספרים אני נוטה לחשוב אחרת
  5. YNWA

קורונה

אתה אומר אם כבר למות, לפחות אלופים.
  6. YNWA

קורונה

טוב תגובה אחרונה לא הייתי מרביץ לפקח. זו באמת בבוניות. אלא ממש בהומור. מתוך הבנת המציאות שהסיכוי שחליתי הוא בערך כמו להביא 6 בלוטו (2 ישראלים נדבקו בחודשיים. כמה זכו בלוטו?) אינסטינקטיבית, יתכן שהייתי משתעל עליו, לשקף את הטימטום שלו, ושל המשרד שהוא מייצג, כולה בן אדם היה בתאילנד, יש יותר סיכוי שהוא נדבק באיידס, מזה הייתי חושש. אני ממשיך להגיב כי אתם מקניטים אותי מקווה שלא יהיה צורך בזה עוד ואוכל להתקדם הלאה מהנושא הזה :/ במיוחד שאני לא פחות חכם מרובכם. לפחות ברמת האייקיו. יותר מבוגר מרובכם. ואוהד מכבי מהמרגשים שהיו כאן, ואני מעיד את זה על עצמי בלי להתבייש.
  7. YNWA

קורונה

יש פרופסורים שגם תמהים על ההגבלות המוגזמות האלה, אולי הם גם בבונים הנה כתבה לדוגמא https://news.walla.co.il/item/3342558 אגב אין צורך שעוד מישהו יצטט שהייתי נוקט בעמדה אלימה כלפי הפקח. ברור לי שזה לא פוליטיקלי קורקט. אינסטיקטיבית, כמו שערן זרק ת'סרט, ככה הייתי מגיב. וגם התגובה פה הייתה אינסטינקטיבית דקה אחרי שקראתי על המקרה. מכיוון שאין סיכוי שאשנה את דעתכם או שתשנו את דעתי אני לא מגיב כאן עוד.
  8. YNWA

קורונה

תודה שחשוב לך שמירה על כבודי (או שגם זה באירוניה, קטנתי להבין מה מתכוונים כאן בפורום לאחרונה) אני חושב שכוס אמא של משרד הבריאות. שמגביל אנשים סתם . כי 3% מאלה שמקבלים קורונה מתים. ורק אחד ל2 מליון תאילנדים נדבק מה טרול מה. להגביל אנשים בצורה כזאת צריך להיות משהו יותר רציני וכן אני קצת ערס אולי, אבל רוב אוהדי הכדורגל ערסים. מה כולם כאן מתורבתים? ;/ ואני קצת דומה לתמונה ששמו (לפחות בגודל) כך שהבדיחה אולי על חשבוני אבל גם אני צחקתי לא כל מי שלא מסכים איתי חייב לצטט גם . הבנתי שהרוב לא מסכים איתי. זו הסיבה שהגבתי. שיעמום ודעה שונה. אם אני מסכים עם כולם אני לא מגיב. תתקדמו
  9. הפועל לא תזוז מאוסישקין !#! אברבנל מחר 16 שעות למנאייאק פותחים להם תרקטום שתהיה קורונה להפועל תשתעלו יא בני זונות
  10. YNWA

קורונה

מי גונן עליו. אינסטיקטיבית הייתי מגיב בדיוק כמוהו. וזה מה שכתבתי. שיבואו אליי כאחרון המצורעים כי הייתי בתאילנד? עם מסיכות? מה אני כלב? אינסטינקטיבית הייתי מגיב כמוהו ברור שאם הייתי חולה, לא הייתי משתעל ומדביק אנשים בכוונה. זה סוג של אקט מחאתי על הקיצוניות וההגזמה. הצו הזה לא דמוקרטי בעליל. גם אם החוק מתיר אותו. מאחל לליצמן להידבק בעצמו. אבל זה כבר סיפור אחר.
  11. YNWA

קורונה

אף אחד לא באמת התייחס ברמה החוקתית דמוקרטית למה שכתבתי. שזה לא חוקי בעליל להגביל ככה בן אדם רק בגלל שהוא היה במדינה ש1 למיליון נדבק שם באיזה מחלה אבל העיקר שאני טמבל. קל לקלל אנשים בפורום.
  12. YNWA

קורונה

בני אדם לא שמים זין על הטבע איפה כתבתי את זה? זה בן אדם שבסך הכל היה בתאילנד. איך הגעת למסקנה שהוא חולה? כי 0.0001% מהתאילנדים נדבקו? אז צריך להגביל את כל מי שהיה שם?
  13. YNWA

קורונה

אז תהיו בבידוד בהצלחה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.