Jump to content

YNWA

משתמשים רשומים
    39
Contact Methods

• Website URL
    http://

Recent Profile Visitors

9,120 profile views
  1. נראה שהתחיל שינוי מגמה בשבוע האחרון לא יודע אם אפשר לבנות על זה אבל ברכה והצלחה לאמיצים !
  2. לא קראתי את כל התגובות מן הסתם אבל יש דבר אחד בתדמית של מכבי שחייב להשמר כולם זוכרים את מקרה נטע לביא, שנכבל בשרשראות על ידי יעקב שחר, ופספס את הזדמנות חייו התדמית שלנו בעשור האחרון היא תדמית של קבוצה שנותנת לשחקנים להתפתח, ולא שמה רגליים או עוצרת את ההתקדמות של השחקן התדמית הזאת גורמת להמון שחקנים צעירים לבחור בנו ולא במועדונים המתחרים וחייבים להמשיך לדבוק בה שבת שלום
  3. מישהו מכיר אפיק השקעה עם תשואה מובטחת? ועם כן כמה? במיוחד עכשיו כשהריבית עולה. 6 אחוז שנתי זה מה שאני מחפש, אבל שזה מובטח, יש משהו כזה?
  4. כמה אנשים שאני מחשיב כאמינים מאד טענו בפניי שערן סגר במכבי כבר לפני חודש וההודעה תצא קרוב לפתיחת מכירת המנויים להאמין או לא? אני בעצמי לא יודע אבל זה האנשים הכי אמינים שיש :|
  5. אני באמת מקוה בשביל כל החברים כאן שקראתם והקשבתם למה שרשמתי ויצאתם בזמן קראתי את ההודעה שכתבת אבל אני לא אראה וידאו של 50 דקות בנושא, כבד עליי, לא מעניין אותי מספיק השאלה היא, אם כולם נופלים, למה להסתפק בירידה של עשרה אחוז במטבע אחד, במקום בעשרים אחוז במטבע אחר (דוגמת הביטקוין והמטבע השני שציינת) ולא פשוט לצאת לגמריי ולהיכנס כשיהיה שינוי מגמה ובאמת אני חושב שתעשו גילוי נאות כשאתם ממליצים (לא אתה ספציפי), בכל זאת פורום של אוהדי מכבי וכולם כאן חברים וערבים זה לזה כשאתם ממליצים על מטבע, תעשו גילוי נאות, האם אתם מושקעים בו, באיזה כמויות, ובאיזה שער נכנסתם, על כל בן אדם שהוא לא אוהד מכבי, מצידי תעשו סיבוב על הזין שלי
  6. מנסה להבין, חס ושלום לא לעקוץ מה אותו ערך? ולמה הערך שלו גבוה/נמוך מביטקוין ולמה זה נחשב שהוא מחזיק יפה אם שניהם איבדו ב12 חודשים האחרונים סביבות ה-70% אתה מדבר כאילו, על יומיים שלושה אחרונים?
  7. האמת שזה נראה סבבה והערכים אפילו מעט יותר טובים , עם כי קצת יקר, אני כמעט כל יום אוכל חטיף חלבון תעדכן איך הוא מבחינת הטעם
  8. לדעתי כן , נתתי לכמה חברים לטעום, זה לא קונצנזוס, כל אחד והטעם שלו אתה לא יכול לצפות מחטיף עם ערכים כאלה להיות טעים כמו חטיף עם 30% סוכר, אבל לי הוא טעים ממליץ על קינמון רול , חמאת בוטנים, בראוניז (לפי הסדר הזה), בארץ הוא מאד יקר, iherb לפני הנחות סביב ה110 ל12 יחידות, היה 80 עד לא מזמן, אם תמצא אתר זול, תעדכן אם תמצא חטיף אחר עם 10 גרם סיבים , 1 גרם סוכר ו20 גרם חלבון, אני מוכן לשמוע
  9. ONE PROTEIN BAR יש באייהרב הייתי קונה קבוע, לאחרונה המחיר עלה ואני מצטרף לשאלה, אם מישהו מכיר אתר/חטיף אחר פעם הייתי קונה לפי 6 שח בחבילות של 36 עכשיו עלה לכיוון העשר יש בו 220 קלוריות, 10 גרם סיבים, 1 גרם סוכר ו20 גרם חלבון מחפש משהו עם ערכים דומים בדגש על הסיבים
  10. אחד הסירטונים היחידים שהעלתי ליוטיוב https://youtu.be/LTPcahFy32I
  11. אם גויאגון לא מאריך חוזה יצחקי חייב ללכת הביתה יש לו כריזמה של מר עכבר מארתור לא מתאים למועדון, לך.
  12. התקנון מדבר על הורדת נקודות בגלל שהמחדל הוא סכנה ביטחונית, מה זה משנה אם המחדל היה לפני או אחרי הנפת הצלחת? הסכנה הבטיחותית היא אותה סכנה אם היינו מקום שני הייתי מיתחרפן עכשיו כל כך הרבה פעמים רציתי לרדת לדשא כשזכינו בתארים והפחידו אותי יש לכם ספק שאם זה היינו אנחנו היו שוללים לנו את האליפות? באר שבע צריכה לפנות לבית המשפט
  13. חיפה עומדת לדין על פריצת אוהדים לדשא במשחק האליפות מישהו יודע מה העניין? זה לא שלילת התואר או משהו כזה?
  14. אני לא יודע איך אני אוכל למצוא את ההודעה הזאת עוד עשר שנים ואם מישהו בכלל יאמין לי שזה לא ערוך אבל יש להם מנטליות מסריחה של הפועל, מתבכיינים לשופט, בקיצור בשורה התחתונה תוך עשר שנים מהיום הם יורדים ליגה לא יודע איך כמה ולמה, ואני מאחל ליעקב שחר חיים ארוכים ובריאות כי זה רק ספורט אבל זו ההרגשה שלי, ואני שם את זה במועדפים https://youtu.be/t7Xt4ObtKas
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.