Jump to content

YNWA

משתמשים רשומים
    39
Contact Methods

• Website URL
    http://

Recent Profile Visitors

8,593 profile views
  1. הבעיה עם גררו שהוא עושה דריבל או נתקע בפינה ויוצאים אליו 2-3 שחקנים הוא מנסה להעביר אותם במקום להבין שעכשיו בעקבות זה שיצאו עליו 3 שחקנים נוצר מצב שבהכרח יש שני שחקנים פנויים לא מבין למה הוא לא מוסר במצבים האלה, לא מרים את הראש, קבלת החלטות של ילד.
  2. זה מצחיק שאומר את זה אוהד יונייטד פרגוסון בשיאו לוקח עם יונייטד הנוכחית אליפות עם ידיים קשורות מאחורי הגב
  3. מהמשחקים שאני אומר לעצמי עדיף לקבל עוד 2, שיהיה זעזוע יאלה נתניה
  4. מחירים קטסטרופה במקום חרם סולד אאוט :/
  5. חבילה באסה 2 לילות, הלוך מגיעים בלילה למחרת המשחק ולמחרת בבוקר בשדה אין זמן לכלום לא אידיאלי
  6. אם אני לא אאמין דקה 80 בבית שאני מסוגל להבקיע נגד הפועל ירושלים אני לא אראה יותר כדורגל
  7. אני מוכן לבוא להעיד בתור אוהד עם ותק של 16 שנה מנוי 80% מהם שדור מיכה מבחינתי ביזה את המגן דוד ואני לא הייתי מחדש מנוי אם הוא היה נשאר מה נשאר עוד כדי שבית משפט ידחה את התביעה שלו? מגוחך, והמצדיקים אותו -מהרסייך ומחרבייך ממך יצאו
  8. עם כל הצער שבדבר שחקן שלא רוצה להאריך חוזה לא אמור לשחק פה הוא רוצה לנצל את הבמה ואחר כך ללכת בחינם מכבי לא ויתרה עליו הוא ויתר עליה בכדורגל של היום השחקנים רואים רק כסף ואת ההתקדמות האישית אם היה נותן שנתיים טובות במכבי היה יוצא לאירופה וגם אנחנו היינו מרוויחים המעבר לנתניה מעכב את היציאה שלו לאירופה לפחות בשנתיים נוספות ולנו זה טוב, למען יראו וייראו, אנחנו טובים מדי עם שחקנים, הם צריכים אותנו יותר משאנחנו צריכים אותם, והם גם משתמשים בנו הקהל כגורם הריגשי שבעניין כדי לנסות לסחוט את הלימון כמה שיותר מי שלא מוכן לחתום על חוזה ארוך טווח בהבנה שקבוצת האם שלו אמורה לקבל דמי העברה אחרי שהיא משקיעה בו 15 שנה - לא צריכים אותו איתנו , זה לירוק לבאר בלי הבמה שלנו, מי היה מכיר אותו
  9. זין אישרו לאן טסים יש דיבור על הלסינקי יש טיסות יהיה בידוד? צריך בדיקות?
  10. אין קהל חוץ מה תסעו לשבת בקהל של היריבה בלי צעדה בלי כלום אפילו בלי חולצה של הקבוצה שלכם ועוד ירחיקו אתכם מהמגרש מה אתם שבורים :/
  11. מה כתבתי מה הבנת אבוקות זה סעיף אחד קללות זה סעיף אחר אתה רוצה שיתחילו לתת קנסות על קללות למה יש משחק ב20 שנה האחרונות שלא קראנו קריאות נגד מוסלמים/טועמה מחבל ? מיותר מבחינתנו להעלות את זה על סדר היום
  12. אני נגד הגישה הזו שאם הענישו אותנו אז בוא נלשין מה עשה הצד השני כדי שהוא יענש גם הרי אם הם יעמדו לדין על קריאות, אנחנו כל משחק שרים שירים כאלה אז למה להעיר את המתים כל עוד נותנים קנסות רק על רימונים צריך לשאוף שזה ישאר כך ולא להגיד "אבל הם קיללו" למה אנחנו בסופו של דבר נפגע רק בעצמנו לא צריך להיות פרופסור גדול כדי להבין שהם סתם מושפעים שהעתיקו שיר מהפןעל ןהאינטרס של כל הליגה זה שלא יעמידו על קריאות כאלה לדין ושישמר הסטטוס קוו :/
  13. צבר היקר וכל הסמויים של ההנהלה שקוראים כאן לא רוצים את צ׳יבוטה כשהוא היה בנוער אוהדים היו הולכים אליו בחגים מביאים לו אוכל משחקים איתו בסוני שלא יהיה לבד אחרי איך שהוא התבטא נגדנו, ובכלל העובדה שהוא איש עסקים מסריח חסר רגשות, שטוען שאין לו העדפה לשום קבוצה בישראל שילך לתקוועד
  14. מזל שאת לא המאמנת אחרת היה נגמר 1-0 להם הכותרת האמיתית מהמשחק הזה צריכה להיות בראבו ואן לוון הוצאת מים מהסלע בדיוק כמו בעונה שעברה חבורה של אנוכיים צריך לשלול לכם את המנויים או כמו שששון כתב בנושא השני ששששששששששששששששש איך אמר מיודענו איציק זוהר שבו בשקט בני זונות צפונבונים מסריחים לכו לכדורסל חבורה של מפונקים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.