Jump to content

MosheMTA

משתמשים רשומים
    50
  • Last visited

Recent Profile Visitors

3,795 profile views
  1. אהבה מוות ורובוטים - סדרה ענקית
  2. קודם כל כבר כמה שנים טובות שאני לא מגיב פה אבל תמיד נכנס לנושאים האלה כדי להתעדכן ממליץ בחום על "old boy" מ2013 , שחקנים ממש טובים. מהסרטים האלה שמשאירים אותך במתח תמידי... הסוף פשוט אדיר. לא האמנתי איך הטוויסט ישב לי מתחת לאף כל הסרט ולא קלטתי את זה. מומלץ בחום. מהסרטים הבודדים שישאר כשסיימתי לראות אותו- ראיתי שוב מההתחלה
  3. המלצה לסדרת מדע בדיוני טובה בנטפליקס?
  4. אחלה נושא קראתי את כולו. דבר אחד יש לי להגיד- כדי לשמור סוד אמיתי- ככל שכמות שותפי הסוד גדלה כך הסיכוי לשמור אותו ככזה קטנה. דבר שני- דה ז'ה וו, זאת לא בידיוק קונספירציה אבל זה נושא שכבר המון זמן מרתק אותי איך אפשר להסביר את זה? https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%93%D7%96%27%D7%94_%D7%95%D7%95
  5. חברים מחליף מנוי לשער 8 בעבור כל מנוי שיכניס אותי למזרחי העליון!!!!!!!!!!! 052-6887446 משה
  6. לא אשכך את היום הזה בחיים אמנם לא הכרתי את אלחי אישית , אבל הייתי ליד הסמגד כשהוא קיבל את הטלפון על התאונה... איך בשנייה כל המבט שלו השתנה ואפשר היה להבין שדבר נורא קרה יהיה זכו ברוך.
  7. מופתע שלא אמרו את זה, אבל זה הדבר הכי דורש מחיקה בפייסבוק בפער. כשהפרחות המסריחות האלה מעלות תמונה עם duck face ורושמות " מאירועי ליל אמש" מה המצב אבשלום קור?!?!?!?!
  8. לאור השחיטה שאני עובר ב Hot, ולאחר שנחשפתי במקרה לסטרימר, אשמח לשמוע מאנשים המלצות על מכשיר מומלץ... במידה ומישהו גם יודע כיצד מפעילים, עלויות, וכו אני אשמח לשמוע האם מכשיר כזה יכול לספק לי את כל מה שהוט יכולים?
  9. מחיר עלות, ליציע הלא מסומן ( איפה שהארגון יושב) אני במילואים כל השבוע אז לצערי לא יכול להגיע. צרו קשר בפרטי
  10. יש לילד Delay של חצי שנייה בכל בעיטה שבועטים אליו. בחייאת רבאק, אנחנו רואים אותו משחק? נמצאים באותו אצטדיון? באמת שמאז יבוריאן לא הייתי כל כך מתוסכל משחקן שלא יודע את העבודה בצורה כזאת גסה. לא שורק בוז. לא מקלל. לא מלחיץ. לא צועק "אוף" כשהוא חוטף גול שטותי. פשוט מתבאס. כי כרגע, הוא לא בכיוון.
  11. מישהו יודע מה קרה לpopcorn time??
  12. הולכים להיות פה סרטונים ותמונות? או שכל הילדי נזלת באו לזיין פה תשכל????
  13. משום מה לא שמעתי על הסרט הזה בין כוכבים.. אבל במקרה ראיתי פה את הנושא והדיון שעלה בנוגע לסרט והחלטתי לראות על מה מדברים. לא פשוט להבנה , אבל בכל אופן מאוד מומלץ
  14. לא נכנסתי לפורום איזה שנה אשכרה ישבתי עכשיו 3 וחצי שעות (!) וקראתי את כל הנושא הזה מהעמוד הראשון עד עכשיו. ולקרוא הכל בדיעבד זה פשוט זהב. אין לי מילה אחרת. Chris אתה ענק. מכבד כל אחד ואחד שלקח חלק ביצירת מופת הזאת. הנושא הזה יזכר שנים קדימה...
  15. כבר הרבה זמן שאני רוצה לשדרג למחשב חדש... קודם כל , מה אומרים על להזמין מחשב מהאינטרנט? amazon ebay וכו? אמין? דבר שני, ראיתי הרבה כתבות על המחשב הזה, איך המפרט? http://www.amazon.com/gp/product/B00OFQR38C/ref=ask_ql_qh_dp_hza עשיתי קצת השוואת מחירים ודרך האינטרנט זה פחות או יותר זול ב50%
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.