Jump to content

מנש שער 11

משתמשים רשומים
    33
Everything posted by מנש שער 11

1. לא יקום ולא יהיה!!!! נעשה הכל כדי לעשות לו את המוות. אנחנו לא רוצים את האיש המגעיל והשחצן הזה. כדורגל מצוין-לא אצלנו! אתם חייבים להבין משהו. כולם. יש איש אחד שמנסה ממש בימים אלה להביא את ברקוביץ' למכבי. האיש שנכשל בכל מה שניסה. האיש שהקהל נטש בגללו את היציעים. ניר קלינגר. קלינגר יודע שהפיתרון היחיד שימנע ממנו ביזיון של 1,000 מנויים בעונה הבאה זה אייל ברקוביץ. במהלך הזה קלינגר "מסנדל" סופית את אבי נימני ומבטיח שלא יהיו צרות מהכיוון הזה. צריך לעשות הכל כדי למנוע את הבאתו של אייל ברקוביץ למכבי. צריך לעשות הכל כדי למנוע מבונקר-ניר להציל את התחת שלו שוב.
  2. שי תערוך. צריך לשבת ולהסתכל על כל התמונה. ואני האחרון שיפקיר אותו.
  3. 1) קשטן. אם לא אז איווניר. אבל קשטן. 2) אבי. 3) איציק קוסמן. ואם לא אז היו"ר של קרית-שמונה או אבשלום נוראיל. זה כמובן כי שמעון מזרחי עסוק...
  4. כל מי שצריך להקשיב, שיקשיב: אי אפשר ללכת נגד הלב!!!! תדברו כמה שאתם רוצים על רציונלי שמציונלי. על מצוי ורצוי. לא יכול ללכת נגד הלב. מנסה. לא יכול.
  5. http://www.hamaccabi.com/next.asp?ID=1324 תבלו. *והכותרת היתה אמורה להיות "קלינגר קח אחריות" , ולא "3 שנים אחריות". שינו לי אותה משום מה.
  6. אוהבים אותך אבי, אחד הבודדים שבאמת יש קונצנזוס בקהל לגביו. תהיה בריא.
  7. אם הייתי מגיע לשם עם מצלמה, סביר להניח שהיו שוברים לי אותה. כשאחד מהחברים קיבל פצצה מיסמאנייק ובתגובה הוא פשוט שאל אותו: "למה"? "למה אתה מרביץ לי"? ובתגובה קיבל עוד מכה והעפתי אותו משם לפני שהוא יפוצץ אותו, אז החבר אומר לי שהוא רוצה את הפרטים של אותו יסמניק. בפעם האחרונה שאני ביקשתי פרטים מיסמניק זה היה בטדי וקיבלתי פצצה לפנים. יש להם את כל הגיבוי שבעולם לעשות מה שהם רוצים. הן מבחינת החוק , והן מבחינת כולם. אני לא רואה פה שום אור אלא מדרון שיוביל לזה שיום אחד מישהו ישאר נכה בגלל איזה קריזיונר חולה רוח.
  8. אומרים שעל דרבי אין כפרה. אז על דרבי כזה? על אחת כמה וכמה שאין כפרה. אבל מבחינתי יש צ'אנס אחד לכפרה על הבושה של אתמול: מחזור 33. מכבי ת"א-הפועל ת"א. ואני לא מדבר על משחק לפרוטוקול בלבד, אלא משחק ירידה של הפועל. אני אמנם סבור שאתמול השארנו את הנבלות ליגה, אבל אם יגיע יום שאני, אנחנו, מכבי, נזכה להוריד את הפועל ליגה מול העיניים שלי אז זו תהיה הכפרה מבחינתי על הבושה של אתמול. לו יהי.
  9. בכיף. שמחתי לעזור. תעזרו לי ותקבלו ממני את כל העזרה שתצטרכו. לא יכול ללכת נגד הלב...
  10. היום השארנו את הפועל בליגה. הקטע המוראלי פה לא ייעצר. היום מכבי השאירה את הפועל בליגה. כמה כואב-ככה נכון.
  11. אז יש מצב שלפי המנג'ר קלינגר לא יהסס לפתוח איתו...
  12. אני לא אומר שמגיע להם פרס אבל בטח לא את ההתנפלות הברוטאלית של המשטרה וההנהלה שמה לעשות, פועלים ביד אחת, לפחות לפי ראות עיניי. ותתפלא שלא דווקא על לוני אני כועס, אבל עזוב.
  13. לירן כהן בקלות יכול להשתלב באמצע/ימין במקום זיתוני, וביטון באגף. לא יקרה שום דבר , לירן יודע גם הגנה והוא יעזור לתמיר באמצע כשנצטרך.
  14. חייב? לוני לא חייב כלום. צודק. יש לו עסק פרטי (מכבי ת"א) והוא הבעלים שלה והוא לא חייב לאף אחד כלום. זאת האמת היבשה. יש לי חבר עם עסק לשווארמה ופאלאפל ברמת-גן, הוא הבעלים שלה וגם הוא לא חייב לאף לקוח שום דבר. הוא יכול למכור לך פיתה עם 2 כדורי פלאפל ב-28 ש"ח, קולה ב-10 ש"ח, ואפילו אם לא תשים לב, הוא יירק לך בפיתה. עכשיו השאלה היא כזו: היית קונה שם פלאפל? זו לא שאלה של חייב או לא חייב, אלא של רצון להקשיב לאוהדים, ולעבוד איתם. כי האוהדים הם הלקוח, ובכל עסק כלכלי הלקוח הוא הנכס שלך, ואם אתה רוצה הצלחה, תדאג שהלקוח יהיה מרוצה. בכלל, כל המצב הזה שאנחנו צריכים "להכריח" את לוני להקשיב לנו הוא דפוק מהבסיס. אני לא רוצה שבן-אדם יעשה עבורי משהו בגלל שהוא "חייב" אלא בגלל שבא לו להקשיב לי ולעזור לי. כל עוד ההנהלה תבוא בגישה של "אנחנו לא חייבים לכם כלום", לא יתרומם פה כלום.
  15. אם כל האנשים היו פועלים עם הלב כמו אורי, ורואים את טובת הזולת לפני טובתם האישית, החברה שלנו היתה נראית הרבה יותר טוב. וגם מכבי.
  16. כל דרבי הוא נותן הצגה. באמת שאני לא מבין מה נסגר עם קלינגר לגביו. גם אם הוא נותן 2 משחקים רעים, תן לו צ'אנס, תן לו ביטחון, שישחק. יש לי הרגשה שהיום הוא ישולב.
  17. אני מדבר על זה, שבזמן שאתה דואג לעזור לאוהדים, הנהלת מכבי דואגת ללכלך ולהכפיש אותם. ובנוגע לעבודת המשטרה הבזיונית שנינו באותו קו.
  18. לא אמרתי שלוני עצר מישהו ואני לא יודע מי מבין האנשים בקרית שלום התקשר ישר ל-100, במקום לנסות לסגור את הסיפור בשקט, וזה גם לא הנקודה. ואם אתה בעצמך יודע שבמקרה הנ"ל המשטרה טועה, וסתם זימברו לו ת'צורה, ואתה מוכן אפילו לסייע לו, אז איפה אותה הנהלה שתעזור לו? בזמן שאתה הלכת ועזרת לאנשים אלי דריקס ישב עם אבי רצון בערוץ 1 וליכלך על אוהדי מכבי חופשי, אלה שהיו בקרית שלום. פתאום הוא מזמין את האוהדים לקרית שלום ואפילו מרשה להם "להתחכך" עם השחקנים. מה קרה? שיתחכך עם עצמו.
  19. ניסים תקשיב. אני העליתי את הנושא הזה שוב מכיוון שכל מיני משתמשים חדשים נכנסו פה לויכוחים על לעודד/לא לעודד ולמה כל זה וכו וכו'... חשבתי שאם הם יקראו את זה הם יבינו על חלק ממה שמדובר. מותר לי?
  20. http://12p.co.il/forum/index.php?showtopic=16376 סיפורו של אוהד. הדרבי האחרון.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.