Jump to content

מנש שער 11

משתמשים רשומים
    33
Everything posted by מנש שער 11

1. זה התחיל בניצן כמדומני... המשיך בתומר גולן...ועכשיו התשובה...(אורי) צברי הבא בתור?
  2. מי הפקיר אותו??? זה שיש לכם אהבה עיוורת לשחקן הזה, ושדבר כזה לא מעצבן אתכם, ולעומת זאת אותי כן לא אומר ששכחתי אותו. אתה בטוח שהוא רץ לקהל של ביתר ככה אחרי כל ניצחון? או רק נגד קלינגר (ונגדנו, אבל זה שולי)? אתה טוען שנגדנו יש לו מוטיבציית יתר? לגיטימי. נראה אותך אם יפטרו אותך בבעיטה בתחת ממקום העבודה אחרי 25 שנה שנתת שם ת'נשמה, ותעבור למקום מתחרה, נראה איך תגיב. בטח שהוא ירצה להוכיח לכל העולם ובמיוחד למי שזרק אותו מי זה אבי נימני ומה הוא שווה. אני יודע להגיד את האמת שצריך וגם אמרתי שמה שהוא עשה שצעק על זייתוני ששכב פצוע היה מכוער ומגעיל. נימני לא קדוש. וגם לא אלוהים. אבל אל תבואו אליו בטענות על זה שהוא מתאמץ נגדנו כי הוא מרגיש שיש לו מה להוכיח, ובצדק. אל תשכחו גם שזה אחרי שהוא לא שיחק חודה וכל הפרשנים (אמרתי לכם שאני חולה על אלה שמספידים אותו?) כבר שמו אותו בפרישה. גם להם הוא היה צריך להוכיח. גם על הנבחרת התחילו דיבורים, גם להם היה צריך להוכיח. ובאמת נפתח נושא על המשחק, למה לעזאזל להוציא את העצבים על ההפסד על נימני? וכן לשאלתך, בשנה שעברה בית"ר ניצחה את הפועל 2-3 בטדי, ונימני רץ לקהל. נגד אשדוד במשחק הראשון שלו הוא כמעט עבר אחד אחד ואמר תודה לכולם. זה נימני.
  3. אני רוצה לראות אחלה שחקן שבעולם, אני לא יודע אם יש פה מישהו שמתכנן עתיד ככדורגלן, שיבוא לטדי ולא יודה לקהל של בית"ר, ועוד יעיז ללכת לקהל של האורחים. יישרפו אותו. כולנו גיבורים כאן, אבל אני מבטיח לכם שאף אחד פה לא היה נוהג אחרת. מכבי זרקה אותו, בית"ר קלטה אותו והעניקה לו בית, אז הוא אומר להם תודה. נימני זה שחקן שמונע ע"י קהל. כמו שהוא תמיד בא להגיד לנו תודה אחרי משחקים, כך גם בבית"ר, ואני מבטיח לכם שכך גם יהיה עם יעבור לבני-יהודה או כל קבוצה אחרת. (חוץ מהגועל כמובן). ותאמינו לי שאנחנו מס' 1 בשבילו. לא בית"ר ולא נעליים, פשוט בטדי ככה צריך להתנהג.
  4. ערן לוי שהוא אמנם חלוץ בטבעו, עלה לשחק ל-6 הדקות האחרונות בלבד, ועוד בזמן שהוא מתופקד באגף שמאל ממש ממש לא חלוץ. שלא יעבדו עלינו בעיניים, אנחנו לא מטומטמים ניר, יש היום טלויזיות כמעט בכל בית, ואנשים רואים בדיוק מה קורה על המגרש, אז חלאס עם החארטות.
  5. בושה איך את העצבים שלו הוא מוציא עליה, ראיתי. שיתבייש בעצמו. כולה שאלה למה לא שיחקת עם עוד חלוץ? שאלה שהרבה מאיתנו שואלים כבר 200 פעם. אבל הוא כרגיל בורח מאחריות. הוא זיין ת'שכל על מצבים שלנו וכל מיני חארטות, אנחנו לא הגענו ל-20% מהמצבים שבית"ר הגיעה אליהם, ובעצם מי שסיכם את דבריו של קלינגר בצורה הכי טובה היה רמי וייץ, ששאל את שלמה שרף: "שלמה, אתה בטוח שקלינגר ואנחנו ראינו את אותו משחק????"
  6. יש לי רק דבר אחד להגיד לגבי התוצאה והמשחק, ואני יודע שהרבה לא יאהבו לשמוע את זה ואולי גם יתקיפו אותי. נעשה צדק. מבחינת הכדורגל, נעשה צדק. לא ייתכן שמ-3 התקפות נכבוש פעמיים, ומנגד בית"ר יבואו ויישבו לנו על הרחבה שלושת רבעי משחק. אין לי את הסטטיסטיקה מולי ואני אשמח אם מישהו יעלה אותה לפנינו, אבל אני בטוח שאם תסתכלו באייומים לעבר השער, או בקרנות, או בהחזקת הכדור, תבינו למה אני אומר שנעשה צדק מבחינת התוצאה. מכבי פתחה חזק וקיבלה גול במתנה מההגנה המצחיקה של בית"ר, היתה במומנטום עוד 10 דקות ואז, כמה מפתיע, ירדה לבונקר המסורתי.שמים גול ויורדים אחורה. יורדים אחורה, מזמינים את בית"ר להתקפות, אז ביתר אמרו אהלן וסהלן ובאו ותקפו גלים גלים. במחצית השנייה בית"ר שכבה על הרחבה שלנו החל מהדקה ה-55-60, תקפה ותקפה, והבקיעה בצדק. 2 דקות אחר-כך מתפרצת בודדת מצויינת של מכבי עם פתיחה יפה של פרוחה לאגף, מסירה ללירן ובעיטה מצויינת בשמאל, 2-1. לא משקף. ואז, שוב יורדים אחורה ובית"ר תוקפת ותוקפת שזה מדהים איך הם לא כובשים. מליקסון נכנס והיה מצויין. מסירה גדולה שלו הביאה את השוויון לביתר, והם המשיכו לתקוף, עד שקאלדיירה שהיה אחד החלשים שם גול בדקה ה-90 ועשה צדק ספורטיבי למשחק הזה. נימני ובנין שיתפו פעולה יפה מאוד יחסית ל"מסוכסכים" ו"ראשי מחנאות" או לא יודע מה. מה שנימני עשה שצעק על זיתוני ששכב פצוע היה מכוער מאוד ומגעיל. לסיכום, שוב פעם חלוץ אחד, שוב פעם בונקר עם מתפרצות (טובות) ושוב פעם לוניצחנו. הכי כואב לי על אבי סטרול, שנתן ת'נשמה על המגרש וניסה להנהיג את כולם. קלינגר פחדן עלוב, נגד ההגנה הכי גרועה בליגה עלית בשביל תיקו, עם חלוץ אחד (טוב נו, כבר נגמר דצמבר). לך הביתה.
  7. בונפלד גם לפני הפציעה שלו לא קיבל מקלינגר דקות משחק, ובמעטות שקיבל עשה עבודה טובה.
  8. גורילה רוצה עברי לידר והאשכנזי נותן בתמיר גל... איזה עולם...
  9. לא יודע רמקולים אבל החתימה שלך גדולה מהחיים. אל בנדי או מוות!
  10. איה, תראי מה כתבתי בשנה הבאה תראה איך היכולת ההתקפית של הקבוצה כן תהיה תלויה בשחקן אחד. אייל ברקוביץ. הכל יעבור דרכו וכשהכדור אצלו קורים דברים חייוביים. תשים לב למשחקים בלי ברקוביץ ואיתו בשנה הבאה, ותראה את ההבדל. ותראה את ההבדל ממה שאתה רואה השנה בדרך כלל חבורת אנשים בצהוב שמגיעים 30 מטר מהשער ואין להם מושג מה עושים, לבין שנה האבה שיהיה מי שיעשה סדר.
  11. חחח הריפרש של וואן, יותר נכון לקרוא לו רפש של וואן. אתמול אני מסתכל בחלון רשום דקה 14 (בני-יהודה נגד חיפה) אני קופץ לטלוויזיה דקה 30...
  12. מה שהכי מצחיק, זה שבטיימ-אווט גילי שם טוב דיווחה: בידיוק כמו שאמרת אלי, פיני ביקש ללכת למהלך על וויציץ בתוך הצבע... איזה צבע ואיזה נעליים, שארס לא סופר אף אחד מסנטימטר...
  13. צודק-בונפלד. מלך הבישולים במכבי, כשבכלל 3 מתוך 4 הבישולים שלו בבאר-שבע לפני שעשה את הטעות ובא לפה. בשבוע שעבר פתחת לכבודו נושא לא? תנו לילד לשחק... יש לי רעיון, אולי נלך הפוך על הפוך, נצא בקריאה להמשיך לייבש את הכישרון על הספסל ואז אולי קלינגר יעשה דווקא ויכניס אותו?
  14. ברקוביץ נכס מבחינה מקצועית-ללא ספק. מבחינה חברתית, לא יודע, הוא הסתכסך עם מספיק אנשים בחיים שלו, ימים יגידו אם האופי המוחצן שלו יעשה בעיות.כבר שנתיים אין במכבי מישהו שיודע לתת פס לגול, ועכשיו מגיע מישהו שיודע לעשות את זה הכי טוב שאפשר. בכל אופן, אם הכדורים יגיעו לא'מבמבה, אז חבל על הכסף וחבל על הזמן, אבל לא נראה לי שקלינגר מספיק אידיוט בכדי להשאיר אותו עונה הבאה. *מיקרוב- זה סתם כינוי שהמצאתי לו, זה לא אומר שהוא לא שחקן מעולה.
  15. לפי דעתי יביא 2,000 מנויים, אולי 3,000. בקיצור קיבלתי, ברור שאת ההשקעה של רבע מליון דולר זה לא יכסה. אבל בלי קשר למנויים בפתיחת העונה מכבי תמכור הרבה כרטיסים, הרבה יותר ממה שחשבתי שיהיה עד שהמיקרוב הגיע לקרית שלום.
  16. אדיר - מכבי לא יעשו עליו שקל על מינויים. אנשים מתחילים לקחת את האגדות שהם המציאו על נימני ולהעביר אותן על ברקוביץ. הרי בשביל לעשות עליו "רווח" צריך שברקו לבד יביא לו בין 3000 ל 4000 מנויים . הדבר היחיד שיכול להביא "רווח" זה אם ברקוביץ יסחוף את הקבוצה והם ישחקו טוב ואז ימכרו גם הרבה כרטיסים. במקרה הזה אם לא תהיה הצלחה מקצועית מרשימה אין שום סיכוי להצלחה כלכלית. ותרשמו טוב טוב, אם יהיה כשלון מקצועי כשהקהל מעודד וברקוביץ חתום ניר קלינגר לא ימשיך ולא משנה אם בחוזה שלו יהיה כתוב שהוא מאמן גם עד 2025 "הצבר" שתי שאלות: א'- ברקוביץ לא יביא שקל מינויים.? הגזמת. אתה יכול להגיד בפה מלא שהקבוצה עם הסגל הנוכחי היום ואותה קבוצה + ברקוביץ ימכרו את אותה כמות של מינויים? אין מצב. ברקוביץ ייצור ציפיה מחודשת מה גם שהוא מסוג השחקנים היותר מוכשרים שכיף לראות אותו משחק. אני לא אומר שיביא 5,000 מנויים אבל ימנע מצב של 1,000 בעונה הבאה. לדעתי. ב'- טוב צברי עזוב אני אפתח את זה לדיון יותר מאוחר.
  17. ההחלטה אם יש כאן עילה לתביעה ואם צריך לעשות משהו בנידון, תתקבל ביום א' ע"י עו"ד דנצינגר. הכפשה, הסתה, פגיעה בשם הטוב, אני בטוח שכבר הוא ימצא משהו. הטור הגועלי מלא בהשמצות, הוא קורא לו "**** בגוף הקבוצה" ושולח אותו אלמלא הכדורגל, ואת אוהדיו, לבית הכלא או לבית הקברות. שאלוהים יבוא איתו חשבון.
  18. רגע, יעל בר זוהר ושירי מימון בזו אחר זו? יאמי...
  19. מוטיבצה של שחקנים? לחימה?- עידוד. בהחלט. רכש? נשמה אני אשאל ככה. מול 15,000 צופים בבלומפילד א'מבמבה ייתן גול? אני בספק... טקטיקה? זוכר את המערך בתחילת העונה שחודש לא כבשנו עם מיליון קשרים דפנסיביים? אני לא חושב למשל שהקהל של מכבי פ"ת הוא הוא הגורם לכךשהם הבקיעו 28 שערים. עם כל הכבוד לקהל של מכבי פ"ת, ואין לי הרבה. אין ספק, אווירה חיובית ושמחה בבלומפילד תתרום, אבל ברקוביץ, נימני, רוסו, (אחד מהם) וחלוץ רכש שיודע לכבוש, + בלם יציב ליד סטרול, +מאמן שלא מפחד ומשחק פתוח בלי חשבון, יעזרו יותר.
  20. ראיתי את הכתבה על ה"טוטאל פוטבול" של האיש הזה בהולנד בחדשות הספורט. אחד האנשים שבאמת כמו שנדב אמר בגללו אנשים חולים על כדורגל. יהי זכרו ברוך.
  21. אז ככה. קודם כל, מקצועית, מאז שנימני ובנין, בעיקר נימני הועף, נוצר בור ענק במרכז השדה של מכבי, מן וואקום כזה, שקלינגר בנה על דגו שייכנס לתוכו וימלא את החסר. אבל כפי שאנחנו ידענו מזמן, דגו זה לא נימני, והוא נוטה להיעלם וללכת לאיבוד.... את מה שאני ראיתי כבר לפני שנה וחצי, קלינגר ראה רק עכשיו... והוא מבין שהוא צריך שחקן כישרוני במרכז השדה עם יכולת מסירה לעומק לתת כדול לגול לחלוצים...(כמובן שאם הכדורים ילכו לא'מבמבה...ההמשך ידוע) אז במקום הבור שהשאיר נימני יבוא למלא אותו אהוב הקהל החדש אייל ברקוביץ, וכנראה שזה יציל את התחת של קלינגר בפעם המיליון ויכסה על הכישלונות שלו. מבחינת ההגנה, יש 2 נקודות חשובות: 1- חסרונו של טל בן-חיים. גם בשנה שעברה שיחקנו חרא ומשעמם אבל לפחות היתה הגנה. השנה שטל עזב לאנגליה הגיע ג'ובאניני שהוא שחקן לא רע, אבל הוא רחוק מרמתו של טל ובנוסף הוא יותר פצוע מאשר משחק. 2- ג'ון פיינטיל. אמנם היה עושה שטויות לפעמים אבל זה לא מתקרב אפילו במעט לחורים האדירים שקובי מוסא עושה באגף ימין. לגבי ברונו מאור אתה יודע וכולנו נוכחנו לדעת מה קורה שנותנים לשחקן זר, לא תגיד שחקן בית, חוזה ארוך טווח לשנתיים קדימה. מאז הוא הפסיק לרוץ, לא מחלץ כדורים, ונראה כי המקום היחיד שהוא רץ אליו זה הבנק, לבדוק אם המשכורת הגיעה. פרוחה? יש לו לחץ מצויין על הבלמים, וזהו. הוא נתן כמה גולים חשובים בעונת האליפות אבל סקורר אמיתי הוא אף פעם לא היה ולא יהיה. גם הרוסים המטמטמים שקנו אותו בקיץ הבינו שעבדו עליהם ושלחו אותו בחזרה אלינו... לגבי הטענה של חוסר בשחקנים הרי זה מגוכך... ואפילו עלוב... לקלינגר יש את אחד הסגלים הכי רחבים בליגה, ובנוסף הוא גם המאמן שקיבל בחלון ההעברות את היד הכי חופשית. הביא את כל השאריות, ערן לוי (היחידי שלפחות כובש), פרוחה, אופיר חיים ומראקש. אז שלא יבלבלו לנו את השכל על מחסור בשחקנים. דרך אגב, מה עם בונפלד? ביטון? זה לא שחקנים? לגבי נימני. קשה להתייחס רק לפן המקצועי כי גם הפן המקצועי מורכב מגורמים נוספים. אבי נימני, אם היה חוזור, היה חוזר רעב להצלחה, ובעיקר היה בא לענות לכל המספידים המנוולים. את היכולות של אבי כולנו מכירים. שליטה אבסולוטית בכדור, יכולת בעיטה אדירה גם מרחוק, סחיטת עבירות, קור רוח מדהים ברחבה... אבל יש דבר לא פחות חשוב ואולי יותר. אבי נימני=קהל. אבי נימני=קהל. אבי נימני=קהל. בכוונה כתבתי את זה בהדגשה, כי קהל מעודד ובכמויות, משדרג את רמת המשחק של הקבוצה פלאים, וגם אם תיקח 10 שחקני נוער + אבי נימני אחד, ותתן להם לשחק מול 15,000 צופים, אתה תראה את ההשפעה על המשחק. לגבי האליפות, היא לא של בן אדם אחד. היא לא היתה מגיעה אם לא ההחלטה של קלינגר לספסל את אבי שהיה בכושר רע באותה תקופה. אני תמכתי במהלך בתחילתו (אני יודע שיש סיכוי שירחיקו אותי מהפורום על זה ) אבל לא ציפיתי שזה יימשך כל-כך הרבה זמן, והייתי סבור שהשיקול מקצועי (ואכן, מקצועית לדעתי זה היה נכון באותם מחזורים) ולא אגו אישי של בונקר-ניר. אחרי שראיתי שקלינגר מחפש 13123 פתרונות לפציעה של דגו העיקר לא להכניס את אבי הבנתי שזה עניין אישי, ופה קלינגר נמחק מבחינתי. האליפות לא היתה מגיעה בלי בן-חיים, שנתן עונה גדולה, בלי שטראובר, שנתן הצלות וזינק אחרי כדורים ולא אחרי כוסות זכוכית, בלי דגו, בלי רודריגו, בלי פרוחה ובלי קלינגר שעשה עבודה טובה מבחינה מנטאלית, ואני מדבר על מוטיבציה. וכמובן, אין מצב שהאליופת היתה מגיעה בלי אבי נימני, שהוציא אותנו מהקבר בטדי ונגד בני-יהודה בזמן שהכל נראה אבוד. קלינגר הוא מאמן של הרבה מוטיבציה ונחישות, ומעט מאוד כדורגל. מוטיבציה זה טוב בעונה הראשונה, אבל לאורך זמן צריך גם כדורגל, ולכן ניסיונות המוטיבציה שלו עכשיו כושלים שוב ושוב.
  22. תגידו לי אתם באמת חושבים שבנין היה נוחת בטדי מבלי שזה היה עובר דרך נימני? אם נימני באמת מסוכסך עם בנין, למה לבית"ר להסתבך ולהביא את בנין? יש תקופות יותר טובות ופחות טובות לכל אחד, אל תעשו מכל פרובוקציה עיתונאית לגבי מתיחות, עניין.
  23. הנציג לא ייקבע את מחירי הכרטיסים, וגם שותף מלא? אני די פסימי לגבי זה. אני בטוח שהמחיר במחזור הראשון בעונה הבאה לא יהיה כמו המחיר של המשחקים בסיבוב ה-3 חסר המשמעות של העונה. הם לא מטומטמים. הם יודעים בדיוק מתי שווה להוריד מחיר ומתי להעלות אותו בחזרה. אם אתה חושב שלוני ישלם לברקוביץ 200,000$, ואתה תשלם 60 ש"ח לכרטיס מבוגר אתה מאוד אופטימי. עזוב, סיכומים נעשה בסוף, או יותר נכון בתחילת העונה הבאה. ואתה יודע מה עוד יותר עצוב בעניין הזה? שלא רק שיעלו את המחיר בחזרה, אלא גם אנשים יקנו. ככה זה. תן להם שם מפוצץ (ברקוביץ, רוסו, נימני) והמחיר כבר פחות מעניין. ככה זה. אני אשמח לאכול את הכובע אם אני טועה, ותהילה תשמח לאכול על חשבוני.
  24. אוף כוסאמק חתיכת מעצבנים אתם לא מבינים שהקהל קיבל נציג בהנהלה?! אתה בכלל מבינים מה זה אומר?! אני בטוח שהבן אדם יהיה שותף מלא לקביעת מחירי הכרטיסים...אני בטוח שמכבי למדה את הלקח שלה אחרי 2 מחאות...וכוסאמק תנו צ'אנס כבר ותפסיקו להיות אנטי אתם חושבים שהאנשים שעשו את ההסכמים האלה הלכו סתם ככה כי נשבר להם לשבת בשקט? אני בספק רב זה אנשים שהוכיחו הרבה אופי... ואתם יודעים מה? אפילו אם יזיינו אותנו בסוף (מה שאני בספק רב מאוד...גם בגלל שמכבי אחרי 2 מחאות חייבת ללמוד לקח וגם בגלל שלקהל יהיה נציג בהנהלה) לא עדיף לנסות לתת צ'אנס ולראות מה יהיה מאשר לזיין ת'מוח לבכות להיות אנטי ולהתייאש? הנציג לא ייקבע את מחירי הכרטיסים, וגם שותף מלא? אני די פסימי לגבי זה. אני בטוח שהמחיר במחזור הראשון בעונה הבאה לא יהיה כמו המחיר של המשחקים בסיבוב ה-3 חסר המשמעות של העונה. הם לא מטומטמים. הם יודעים בדיוק מתי שווה להוריד מחיר ומתי להעלות אותו בחזרה. אם אתה חושב שלוני ישלם לברקוביץ 200,000$, ואתה תשלם 60 ש"ח לכרטיס מבוגר אתה מאוד אופטימי. עזוב, סיכומים נעשה בסוף, או יותר נכון בתחילת העונה הבאה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.