Jump to content

מנש שער 11

משתמשים רשומים
    33
Everything posted by מנש שער 11

1. אגב שם באמירויות זה נראה לי מקובל ללכת עם קטינות, תפור עליו
  2. אתה באמת חושב שאין מעבר ? זה שבסרט מראים את האטרף שלו והאמונה זה כי זה סקסי, אני בטוח שיש גם עבודה טקטית.
  3. רואה מהירות ויכולת התקפית , רואה שיש עוד מה לשפר בפיזיות וקרוסים בתנועה אבל דחילק , איזה מגינים ישראלים יש פה ? מביא זר לקו ושם אותו מחליף.
  4. מאוד מטריד שהוא עדיין פה. התקווה האחרונה זה הכניסה של מנספורד לתפקיד בחמישי אבל אם לא הוגיעו עד עכשיו, יש מצב טוב שאכלנו אותה.
  5. ברגע שאוסקר בחוץ אין מה למכור. רביבו שווה סגל במכבי. לפחות הזדמנות.
  6. מתי תצא הודעה רשמית ? התערבתי עם חבר פשוט הוא לקח יום ראשון, נראה לי אני מפסיד.
  7. איביץ הנפיץ ששחקן עושב בית זונות ? לא משנה מי השחקן, אני אאמין לאיביץ. ומזכיר לך שהוא שלח אותו ואת עטר מחוץ לסגל בקדנציה הראשונה אחרי שחיפפו. ככשיחקנו 4-3-3. הגיבוי שלך ליוני עיוור. המשחק האחרון וזה שיהיה מחר הם לא מדד לכלום. לכלום.
  8. זה נכון אבל - תראה שעם כל האנטי אחרי איבוד נקודות במחזורי פתיחת העונה הוא יעוף. מינוי מוזר בעיניי, אם זה יקרה.
  9. זה לא יקרה בחיים עם דגו, השחקנים והקהל לא יקבלו את זה. אולי יתנו לו להיות עוזר.
  10. מיטש היה בטראומה מההברזה של איביץ. כל מאמן שהיו מביאים מאמין שהיו הולכים על עונה וחצי. מודה שגם אני שמחתי עוד מבלי להכיר שזה לשנה וחצי. איך נפלנו.
  11. אני הוזה או שהוא עלה היום בלי הסוודר ?
  12. יש מצב שאם יורים עלינו טילים הוא בורח ?
  13. חלוק לבן אבל את הסוודר הכחול מעל כמובן. הוא לא יוותר.
  14. לא יודע לגבי החולצה אבל מה שבטוח סוודר כחול.
  15. אם בכר (וסבע שאתה כל פעם מציין אותו, אפשר לחשוב) אכן עוזב ומצד שני קראנקה נשאר, אתה עדיין מעריך שהצלחת שלנו ? אין מצב.
  16. אתה בטוח יודע יותר ממני אבל אפשר להציע התערבות ? כמו שאמרו פה שקראנקה לא פותח את העונה (עזוב שהיה צריך להודיע על פיטורין שלו כבר)
  17. אם הוא מאמן אני יכול לעשות הכל בחיים. לא יודע מי יותר מביך הוא או וידיגאל. תחרות קשה. האמת לוידיגאל היה חומר שחקנים פחות טוב.
  18. הוא יעיף את קראנקה ויביא מנהל מקצועי, הוא חייב. מאמין שיעשה את זה אבל אנחנו בתור קהל חייבים להשמיע את קולנו.
  19. תפרק את מה ? מה שיש כרגע נראה לך מחובר ? בכל העולם שמאמן כושל הקהל יוצא כנגדו. אתה מצליח להכיל את האנטי כדורגל שלו ?
  20. אתם מדברים על שחקני והרכבים, כל עוד יצחקי את קראנקה פה - אין עתיד.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.