Jump to content

מנש שער 11

משתמשים רשומים
    33
Everything posted by מנש שער 11

1. אל תשכח גם את קוביקה בעונתו הראשונה במכבי, שנתן הופעות. חוץ מזה, אפשר להתעסק בחלוצים עד שנה הבאה, בלי עושה משחק, בלי אחד שיכניס להם מסירת עומק לגול, בלי שחקן שירכז סביבו שמירה ובכך האחרים ייהנו מיותר חופש, חבל על הזמן. בלי בעל-בית באמצע שיעשה סדר הכל ימשיך להיות ולהראות סתמי ומקרי. וזה גם עם 1, 2, ו-3 חלוצים...זו דעתי בכל אופן.
  2. קליפ מעולה, ואהבתי במיוחד את ההקדשה לרענן ז"ל. יהי זכרו ברוך.
  3. נועם שוהם, אתה מדבר על שער 8 ועל נשים, אבל בוא לא ניתמם אתה יודע טוב מאוד שהגרעין המרכזי והמשמעותי הוא ב-11, ואתה יודע טוב מאוד שנשים הם חלק שולי מאוד בקהל. אני לא יודע, אם אלה היו המטרות של המחאה, אז אולי חבל שיצאו איתה מלכתחילה. אני בחיים לא אבין את ה"הישג" של לדבר עם ההנהלה. לא רק במכבי אלא בכל קבוצה.הקהל של המועדון הוא הלקוח והנכס הכי חשוב שלו, וזה נראה לי טבעי ביותר שכמו שאני קשוב ללקוחותי בעבודה, כך גם שחר-פניג'ל-מזרחי- ולוני צריכים לעשות כן. בסופו של דבר, אם לא יהיה קהל-לא יהיה כדורגל. אני לא מרגיש היום יותר טוב ממה שהרגשתי בעונה שעברה. אלימות משטרה עדיין קיימת, הם עושים מה שבזין שלהם, אין מצלמות על שוטרים. כלום. אתם יכולים למחות על כניסת נשים וכרטיסי נוער בשער 8 אם זה עושה לכם טוב. אני מגלה במכבי בעיות הרבה יותר חמורות שמשאירות את הקהל בבית. כמה עלה כרטיס בתקופת נימני-ניר לוין? היתה כניסת נשים חינם? היה נוער לשער 8? היה נעליים. ובכל זאת באו אנשים. אני נוסע בשבת לקרית אליעזר. בחיים שלי לא נסעתי כל-כך עצוב למשחק שם, וזה עוד בעונה של ליגת אלופות. אין זהות במכבי. שמים עלינו זין ומשתינים עלינו בקשת. ככה הרגשתי שנה שעברה, וכך אני מרגיש גם השנה.
  4. ניסו תראה כמה קהל בית"ר יביאו מחר שהם כולה נגד נצרת עילית, ותראה כמה מכבי. שבית"ר משחקת כדורגל, הקהל מחזיר לה בגדול על המגרש. אצלנו אין כדורגל.
  5. תקשיבו לבלאט, האוהדים יעודדו בהתאם למשחק של הקבוצה, אין מה לעשות. האוהדים משלמים לקבוצה כסף ולא להיפך אז הם מצפים לתמורה ובצדק. דבר שני תעשו לי טובה ותפסיקו להאשים את הקהל בתצוגות האומללות של מכבי, יש מספיק אנשים דפוקים שעוד יחשבו שבגלל שהם לא עודדו מספיק חזק- מכבי הפסידה... דבר שלישי והכי חשוב- יאללה כולם בואו לחיפה!!!!
  6. אז ככה, אני היום בן 24, ואחרי שהייתי הולך דרך קבע בייסודי ביום חמישי להיכל, שער 1 למעלה, בטירוף. בערך בן 12 הייתי... ומהכדורסל (כמו רבים אחרים אני בטוח) התגלגלתי לכדורגל, ושיגעתי את אבא שלי שייסיע אותי למשחקים... המשחק הראשון שלי היה בשכונה, בעונה שהיה לנו את מקאנאקי... נראה לי שחיפה לקחה אליפות באותה עונה...אחר-כך אני זוכר שהייתי ברוב המשחקים, בעונת האליפות של 94/95, שהשיא היה בבאר-שבע, שחזרתי עם אבא שלי באוטובוס האוהדים וראיתי את אלה שיישבו לידי מחזיקים חלק מקורת השער של באר-שבע למזכרת... אך...איזה ימים..איזה כיף. שנה אחרי זה עשיתי מנוי לביתר ת"א או יותר נכון חבר שלי ששיחק שם ואני עשינו קומבינה והחלפנו תמונה על המנויי שלו., למה בית"ר ת"א אתם שואלים? המגרש הבייתי שלהם היה בלומפילד והם עשו שם הצגה כפולה עם מכבי בכל שבת. אז הייתי יושב בשער 8 ולפעמים עובר ל-11. ומאז ועד היום אני מנויי של מכבי. התקופה שבה התחברתי לכדורגל והתחלתי ללכת למשחקים היתה תקופה ענקית. המגרשים היו מלאים ולא כמו היום, לקחנו אליפות לכוכבים כמו רביבו,ברקוביץ, מזרחי וגלאם בזמנם, קנדאורוב וכו'. לכל משחק חוץ היו מגיעים אלפים והיו פקקים של שמחה והיה תענוג אמיתי. האמת שאני כבר שנה וחצי לא נוסע למשחקי חוץ וגם בקשר למנוי אני בדרך להישבר... הייתי מוכן לשלם הרבה כדי לחזור לאותו גיל, של רוב הכותבים פה, ולאותו טירוף שהיה אז סביב הליגה... כמה יפים היו אותם ימים
  7. מה הקטע שלכם בוויכוח אם עודד את נימני או את כולם, מה שמעו, מה לא שמעו? מה יש? אז נתנו כבוד לאבי שצהוב כחול כל החיים, מה אסור לעודד אותו? אם עודדנו אותו בטדי אז "למכבי אין קהל" כמו ששטראובר אומר? שיילך קיבינימט.
  8. עידן טל אבל הוא לא מטומטם. הוא לא יבוא וגם שחר ירצה עליו ים כסף. הכי טוב לטל זה להירגע ולחזור להיות שחקן הרכב לגיטימי בחיפה. או שיבדוק אופציות בחו"ל...
  9. לירן- אתה רוצה לדעת למה? על זה שהיית הראשון לשמוח שאבי לא במכבי. על זה שלכל פס שבועטים לך, אתה מזנק כאילו אין מחר, בפוזה של מיליון דולר. על זה שאתה לא יודע לצאת לכדורי גובה בגרוש. על זה שאחרי כל גול שבאשמתך, אתה ישר קם וצועק על כולם כמו אידיוט. על זה שאחרי המשחק בטדי- שעשינו את המחווה האדירה לאבי, שגדל במכבי מגיל 6 , שזה בערך מתי שנולדת, ואתה אמרת : אין למכבי ת"א אוהדים היום. אתה יכול לשחק אותה חופשי באינטרנט ובעיתונים.את האהבה שקיבלתם אתה ודגו לפני פרשת קלינגר-נימני לא תקבלו חזרה לעולם. גם אם אתה שר יפה את הקונטרה בדרבי... קפטן שלי אתה לעולם לא תהיה.
  10. שיילך קיבינימט- רק עליו אני אשרוף ת'זמן שלי. עדיף לראות חדשות. אם מישהו משתתף שיימסור לו: "למכבי יש קפטן אחד וזה אבי נימני לנצח" הוא יכול להיות מקסימום קפטן בקרקס.
  11. לחימום ההכנות לדרבי, קבלו כמה ציטוטים מהאדומים הקומוניסטים האלה במשחק הדרבי נוער כדורסל: "למה לא הייתם בטאבה" "תיחנקו עם גז" וכמובן..."שתהיה שואה למכ..." תמיד שעברתי שם הרחתי סירחון- הייתי חושב שזה מהירקון. זה ליד- זה מאוסישקין. נו טוב. לפחות העונה החזירו להם את שאול אייזנברג... חייבים לתרום לדרבי! מי שלא תורם מלשין.
  12. פרצנו... ישר אחרי הגול של זוהר...בערך דקה 85... הפסיקו את המשחק ואז חידשו שהקהל על הקווים... מה שהכי מצחיק זה שמי שפרץ אז את הבונקר של פ"ת היה יעקב הילל שרוב העונה הכדורים שהוא שלח היו יותר בכיוון הום סנטר ליד הקניון מאשר בכיוון השער... אה, ומישהו מהאוהדים דפק לדריקס את הנעליים האורטופדיות חח... פעם היה טירוף, היה כיף...
  13. עוד קשר הגנתי? מה נסגר? נו טוב, למרות שמליחי עגלה, אם ברונו ממשיך לשחק ככה אז זה אותו דבר במילא... איכס.......
  14. כמו שאמרתי איה, בתשובה לשאלתך, אני אכן בא פחות ופחות למשחקים וזה לא שזה לא כואב לי, כי זה כן. אני מתגעגע לימים בכלל, לא רק במכבי, שהיה כיף לראות כדורגל, היו משחקים בשביל לנצח, להתקיף. לא כמו היום. חבל רק שהאנשים העומדים בראש הקבוצות באמת חושבים כנראה כמוך, כמו קלינגר למשל שאמר: אנחנו הולכים לשחק ככה מבוקר (מבונקר) עד דצמבר. ומי שלא טוב לו- שלא יראה אותנו. עם מחשבה כזו אוהדים (לפחות אני) מרגישים חרא, במקום לעודד אותנו לבוא ולעודד כדורגל יותר מהנה, אומרים לנו זה מה יש- לא טוב? תישארו בבית. אל תדאג קלינגר, אנשים באמת מקשיבים לך- והם באמת נשארים בבית. העיקר שאתה מרוצה.
  15. אני בא לכדורגל כדי להנות. מותר לי? כדורגל זה אמור להיות בילוי ולא עבודה. אני מודה שבמשחק חוץ כמעט לא הייתי שנה וחצי וכמו שרואים ביציעים אני לא היחידי... זה שחלק גדול מהנוער של השחקן ה-12 החליט לשעבד את עצמו יומם וליל למען הקבוצה זה אחלה, אבל אל תשכחו שזכותנו האוהדים גם להנות ממשחק כדורגל. ואם את איה לא באה למשחקים כדי להנות, אז זה די עצוב וחבל...
  16. מה אתם בוכים? הקרייה זה בית שני שלנו, אנחנו רק מנצחים שם... מתי הפסדנו שם פעם אחרונה בליגה?
  17. די כבר- נמאסתם עם הצביעות, אתם יודעים שיש לנו קבוצה אפורה ומשעממת אבל העיקר רק בוכים ולא עושים כלום. הלא יותר מחצי מהמגיבים פה ילכו לקריית אליעזר בשבת , יראו את מכבי מנצחת 1-0 ממצב וחצי, ויגידו: יופי, עוד 3 נקודות... ואם נצא תיקו תגידו: טוב הוא (קלינגר) הביא אותנו לליגת האלופות.... אז חאלס, או שתתחילו למחות נגד קלינגר במשחקים, או שפשוט תסתמו ותקבלו בשקט את הבונקר והגועל נפש. אני אישית די בטוח שננצח אותם בשבת, בעוד משחק חרא, אבל יש אוהדים שמרוצים מזה...תהנו... אני את ההנאה שלי ממכבי מזמן איבדתי.
  18. חחח תאמינו לי מופע הסטנד-אפ הכי טוב שראיתי בזמן האחרון... "אתה מביא כל נסיעה יין ב-800 שקל ושולח חשבונית לנבחרת..." "מרוב כל השנים האלה שאתה לא עושה כלום בנבחרת תראה איך השמנת..." חחח אך שלמה, שלמה... עוד שנייה היה קם ומרביץ לקומוניסט הזה טוב שיש טריבונה.
  19. חבר'ה אפשר לדון בזה כל יום מחדש אבל עם עובדות לא מתווכחים- מאז שקלינגר זרק את נימני והתחיל בכדורגל הבונקריסטי המסריח, מספר הצופים יורד ממשחק למשחק... אתם יודעים טוב מאוד בתוככם שאם אבי חוזר למשחק הקרוב של מכבי לא ישאר כרטיס אחד! באחריות! אנשים מחפשים עם מי להזדהות, בזמנו חיכו לנימני -דריקס-זוהר מעל 100 איש אחרי המשחק מחוץ לחדר ההלבשה- היום אין סמל במכבי. מישהו יחכה לקבל חתימה משטראובר?! גם עם ישימו לו עוד 2 סרטים על כל יד הוא בחיים לא יהיה הקפטן שלי. אני יודע שהרבה יתנגדו לרעיון אבל אני חושב שאם בעונה הבאה יהיו איזה 1,000 מנויים בלבד, (בקצב הזה אנחנו בכלל לא רחוקים) אז אולי לוני יבין שהוא מבזבז ת'זמן ויחול שינוי מהותי בקבוצה. תאמינו לי- עם כל הכבוד (ויש כבוד) למכבי, בכדורגל שאנחנו רואים היום עדיף לעשות בשבת על האש בפארק. גם עם בשבת הבאה בטח ננצח את האימפריה מנצרת-עילית שוב 1-0...
  20. ל-NIS6 בקשר לארינה... אם יישאר כסף... קצת לחוץ הייתי בטורינו ומילאנו היה תענוג הלך 3,000 ש"ח... יש לך מושג כמה צפויים להגיע מישראל לשם? שמעתי שזה האיצטדיון הכי ברמה באירופה.
  21. ל-NISS א' אני בן 24 ואני מנחש שאני יותר גדול ממך למרות שזה ממש לא חשוב (פשוט אמרת ילדים...) ב' עזוב, כמו שאמרת טחנו ת'נושא, אני פשוט אומר שגם אם אבי לא במכבי (שלא באשמתו) אני בחיים לא אשכח אותו ואת כל רגעי השמחה שהוא נתן לי. ג' אני מאוד מקווה שהוא יענה לך ולכל אלה ששכחו מי זה אבי במחזור 8 על הדשא בטדי.
  22. ל-NIS6 שנהנה לקלל את נימני... תקשיב לגבי מה שרוב הקהל ואני חוזר- רוב הקהל חושב על הדרך של קלינגר יש סקר אחד שמודד טוב מאוד וזהו הסקר הכי נכון שיש: תסתכל על היציעים- מה אתה רואה? או יותר נכון מה אתה לא רואה? יפה... הבנת עכשיו מה הקהל רוצה? אני לא מדבר על כמה בודדים שיושבים מתחת לבית של נימני וחולמים עליו בלילה, אני מדבר על אלפים . אלפי פרצופים שהיית רואה בכל המגרשים בארץ. מבאר-שבע ועד בית שאן. והיום כלום! 4,000 צופים ?! אתה קולט?! אתה יכול להמשיך ולחיות בבועה שלך עוד שנה ועוד שנה אבל אנשים רוצים כדורגל התקפי ודורס (אנחנו לא הפועל) ואנשים רוצים דמות להזדהות איתה. (אני חולה על השחקנים שנלחמים אבל הם צעירים ועם כל הכבוד לא ראיתי הרבה אוהדים שרצים לקנות את החולצות של מסיקה ותמיר כהן) אנחנו יכולים להמשיך להתווכח כאן שעות לאיזה צד רוב הקהל נוטה- אבל התשובה תמיד היתה ותמיד תהיה ביציעים. והם כמעט ריקים.
  23. קלינגר הבריח את הקהל של מכבי, עד לפני שנתיים-שלוש היו בבלומפילד מעל 10,000 בכל משחק בית. היום באים 4,000. גם אני אישית שפעם באתי לכל משחק חוץ, כבר שנה וחצי לא הייתי בשום מגרש חוץ מבלומפילד, ר"ג, קרייה וטדי. אין לי זהות במכבי, אין לי שום חדווה והנאה מהכדורגל המגעיל. אפילו לחלק מהמשחקים שכלולים במנוי אני לא טורח להגיע. שנה שעברה היו 6 משחקים בייתים שהחמצתי. ולא הצטערתי. אין מה לראות. השנה עשיתי מנוי רק בגלל ההעפלה לליגת האלופות. אבל גם השנה אני רואה שאין כדורגל והכל נשאר אותו דבר. אולי אלוהים יאהב אותנו וקלינגר יילך ממכבי. ואז יחזור הכדורגל, יחזרו האוהדים, ואולי גם יחזור סמל אחד שאליו כולנו מתגעגעים...
  24. ל NIS6 לא אמרתי שאבי הביא לבד את האליפות אבל ציינתי שכשהכל היה אבוד, הוא היה שם כדי להציל אותנו. מאז שיחקנו נגד בית"ר ונימני פעמיים ולא יצא לי לשמוע מישהו מאוהדי מכבי מקלל אותו בקול רם... בכל מקרה מאז שהוא עזה ועם כל הכדורגל המגעיל של קלינגר גם ככה באים למשחקי חוץ איזה 800 צופים ולפעמים פחות, ולגבי זה שאתה חושב שאם תקלל אותו זה יוציא אותו משווי משקל חחחחח... שמע, יש קבוצה אחת שאוהדיה תמיד קיללו אותו יותר מכל אוהדים אחרים, קוראים לה בית"ר ירושלים. הם קיללו אותו, את מאיה אישתו, את הילדה, את מי לא. ותמיד הוא ידע לענות להם על הדשא. אני אוהד הקבוצה כבר 10 שנים ותמיד הלכתי אחריה אבל רק בגלל אנשים כפויי טובה כמוך שמהרגע שאבי נזרק ממכבי ע"י קלינגר (שאלוהים כבר ישלם לו) שוכחים בבת אחת את כל רגעי האושר שהוא נתן לנו, רק בגלל אנשים כמוך אני מת לגול שהוא יתן נגדנו בע"ה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.