Jump to content

מנש שער 11

משתמשים רשומים
    33
Everything posted by מנש שער 11

1. 2. מהסיבה הפשוטה- כל מי שיבוא אחרי לוני לא יהיה מספיק מטומטם כדי להשאיר את קלינגר ולהמשיך מול יציעים ריקים. ו-1' לא ריאלי כי אין מצב שנימני וקלינגר יעבדו יחד באותו מקום. ובלי קשר לכן נימני לא נימני, להיפטר מלוני זו מטרה מס' 1, או לפחות משאלה מס' 1. הכל מתחיל בראש.
  2. עיקרון זה עיקרון, נמני מעל הכל. למה להתווכח-עיקרון/נימני תתפשרו , תיכנסו שבו עם הגב לממגרש וככה שירי קללות לקלינגר ואהדה לנימני אם זה יהיה זה יהיה אחד הימים המאושרים (בתוספת 2 של נימני ו2 של בנין) מה לא הייתי נותן בשביל זה ואז מה? תפתח עיתון בבוקר, ותקרא: "אוהדי נימני, החוליגנים האלה משער 11, שוב הלכו נגד קבוצתם וכו' וכו' את כל הבילבולי שכל. כבר אמרתי כאן שהדבר הכי מפחיד לבעל עסק זה האדישות. התחיל כאן משהו יפה שלאט לאט מקבל כותרות (הטור של עמיקם, הטור בגלובס), וצריך להמשיך אותו. אני יודע שקשה לשבת בבית ולא לבוא למשחק נגד נימני אבל אני בכל מקרה מקווה שהאווירה ביציע שלנו תישאר ככה גם נגד בית"ר. הם (הנהלת מכבי) ינסו לעשות מהמשחק הזה "גדול"ו"פיקנטי" עם כל הקטע של נימני-בנין, והם גם בטח יוציאו הודעות שקריות על כך ש"הכרטיסים נחטפים" וכל החארטה הזה. מאוד אירוני ומצחיק שגם אחרי שהעיפו אותו, נימני הוא עדיין מקור הפרנסה העיקרי של מכבי ולוני במשחקי הליגה...
  3. חחח, "בואו לא נפרק את בלומפילד בשבת" הטור הזה נכתב מיד אחרי שפירקנו את האורווה, והמשטרה נערכה למשחק מול בית"ר כמו לפינוי מאחז בגוש קטיף. על כל ילד שהוציא סנדוויץ' עמדו 6 יס"מניקים עם אלות כדי להרתיע. ולמרבה הפלא זה גם עבד, והשחקנים עשו הקפת אליפות בשקט, ואז כולנו המשכנו לכיכר מלכי ישראל. ולחוף המערבי. געגועים.
  4. השמועות נכונות? לגבי מה שמשתלם....?
  5. עוד נושא ששניר לא מצליח להבין בין הגנה על האמת והגנה על ההנלה. ועוד נושא ששניר לא מצליח להבין שהדרך הזאת של שקרים והמצאות מרחיקה אותנו מרוב האוהדים. (מה לעשות, אנחנו כולה 500 של הגרעין הקשה ובחוץ יש עוד כמה אלפי אוהדים) תכניס טוב לראש. רוב האוהדים לא קוראים פה באתר. רוב האוהדים קוראים פעם ביום Yנט. / מעריב /ידיעות וזהו . כשהם קוראים את השטויות וההמצאות האלה, אח"כ כל מה שמספרים עלינו הם יאמינו. "הצבר" לצערי זאת המציאות, ולצערי לא פחות אני נאלץ להסכים עם צברי. אנשים קוראים YNET, ONE, מעריב וידיעות, ובגלל זה כ"כ רציתי שהטור של עמיקם יעלה על דפי מעריב ויקבל במה אמיתית. שידעו חלק מהאמת.
  6. אתה מדבר על שוער ששיחק 12 שנה במכבי ת"א. כן, ואם אני לא טועה באיזה שלב העדיפו את ירון מליקה/אלן משרקי על פניו והוא עבר. החלמה מהירה , בכל אופן.
  7. בר לשם ערך איתו ראיון. עוד מעט יעלה לאתר. ומנש, פעם הבאה אני רוצה לראות אותך בגוש. לא עם הורוד (: מה אתה רוצה שנים שלא דיברנו. העלינו נוסטלגיה מתקופת גרנט, והאמת, הגענו למסקנה שאנחנו מתגעגים לתקופה ההיא.
  8. אני חושב שעל ההתבטאות הזאת מגיע לו עידוד במשחק בית הבא גם כן... מבחינתי לפחות.
  9. אנחנו. כבר אמר איזה כתב: עם המזל של הפועל העונה מרקש עוד ינצח אותם בדרבי... תבין הפועל זה כמו שמעון פרס. הם מסוגלים לתקוף קצת, להוביל בסקרים, ולהפסיד לעצמם. לצערנו יש את השולחן הירוק שישאיר אותם בליגה.
  10. הקבוצה של חיפה כובשת בצרורות, משחקת אחלה כדורגל, והאוהדים מבסוטים. תן לי סיבה אחת נורמלית ששחר ירצה אותו כיום?
  11. אני זוכר. כואב לי עליו, אני חושב שהוא עשה טעות שנשאר במכבי, היה הולך להפועל פ"ת וגם היה משחק, וגם היה נהנה מכדורגל.
  12. תארגן מקלינגר או מלוני התחייבות בכתב ש-50,000 יביאו לסיום דרכו של קלינגר במכבי ונפנה לכל מכביסט אפשרי... מנש, שכח מזה. קלינגר נשאר במכבי. השאלה היא רק אם הוא יצליח מתי שהוא להוציא מהם כדורגל טוב. לדעתי האישית כן, אבל אני תמיד הייתי אופטימי. "הצבר" העניין הוא לא ה-50,000. והשאלה היחידה היא מתי גם השחקנים לא יספרו אותו (האוהדים כבר לא סופרים אותו בכלל), או שפשוט השאלה היא אחרי איזה שפל הוא יישבר. או אחרי שפל האנטי-כדורגל משבת לשבת או אחרי שפל של 1,000 במשחקי הבית. או שיקבל הצעה להיות עוזר של מוריניו בצ'לסי...
  13. א'- גרנט לא בונקריסט. והיו תקופות איתו בהם נהניתי מאוד ממכבי. והיו תקופות שפחות אבל עדיין שיחקנו הרבה יותר יפה מהיום, כשאתה מניע כדור ומשחק מהר ויפה ומגיע ל-5 מצבים של אחד על אחד ומתוכם לירון בסיס מחמיץ 4, אז אתה בבעיה. אבל עדיין, היה כדורגל בימי גרנט.(כמובן שגרנט הביא את בסיס והוא אחראי לכך). פשוט גרנט לא ידע מתי הזמן ללכת כבר. ב'- קשטן המאמן הכי טוב בארץ, אין ויכוח. שימו לב איך הוא יודע עם איזה חומר שחקנים הוא עובד, בהפועל ת"א, הוא הוציא מים מסלע. אחרי שהביא אותם לאופ"א (והוא לא ניצח רק את פאוק והלסינקי כדי להגיע לרבע הגמר), ואם ההנהלה של הפועל המטומטמת לא היתה משחררת את כל "תינוקות קשטן" בבת אחת (חיזבלילי, אפק, אודי, טועמה), אז גם אחרי שהרסו לו חצי קבוצה הוא הצליח להוציא מהפועל "זבל" ת"א מקום 5 בעונה שעברה. רק עזב אותם ותראו באיזה מקום הם. בבית"ר של האליפות, בניגוד להפועל, הם שיחקו את הכדורגל הכי מהנה בארץ, 4-2, 3-1, אלה היו התוצאות שאיפיינו אותם. היתה קבוצה סופר התקפית ואטרקטיבית. ג'- כל העניין הזה והנושא שנפתח הוא מאוד מיותר, לא הולך להיות שם מופע הצדעה של אלפי צהובים לקשטן, וכרגיל הכתבים של אתרי האינטרנט עושים או יותר נכון מנסים לעשות סיפור, מכלום. אם רוצים לתת כבוד לקשטן, סבבה, מגיע לו. אם רוצים להציק קצת ללוני וקלינגר, גם זה סבבה, מגיע להם. ואני ממש לא מבין מה זה כל-כך מציק לך, צברי.
  14. קשטן הוא המאמן הכי טוב בארץ והיה שותף לימים גדולים עם מכבי. שבי אני חושב שאתה די חכם להבין שמי שמארגן את זה לא עושה את זה אך ורק כדי להגיד תודה לקשטן על הימים האלו (תודה שאכן מגיעה לו), אלא גם כדי לתת מן מפגן כנגד לוני שהוא האיש שאחראי לכך שקשטן סולק ממכבי. וכמובן גם כנגד קלינגר, שאצלנו כבר לא סופרים אותו כמאמן. אני לא חושב שכל זה נחוץ כרגע אבל אישית זה לא מזיז לי, בכיף. כל מה שנגד לוני וקלינגר הרי זה מבורך. נ.ב. אני מת שנזכה לראות את קשטן שוב מאמן את מכבי.
  15. בדיוק מה שכתבתי לעמיקם בפרטי. כנראה לא יעזור כלום, מעריב, עיתון של קלינגר- אין מה לעשות.
  16. תארגן מקלינגר או מלוני התחייבות בכתב ש-50,000 יביאו לסיום דרכו של קלינגר במכבי ונפנה לכל מכביסט אפשרי...
  17. ערסים לא ערסים, בוא תבין איך ממועדון קטן בלי זכות קיום ו-8 אוהדים ששם המשפחה של כולם הוא לוזון, הם הפכו לאימפריה במושגים ישראלים. אפשר להצליח בבני-יהודה, הפועל פ"ת, נתניה, והגדולות כמובן, אבל מכבי פ"ת? מי האמין. הלוזונים מארגנים לילדים במחלקות הנוער כרטיסים+הסעות חינם, ואני בטוח שגם את התוף הם מימנו, ולאט לאט, בשקט בשקט, הם הפכו והופכים למועדון של 1,000-700 צופים קבועים במשחקי בית, בשנה שעברה במחזור הסיום הם הביאו מעל 1,000 כחולים לטדי, הם בונים את הקהל יפה, ובכל הנוגע ליחס לקהל, הם דוגמא ומופת. בעוד כמה שנים הילדים האלה יהיהו מבוגרים וגם ירכשו כרטיסים, ויביאו חבר'ה. כמה שזה ישמע מפתיע, אני מכיר אפילו כמה מבוגרים אוהדי מכבי פ"ת קבועים שמתרגשים ובאים למשחקים. אולי פה טמון הכל, כי כשאין לך הרבה קהל אז אתה מטפח את מה שיש, ושומר עליו ובונה אותו. וכשיש לך קהל בכמויות כמו מכבי ת"א, אז אפשר לזלזל, אפשר להתעלם, כי הרי זה מכבי, ויש תמיד את אלה שיבואו.
  18. תאמינו לי אתם אגדה...חחח היה קורע, כל הכבוד.
  19. אפילו הגול שכבשנו היה במקרה, קלינגר העביר כדור סתמי לרחבה ואיזה אהבל של הפועל נגע ועשה גול עצמי.
  20. אמת. עופר מזרחי בגביע למכבי, הפועל בלי מאמץ 2-1 על מכבי בבלומפילד. אין לי הוכחות אבל זה היה נראה כל-כך שקוף ומסריח...
  21. אחי אני אמנם שונא אותם אבל עד שיש לנו קבוצה אחת בארץ שנותנת הצגות וכדורגל יפה אתה רוצה להרוס גם את זה? מה אתה רוצה להוריד את ממוצע הכיבושים שלהם מ3,4 ל-1? חבל עליהם הם לא אשמים אני לא מאחל לאף אוהד כדורגל שקלינגר יאמן את הקבוצה שלו. רק להפועל ימח שמם וזכרם.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.