Jump to content

מנש שער 11

משתמשים רשומים
    33
Everything posted by מנש שער 11

1. "סטרול ולירן שטראובר עסקו במחנאות, הם הרסו את הקבוצה, לא היתה לי ברירה והודעתי להם שהם משוחררים ממכבי ת"א." נ.ב. זה נימני אשם.
  2. מני-אוהבים, ולעולם לא שוכחים. תמיד איתך, בתקווה שתחלים במהרה ותחזר לתפקד כאדם נורמלי לחלוטין. ללכת, לדבר, להגיב לכל דבר, לחיות. בעז"ה.
  3. אם הייתי צריך למנות את כל הרגעים שבהם אבי נימני גרם לי להתרגש, לא הייתי מצליח בחיים. יש כל-כך הרבה, רובם על המגרש אבל לא פחות חשוב, בעצם הרבה יותר חשוב- מחוץ למגרש. כבן-אדם. אני קורא כל פעם את הנושאים האלה ומתרגש, מתעצבן, ועצוב. נסתרות הן דרכי האל, אני לא יודע למה קיבלנו את העונש הזה של ה-13.08, אני לא יודע למה קיבלנו את העונשים לוני-דריקס-קלינגר, אבל אני יודע דבר אחד שלמדתי עם השנים. העולם כמו גלגל. פעם אתה למטה, ופעם למעלה. היום אנחנו סובלים, מכבי סובלת, ואני בטוח שגם נימני מתגעגע למס' 8 צהוב באמת. אני לא נביא, אבל יש לי הרגשה מאוד חזקה שמעגל האהבה ההדדי הזה בין-נימני למכבי ת"א, ייסגר מתישהו כמו שצריך. מתגעגע. "כמה יפים היו אותם ימים"...
  4. למה, צעד גאוני. הלא איך המוח המעוות שלהם עובד- גם ככה למשחקים ה"רגיל" הקהל לא יבוא אז הנה יש לנו הזדמנות חד-פעמים לעשות קופה, על הגב הרחב של אוהדי בית"ר שניצחו פעמיים ועל הגב של כל מי שמתגעגע לנימני ועל הגב של מי שמעניין אותו כל עניין הפיקנטריה של נימני-בנין, אז יאללה. נשחט אותם. כל פעם אני נדהם מחדש מרמות הגזל בארץ שלנו, בליגת ה"על". 112 ש"ח לשערים 2,13?! לשם השוואה, הייתי באיטליה במשחק ליגת האלופות מילאן-סלטיק, כרטיס אחד עלה לי 10 יורו! אתם קולטים, במחיר של כרטיס למכבי-בית"ר קניתי 2 כרטיסים לליגת האלופות בסן-סירו! נו טוב, לא נורא. שם היו 70,000 צופים אבל אין רמה, כאן לפחות יש לנו אחלה כדורגל...
  5. מה שמצחיק פה זה שקלינגר גומר לעצמו פה ת'קריירה בארץ. למרות ההישיגים. בשנתיים הבונקריסטיות האלה נטבעה עליו החותמת שלא תזוז ממנו לעולם- בונקר. זה ילווה אותו לכל מקום, וגם אם יילך לחיפה, בית"ר (הלוואי, מה שהקהל יעשה לו שם), בני-יהודה, הפועל פ"ת, מספיק חודש אחד של פחות מגול למשחק וכולם יצלבו אותו. הוא גם יודע את זה. ואולי בגלל זה הוא לא ממהר לעזוב.
  6. מצטרף לקריאה. אם אפשר לארגן משהו ביום שישי הקרוב, ביקור,לתשומת לב מי שקרוב למשפחה.
  7. רון עמיקם נודה לך אם יש בידך מידע לגבי מהות העבירה ואם יש הוכחות שזה זה כסף שאסור לו להשתמש בו ומה הם חוקי הבקרה הייבשים במקרה מסוג זה. בקיצור, בכנות, אתה מאמין שיכול לצאת מזה סיפור או שלוני ידלג על זה בקלות?
  8. בדבר אחד אין ספק וזה תמיד אמרתי: מעבר לכל מחאה, גם אם נביא שלטים, גם אם נחלק אלפי פלאיירים, גם אם נשתמש בכל אמצעי אפשרי כדי לרוקן את בלומפילד מאוהדים כדי לפגוע בלוני, אין אף אחד בעולם שיכול לרוקן את בלומפילד יותר טוב ומהר מאשר ניר קלינגר והאנטי-כדורגל שלו. בזה הוא מס' 1 בארץ, ללא ספק.
  9. גיא אם כולם היו חושבים כמו שחר, ומבצעים גם, אז אולי הסבל היה יותר קצר. אני יודע שיש אנשים ששילמו על המנוי וכואב להם לא לבוא ואני מבין אותם, אבל עצוב לי שהקהל הזה אף פעם לא יכול להיות מאוחד לאורך זמן. אם היינו מצליחים לרוקן את בלומפילד לתקופה ארוכה (חודש-חודשיים) אז אולי היינו סובלים פחות. זה לא סמים- זה כדורגל. אני לא באתי מהדרבי כמו עוד רבים אחרים ותאמין לי שלא קרה לי כלום. שכל אחד יעשה מה שבא לו. בסופו של דבר כולנו רוצים בטובת הקבוצה.
  10. 2 נתונים סטטיסטיים לטובת מכבי במשחק הזה: א'- בית"ר לא ניצחה בבלומפילד את מכבי 8 משחקים ברציפות. ב'- בית"ר היא קבוצת החוץ הגרועה ביותר חוץ מהבועל ואולי עוד קבוצה או שתיים. חוץ מזה, אני באופן אישי די אדיש לתוצאה כמו שניר. אשב בבית ואראה את קלינגר שוב מחליף 3-5 שחקנים בהרכב, כמו בכל שבוע.
  11. אביה שיחקת אותה, רעיון מצוין. לא לבוא למשחק!, לא להיכנס!
  12. משתפרים? לא הגענו למצב אחד. שמעתי שיש מבצע באופטיקה הלפרין. רוץ קלינגר לפני שייגמר.
  13. לא הגענו למצב ראוי אחד. אחד! באו 50 אוהדים. 50! מעניין מה טוכמן יכתוב מחר. אני מהמר שהוא יכתוב שהקהל של מכבי אפסים וסתם עוד משחק חלש, אולי ידבר קצת על ההישגיות וההצלחה של דרור קשטן, אבל על קלינגר? חס וחלילה. כרגיל- אף מילה.
  14. משום מה לא נראה לי. בלי קשר לזה שבית"ר קבוצה חוץ גרועה במיוחד , עושה רושם שלבן-אדם פשוט אין כבוד עצמי. הוא מסרב ללכת האיש הזה.
  15. שאלת השבוע: באיזה תירוץ ישתמש קלינגר הפעם? א'- תנאי מזג האוויר הקשים ב'- השופט דפק אותנו ג'- השחקנים לא ביצעו הוראות ד'- אי ניצול המצבים (כמו מול באר-שבע שהגענו לחצי מצב שם) ה'- השחקנים החדשים עדיין לא נקלטו בקבוצה וקשה להם. ו'- נימני אשם. ז'- כל התשובות נכונות. בין הפותרים נכונה תוגרל קלטת וידאו של קבוצת צ'לסי מוליכת הליגה האנגלית, + חתימה של קלינגר.
  16. ההתאחדות לכדורגל החליטה להעביר את המשחק לאיצטדיון ר"ג כמו לפני שנתיים, עקב הקהל הרב שצפוי להגיע...
  17. לא לבוא! במשחק האחרון היו למכבי 1,500 צופים , וכבר ראינו השפעה על התקשורת. טור של עמיקם , טור של אחר בגלובס. בסוף זה גם יחלחל אל מדורי הספורט, אנשים כבר מתחילים להבין שלא מדובר פה ב"אוהדי נימני", אלא בחרם צרכנים אמיתי של אוהדי הקבוצה. יהיה מאוד חבל אם במשחקים הקרובים נגד בית"ר וחיפה בבית הצופים יחזרו כי זה פשוט יהרוס את כל התהליך שנבנה כאן. לכל מי שבא כדי לתמוך בנימני, אני חולה על נימני , אלוהים יודע כמה, אבל תאמינו לי שהוא יודע טוב מאוד כמה הקהל של מכבי אוהב אותו ומזדהה איתו, גם בלי שנערוך לכבודו מפגנים מיוחדים. אורי דיבר פה על אלה שקונים כרטיסים, אבל חשוב לא פחות מה יעשו המנויים. אנשים שילמו על המנויי, וגם מדובר בבית"ר ואבי נימני, אבל עם כל הקושי צריך להמשיך להחרים. זה קשה, אני אישית לא זוכר מתי פעם אחרונה הפסדתי משחק נגד בית"ר, אבל אם יוצאים לדרך כלשהי, למאבק-אז צריך להמשיך אותו. לא לשחק!
  18. 2. מהסיבה הפשוטה- כל מי שיבוא אחרי לוני לא יהיה מספיק מטומטם כדי להשאיר את קלינגר ולהמשיך מול יציעים ריקים. ו-1' לא ריאלי כי אין מצב שנימני וקלינגר יעבדו יחד באותו מקום. ובלי קשר לכן נימני לא נימני, להיפטר מלוני זו מטרה מס' 1, או לפחות משאלה מס' 1. הכל מתחיל בראש.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.