Jump to content

מנש שער 11

משתמשים רשומים
    33
Everything posted by מנש שער 11

1. אתה עיוור ?????????? תראה איזה השוואה הוא עשה!!!!!!! הוא התכוון תעודד את מי שבא לך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! הוא התכוון שזו שכותנו בתור אוהדים שמשמלים לעודדד את מי שבא לנו!!!!!!!!!!!!!!!1 אתה צודק. סליחה. לוני איש קדוש, יחי לוני המלך, יחי דריקס רודף הצדק, ויחי קלינגר המאמן המעולה שלא נותן לאגו שלו להשפיע על שום דבר. שבת שלום.
  2. ניסו תקשיב. שער 8 זה שער של מכבי. בזה אין עוררין. אבל בוא שים את עצמך רגע במקומם, למה להם ללכת להידחף בקופות 3 שעות לפני המשחק לחפש כרטיסי נוער לשער 7? למה שילד בן 16 אוהד מכבי יכול לקנות כרטיס נוער לשער 8 שלושה-ארבעה ימים לפני המשחק ואוהד ביתר בן 16 לא יכול לקנות לשער 7? (מכבי העבירה להם 150 כרטיסים לבן-נאים שזה כמות מגוחכת). אם ההנהלה היתה מעבירה להם כמות כרטיסי נוער במכירה מוקדמת לשער 7 כמו למכבי לשער 8 אז כל זה לא היה קורה. אולי דריקס חשב שע"י זה שהוא ימנע מהם את כרטיסי הנוער עד פתיחת המשחק, אז הילדים של בית"ר יקנו כרטיס ב-90 שקל (שזה מחיר שערורייתי לילד לכל הדעות). אז אוהדי בית"ר מוכרי הירקות המוגבלים בצעד חכם קנו נוער לשער 8 ופשוט יעבירו אותם, זה הכל. ובפעם הבאה שידאגו להעביר את כרטיסי הנוער לקבוצה היריבה בזמן ובאופן מסודר ולא יהיה בלאגן. לא צריך להיות איינשטיין בשביל זה, דריקס.
  3. הלוואי, הלוואי שאתה משקף את כל השחקן ה-12. הלוואי.
  4. מצטער, אבל גם השנה הוא אחד הבלמים הגרועים בליגה מלבד הבלמים של הפועל חיפה והפועל ת"א. תעבור אחד אחד על הבלמים בליגה ותראה שהוא אחד מהחלשים. יודע מה בוא נעשה רשימה קטנה ונראה אם לא היית מעדיף בלם מקבוצה אחרת: חיפה-טוב לא כוחות... מכבי פ"ת-שלושת הבלמים שלהם טובים מסטרול, מגמדוב,בן יוסף ושי בנאי. סכנין-תגיד לי שלא היית רוצה את אטצ'י בקבוצה שלך... בני יהודה-שני הבלמים שלהם טובים מסטרול. בית"ר-אינדיו והבלם הברזילאי החדש טובים מסטרול. נצרת עלית-עמי אזולאי והפולני שלהם טובים מסטרול. הפועל פ"ת-זאב חיימוביץ,יחיאל והקרואטי שלהם עלוים על סטרול. ב"ש-עוז יפרח עולה על סטרול. ב-4 שנים האחרונות אני טוען שסטרול הוא חור גדול בהגנה (למרות שיפור קל). מכבי חשבו שאם יטפחו אותו הוא יהפוך לבן-חיים, אבל זה אפילו לא קרוב ואם הוא עדיין פותח פה על מועדון שנתן לו לשחק בכלל אז אדרבה. אינדיו בלם? חחח הצחקת אותי. אין לו חצי מושג. הוא נלחם ומשקיע אבל באמת שאין לו מושג, ואני דווקא אוהב אותו. אם לא הגול העצמי שלו נגדנו בטדי בעונת האליפות, לך תדע אם היינו חוזרים. בעצם היינו, נימני במקום לשים 2 היה שם 3
  5. של מי שיקנה לשם יותר כרטיסים.... נו באמת. שער 8 זה של אוהדי מכבי. נקודה סוף. אוהדי בית"ר לא יכנסו לשער 8 לא בצורה מאורגנת ולא עם צעיפים ולא עם חולצות של בית"ר. במקרה הטוב המשטרה תעביר אותם לשער 7. במקרה פחות טוב הם יגידו תודה עם יתנו להם לשבת בשער 5 . "הצבר" הם יכנסו אבל יעבירו אותם לשער 7. התגובה הקודמת היתה בציניות, למי שלא הבין...
  6. אוהדי בית"ר צודקים. לוני לא הוציא להם כרטיסי נוער (ע"פ הפירסומים 150 כאלה נחטפו בבן-נאים) במכירה מוקדמת אלה כ-300 ביום המשחק. מה שאומר שאם אתה ילד אוהד ביתר שרוצה לכנות כרטיס במכירה מוקדמת ולא להידחף בקופות ולחפש כרטיס נוער, אז אתה צריך לשלם 90 ש"ח. אף ילד במדינת ישראל לא צריך לשלם עבור משחק 90 ש"ח, וזה מהלך חכם שלהם, אני מקווה שיעבירו אותם יציע בתחילת המשחק ולא יהיו בעיות.
  7. הוא כנראה מדבר על זה שלפני שהוא עזב, היו כמה ניצחונות, על איאקס, דרבי, ומכבי פ"ת, בקיצור ניצחנו-הפסדנו-תיקו, ועכשיו מאז שהוא הלך אז לא ניצחו...בכל אופן זה מה שאני זוכר, אני גם זוכר ששחקנים היו מסתלבטים עליו חופשי...בטח הוא כבר יענה לך, בכל אופן שנער הוא ממש לא נושא לדיון שצריך להקדיש לו יותר מידי...
  8. אני יודע שאני היחיד פה שלא גמר TQM בהצטינות. וגם קטונתי לאומת כל המומחים פה שכבר ניהלו הרבה דברים בחיים שלהם. אבל................. קראתי פעם בעיתון שהמון מנהלים מצליחים וכמעט כל חברה מצליחה בעולם משתמשת "בשטויות" אלה. קראתי גם שבהרבה מקומות מתקדמים בספורט בעולם משתמשים בדברים האלה (וגם בדברים יותר מתקדמים). אבל אנחנו רוצים את מכבי הישנה והטובה, אז מה פתאום חידושים ? "הצבר" עוד פעם, זה לא הבעייה עם הקוקוס או אדון ווינר, הבעייה היא שהפסיכולוגיה והחלק המנטאלי (שהם חשובים ללא ספק) הפכו בעצם לעיקר ובאו על חשבון הכדורגל. הכדורגל הוא הבסיס, ולצערנו אין את הבסיס הזה כרגע במכבי, אז מנסים אמצעים נוספים. ואני יודע כבר שאחרי הניצחון על בית"ר תגידו לנו שזה הדינמיקה הקבוצתית....
  9. הנה הוכחה שלא כולם יודעים ... וחוץ מזה, טוב מאוד שהנושא הזה מוזכר דווקא עכשיו, שאנשים מסויימים מנסים לתווך בין ההנהלה הזאת לבין חלק מהאוהדים.חשוב מאוד תמיד שנזכור עם איזה אנשים יש לנו עסק, ולפני שאתם נפגשים איתו (ומי שצריך יודע על איזה "אתם" אני מדבר), תזכרו טוב טוב את ההשוואה המגעילה, דוחה, אומללה, שטנית הזו, אני עם אנשים כאלה אין לי מה לדבר, ואני מקווה שהגופים הפעילים בקרב השחקן ה-12 חושבים כמוני.
  10. מוכן להחליף איתך קחו את לוני ותביא את שמיר, תאמין לי בלי הפגנה אחת הכל יסתדר.
  11. קוקוס, ווינר, דינמיקה, טוב שלא הביא להם קב"ן.... מוטיבציה, ווינריות, נחישות ולחימה. זה סבבה ניר, זה חשוב, חשוב מאוד אפילו. אבל מה עם כדורגל? שמישהו יסביר לאדון קלינגר שכל האמצעים האלו נועדו כתוספת לכדורגל ולא בתקום הכדורגל עצמו. פעם הבאה הוא יביא להם את עוץ לי וגוץ לי...
  12. אור שתבין מה שמעצבן פה זה לא המעשה עצמו, אלא התיזמון הצפוי... הרי זה מובן, נגד סכנין, נצרת-עילית, הפועל פ"ת, אפשר להתכונן רגיל ואפשר גם להתבזות על המגרש חופשי, אבל שמדובר במשחק נגד נימני? מלחמת עולם. מרצים, פסיכולוגים, ואני לא אתפלא אם מחר גם ינחת כאן שוב לביקור המרצה לווינריות... הרי אם נימני ינצח אותי (קלינגר) אז מה יחשבו עלי כולם? אגו אגו אגו. ואני יודע שתגידו שזה טבעי אחרי רצף של כשלונות אז למיטב זכרוני בסיבוב הקודם גם היתה תקופה קשה של הפסדים (בית"ר-אשדוד-חיפה) ואני לא זוכר כנסים מיוחדים לפני הדרבי נגד הקבוצה החלשה בליגת העל.
  13. זה שאנשים יושבים בבית ולא באים, חלקם (1,000) אפילו מנויים ולא באים, זה אומר את מה שהם חושבים ויש פה פעולה מחאתית. הדברים שהכי נראים בשטח הם דרך הרגליים, ובאמת שזה לא חשוב הדיון בינינו, השאלה מיועדת כדי לדעת אם לדעתכם התקשורת שכותבת עלינו האוהדים, מכוונת ע"י גורמים כלשהם בעלי אינטרס.
  14. יש לי שאלה לצבר או לכל אחד אחר שיודע, כשביד-אליהו היו ****** בדרבי ופרצלינה ניסה לאסור הכנסת אביזרי עידוד ותוך יומיים העניין נפתר כאילו לה היה, האם גם אז נפגש פרצלינה עם האוהדים בשער 1? תודה.
  15. או קי, זה שלא הוצאה הודעה רשמית, זה לא אומר שאין כלום. מרגישים את זה בשטח, ועובדה שהחלו לדבר על זה בתקשורת. אני לא חושב שקשה להבין על מה שאלתי...
  16. על-כך שאוהדי מכבי לא באים למשחקים, אני לא מדבר על אלה שלא באים בגלל שקר להם או בגלל שהקבוצה לא מנצחת, אלא אלה שלא באים מתוך כוונת מחאה נגד הקבוצה, אם זה נגד קלינגר, לוני או דריקס או כולם ביחד. בשבועיים האחרונים קיבלנו במה חיובית מרון עמיקם ומעוד כתב בגלובס. לצערי אחרי שנה וחצי שאוהדי מכבי מוחים נגד הנהלת הקבוצה (מחירי כרטיסים, אלימות שוטרים, אביזרי עידוד...) חלקים מהתקשורת התעורר סוףסוף והבינו שלא מדובר ב"אוהדי נימני" חוליגנים וכו'. מצד אחד אתה שומע פירגון מעמיקם שמתייחס לזה כ"מרד צרכנים אמיתי", ומצד שני בא טוכמן וכותב "קהל של מפונקים" ובכך סוגר עניין. השאלה היא בגדול איך התקשורת מציגה את זה.
  17. תאמין לי הכליה שלך שווה הרבה יותר, תן לי אותה ואני אשיג לך 500 מנויים, דבר שני כרטיסי נוער יהיו, השאלה כמה. ניחוש שלי הכמות הכי מצומצמת שלוני חייב להוציא על-פי חוק. ולגבי המחיר, אני לא יודע מה כתוב ב-ONE, או ב-YNET, אבל אם בלאן אומרים לי 90 ש"ח, אז זה 90. אם כבר היה המחיר הטבוע על הכרטיס 80, והעמלה 8, יענו 88, אבל זה לא חשוב, גם 80 וגם 90 זה הגזמה יחסית לאיך שמכבי נראית, ויש לא מעט אוהדי בית"ר שלא יבואו. ובמילא כמו שאמרת, שער 8 לא יהיה מלא בחיים.
  18. ואנחנו מפסידים 90 שקל מה אכפת לי ממנו? אתה צודק (וטועה) אני הערתי למי שעשה את החשבון של לוני - ומי שעושה חשבון שיעשה אותו נכון. ואנחנו לא מפסידים 90 ש"ח כי א. יש לנו מנוי ב. בירה + ביגלה באופרה עולה כולה 20 ש"ח א. לך יש מנוי, אני כבר מכרתי ממזמן. ב. התקשרתי ללאן ובדקתי את המחיר, לשער 8, 90 ש"ח. לא 88, 90. על הזין שלי כמה הוא מרוויח. הוא יוציא 300 כרטיסי נוער, ומלא ילדים מסכנים יצטרכו לשלם 90 ש"ח. גועל נפש.
  19. אני מעדיף לתת למישהו את הכרטוס שלי בחינם מאשר שהוא יקנה כרטיס בכסף.. אל תיתן ביכלל ששער 11 יהיה ריק ...! שער11 ריק אבל שער 8 מלא ולוני חוגג.. עדיף שמישהו ייכנס בחינם לשער11 מאשר שהוא יתרום 80 שקל ללוני 90 טל. 90 לגנב. 40 אבל לא משנה התייחסתי לכרטיס מבוגר, חכמולוג. 90 שקל. שער 8. מי ישמע סן-סירו.
  20. טוב אני די בטוח במה שהולך להיות שם, זה רק הימור שלי, באמת שאין לי מקורות אבל אני חושב שבגלל שאנחנו לפני המשחק נגד בית"ר, והרי לקלינגר זה משחק חשוב יותר מהכל בשבילו, כי הוא מת לתקוע לנימני, אז יהיה יום כיף, או כל מיני פינוקים לשחקנים, להעלאת המוטיבציה. יקח אותם ללונה פארק אני יודע מה... הוא רוצה לתת לשחקנים מוטיבציה מיחודת לקראת המשחק הזה, כי לנצח את נימני זה הכי חשוב בשבילו בעולם, וכל שאר המשחקים לא מעניינים ואפשר לשחק שכונה... נחכה למחר בבוקר ונראה אם אני טועה.
  21. אני מעדיף לתת למישהו את הכרטוס שלי בחינם מאשר שהוא יקנה כרטיס בכסף.. אל תיתן ביכלל ששער 11 יהיה ריק ...! שער11 ריק אבל שער 8 מלא ולוני חוגג.. עדיף שמישהו ייכנס בחינם לשער11 מאשר שהוא יתרום 80 שקל ללוני 90 טל. 90 לגנב.
  22. טוב תקשיבו אל תאמינו לכל מה שתקראו באינטרנט, גם מצד "אוהדים" ודם מצד הנהלת מכבי. ההנהלה תפרסם שנמכרו ים כרטיסים, כמה שיותר, כדי לעורר עניין לקראת המשחק. בנוסף לכך הם שולחים את "נציגי האוהדים", המקורבים להנהלה (כולם יודעים במי מדובר), שיודיע הודעות שקריות על-כך שהקהל יגיע ולא יחרים את המשחק. אם עד לרגע זה נמכרו 3,000 אני צנצנת. שקרנים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.