Jump to content

מנש שער 11

משתמשים רשומים
    33
Everything posted by מנש שער 11

1. אופיר חיים במקום מסיקה כאשר אופיר חיים משחק קשר שמאלי וערן לוי במקום פרוחה וזה רק אחרי שבני-יהודה נשארו ב-10 שחקנים, לפני כן פרוחה (שהתחפש לא'מבמבה) בתור חלוץ בודד.
  2. מצבנו אכן קשה. נקווה שמישהו במערכת גם יבין את זה.
  3. ימי איצטדיון ר"ג... שער-4 האפור, היו הרבה פחות מ1500... נגד בית שאן ב 5-1 אני זוכר שב4 היו 150 איש... את שער3 לא פתחו העבירו את כולם (עוד 100 איש) לשער 2 ועוד 50 אוהדים של בית שאן... הנה לך 500 אוהדים במשחק רישמי במסגרת ליגת העל(לאומית דאז). אני מסכים לגבי הכל. גם לגבי כמות הקהל. רק רציתי להזכיר לך... ואני יכול להביא לך עוד הרבה מקרים של פחות מאלף איש... הייתי במשחק הזה. אל תשלה את עצמך לא היו 150 בשער 4... היה מעל 2,000-2,500, אורי הורוד אתה מוזמן להעיד...
  4. לפי איך שאני רואה את זה ושוב אני אומר שזאת רק דעתי זה קצת אגואיסטי כל הזמן לחשוב על מה שהלב רוצה וחושב תראה איך הקבוצה נראית, ואתם חושבים שזה לא מסתדר רגשית אנחנו צריכים שחקן טוב, שחקן שיכול לתת פס שיגמור משחק, אנחנו צריכים להתחיל לכבוש שערים. אז אם ברקוביץ' עדיין בכושר משחק, ואם הוא לא מתכנן להיפצע ולהחליט על פרישה אני רוצה אותו במכבי. בגלל זה אני מייצג את דעתי בתגובה ולא אמרתי ש"הקהל" לא מתחבר לברקוביץ. וזה באמת לא משנה אם בא לי עליו או לו, כי ללוני-קלינגר לא ממש אכפת מה אני חושב.
  5. מבחינה מקצועית, שחקן מסוגו יתרום משמעותית למכבי. כבר שנתיים אני בוכה שאין במכבי שחקן אחד שיודע לתת כדור לגול, אז זאת תהיה צביעות להגיד שהוא לא יעזור. אבל אם הכל היה מסתכם במקצועית ובלי הרגש אז אפשר לסגור הכל. חוץ מזה קלינגר יצטרך להפוך את כל החשיבה שלו לגבי המשחק, ולתת לאיש אחד לנהל אותו. מוזר, למרות שזה נראה הכי מתאים בעולם, אני לא רוצה אותו. לא רוצה. כאן בדיוק נכנס לתמונה העניין של הלב... ברקוביץ שחקן מעולה, אבל אני פשוט לא מתחבר אליו.
  6. מי שבא למשחק כדי לקלל ולהוריד לכל העולם תביטחון עדיף ישעה את זה את זה במקום אחד. קלינגר אמר בטריבונה: "אנחנו משחק ככה (מבוקר, מבונקר) עד דצמבר- ומי שלא טוב לו שיכבה את הטלויזיה. הרבה כיבו את הטלויזיה ניר.
  7. אל תדאג כותב הטור לא מקלל אף שחקן במכבי וגם לא מאמן. הוא פשוט יושב בבית ומחכה שקלינגר יילך...
  8. אני לא חושב שזה האגו של לוני נכון שמדובר באגו אבל לא של לוני נראה לי שהבנתם של מי לקלינגר אין בכלל מילה בעניין. צריך רק שלוני ירצה. במקרה של טוב לב ועשיית טובה לנו ולעצמו הוא ידאג להושיב את קלינגר בשקט כמו כלבלב טוב ויביא לנו את אבי. לקלינגר אין מילה מול לוני. (הכוונה היא שאם לוני רוצה משהו, הוא כבר יטפל בקלינגר) נכון-אבל לא מדוייק. זה ברור שאם לוני רוצה משהו זה מה שיהיה. אבל גם ידוע שברגע שלוני נותן למישהו גב, הוא נותן לו אותו לכל החיים... תזכור את אברם. תסתכל על קלינגר. (232526564,2020,2008) קלינגר העיף אותו בטענה שהוא הורס את הקבוצה. לוני גיבה אותו. לוני נמנה על קבוצה של אנשים שנמצאים במיעוט ותומכים בקלינגר בצורה עיוורת, למרות שהוא מבריח את הקהל מהמגרשים. לצערי ללוני יש את הכסף ולא לי ולך. לקלינגר אין סמכות מול לוני. אבל מילה מול לוני? יש ויש.
  9. זה לא עניין של כסף. זה עניין של רצון. וללוני אין.
  10. ללא קלינגר אני מאמין שלכולם יהיה יותר קל לצאת לדרך חדשה. גם אני נפגעתי אישית ב-13.08. לא שוכח לרגע. מאז ועד היום יש חרא של כדורגל במכבי ת"א, חרא של אווירה ביציעים, וחרא של הרגשה כשאני יושב ורואה את האיש המתוסכל הזה עומד על הקוים וצועק על כל העולם בפאניקה. שחררו אותנו מקלינגר-ויהיה הרבה יותר טוב.
  11. חח גם לי יש ת'עיתון. היום הכי שמח, ובדיעבד גם הכי עצוב...
  12. בגלל שהאשכול מתייחס למצב הקבוצה כיום, מצאתי לנכון לכתוב את השיר הזה... יום ראשון חרא, יום שני חרא גם שלישי הוא חרא יום ד', יום ה', יום ו' הם חרא גם יום ז' חרא גשם חרא שמש חרא חורף קיץ חרא קיץ - איכסה! חורף - פיכסה! כל השנה רק חרא בנקים בררה, מרקים בררה, גם דולרים בררה קרדיט קארד וצ'קים - אוי זה הכל דרעקים רק השקל חרא טוטו חרא, לוטו חרא, מה הרווחת? חרא! הלך הבית, הלך האוטו, אין לי כלום! כפרה רדיו חרא, וידאו חרא, טלוויזיה חרא עיתונים מה יש בפנים? יש, תסלח לי, חרא. מבט זה חרא, מוקד זה חרא, סופשבוע חרא גם כבלים זה סתם זבלים, מה הם נותנים רק חרא כביש החוף חרא, איילון חרא וגם גהה חרא ואדי מילק, ואדי ערה כל הכבישים הם חרא אופוזיציה קואליציה בלי הבדל הם חרא ימין - זה חרא שמאל זה חרא! כל המפלגות הן חרא הפועל אפס, מכבי אפס, כדורגל חרא כולם סטארים, רק דולרים, תשחק יא חרא! שרה שרה עם גיטרה טרה טירה טרה איך היא שרה עם גיטרה שרה שרה חרא תקשורת חרא, ביקורת חרא, הם כותבים רק חרא גם אנחנו התלכלכנו גם השיר הוא חרא גם אנחנו התלכלכנו גם השיר הוא חרא...
  13. תחזרי תחזרי בבקשה ממך אני לא מבקש את הכל אסטרולוגים אומרים שהעולם יתהפך אם לא תחזרי זה יהיה נכון תחזרי תחזרי זו היתה טעות כמה זמן עוד צריך לשלם חשבתי אתמול על הלילה ההוא על היום בו שמחנו יום שלם הכל היה יכול להיות ככה או אחרת הכל יכול להשתנות אם תרצי אני לוקח רכבת ונוסע לעבר המקום שבו אולי תמצאי תחזרי, אין עם מי לדבר, אין מי לעשות, אין את מי לשקר מה לעשות תחזרי, אין את מי לנשק, אין עם מי לחלק את החיים שלי. תחזרי תחזרי בבקשה ממך אני שונא את הכוח שלך עלי הפסקתי ליון בלילות בגללך כבר נשאר פתאום לבד יותר מדי תחזרי תחזרי השעות חולפות מתגעגע כבר לאיזה יום שקט אתה בא איתי או לא שאלת על החוף ואני בחרתי רק לפחד הכל היה יכול להיות... אבי-תחזור. מכבי תחזרי.
  14. לא נראה לי המשפט הזה... האמת היא שהוא בא למכבי בשביל לעצור ת'אלימות ובשביל לקדם את תרבות האוהדים בישראל וזה ידוע... כן כן.. בטוח.. תקשיבו טוב: פרסום ויחסי ציבור קומבינות עם אנשי העסקים. קונקט טי.וי. ושלא ייזינו לכם ת'שכל על אהבת המולדת...
  15. תגיד לי מה אתה מכיר את הקהל שלנו מאתמול או משלשום? יבוא. יעודדו אותו כאילו הוא המשיח. 3 נצחונות רצוף ושוכחים גם את הבונקר של השנתיים האחרונות, גם את נימני וגם את הדרבי. טוב אולי לא את הדרבי, אבל הבנת את הכיוון.... קשה לי להאמין שדווקא אתה תופתע.
  16. גדי ברומר- אחד השחקנים הכי טובים, ספורטאי למופת ואחד האנשים שלא זכו לחצי מההערכה שהגיע להם. אולי ככה זה כשאתה בלם ואחרים נותנים את הגולים... שיהיה לו המון בהצלחה.
  17. למרות חילוקי הדעות לגבי נושאים מסויימים, תבורכו על מה שאתם עושים למען דור העתיד של אוהדי מכבי ת"א בתקווה להפוך את המועדון הזה, למשפחה.
  18. חותם כמו ענק זיו, חותם כמו ענק... אכפת לו מעצמו, לא מיצע ג'. הוא מת לזיין את שחר. ואין מקום שהוא יכול לעשות בו את זה יותר טוב מבמכבי.
  19. אתם רוצים חלום שלי לרגע? קחו: אם אני הייתי מנהל את מכבי ת"א או כל מועדון אחד, הייתי מתייחס אליו כעסק לכל דבר, כשאני ממיר את המילה "אוהדים" למילה "לקוחות". אוהדי שהיה רוכש מנוי למשחקי הקבוצה, היה מקבל זכות בחירה בנוגע לנושאים בעל משקל מכריע. הייתי בודק באופן רצוף מה חסר ללקוחות שלי, אם חסר להם כסף לרכישת דגלים או כרזות, אם יש בעיה בהסעות מאורגנות ממרחוק לאוהדים, אם הופעלה כנגדם אלימות מופרזת שלא בצדק ע"י שוטרים חמומי מוח, וכיצד אפשר לעזור להם. לכל קבוצה יש איש שיווק אחד שאחראי על המוצר הסופי, שזה איך מכבי נראית על הדשא. האיש הזה הוא המאמן. מאמן לא צריך לקבל בתחילה חוזה ליותר משנתיים. שנת בנייה, ושנת תוצאות. לקראת סיום בעונה הייתי לוקח את רשימת המנויים ומזמין סקר דעת קהל, השואל אותם לגבי תפקוד המאמן, מרוצים או לא, ובהתאם לכך מסיק מסקנות. את מי הייתם רוצים בתור האיש שלכם במכבי ת"א? קשטן? קלינגר? איווניר? פרדי דוד? קיבלתם. הכל במסגרת התקציבית כמובן. מיניתי מאמן שמקובל על דעת הקהל והוא נכשל? אל תבואו בטענות, אתם בחרתם אותו. מאיר שמיר הבין ש-80% מהקהל בעצם יותר, מאס בפרדי דוד, אז הוא הביא מאמן מהשורה הראשונה. תשאלו אותו אם הוא מתחרט. תראו אותם היום. בקהל הייתי מטפח את הנוער, ולא מוציא להם 20% כרטיסי נוער בזמן שהתפוסה ביציע היא ש-60-70% מהקהל הוא נערים/חיילים. שחקנים יהיו מחוייבים להקדיש שעה אחת בשבוע להצטלם עם אוהדים, לדבר איתם, ולתת להם הרגשת שייכות. עם שחקן היה עושה אצבע משולשת לאוהד, ובועט עליו כדור, הוא לא היה לובש את סרט הקפטן בדרבי אלא עולה על מטוס לברזיל. ואם יש בעיה לשלם לו פיצויים אז עולה על מטוס ליציע. כנסים חודשיים לעזרה לילדים נזקקים, למניעת אלימות, ועוד דברים מבורכים שכאלה. הדברים האלה הם לא המצאה שלי, זה נהוג באירופה, איטליה, ספרד, אנגליה. אבל בכדורגל המזדיין בארץ שלנו הדברים שכתבתי שווים לתחת, ולא יותר. לוני לא גולש בפורום של השחקן ה-12, אלא עסוק בדברים הרבה יותר חשובים. הכל פה קומבינה אחת גדולה. החל בבעלי ההון, משפחות הפשע המפוקפקות, וכלה בחברי הכנסת המושחתים. שום דבר במדינה הזאת לא הולך ישר, אלא רק עקום. ואת זה, כנראה שגם אנשים נפלאים שמנהלים את השחקן ה-12 וגופים מבורכים אחרים, לא יצליחו לשנות.
  20. מי הקבוצה עם פוטנציאל הקהל הגדול ביותר בארץ? מכבי. ביתר? שכונה. המשכורת של ינואר מגיעה באפריל, האוהדים שורפים כל מה שזז, יש שם כוכבים והוא לא יוכל להיות הכוכב הבלעדי כמו שהוא אוהב, אז מה יש לו לחפש שם? הפועל? נו באמת... מה זה? דרק-טוריון פוליטי שאין לו שום קשר לכדורגל, וקבוצת תחתית. מכבי ת"א היא האלטרנטיבה היחידה כיום למכבי חיפה, תוסיף לזה ששחר פגע בו והוא מת לנקום, ואין במה יותר טובה ממכבי ת"א. יש עוד כמה מרכיבים שכדאי לו לבוא בגללם אבל נעזוב את זה. אייל ברקוביץ יחתום במכבי ת"א.
  21. ברקוביץ מטומטם אם הוא לא חותם במכבי. וברקוביץ לא מטומטם.
  22. לא שטויות ולא נעליים. הכתבה מתארת יפה מאוד את מה שאני אומר מאז שברקוביץ חזר לארץ. לוני-דריקס-קלינגר בקריסה. בשנה הבאה הם לא היו מצליחים למכור מעל 1,500 מנויים. אבל אלוהים שלח להם מתנה (שממש, אבל ממש לא מגיעה להם) מהשמיים ולמתנה הזאת קוראים אייל ברקוביץ. ברגע שהוא יבוא הוא יביא איתו קהל, עדיין קשה להעריך כמה, אבל זה יחפה על הניהול הכושל, על בונקר-ניר, ועל הכל. ברקוביץ לא יכול לשחק בקבוצה הגנתית ואפורה. או שקלינגר יהפוך כיוון לגמריי (כמו שהיה צריך לעשות לפניי שנתיים) או שברקו יהרוס לו ת'חיים. ונימני? הוא כבר לא קיים. אנשים שכחו והתקדמו הלאה. את מהלך ההצלה של שלישית מה קשור אני יכול לסכם רק במשפט אחד: מלאכתם של של מטוטמים נעשית בידי אחרים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.