Jump to content

מנש שער 11

משתמשים רשומים
    33
Everything posted by מנש שער 11

1. את הקול של ברקוביץ אתה מכיר? בקיץ תכיר. והכי מתסכל זה לקרוא ב-ONE ששחקן בקבוצה אומר לך שאייל הוא השם שיחבר בין הקבוצה לקהל שכל-כך חסר. אני אומר אם כבר אז כבר, תנו לו את חולצה מס' 8 ונגמור עם זה.
  2. מעניין מה יהיה השלב הבא, אולי יציעו לכל אוהד שבא למשחק 50 ש"ח כפיצוי על עוגמת הנפש? לוני-תפטר את קלינגר, זה יחסוך לך הרבה שיחות טלפון.
  3. http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3049441,00.html אמנם זה גוזגל כתב, אז צריך באמת לבדוק אם זה נכון, אבל לכו תדעו. לצחוק או לבכות? תחליטו אתם.
  4. חחח תתרחקו מיוגב...למה אתה חושב ששחקן עם ראית משחק נדירה כמו שלו יעלם מעייני שמעון מזרחי? יש לכם שנתיים. תהנו ממנו.
  5. אחלה שדרן, עם רגש, לא אדיש. חצי מהסטנד-אפיסטים עשו עליו חצי קריירה בתחילת דרכם. ובקשר לזה שהוא ערבי- הלוואי על כל יהודי עברית רהוטה כמו שלו.
  6. טוב זה לא שהנושא הזה בא לחדש לנו משהו...
  7. אז ככה, אבי התחיל אצל גרנט כמדומני בתור קשר שמאלי, ושהתבלט עם הפוטנציאל שלו עבר לאמצע. יש לו דבר אחד חשוב ששכחת צבר בקשר לעמדת הקשר, בעצם 2 דברים: א'- יכולת מסירה טובה מאוד, ואני מתכוון למסירות עומק לחלוצים ולא מסירות רוחב סתמיות. ב'- יכולת טובה לאיים על השער בבעיטות מרחוק, ובכך לפתוח את ההגנה לקראתו ויש יותר חופש לחלוצים. אין ספק שנימני ניחן בכל התכונות של חלוץ, אבל כנראה שהמאמנים, מסכימים עם תפיסת המשחק שאני חושב, לפיה שהקישור ועמדת הפליימיקר הוא הכי חשוב מכל העמדות בנוגע למשחק ההתקפה. חלוצים אפשר להביא ולחפש (במכבי זה יותר קשה) אבל עושה משחק עם כאלו יכולות, לא מוצאים כל יום. מה שכן, נימני משחק בדרך כלל (בעיקר בשנים האחרונות) כמאין FC, פוורד, כחלוץ שני מאחורי חלוץ השפיץ.
  8. מנקודת מבט אישית, (ואל תכעסו עלי), בשנה שעברה מאז המשחק בגביע הטוטו עם 3,000 חולצות שחורות, במשך חצי עונה חשבתי שהמחאה בגלל נימני. אני בטוח שעוד הרבה שניזונו בעיקר מהתישקורת חשבו כמוני. אני יכול להעיד גם שאני ו-3 חבריי באנו בשחור בגלל עניין נימני. אז נכון שהמחאה לא היתה נימני אבל אין ספק שזה תרם בגדול לאווירה של המחאה בעונה שעברה, ואם לא היה קורה מה שקרה ב-13.08, אז כל העניין היה תופס פחות תאוצה. ושוב, אל תכעסו, דעה מהצד.
  9. כדורגל משחקים 90 דקות-ובסוף גרמניה מנצחת.
  10. לצערי אתה ואני יודעים טוב מאוד שמעטים האנשים ביציע שיודעים להעריך שחקן מעבר לגול פה גול שם, בישול פה, בישול שם... 2 משחקים טובים שלו וחצי מהקהל כבר שר לו שירים בדקה 88... אין מה לעשות.. זה הקהל של מכבי לצערנו הרב... הוא צודק.
  11. "האמת? "יצאה לי כל הרוח מהמפרשים, אני לא יודע אם בא לי לחזור לארץ." יאללה, מה ציפית שכולנו נשתחווה לכבודך? אל תבוא, יותר טוב, בעצם עם אישיות כמו שלך אולי עדיף שתבוא, אתה היחידי שיכול להעיף את קלינגר...
  12. זוכרים מה אמרתי לפני שבוע? קצת הגיון פשוט. קודם כל, חצי מהשחקנים שמכבי רצתה, חיפה חטפה לה, ואת החצי השני בית"ר. הפועל לא רלוונטית, כדבר השיר: "מה זה הפועל?". את חיפה נוריד מהפרק כי הם לא רוצים אותו. מה נשאר? בית"ר? נימני, בנין, קהל מפגר ששורף חצי ירושלים שהוא עצבני. ברקוביץ איש חכם, הוא לא יילך לשם. למה לו ללכת למאבקי שליטה עם שחקנים בכירים במועדון אומלל, שמנוהל אומלל, עם מאמן אומלל, עם קהל של חמומי מוח? ברקוביץ יודע שיש מועדון גדול במרכז הארץ, שפוטנציאל הקהל שלו כשהוא מצליח הוא הכי גדול בארץ, במועדון הזה אין אף שחקן בולט, בכיר, לא יהיה אגו חוץ ממצנו, ברקוביץ יחשב למנהיג, יש יותר טוב מזה? 1+1=2. ברקוביץ במכבי. נימני היסטוריה. תפנימו. נו אז הוא בא לנו מנהל משא ומתן בתקשורת, ואתם יודעים מה? יש משפט אחד שאהבתי לשמוע: "הגיע הזמן שבארץ ילמדו לתת כבוד לסמלים". אייל, יבוא למכבי, וכבוד לסמל האמיתי נרמס, נדרך, וכלא היה. עצוב.
  13. אלי כהן ? זה אלי זינו שהתעורר לא כהן. כהן היה נשאר גם עוד 100 שנה. אולי ב"ש היו צריכים זעזוע אבל אלי כהן לא הייתה הבעיה של ב"ש הם לא מבינים בב"ש איך זה שהם החליפו 15 מאמנים ב 6 שנים, מה צריך להיות כדי שאלי זינו יבין שהוא אולי הבעיה שם? הבן-אדם (לופא קדוש) העלה אותם ליגה, רץ איתם בעונה לא רעה בכלל, הביא אותם לגמר גביע, האוהדים אוהבים אותו, השחקנים מחוברים אליו, למה לעזאזל לפטר אותו? ז'ינו טעה שפיטר את לופא ועכשיו זה כנראה יעלה לו בעונה בלאומית.
  14. http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3051588,00.html קלינגר מחמיא לשחקנים על התיקו מול בני-יהודה... ומאיים בפעם המיליון על קנסות למדליפים... מה שלא מנע מהידיעה הזו לדלוף החוצה כמובן... <_<
  15. במלחמת ארה"ב בעירק בזמן משטר סאדם חוסיין, היה איש אחד, די משעשע העונה לשם מחמוד א'-סחף. הוא היה שר ההסברה העיראקי, ובזמן שארה"ב הפציצה את כל עיראק והתקדמה בצעדי ענק לעבר בגדד וממלכתו של סדאם חוסיין, אותו מחמוד התראיין לכלי התקשורת וטען שהם קורעים את הכוחות האמריקנים... "אנחנו מפציצים בהם" "הדפנו את הכוחות" "אנחנו מביסים אותם"... האמת שאני שומע את קלינגר אחרי משחקים כאלה אני די נזכר בשר ההסברה העיראקי. אחרי שחילצנו תיקו מול המועמדת לירידה הפועל ב"ש, הוא אמר "החמצנו המון מצבים". לא המון ולא מצבים בעיטה של דגו מ-20 מטר, נפילה של א'מבמבה, ושער במתנה מפנדל שהעניק לנו עוז יפרח. אחרי ההפסד לקשטן ופ"ת הוא אמר: "אנחנו משתפרים, יש מגמת שיפור" גם אז לא הגענו למצב נורמלי. אז היום מכבי אמנם הגיעה לכמה מצבים, בערך 3, ובני יהודה אמנם היתה חלשה ולא סיכנה את השער יותר מפעמיים, אבל רוב המשחק היה מת ומשעמם. אז לבוא ולהגיד "שיחקנו טוב מאוד"...? נו באמת... טוב, כל מאמן והסטנדרטים שלו...
  16. אם היית יודע שהתשובה תהיה : "לא". נחרץ. אז אתה היית מטלפן? אבי לא מטומטם. הוא יודע שהוא לא רצוי, לצערנו.
  17. אם אבי היה יודע שפניה שלו תענה בחיוב, אני מאמין שהוא היה מוצא את הדרך. קלינגר לא רוצה אותו. לוני לא רוצה אותו. חבל לאבי סתם לעשות לעצמו בושות בפני הכלבים האלה.
  18. סיכם/חתם- חארטה. רק שמישהו יקרא לו לבוא הביתה וכל ההסכמים שווים לתחת. אבל אין מי שיקרא...
  19. אופיר חיים במקום מסיקה כאשר אופיר חיים משחק קשר שמאלי וערן לוי במקום פרוחה וזה רק אחרי שבני-יהודה נשארו ב-10 שחקנים, לפני כן פרוחה (שהתחפש לא'מבמבה) בתור חלוץ בודד.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.