Jump to content

מנש שער 11

משתמשים רשומים
    33
Everything posted by מנש שער 11

1. טוב כבר הובהר שהאולטראס מגנים את זה בתוקף, ותאמין לי שסמדר ותומר כל הזמן משתדלים לערוך הודעות שלא במקום, אז מספיק ללבות את האש. אין טעם.
  2. כן, אבל אני רק טענתי (מה שכל אחד עם יושר פנימי יודה) שהישג נמדד גם במאני-טיים, ולא רק בגארבז' טיים כמו היום. אם ההנהלה שוב תעלה את המחיר מבחינתי זה יהיה שוב עבודה בעיניים וצהלה מוקדמת. אבל שוב, ימים יגידו. סבבה, הלכנו על זה. זה אמנם עוד הרבה זמן אבל אני בחור עם זיכרון חזק בדרך כלל, במיוחד שמדובר באוכל, ובמיוחד שאני מנצח בחורה. (על ההשפלה שבהפסד לבחורה, אני לא רוצה לחשוב אפילו.)
  3. נו תהילה יש? אפשר לחשוב אנחנו מתערבים על בית, יאללה, בשביל הספורט. * ועוד משהו, אם במקרה משחק הבית הראשון יוצא נגד חיפה, בית"ר או הפועל, ההתערבות תידחה למשחק הבית הקרוב, שלא תגידי שאני לא הוגן...
  4. חחח "אם קלינגר במילא לא משתמש בתכונות המצויינות האלה"... נו אז מה..? הוא גם לא משתמש בתכונות המצויינות של ביטון, ובתחילת העונה של דגו, שאחרי שכל הפרשנים והתקשורת ירדה עליו בקטע הזה הוא החזיר אותו וקיבל ממנו ניצחון על אייאקס. כנראה שקלינגר מעדיף להשתמש בתכונות המצויינות של א'מבמבה. עכשיו תגיד לי, הבעייה בשחקן שהמאמן לא משתמש בתכונות המצויינות שלו או שזה בעייה במאמן...?
  5. אל תתקוף את השחקן ה-12, נפתח פה דיון מעניין ברמה נורמלית, ואם תמשיך לתקוף בסוף ינעלו את הנושא, וחבל. תודה.
  6. אני לא לומד שום כלכלה, ואכן מדובר בהשערה. ימים יגידו אם ההשערה היתה נכונה...
  7. תפסיקו לתקוף אותו שיחשוב מה שהוא רוצה, את התשובה שלו הוא יקבל כבר ולא מאיתנו...
  8. או קי. אז ככה אתם (ואל תיתפסו לזה, אני יודע שזה הישג לכולנו) מאומד מרוצים מה"הישיגים" במחירי הכרטיסים, או נעשה את זה יותר ספציפי, את, תהילה, מאוד מרוצה מה"הישגים" במחירי הכרטיסים. ואני מאידך, טוען, כי זה פועל יוצא של הביקוש האומלל למוצר (מצטער שאני מדבר כלכלית אבל זאת השפה שגם לוני מדבר בה), ובשנה הבאה שוב המחירים יקפצו. אז ככה, הישג, נמדד לאורך זמן, במאני-טיים, ולא בסיבוב שלישי חסר חשיבות כך שהוא צריך להיות תקף גם בעונה הבאה. היום המחיר הוא 60 ש"ח לכרטיס מבוגר. אני בטוח שבמחזור הראשון בפתיחת העונה הקרובה, המחיר שוב יקפוץ ל-80 ש"ח אם לא יותר. אם המחיר במחזור פתיחת העונה נשאר 60 ש"ח הפסדתי לך ארוחה איפה שתבחרי. אם המחיר שוב 80 את הפסדת לי. הולך? דרך אגב ההתערבות יכולה להיות על מה שתרצי, אני פשוט הלכתי על ארוחה כי אני בחור רעב... נו באמת... איפה נעלמת לנו? בדיקו שהתחיל להיות מעניין...
  9. תהילה, אני שאלתי את השאלה רק כדי להמחיש משהו לך ולכולם, לגבי ה"הישיגים במחיר". אני מניח שנגד סכנין ימכרו כרטיסים ב-60 ש"ח. ויש לי הצעת התערבות קטנה...אם מעניין אותך... דרך אגב הצעת ההתערבות פתוחה לכל אחד, פשוט תהילה ואני התחלנו מיני דיאלוג...
  10. א'- אסור היה להעיף אותו. לא רגשית, ולא מקצועית. הוא לא הספורטאי המושלם, מעולם לא היה. הוא מחסיר אימונים, ועוד כמה שטויות. אבל יש לו כדורגל ברגליים כמו שלחצי קבוצה שלך אין. ב'- בקשר לחוזה הענק שלו ושל בנין- מישהו עמד ללוני עם אקדח לרכה והכריח אותו לשלם כאלו סכומים? הכל התחיל עם רובי שפירא ז"ל, ואחריו באו עוד כמה מטומטמים, שפיזרו על השחקן הישראלי סכומים מטורפים. היום הם מבינים שזה לא שווה. ובכל מקרה, ללוני המשיך לשלם גם לבנין וגם לנימני. המשיך, ממשיך, וימשיך... ג'- אני חולה על האנשים שמספידים את אבי נימני, עשו את זה גם בעונת האליפות.
  11. רק שאלתי מה המחיר, זה 2 ספרות, לא צריך מגילות...
  12. זה לא שאני לא מודה על-כך שמישהו נלחם בשביל שהמחירים יהו נורמליים, אלא פשוט אני מאוד ספקן לגבי מה היה קורה עם מכבי היתה רצה לצמרת, אם היו מסתכלים לכיוון של האוהדים בכלל. כי אם המוצר שלך הוא להיט, אתה יכול לעשות בו כמעט מה שאתה רוצה, גם במחיר, והמוצר של מכבי היום, רחוק מלהיות להיט...יש לי הצעה תהילה. מה המחיר של כרטיס מבוגר למשחק מול סכנין (משחק הבית הקרוב)?
  13. שוב אני אומר ושוב- זו רק דעתי. אני מעדיף לשלם 90 ש"ח בתמורה לכדורגל אבל כדורגל ! מאשר לשלם 70 ש"ח ולראות את מה שיש היום...אנטי-כדורגל. ושוב, זו רק דעתי.
  14. תקשיבו לו.. אני יכול רק להצדיק אותו בתור אחד שעושה בגרות בכלכלה עוד חודש...... שהביקוש עולה המחיר עולה שהביקוש יורד המחיר יורד כרגע הביקוש בקנטים, נראה מה יהיה כאשר מכבי תהיה בצמרת גם אני עשיתי בגרות בכלכלה ועכשיו תאמין לי אני לא זוכר כלום... אבל תאמין לי שלא צריך להיות דוקטור לכלכלה בכדי להבין שהמחיר הוא תוצאה של הביקוש למוצר....ובגלל זה, לא נראה לי שהנהלת מכבי טיפשה עד כדי כך...
  15. "אני אוהב אתכם ואתם תמיד איתי. אני לא אשכח אתכם ואת מה שעשיתם בשבילי כל החיים שלי". אבי נימני, מעל במת החגיגות בפארק הירקון. 31.05.03.
  16. יש ילד אחד בן 14 שהוא היחידי שמשתמש במונח הגועלי הזה. הם עורכים לו את ההודעות בכל פעם שהם רואים, מלבדו, לא ראיתי אף אחד שאמר את זה. הם מודעים לבעייה ותבינו שקשה לשלוט על ילד בן 14 שזה מה שהוא נהנה לעשות.
  17. אני אגיד משהו רק לגבי מחירי הכרטיסים. נדמה לי שאמרתי את זה גם לגבי השנה שעברה. בסיבוב השלישי, שהעונה גמורה, יותר פשוט להוזיל מחירים. למשחקי הבית האחרונים של הקבוצה לא נקנו בקושי 300-500 כרטיסים. (אני לא מדבר על משחקים גדולים, חיפה-בית"ר.) אם בעלי הקבוצה היו צריכים להבין שאף אחד לא ישלם 80 שקל כדי לראות את מכבי מול נצרת עילית, אז מצבנו קשה. תבינו, כשערך המוצר עולה, כך גם המחיר. ולהיפך. אני בכלל לא בטוח שאם מכבי היתה רצה לאליפות המחירים היו יורדים. אני גם די בטוח שבשנה הבאה עם החתמתו של ברקוביץ המחירים יחזרו למה שהכרנו. ימים יגידו.
  18. מסכן, מחלת נשיקה, דורבן ברגל, חולשות, גב, מתחיל להזכיר את גדי ברומר... תנו לילד לנוח, גם ככה העונה חצי גמורה
  19. שירי שירי שירי מימון.... אולה אולה אולה..... חולה עליה כוסית על
  20. ועוד שאלה דליה, מתוך 3,000 מנויים בערך, או 3,500, כמה אחוז זה השחקן ה-12? ותחשבי גם על אלה שיושבים בבית בגלל קלינגר...
  21. הוא לא נציג של השחקן ה-12? אני יודע שתעני לי שאם אני אבוא ותהיה לי בעיה, או לכל אחד אחר, הוא יבוא ויעזור, וזה נכון, אבל בכל זאת... השחקן ה-12 הלך לבד למהלך, ולהגיד שהנציג שיושב הוא אינו מטעם השחקן ה-12 זה לא הכי מדויק...
  22. יש הבדל אחד משמעותי. חיפה לא רוצה אותו, לבית"ר אין כסף לבמבה, ואני לא רואה אותו הולך לחתום אצל לוזון ולשחק מול 1,000 איש שמתוכם 500 קרובי משפחה של הלוזונים. ברקוביץ יודע טוב מאוד שבשבילו המקום הכי טוב לדפוק את שחר זה מכבי ת"א. והוא יפעל בהתאם. אל תהיה כל כך סגור על העניין עם חיפה... עוד יעברו הרבה מים בנחל עד שהוא יחתום (איפשהו)... אתה כבר אמור לדעת שאצלנו בכדורגל (ובמכבי בפרט) הדברים משתנים מהיום להיום. לא להיות סגור על עניין חיפה? חחח כנראה שלא ראית טריבונה ביום א'... הבן-אדם בשידור חי מלונדון קרא לשחר איזה 5 פעמים שקרן..., לו לעוזי מור, "הם משקרים" וכו'... הוא עשה שכונה מעצמו, עוד שניה הוא היה סוגר עם דריקס חוזה בשידור חי... אל תדאג, בחיפה הוא לא יהי כל עוד שחר שם. מילה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.