Jump to content

מנש שער 11

משתמשים רשומים
    33
Everything posted by מנש שער 11

1. צעד מבורך. אבל לא נראה לי שיתמלא. כשהפועל עשו את זה זה הלך יפה, באו אנשים. נראה מה יהיה במחזור הקרוב.
  2. מי אמחר לך שהם מנצחים היום? אל תזלזל באיווניר ובחבר'ה מנצרת, צפה למשחק מעניין עם כל תוצאה אפשרית.
  3. נשמה, אני כבר 9 שנים מנויי ברציפות, עד שהתבשרתי שקלינגר יהיה עד 2008, והפסקתי להגיע, כולל לדרבי, עם כל הכאב. אין לי בעייה עם לוני, לא אמרתי שהוא בן-אדם רע, רק שאין לא מושג בכדורגל, וחבל. גם החברים שלי יושבים בבית, אנחנו קבוצה של 4 חבר'ה שהיינו באים לכל מגרש בארץ, פשוט הפעם בתור אוהדי כדורגל, אנחנו בבית. ועם כל הכבוד לאירגוני האוהדים הנפלאים, רוב האנשים כנראה הגיעו העונה למסקנה הזאת, שקלינגר חייב לעוף, והם, כמוני, מצביעים ברגליים. אתה יודע איזה מתסכל זה לשבת בבית אחרי כ"כ הרבה שנים של מגרשים? אבל מה לעשות, יבואו ימים טובים יותר בעזרת השם.
  4. עם כל הדברים האלו יקרו , שנה הבאה מספר המנויים יקטן בחצי. חוץ מחברי השחקן , האולטראס , ואנחנו (אתם יודעים למי אני מתכוון) אף אחד לא יגיע או יעשה מנוי. מי זה אנחנו? סליחה על הבורות שלי אחי... ברקוביץ=1,000-2,000 מנויים בערך, כך ששוב נעמוד על 3,000 בערך. אם לא ברקו זה 1,000 מנויים. לדעתי.
  5. לא יודע אם זה יקרה, כי יש פה עניין של אגו. אם הוא מודה שנכשל למעשה הוא מודה שהוא אחראי לכל הרוע (מקצועי, חברתי, קהל) ששור סביב הקבוצה הזאת בשנתיים האחרונות. כל הפרשנים ישר יתקיפו אותו על המהלך שעשה ב-13.08 ולמעשה הוא הפסיד בקרב החשוב באמת, הקרב על הכבוד שלו. בגלל זה הוא ינסה מליון פתרונות כולל מומחים שונים ומשונים, רק לא להודות בכישלון. כנראה שהיציעים לא מספיק ריקים, אז הם יתרוקנו יותר ויותר עד שלוני יתעורר. .
  6. גם אני לא יודע מה הלך אבל בלי קשר אני מגנה את זה. תזכרו שאתם חברים, מעבר לכדורגל, מעבר לכל.
  7. יש לי משהו שאני חושב עליו כבר המון זמן, בנוגע לאלי ביטון. לדעתי, מבחינת כישרן נטו, ביטון מוכשר ממנו לא פחות, ואף יותר. אלי ביטון במקור הוא חלוץ שני, שמשחק עם הפנים לשער. למה לא במקביל ללירן כהן בצד ימין, לשלב את ביטון בתור חלוץ לצד פרוחה או לוי, הרי גם ככה החלוצים שלנו לא פוגעים, וביטון יודע לתת גול שהוא מגיע מול שוער, ובנוסף יוצר המון בלאגן חיובי ברחבת היריב. מה דעתכם?
  8. סאלם הוא לא מאלדיני ונכון שמתוך 4 הרמות שלו 1 מדוייקת, לא שהשאר מרימים סטייל בקהאם. אבל אני רוצה להזכיר לכם משהו, לכ מי ששכח. משחק האליפות מחזור אחרון נגד הפועל פ"ת. פעמיים סאלם הציל אותנו. פעם ראשונה ששלומי אדרי החליק מול שער ריק וסאלם עט על הכדור וחילץ אותו לפני שאדרי התעשת. פעם שנייה שהרים כדור מצויין לראש של פרוחה שנתן את השער שהחזיר אותנו לחיים. תתבייש לך ניר קלינגר, שאתה תוקף אותו כאילו הוא רק הרס לך, תלמד להתנהג.
  9. "יש לשחקנים שלנו בעייה בראש" קלינגר חושף את הסיבה לאי היציבות של מכבי...
  10. פחד מהבוס, שמעת על כזה דבר? עזבו שטויות, שילחמו ככה בדרבי. כדורגל עם קלינגר השנה כבר לא יהיה, אז לפחות דרבי.
  11. נו באמת מאור... לקחת לי את מס' 8. לא יפה.
  12. יש על ההתבטאות הזאת נושא אחי, אני מציע שיעבירו ת'קלטת ללוני, שילמד מקלינגר קצת תרבות.
  13. האמת, בכנות, לא היה מפריע לי חלוץ אחד אבל עם לחץ בשטח היריב, ששחקנים תומכים בחלוץ המסכן, ולא התגוננות ברחבה שלנו. אני מדבר על הקיצונים בצדדים. זוכרים איך בעונות הגביע דגו היה לוחץ 20 מטר משער היריב, כנ"ל ביטון נימני וגולדברג. היינו מרוויחים את הכדור בחצי של היריב ואז הכל יותר קל. היום דגו עושה גליצ'ים בחצי שלנו, בעצם כולם ככה, ושולחים כדור לפרוחה, בתקווה לטוב. האיש הזה המאיס על אוהדי מכבי את הכדורגל.
  14. 2. חוסר ריכוז של השחקנים. יש לי אחד יפה אבל אני אחכה למס' 8.
  15. ההיתפסות לעניין הספציפי הזה הוא שולי, למרות שזה לא מכובד. העניין הוא גישת המרות, ההשפלה, הטחת העלבונות, והבריחה מאחריות. גועלי.
  16. תמשיך קלינגר תמשיך... תמשיך להשפיל אותם... נראה לאן נגיע...
  17. הרבה מאמנים מסננים "כוס אמק" ו"אידיוט" ו"מטומטם" במהלך משחק וזה לגיטימי, לא מוסיף אבל לגיטימי. כדורגל זה משחק עם המון אמוציות. אבל "בן-זונה" עוד לא יצא לי לקלוט, לגבי שופט כן, לגבי שחקן שלך לא. הוא איבד עשתונות בצורה מוחלטת במשחק הזה. המצב קטסטרופה, והוא רק מלחיץ את השחקנים עוד יותר. מחר תקראו בטח במעריב ידיעה של טוכמן כתב החצר של קלינגר על כך שקלינגר מתכנן להעיף חצי קבוצה בקיץ, בשביל להפחיד אותם שהם משחקים על המשכורות שלהם. אחלה גישה ניר, תמשיך להשתולל ולהתפרע, זה מוסיף המון ביטחון לשחקנים, ומוסיף לך ולכולנו הרבה כבוד.
  18. את המפתחות על השולחן הוא כבר היה צריךך לשים מזמן, בלי קשר להתנהגות הברברית שלו. שיילך ללמוד קצת תרבות מהי, אצל לוני, אני בטוח שהוא לא התבטא כך שלפי אף שחקן.
  19. נכון, עכשיו נזכרתי על מה אתם מדברים. סאלם הרים כדור לשמיים וקלינגר אמר "בן-זונה". כבר חשבתי שהוא אמר לו את זה בפנים בחדר הלבשה... אם זה ככה אז זה סבבה, בכיף. (ציניות)
  20. מה??!?!!?! תתבייש לך חתיכת אפס, איך אין לך בושה לתקוף ככה את השחקנים? אתם יודעים מה? יש משחקים ששחקנים באמת לא מתאמצים, אבל הפעם? יא חתיכת אפס סטרול משחק עם 4535 פציעות מתמשכות, ואחרי זה שהוא יושבת לחודש תבכה שאין לך שחקנים, דגו רץ היום, זיתוני נלחם, אתם יודעים מה? אפילו ברונו רץ, וחילץ כמה כדורים. תתבייש זה היה אחד שמשחקים עם הכי הרבה הקרבה מצד השחקנים שאני זוכר העונה, מה לעשות שהם לא עמדו בלחץ של ההתקפות של בית"ר שהשיטה הבונקריסטית שלך הזמינה? תמיד השחקנים אשמים, תוציא עליהם את העצבים, תוציא את העצבים על המראיינת, על כל העולם ואישתו. כואב לך? גם לנו כואב כבר שנתיים, אתה בושה לכדורגל, בורח מאחריות כל פעם מחדש. אפס. ודרך אגב, בשבוע הבא יש לנו משחק נגד סכנין על 6 נקודות (עצוב אבל נכון), והעלבונות שלך כלפי השחקנים שנתנו ת'נשמה היום בטוח לא יוסיפו להם לביטחון.
  21. אני לא חושב. תקרא את ההודעה של מנש , הוא כ"כ הסביר נכון. שני שערים - מקריות מוחלטת. ביתר שלטה כמעט כל הזמן במגרש. קלינגר היום הפסיד את המשחק ולא מכבי , לוותר על זיתוני המגוחך הזה לא היה מזיק , להכניס עוד חלוץ , לשחק בשיטת היהלום , ביתר קבוצת תחתית לא יותר. עם זאת, אני בהחלט מסכים עם זה שהיו לנו משחקים הרבה יותר גרועים העונה. הכל יחסי. היו משחקים שלא הגענו למצב אחד אפילו, אז יחסית לזה, היום שיחקנו יותר טוב. ועדיין- תתפטר.
  22. אמן הבא בתור צריך להיות מר קלינגר! אם קלינגר מתפטר העונה אני רץ בחוטיני (טוב לטובת הציבור בבוקסר) מסביב לבלומפילד. מילה.
  23. אמן אמרתי את זה בצחוק כמובן, אין מצב.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.