Jump to content

מנש שער 11

משתמשים רשומים
    33
Everything posted by מנש שער 11

1. אתה רוצה שזה יהיה אמין? אני כן. מה הבעייה אם לא ת.ז. אפשר להחתים חצי עולם. חאלאס לחרוש על הנושא של הת.ז. מס' הת.ז. לא יפורסם לקהל הרחב. מזדהים עם העצומה? תחתמו. לא מזדהים? אל תחתמו.
  2. מנש, לא ענית לאייל על זה. מצטרפת לשאלה, ולא אכפת לי שאוהד ואורי יענו עליה פה בעצמם. אוהד ואורי, אם כתבתם את המכתב/עזרתם בניסוחו, למה אתם לא חתומים עליו? משיח, אני יכולה להבין...אבל בכל זאת רוצה ממך תשובה (: אני-מיכאל-אוהד- כתבנו בעיקר, את יודעת מה? תודה גם לצברי שדאג להזכיר לי לפני שבוע בפרטי את המשחק ההוא בחיפה שקלינגר נלחם כמו אריה פצוע. היוזמה היא שלי , שלי, ושוב שלי, עוד מאז ההפסד לאייאקס בארינה, ואני מאוד כועס על איציק בנושא הזה, שהוא ממלא את פיו מים בזמן שהוא יודע שתיכננתי את זה ממזמן והוא דיבר איתי על-כך באותה שיחה. זה לא יפה. * ולכל הדואגים, תודה, אני בריא ברוך השם, לא צריך ניתוח ולא כלום, תודה לאל.
  3. מצטרף... לניצב אפללו מהמשטרה... סתם. הנתונים נשמרים במערכת ואנחנו נציג אותם להנהלה בבוא העת. הציבור הרחב לא יראה את מס' ת.ז אלא רק את השמות. אני יודע שחלקכם עברתם טראומות מהמשטרה ויש כמה שחוששים. העצומה, כפי שקראתם, נוגדת לחלוטין כל גילויי אלימות. המטרה היא לצבור כמה שיותר חתימות על-מנת שנוכל בבוא הזמן להעביר להנהלת מכבי ת"א: הנה, תראו כמה חושבים כמונו על עמדן המאמן. על-מנת שזה יהיה רציני ככל האפשר הוספנו גם ת.ז., ואני אשתדל לעשות את זה הכי אמין שיש. אנחנו נערוך חתימות שיופיעו פעמיים, נערוך חכמולווגים שיחתמו בשם נימני דריקס או אריאל שרון, וכל מיני שטויות. אני לא רואה כאן סיבה לפאניקה, ובאמת, אל תיגררו לאלימות, בלי קשר לעצומה זאת או אחרת.
  4. אייל, וכולם, שמעו. כשאתם הייתם תקועים באמסטרדם אני פניתי לשי מזרחי שנמצא באותה מסגרת של עבודה כמוני, ורציתי ליזום מהלך שכזה. עוד אז. הוא נתן לי את הטלפון של משיח ובאתי לפגוש אותו , ו20 דקות אחרי שדיברנו הוא פרש לישון באוטו, על כך יעיד איציק קוסמן שאיתו המשכתי לדבר במשך איזה 3 שעולת, בכלל על המצב. רציתי כבר אז להתחיל ואפילו הודפסו פלאיירים אבל באותו שבוע פורסמת הידיעה שקלינגר הוחתם עד 2008, ככה שהתיזמון גרוע. אחר-כך גם התחילה המחאה שלכם (השחקן ה-12), ונשארנו עם זה בצד. עכשיו, זה הזמן. מאחורי ניסוח המכתב עומד גם אוהד גרינוולד. הרעיון והתוכן לא חדשים, על-זה דיברתי ולזה התכוונתי ואני אגיע לנקודה שאתה מחפש. משיח. משיח-זה עזרה מבחינתי בתקשורת, וטיפים מניסיון. אני מיכאל וישראל הולכים (נהגנו) ביחד למשחקים, ואני ומיכאל כיוונו את עיקר התוכן. כפי שאתה יודע אני יודע לנסח קצת את מה שאני אומר וכותב, אבל כשאצטרך עזרה אני אפנה למי שיכול לעזור וגם אליך אם תהיה מוכן. בכלל, ברגע שנתחיל לקבל טלפונים ומיילים נשתדל להיעזר בכל מי שאפשר. החולצות זה רעיון של ישראל, הסטיקרים שלי, וכל מי שיש לו רעיונות להציע, מוזמן. כולם כולל כולם. המכתב הועבר לכל חמשת החותמים לפני שהגיע לתקשורת, וכולם חתמו עליו ללא היסוס. אני יודע שעכשיו תתחילו לחפש אותי בנרות בקטע הזה, ואני אגיד את זה בצורה הכי ברורה: המכתב הזה לא נועד לפגוע באף אירגון. אתם יכולים להגיד מצידי שמשיח שוטף לנימני את האוטו, תגידו עליו מה שבא לכם, אבל אני חתום על המכתב ועומד מאחורי כל מילה. מזדהים עם האמור במכתב?-תחתמו. לא מזדהים?-אל תחתמו. תודה. וברגע שאני אחזור מבית-חולים אני אנהל איתך אייל דיון בפרטי.
  5. אני מבטיח לך שאעשה הכל בכדי שזה יתחיל כך ויישאר כך. חוץ מהפעולה עצמה יש גם יתרון נוסף שאם אני ארוויח אותו מבחינתי זה מעולה. אולי ככה גם אנשים יוכלו להביע את דעתם ומחאתם לגבי ניר קלינגר מבלי להיגרר לאלימות וללכת לקרית שלום וכו'. ככה כולנו נרוויח. אנחנו (יוזמי המכתב) לא נהיה בקרית שלום ולא ניגרר לשום פרובוקציה אלימה, ואני מקווה ומצפה מכל מי שחותם שינהג בהתאם לכתוב ויימנע מאלימות.
  6. http://www.maccabi-back.com שלום, לאחר שפרסמנו אני וחבריי את המכתב לאמצעי התקשורת וראינו את כמות התגובות החיוביות לתוכן המכתב, החלטנו ללכת עם זה הלאה ולפרסם את המכתב לקהל הרחב. באמצעות כמות החתימות שנצבור אנו נבקש להביע את רצון הקהל בנוגע לעמדת המאמן בפני הנהלת הקבוצה ולקוות לאוזן קשבת מצידה. לא היינו יוצאים למהלך אלמלא היינו מקבלים כמות רחבה של תמיכה מהקהל. כפי שנכתב בעצומה אנו מתנגדים לכל גילוי כל סוג של אלימות הן מילולית והן פיזית, ומגנים זאת לחלוטין. כפי שמצויין בעצומה, יש למלא את כל שדות הטקסט על-מנת שההצבעה תיקלט ותישמר במערכת. בהמשך אנו צפויים להרחיב את המודעות לעצומה ע"י החתמת אוהדים בבלומפילד, חולצות ועוד, הכל כמובן בהתאם להיענות של האוהדים ולנכונות לעזור בנושא זה. לחתימה על המכתב אנא כנסו לאתר: http://www.maccabi-back.com בתודה מראש, מנשה עיני, מיכאל גלוזמן, ישראל שמולי, רועי לוי, עידן פרידמן.
  7. לא היה משחק שקינאתי בו יותר על-כך שהוא שם מאשר המשחק הזה. זה משחק של פעם ב.... ולפרשנות, מסכים. זה לא איך מגדירים את השחקנים, אלא איך הם מוצבים על המגרש.
  8. ברצלונה. החזקת כדור, שליטה במרכז השדה ורונלדיניו אחד. היה מגיע להם לעלות. צ'לסי עקצה אותם בהתקפות מצפרצות לפי הספר.
  9. מצידי שכל יום יהיה רשום:אבי נימני זיין את אישתו של קלינגר או להפך, העיקר שאבי יחזור טוב טוב, קיבלתי, רק שיחזור, תירגע...
  10. א'- כגודל הציפיה-גודל האכזבה ב'- 2 אנשים נפגשו בבי"ח ודיברו, לא לעשות מזה יותר ממה שזה אלא אם כן מישהו יודע אחרת. ג'- אני חושב שבכל מקרה אם נימני וקלינגר יהיו יחד באותה קבוצה, התקשורת תחגוג ויהיה בלאגאן, ואני אסביר. התקשורת הרי מחפשת דם, רובה ככולה. אם נגיד חלילה שנימני פצוע ל-3 מחזורים וב-3 מחזורים האלה ניצחנו, כולם יגידו שזה מעולה בלי נימני. אם סתם בגלל יכולת מקצועית קלינגר יוריד אותו לספסל ישר יתחיל בלאגאן בקהל וכמובן בעיתונים...אם נימני ישחק חלש וקלינגר לא יוריד אותו, אז יגידו שהוא פחדן ומפחד מהקהל. את התקשורת כמובן, לא יעניין גם שדגו חלש, או כהו, או פרוחה או כל שחקן אחד, אלא כמובן, כמו תמיד, רק נימני.... ובלי קשר למה שאמרתי הלוואי ויחזור בשביל שיהיה כבר שקט ביציעים ויהיו גם אוהדים, הרבה אוהדים.
  11. מאור, קשה לי לענות עוד יותר מאחרים כי את ההתרגשות של להיות בטורינו עם מכבי אני לא אשכח. עם זאת לליגת אלופות מספיק לעבור 2 קבוצות ולאליפות של 33 מחזורים צריך לשחק כדורגל... ליגת האלופות זאת הנאה עילאית, אבל עם כל הגועל נפש הגעתי למצב שבמשחק האחרון בארץ נגד יובה כבר לא התרגשתי... ולכל אלה ששואלים מה המטרה, אני מניח שלהראות לנו שאנחנו צריכים להיות מרוצים, כי הרי היינו מעדיפים את ליגת האלופות. אני אפתח סקר מאור בשאלה גם מעניינת מאוד בנוגע לליגת האלופות, זה לא חוכמה.
  12. שנייה... גם אחי-נצרת רצו אותו פעם לא? מכבי פ"ת זה אחלה מועדון הלוזונים עושים עבודה טובה וקם הקבוצה אפילו מקום 2 כרגע, אבל אני לא מאמין שנימני יילך לשחק בקבוצה עם 500 צופים. יש 3 קבוצות שנימני יכול לשחק בהם מבחינת חיבור לקבוצה+קהל וזה בית"ר, בני-יהודה ואנחנו.
  13. תהיה לי בריא אני לא הולך למשחק אבל יש לי חולצות צהובות בוא קח אחת של מכבי רק שיינעל הנושא... עשיתם מזה דוקטורט...
  14. את ההתפרעות האלימה אני מגנה, כמובן. ובכל זאת, על ההתפטרות, בקרוב אצלנו.
  15. http://www.one.co.il/next.asp?id=59916&bz=11 אני דווקא אוהב את ניר לוין, בתור אדם ומאמן. שיהיה לו בהצלחה בכל אשר יפנה (חוץ מהפועל).
  16. במקום חינמים נגד סכנין תאמין לי צלצל תבטיח להם כוסיות יבואו יותר... לפחות על עצמי אני מעיד...
  17. אולי תפסיק לבלבל ת'מוח ?! קלינגר בשנתיים האחרונות הוא לוזר בנשמה. תזכיר לי מאיפה בא ההקלינגר "הגדול" שלך הזה ? מביתר ב"ש , ולא הצליח לעלות ליגה. בנתיים מוטי אייוניר כן העלה ליגה את נצרת , וגם מצליח איתם יותר מאשר הקלינגר "הגדול" שלך. ליגת האלופות ? הוא קיבל קבוצת דייגים והעפנו , אחרי שנה הוא קיבל קבוצת ארגזים ו3-0 אז עלינו , אבל עדיין לא עשינו שם משהו מיוחד , סה"כ הושפלנו באייאקס , במינכן וכו'. תפסיק להשתמש במונח ליגת האלופות בכל טעון. עובדה , כבר שנתיים מכבי ת"א משחקת חרא , זאת עובדה , לא זזה על המגרש , וקלינגר לא שולט בקבוצה. מספיק כבר , תתעורר. תענה לי אתה, איווניר נראה לך אחד שיכול לקחת אליפות עם קבוצה? ליגת האלופות אין סיכוי להגיע איתו, אבל אליפות, נראה לך שהוא אחד כזה? מתאים לו להיות בקבוצה תחתית ששואפת להגיע למקום 3-5, אבל לקבוצה שרוצה לקחת אליפות ולנסות להעפיל לליגת האלופות. סליחה שאני חולק על דעתך כן? אבל מקום 3-5 זה לא תחתית. אנחנו בתחתית. נצרת לא! והאמת? כן אני חושב שהוא מסוגל להוביל אותנו לאליפות למרות הסגל הפחות טוב משל חיפה. מוטי איווניר לדעתי הוא אחד המאמנים הטובים בארץ והעובדות מדברות בעד עצמן. גם כאשר היה מורחק קבוצתו השיגה תוצאות מצויינות וראו שהמאמן שולט בקבוצה ובנעשה במגרש. חוץ מזה, בלי קשר לזהות המאמן הבא(בעזרת השם בקרוב) מכבי ת"א זקוקה לריענון, לנשום אוויר צח ואין דבר יותר טוב מהחלפת המאמן. הגיע הזמן אומרת אימי, בקרוב התפתחויות חדשות בנושא איך לעזאזל הגענו להשוואות בין נצרת-עילית למכבי ת"א..? ניר קלינגר הגיע למועדון מס'1 בארץ מבחינת כמות הקהל, ביחד עם בית"ר, הוא הגיע לקבוצה בריאה וכובשת שהשאיר לו ניר לוין. והוא הוסיף בדיוק את מה שחסר היה לניר לוין (הופעה למשחקים גדולים) ולקחנו אליפות. עכשיו איווניר לקח את נצרת עילית, מי שמע על נצרת-עילית בכלל עד שהם עלו ליגה? כמה אוהדים יש שם 500? מה התקציב שלהם? הם משחקים עם האחים סימן-טוב, הוא (איווניר) שכבר הראה בעבר טביעת עין טובה עם זרים, אסף את הפסולת המצויינת מבאר שבע (דוארטה) מחיפה (ישראלביץ) ותאמינו לי שאני לא האמנתי שיואב זיו יפתיע עד כדי כך, תגלית העונה שלי בכל אופן. מנצרת-עילית אני מצפה להתגונן לפעמים אבל ממכבי ת"א? ועם כל זה הם הבקיעו 32 גולים לעומת 21 שלנו. איווניר עושה עבודה טובה, אפילו מעולה, במועדון קטן וצנוע.
  18. אסף שכחת את צברי... והאמת שיש עוד כמה אנשים...
  19. גם הוא וגם קובי מוסא עושים חורים באגף ימין, חסרונו של פיינסטיל, עם כל השטויות שלו לפעמים, מורגש.
  20. ניצן שירזי! למה אף אחד לא אומר ניצן שירזי!? הוא עשה עבודה נהדרת בנוער במכבי דאז, ואני אישית מאוד נהנה לראות את משחק הצירופים של בני-יהודה. בנוסף הוא גם מתבטא כמו בן-אדם ומתנהג למופת, להבדיל מאחיו למשל. רואים ששחקני בני-יהושה משחקים בשבילו ומחוברים אליו. בכל אופן, הוא ואיווניר מועמדים ראויים בעיניי. איווניר קצת יותר בכיר אבל את ניצן אני פשוט אוהב.
  21. * טור דיעה מ-ONE, של אחת בשם יעל גירור. זוכרים את עונת 94/5? מכבי ת"א מגיעה לב"ש במחזור האחרון, ניר קלינגר, אז שחקן מאוד מוכשר בקבוצה, עומד על קו החוץ, מוסר מסירה מדויקת היישר לראש של אלון ברומר - הכדור נכנס לשער ומכבי ת"א זוכה באליפות מתוקה מאין כמוה. יש כאלה שירחיקו ויגידו שאותה מסירה היתה בזמנו שוות ערך למסירה של גור שלף לדריק שארפ בניצחון על ז'לגיריס קובנה, שהעלה את הצהובים לפיינל-פור. אותו קלינגר גם לקח אליפות לפני שלוש שנים בהפרש שערים, לאן התאדה אותו הווינר? איך אחד השחקנים הכי ווינרים במועדון הצהוב בפרט ובכדורגל הישראלי בכלל הפך ללוזר הכי גדול שנראה פה לאחרונה? זה הגיע לשיא במפגש של המאמן עם שדרת הקווים מיכל גרונלנד, לאחר ההפסד 3:2 לבית"ר בטדי. "למה אני צריך לחכות 5 דקות עד שפונים אלי?", אמר לה בכעס כשהמצלמות מתעדות והוא יודע את זה. אחר-כך הסתבר גם למה הוא היה כל-כך חסר סבלנות - הוא פשוט מיהר לבעוט בתיקים בחדר-ההלבשה ולצווח על שחקניו. קלינגר לא נרגע גם מהשאלות, מה פתאום שואלים אותו למה הוא לא משחק עם שני חלוצים? בואו נעצור רגע ונבהיר משהו. קלינגר הוא אותו מאמן שמתהדר כל הזמן בכך שהוא ישיר ועומד על עקרונותיו - עד כדי כך שאם צריך לזרוק מהקבוצה שני כוכבים, הוא יעשה את זה בלי שום פחד (ע"ע נמני ובנין). אפשר להתווכח על הרבה דברים שנעשו על-ידו, אבל תמיד הוא הוערך בגלל הדבקות שלו בדרך והאמונה בעצמו. רק שיש כמה בעיות - הצהובים נמצאים במקום ה-8 עם 21 שערים בלבד! לשם ההשוואה, להפועל ב"ש יש 23 ורק להפועל חיפה, להזכירכם האחרונה בטבלה, יש 17 - אז למה באמת מכבי ת"א לא משחקת עם שני חלוצים? ולמה קלינגר לא מוכן לענות על השאלה ומסתפק בתקיפת הכתבת? לא ברור מהי הדרך של מכבי ת"א העונה, לא ברור איך אחרי כל-כך הרבה שחקנים שבאו והלכו בקרית-שלום העונה והספסל העמוק, בקבוצה של קלינגר לא מצליחים לייצר שערים. אבל שקט, אסור לשאול, הוא המאמן ורק הוא יודע. קלינגר הוכיח אמש שלתת ביקורת הוא יודע - אבל לא מסוגל לקבל בחזרה. לצאת בכאלה האשמות נגד שחקניו, שרק נזכיר לו נבחרו על-ידו בלבד, לא מקובל בשום מקום. הוא קרא להם לוזרים אך נראה שהוא לא כ"כ יודע לקבל את ההפסד. תראו את אלי אוחנה, שלא מפסיק לשבח ולהלל את השחקנים שלו גם אחרי הפסדים. אין לו חיים יותר קלים מקלינגר וגם הוא נמצא תחת זכוכית מגדלת בכל שעות היממה. אלא שיש הבדל אחד - יש אנשים שנולדו להיות ווינרים ויש אנשים שבועטים בתיקים, צורחים על שחקנים ומשפילים כתבים אחרי משחק. כמה מילים אחרונות. לקלינגר היתה זכות לכעוס על שחקניו ובאמת כואב לקבל שער בדקה ה-90. רק שאנחנו לא ממש מבינים איזו אחריות הוא מצפה מהם לקחת - הרי כשהם מנצחים זה בגלל הסדנאות, שהוא מעביר להם ודברים שהוא אומר להם לעשות. כשהם מפסידים, הם חסרי אחריות ואין להם אופי. תעבירו שוב ושוב את הקלטת של אתמול לאחור, אין ספק שהיה להם ממי ללמוד. הכתוב הינו טור דיעה
  22. מכבי ת"א מתכוונת להחתים את בוקולי, אסולין, עזו, ברדה, הולצמן... *ודרך אגב, מה כבר התחילה עונת המלפפונים ולא אמרו לנו? ממתי עונת המלפפונים מתחילה במרץ?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.