Jump to content

מנש שער 11

משתמשים רשומים
    33
Everything posted by מנש שער 11

1. אני לא מבין למה אנשים מתנגדים לדגלי ישראל ומדברים על כך שזה זילות הדגל בשער 11. כל דרבי הוא מבחינתי הרבה יותר ממכבי-הפועל, אני לא חושב שבכל משחק צריך להביא דגלים כחול-לבן אבל נגד הפועל כן, והרבה. עבורי השילוב בין דגל ישראל ומועדונים כמו מכבי ובית"ר, עממיים (וגם קצת ימניים), הוא טבעי בהחלט.
  2. לא יודע דליה, אבל אני אישית מאוד נהנה לראות דגלי ישראל בשער 11 בדרבים, וכמה שיותר. ודווקא בדרבים. מבחינתי, הלוואי וכל קבוצה שהיתה עולה לשחק נגד הפועל היתה מביאה דגלי ישראל, הם רוצים להיות אווט-סיידר? בבקשה. שימשיכו עם הפטיש, המגל, שימשיכו עם שירי השואה. אני , כשאני רואה אותם מול העיניים מרגיש שזה יותר מהפועל מול מכבי. קבוצות כמו מכבי וביתר, מייצגות בפני את העממיות והזהות היהודית, והם (הפועל) מייצגים בעיניי את ההיפך.
  3. הגרלה, אלא אם כן יש 2 קבוצות מאותה מדינה כמו אשתקד (סיינה ובולוניה) ואז אכלנו אותה.
  4. סליחה התגובה שלי אכן לא שייכת לנושא, דובר על חרם מנויים, ואני דיברתי על משהו אחר, על התיזמון של המהלך, שזה ממש לא קשור לנושא. ערכתי.
  5. תירגע, עד עכשיו פשוט ניצחנו את המשחקים שהיינו חייבים למעט שויץ, אבל לקחנו נקודה בפאריז. אתה חייב לנצח, כל לנצח את אירלנד בבית בגלל שמחוץ יהיה לנו איתם גהנום, ונגד צרפת אסור להפסיד, וגם אז עוד לא הבטחנו כלום. עכשיו זה המאני-טיים, ולא נגד קפריסין. בעזרת השם יהיה טוב, אבל תזכור שהם בכמה דרגות מעלינו, ואנחנו עוד רחוקים מהמונדיאל.
  6. יש עוד מוסף, בשבילי, אולי זה רק אני מרגיש ככה, אבל אחרי שראינו ביום שבת אנשים צבועים וקטנים, עם דגלי הפטיש והמגל ושאר סמלי הקומוניזם, ומולם דגלי ישראל גאים, אני מרגיש שזאת אפשרות מצויינת להעלות שוב בגאווה את דגל הלאום, ובעזרת השם ננצח (אני פסימי אמנם) פעם אחת ברגע האמת, ובעזרת השם הפורים הזה יהיה שמח. כבר דובר עשרות פעמים על הכישלון ברגעי ההכרעה מול החזקים, ואם נדבר על זה שוב זה לא יעזור. מה שכן יעזור זה עידוד ביציעים, אנרגיות חיוביות, ותפילה קטנה בלב. תנו לנו לשמוח.
  7. שנה הבאה אין ליגת האלופות, קלינגר עוד יחורר לו את הכיס טוב טוב...
  8. כן, אבל שקשישים מתים לך מחוסר תרופות במימון המדינה, ופנסיונרים שבנו את המדינה במו ידהם דופקים להם ת'קצבאות, ואמהות חד-הוריות לא גומרות ת'חודש, אז זו קצת חוצפה לבקש עבור כדורגל, כדורסל או כל ענף ספורט אחר 2 מיליארד... כל המדינה סובלת ממחסור בכסף, בתחומים הרבה יותר מוסריים וחשובים מספורט. בקיצור. שאמריקה תיתן עוד כסף... ואני, שהייתי בטורקיה במשחק מול פנרבחצ'ה ב-96, (1-1 אלי דריקס), ראיתי בטורקיה ברחוב אחד 6-8 ילדים קטנים כל אחד במקום שלו, מוזנחים בגילאי 8-10, שעומדים עם משקל ומחכים שתיירים יישקלו ויתרמו להם משהו. קודם כל חיים בכבוד, אחר-כך כדורגל.
  9. דברו על כסף, אבל בינינו, השחקן הישראלי עצלן, התרבות של הכדורגל בארץ עצלנית, כל אחד נהיה כוכב ביום. על ההתחלה איך שדדי, צרפתי, ורוב החבר'ה הצעירים שאברם העלה לבוגרים בעונות 97-98, ישר כל אחד בא לקרית שלום עם הונדה קופה או רובר חדשה, ופוזה של מיליון דולר. גם לתקשורת המגוכחת יש חלק לא קטן בסיפור. גיא צרפתי כבר סומן בעיתונים כאיציק זוהר הבא, והשאלה היחידה היתה מתי יגיע לאירופה. בסוף גמר בהפועל. עוד דוגמא, אם אתם זוכרים באחד המשחקים הראשונים של אוגבונה בארץ, נגד האין הגנה של בית"ר, הוא הבקיע שלושער. שער אחד שקורפיין השמיט לרגליים שלו במתנה, שער אחד אחרי שאבוקסיס חידש את המשחק בלי שביתר היו מוכנים וישנו בעמידה, ושער נוסף כאשר גבר בתחרות ריצה אחרי גולן חרמון, שזה אפילו צברי יצליח לעשות. שעתיים אחר כך הביאו אותו לטריבונה אדון רצון וכבר השווה אותו ליעקובו הבא, ושאל אותו: "לאיפה אתה שואף להגיע אחרי הפועל, למילאן או ברצלונה?" אתם מבינים כל אחד נהיה כוכב בשקל אחרי יומיים וזה גם תורם להרמת האף של השחקן הישראלי. תעבדו קשה, תשקיעו, בלי כל הפוזה מהצד, שתפיל אותכם. אין שחקן אחד ישראלי בליגה ששווה 100,000$. בעונה. שהאנשים שמובילים את הענף יתחילו לשים מחשבה מאחורי העניינים בנוסף לכסף, וישנו את הנורמות הדפוקות בכדורגל שלנו.
  10. לא יודע. כחלק מהקבוצה בוודאי שאשמח שיבוא. אני מעדיף שישקיעו בקשר זר מרכזי, בעמדה של ברונו ליד תמיר כהן, שחקן שמעבר ללחימה והנחישות אותם יש אצל רביבו ללא ספק, יביא איתו יכולת סגירת שטחים רחבה וראית משחק גם לעומק ולא לרוחב. אם מישהו זוכר את אלכסיי קוסולאפוב, שחקן מסוג כזה יחד עם תמיר באמצע ולפניהם, נו , אתם יודעים, עושה משחק.
  11. 1. אין במכבי אף שחקן שבכושרו הנוכחי ראוי להיות בנבחרת. 2. אני אנסה שזה לא יישמע כאילו אני משוחד. נימני מתאים יותר לשליטה באמצע המגרש ואילו קטן יכול להיות נשק מצויין מהספסל אם נימני יהיה מסורבל ולא מועיל. ככה יהיה לחילוף אפקט משמעותי. אם נימני יבוא מהספסל אני לא חושב שהוא יוכל לעזור במצב פיגור שנצטרך לרדוף אחריהם, אני חושב שקטן יותר מתאים לזה. 3. אווט. מה השאלה בכלל. 4.אל אל ישראל. ישראל עולה. ולא הרבה יותר מזה מבחינת מגוון השירים. נוביל? יהיה טירוף. גם בתיקו עוד יהיה התעוררויות. בפיגור חס וחלילה? יהיה שקט בערך כמו שאוהדי הפועל שקטים בדרבים. 5.אירלנד או תיקו. אני מאוד פסימי, כדרכי, תמיד אנחנו נופלים ברגע האמת, הם יתנו איזה גול בעקיצה, ושוב נאכל ת'לב. הלוואי ואני טועה. אל תשכחו, הם הרבה יותר טובים בסיכום כללי, רק הביתיות נותנת לנו צ'אנס, וחוץ מזה, חייבים לנצח כי בחוץ לא נוציא מהם כלום. 6.לא. לא רואה אותנו מדלגים על אירלנד וצרפת, עם שוויץ אפשר לחיות, למרות שהפסדנו להם 2 נק' יקרות בבית ומחכה לנו משחק שם. 7. נחמד, גם מצחיק, גימיק נחמד, לא יותר מזה.בטח גם על זה ההתאחדות המטומטמת שלנו הוציאה 10,000 ש"ח. סתם אני מאמת מקווה שלא...
  12. http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3061507,00.html היתנתקות מצ'רלטון. חבל רק שהיו צריכים סקר של עשרות אלפי שקלים בשביל להבין...
  13. מנש תאמין לי שהשחקן לא לבד וההסכם הזה מקובל על כולם חוץ מכמה אנשים בודדים שמשפיעים על עוד כמה ביגלל השיוך שלהם לאירגון שאותו המיתנגדים מיצגים וזו הבעיה אטימות זו מיגרעה משיח הוא לא בעיה משיח מאמין בדבר שלא יכול ליהיות הוא בחר בזה שיבושם לו לא הוא מי שיפיל את ההסכם כמו גם האמונה הזאת שלך שלא רוצים את קלינגר אז לא באים למישחקים גם אתה לא בסדר אבל עזוב כבר אמרתי אטימות תיהיו בריאים הכי חשוב ניסו לא כל מי שלא חושב כמוך הוא לא בסדר, וחוץ מזה לדעתי הבעייה של השחקן תהיה פה שבזמן שהיתה פגישה בפורום של 20 איש, בסוף השחקן סגר דברים לבד והרבה אנשים הרגישו לא שותפים ואני לא מדבר על משיח. אני יודע שמעתי את כל הסיבות למה אי אפשר היה לשתף ובכל זאת לדעתי זה מה שיקשה על השחקן. זה לא לדין כאן בכל הפורום הרחב לדעתי אז בוא נעזוב את זה. מה זה שותפים תגיד לי אז אם לא הייתי שותף בפגישה אז אני יתנגד לה זו האטימות אתה מבין ומי שלא חושב כמוני אז יש לו בעיה כי תאכלס אני חושב כמו אוהד ולא כמו אטום שמחפש תשומת לב אתה מבין גבר זה העיניין וזה כול העינין תשומת לב גועל נפש וזה כן לדיון פתוח כדי שכולם יראו ויבינו מי מחפש באמת ובטמים בטובת הקבוצה ולא בטובתו האישית מי שהיו בפגישות הם אנשים טובים אנשים מקובלים ואנשים שהציגו תמונה שלמה של מה שקורה ולא רק שלהם יש כאלה שמחפשים את התמונה של עצמם בעיתון לכן הם מיתנדים ושלא יספרו לי סיפורים פה על מי הם מנסים לעבוד הם משקרים את עצמם בסופו של דבר כי האמת רחוקה מהם שנות אור הדרך היחידה היא לבוא למיגרש ורק למיגרש כול השאר ותיסלח לי על הצרפתית זה זיון שכל שוב פעם, לא דיברתי על אורי. וגם לא עלי אם חשבת בטעות, ממש מיותר לי כל החרא הזה. טוב אמרתי שאני לא אפתח את זה עכשיו כי האנשים לא פה כרגע, אני מעדיף לשתוק. גם אני לא דיברתי עליך מנש אתה יודע בידיוק על מי אני מדבר אבל גם לך יש חלק גם אתה בוחר בלא לבוא למיגרש שזה טעות פטאלית ואם אתה לא רוצה לדבר פה זו בעיה כי מה יש לך להסתיר? תיפתח הכול בוא נעשה לזה סוף בוא ניראה פעם אחת מי באמת רוצה בטובת הקבוצה ולא בטובתו האישית ומיתחבא מאחורי סיסמאות של ילדים בכיתה ב' שיעלו ויבואו תומר יעקב, שי כהן,(השחקן ה-12) וכל מי שהיה בפגישה ביילו ואם הוא רוצה שיפתח, אני לא רוצה. אז אל תיפתח אתה יודע מה זה גם לא מעניין אותי כי ככה או ככה כול מי שנגד הגעה למיגרש ונגד ליפתוח דף חדש עם ההסכם שהיגעו אז מראש הוא לא צודק זה הכול שורה תחתונה עכשיו תיתעסקו בדברים שלכם ה"חשובים" הבנתי. כל מי שלא חושב כמוך או כמו השחקן ה-12 לא צודק. *ובלי קשר,יש בהסכם הזה דברים מבורכים שאני באמת מקווה שיצליחו.
  14. מנש תאמין לי שהשחקן לא לבד וההסכם הזה מקובל על כולם חוץ מכמה אנשים בודדים שמשפיעים על עוד כמה ביגלל השיוך שלהם לאירגון שאותו המיתנגדים מיצגים וזו הבעיה אטימות זו מיגרעה משיח הוא לא בעיה משיח מאמין בדבר שלא יכול ליהיות הוא בחר בזה שיבושם לו לא הוא מי שיפיל את ההסכם כמו גם האמונה הזאת שלך שלא רוצים את קלינגר אז לא באים למישחקים גם אתה לא בסדר אבל עזוב כבר אמרתי אטימות תיהיו בריאים הכי חשוב ניסו לא כל מי שלא חושב כמוך הוא לא בסדר, וחוץ מזה לדעתי הבעייה של השחקן תהיה פה שבזמן שהיתה פגישה בפורום של 20 איש, בסוף השחקן סגר דברים לבד והרבה אנשים הרגישו לא שותפים ואני לא מדבר על משיח. אני יודע שמעתי את כל הסיבות למה אי אפשר היה לשתף ובכל זאת לדעתי זה מה שיקשה על השחקן. זה לא לדין כאן בכל הפורום הרחב לדעתי אז בוא נעזוב את זה. מה זה שותפים תגיד לי אז אם לא הייתי שותף בפגישה אז אני יתנגד לה זו האטימות אתה מבין ומי שלא חושב כמוני אז יש לו בעיה כי תאכלס אני חושב כמו אוהד ולא כמו אטום שמחפש תשומת לב אתה מבין גבר זה העיניין וזה כול העינין תשומת לב גועל נפש וזה כן לדיון פתוח כדי שכולם יראו ויבינו מי מחפש באמת ובטמים בטובת הקבוצה ולא בטובתו האישית מי שהיו בפגישות הם אנשים טובים אנשים מקובלים ואנשים שהציגו תמונה שלמה של מה שקורה ולא רק שלהם יש כאלה שמחפשים את התמונה של עצמם בעיתון לכן הם מיתנדים ושלא יספרו לי סיפורים פה על מי הם מנסים לעבוד הם משקרים את עצמם בסופו של דבר כי האמת רחוקה מהם שנות אור הדרך היחידה היא לבוא למיגרש ורק למיגרש כול השאר ותיסלח לי על הצרפתית זה זיון שכל שוב פעם, לא דיברתי על אורי. וגם לא עלי אם חשבת בטעות, ממש מיותר לי כל החרא הזה. טוב אמרתי שאני לא אפתח את זה עכשיו כי האנשים לא פה כרגע, אני מעדיף לשתוק. גם אני לא דיברתי עליך מנש אתה יודע בידיוק על מי אני מדבר אבל גם לך יש חלק גם אתה בוחר בלא לבוא למיגרש שזה טעות פטאלית ואם אתה לא רוצה לדבר פה זו בעיה כי מה יש לך להסתיר? תיפתח הכול בוא נעשה לזה סוף בוא ניראה פעם אחת מי באמת רוצה בטובת הקבוצה ולא בטובתו האישית ומיתחבא מאחורי סיסמאות של ילדים בכיתה ב' שיעלו ויבואו תומר יעקב, שי כהן,(השחקן ה-12) וכל מי שהיה בפגישה ביילו ואם הוא רוצה שיפתח, אני לא רוצה.
  15. מנש תאמין לי שהשחקן לא לבד וההסכם הזה מקובל על כולם חוץ מכמה אנשים בודדים שמשפיעים על עוד כמה ביגלל השיוך שלהם לאירגון שאותו המיתנגדים מיצגים וזו הבעיה אטימות זו מיגרעה משיח הוא לא בעיה משיח מאמין בדבר שלא יכול ליהיות הוא בחר בזה שיבושם לו לא הוא מי שיפיל את ההסכם כמו גם האמונה הזאת שלך שלא רוצים את קלינגר אז לא באים למישחקים גם אתה לא בסדר אבל עזוב כבר אמרתי אטימות תיהיו בריאים הכי חשוב ניסו לא כל מי שלא חושב כמוך הוא לא בסדר, וחוץ מזה לדעתי הבעייה של השחקן תהיה פה שבזמן שהיתה פגישה בפורום של 20 איש, בסוף השחקן סגר דברים לבד והרבה אנשים הרגישו לא שותפים ואני לא מדבר על משיח. אני יודע שמעתי את כל הסיבות למה אי אפשר היה לשתף ובכל זאת לדעתי זה מה שיקשה על השחקן. זה לא לדין כאן בכל הפורום הרחב לדעתי אז בוא נעזוב את זה. מה זה שותפים תגיד לי אז אם לא הייתי שותף בפגישה אז אני יתנגד לה זו האטימות אתה מבין ומי שלא חושב כמוני אז יש לו בעיה כי תאכלס אני חושב כמו אוהד ולא כמו אטום שמחפש תשומת לב אתה מבין גבר זה העיניין וזה כול העינין תשומת לב גועל נפש וזה כן לדיון פתוח כדי שכולם יראו ויבינו מי מחפש באמת ובטמים בטובת הקבוצה ולא בטובתו האישית מי שהיו בפגישות הם אנשים טובים אנשים מקובלים ואנשים שהציגו תמונה שלמה של מה שקורה ולא רק שלהם יש כאלה שמחפשים את התמונה של עצמם בעיתון לכן הם מיתנדים ושלא יספרו לי סיפורים פה על מי הם מנסים לעבוד הם משקרים את עצמם בסופו של דבר כי האמת רחוקה מהם שנות אור הדרך היחידה היא לבוא למיגרש ורק למיגרש כול השאר ותיסלח לי על הצרפתית זה זיון שכל שוב פעם, לא דיברתי על אורי. וגם לא עלי אם חשבת בטעות, ממש מיותר לי כל החרא הזה. טוב אמרתי שאני לא אפתח את זה עכשיו כי האנשים לא פה כרגע, אני מעדיף לשתוק.
  16. מנש תאמין לי שהשחקן לא לבד וההסכם הזה מקובל על כולם חוץ מכמה אנשים בודדים שמשפיעים על עוד כמה ביגלל השיוך שלהם לאירגון שאותו המיתנגדים מיצגים וזו הבעיה אטימות זו מיגרעה משיח הוא לא בעיה משיח מאמין בדבר שלא יכול ליהיות הוא בחר בזה שיבושם לו לא הוא מי שיפיל את ההסכם כמו גם האמונה הזאת שלך שלא רוצים את קלינגר אז לא באים למישחקים גם אתה לא בסדר אבל עזוב כבר אמרתי אטימות תיהיו בריאים הכי חשוב ניסו לא כל מי שלא חושב כמוך הוא לא בסדר, וחוץ מזה לדעתי הבעייה של השחקן תהיה פה שבזמן שהיתה פגישה בפורום של 20 איש, בסוף השחקן סגר דברים לבד והרבה אנשים הרגישו לא שותפים ואני לא מדבר על משיח. אני יודע שמעתי את כל הסיבות למה אי אפשר היה לשתף ובכל זאת לדעתי זה מה שיקשה על השחקן. זה לא לדין כאן בכל הפורום הרחב לדעתי אז בוא נעזוב את זה. אטימות? אני יכול גם להציג את זה אחרת, ש-90% מהקהל רוצה את קלינגר בחוץ וכמה שיותר מהר והמהלך הזה מתעלם לחלוטין מרצונם (בגלל עקרונות השחקן שאני מכבד אותם) זכותו של כל אחד לחשוב מה שהוא רוצה ולנהוג כראות עיניו רק שישמור על כבוד כלפי החברים שלו. זה הכל.
  17. בוקר טוב, אף אחד לא החליט לתקוף אותו אישית. אני מכבד אותו כאדם ועושה הפרדה בין אורי האדם לאורי אוהד מכבי. הוא פשוט הדגיש את הסאה עם ההתנהגות שלו בימים האחרונים. הוא פוגע בכל מה שזז ומתנהג בצורה של תמות נפשי עם פלישתים. אני חושב שלרשום באתר של אוהדי מכבי שהוא שמח שמכבי הפסידו בדרבי יום אחרי ההפסד זה חוצפה שלא תתואר וחוסר רגישות. זהו האדם שמתיימר לייצג את אוהדי מכבי??? אני שמח שהאמת יצאה לו אל האור ברגע של כעס. מאור. נ.ב. וזה עוד בלי לדבר על איך שהוא פוגע באנשים יקרים בשחקן ה-12 וארגון עצמו. האמן לי שיש לי עוד דברים רבים לאמר אך על מנת לא לתקוף את אורי ועל מנת לא לדחוק אותו יותר מידי לפינה אני לא עושה את זה. אלו דברים רדיקליים שהרבה אנשים יהיו בהלם כשישמעו. אני בוחר לא לעשות זאת עדיין אך יש גם בול להתנהגותו. הנקודה שלי היתה למה אתם מתעסקים בחרא ולא במה שהחלטתם עליו? לפי דעתי לבד יהיה לשחקן מאוד קשה, מאוד, אבל אם כבר החלטתם על משהו, אז יאללה, חאלאס לריב ונראה אם זה יצליח או לא.
  18. אני רוצה לשאול כאן משהו את כל המבוגרים שיצאו על משיח, למה זה מועיל כרגע? אני לא מיתמם ולא כלום אבל הגעתם להחלטה מסויימת? לדרך מסויימת? משיח זה הבעייה שלכם בחיים? תלכו בדרך שלכם, למרות שחבל שבסופו של יום השחקן יוצא למהלך מבורך לבד, ולבד הכל הרבה יותר קשה לכולם. תתעסקו בעיקר ולא בטפל, זה הכל.
  19. זה כבר הרבה יותר מוצלח מהקוקוס למשל, אני חייב לומר...
  20. כאילו יש גם משפחה..........(קצת סבלנות יא לחץ , אני לא בורח ) יש לי בעיה עם איך לסגנן את התשובה שאתה רוצה. מקלינגר, אף אחד לא מרוצה. לא אני, לא קוסמן, לא לוני, לא דריקס. אף אחד. יש כאלה שאומרים ויש כאלו שלא יכולים. אני לא רואה שום סיבה מיוחדת למה שהוא ישאר. התוכנית העיסקית שנערכה לשנה הבאה מוכיחה את זה. יש הרבה דברים שאי אפשר לספר לך מדוע אני חושב שהוא לא ימשיך. אבל מה יקרה אם הוא כן ימשיך........אני ממש לא יודע. לא הייתי רוצה להגיד לך:"אם הוא ימשיך, נצא למחאה", כי זה לא בסמכותי ולא נראה לי שזאת הדרך של השחקן. אני יותר מאמין בגישה של :"נגיע לגשר נעבור אותו", אין זה אומר שאני לא חושב שצריך לעשות מעשים כדי למנוע מלהגיע לגשר, אבל אם נגיע אליו נעבור אותו. אל תחפש הצהרות מאנשים, תחפש כוונות וכמו שרשמתי למעלה (שגם זה הרבה יותר ממנה שמותר לי), תן לזמן לעשות את שלו. אנשים לא עיוורים. (וסתם שתדע, אתה משום מקום הפכת להיות אחד האנשים המוערכים ביותר על ידי) אייל אני יודע שלא אתה הוא האיש שיכול לערוב לי ולעוד אנשים על כך. אני יודע שגם השחקן לא יכול לעשות את זה מבחינה עקרונית. אבל אני פשוט אסביר מה הפחד שלי. כרגע אם תתחיל התעוררות בתיכה בקהל אני רואה את זה כחבל הצלה שמושיטים למי שבעצמו הטביע את הספינה. לא מגיע לו (לקלינגר) שום חבלי הצלה, שום דבר, מגיע לו לאמן קבוצת תחתית ששמה הבונקר שלו יהיה גם מועיל. יש תמונה שמצויירת לי בראש. - מועדון אוהדים, כנסים, מפגשים עם שחקנים , חיבור בין הקהל לקבוצה, אלו דברים מבורכים. אבל אם קלינגר, האיש שאחראי לכל החרא במכבי מבחינתי, ואני לא מדבר רק מקצועית אלא גם על הפילוג בקהל, אם קלינגר יעמוד ויחייך מעל כל זה זה יעשה לי מאוד רע. פשוט לא מגיע לו. וזאת בדיוק התמונה שמונעת ממני לתת יד למהלך, שבסך הכל הוא ניסיון מאוד חיובי שיכול לשנות הרבה בכדורגל שלנו וביחס לאוהדים. ותודה על הפרגון, אבל עוד לא עשיתי כלום בקהל של מכבי. הכי כואב לי זה על איש אחד יקר שאסור שיישבר, הוא נכס לקהל של מכבי.
  21. לא נכנס לזה, אייל נתן מצב מסויים ואני, שמאוד מעריך את האנשים כאן רק שואל שאלה פשוטה אחת? מה קורה אם לא? עדיין מחכה לתשובה...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.