Jump to content

מנש שער 11

משתמשים רשומים
    33
Everything posted by מנש שער 11

1. משתינים מהמקפצה. שחר יסדר. אבל אם הם ימשיכו ככה מקצועית הם יחזרו ליענקלך מוקדם מהצפוי. סמרטוטים.
  2. וואלה חוץ מ10-15 דקות ראשונות, רוב המשחק קונצרט. מבסוט על הקבוצה אם נשחק ככה 80% מהזמן גם נגד יריבות טובות יותר ניקח את הכתר. זה שלנו להפסיד (ולא נפסיד) אלוהים ישלם לצוות הואר ולשופט על זה שלקחו לנו את השישי.
  3. עשקו אותנו. זה היה צריך להיות השישי.
  4. זה נראה שהולכת להיות ליגה חלשה העונה, היריבות שלנו לא מחוברות. דגו זה לא בכר. פשע לא לקחת אליפות השנה, למרות איך שאנחנו נראים.
  5. אנחנו לא מחוברים ולא מאומנים מספיק טוב. ההגנה חייבת להשתפר ולהתייצב. פרץ חייב לעזור ליוריס, הוא מתופקד קדימה מידי. ובשער זה נראה שזמנו של מוסקרה קרב.
  6. לפני חודש וחצי רקדנו על הדשא בטרנר ולפרקים בלרנקה ועוד. משהו ביכולת ירד, בעיקר בייצור מצבים, לא מבין למה.
  7. הנה נגד קבוצה לא מי יודע מה בבית, גם 3 שערים לא נתנו לך שקט.
  8. לא נותן מנוחה לאף אחד כל עוד אני לא מוביל 2 פלוס. ואז נותן לשניהם מנוחה וגם לזהבי.
  9. יונתן גומר אותנו על כל פעולה טובה התקפית חמש איבודים. זה משחק שצריך לנצח בשיניים, מטריד מאוד איך ששיחקנו היום. גם אני לא מבין למה החתימו שוער זר במקום עוד שחקן שדה. ניר ביטון ממשיך ביכולת הרעה שלו.
  10. היידה להרכב , יוני לספסל. יש פגרה גם לעבוד ולהתחבר לקבוצה.
  11. מאז מירנדה וה לה קרוז טה דה לה הויה קרדינל ! לא התרגשתי ככה משם כלשהו.
  12. רק אמרת לרנקה ונזכרתי בפנדל שהשופט פספס חהם ובגול החוקי שפסלו להם. ואר ואנחנו לא פה בכלל. משחק ההגנה יצטרך להשתפר בין אם באימון ובין אם בחיזוק מתאים. געגועיי לאמדור.
  13. גולסה ירד במדרגות ומאז הוא עם רגישות בשריר, יחזור בעוד חודשיים.
  14. פתיחה טובה. במחצית הייתי מוטרד כי בחצי הראשון שלטנו בלי מצבים וכמעט ספגנו. ברגע שמגיע הראשון במשחקים כאלו זה הסיפור. מילסון וואו, רק שימשיך ככה. אה ודחוף להביא 10 במקום ביטון. דווקא במשחק תקוע מול בונקר הוא נעלם. עוד כנף טוב לימין, להיסגר על לוקאסן כן או לא (אני חושב שאם יעבדו איתו מנטלית יש סיכוי שזה יצליח) ויש לנו אחלה קבוצה.
  15. בול מה שהיינו צריכים. אני לא זוכר ווינגר עם צעד ראשון מהיר כמו שלו. מעניין איך הסיומת שלו מימין לאמצע. אם הוא ימשיך ככה זה בדיחה מה ששילמנו עבורו. עכשיו שיביאו ווינגר טוב לימין ויאללה בלגאן.
  16. 10 ובלם דחוף. גם כנף צריך אבל אפשר לסחוב עד ינואר אם לא מוצאים תותח זמין. גם חלוץ ישראלי סטייל שבירו לימים שזהבי לא יהיה זמין / בכושר חלילה.
  17. עדיין לא ראיתי כרגע, בדגש על כרגע, יותר תרומה שלו מהפרסי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.