Jump to content

מנש שער 11

משתמשים רשומים
    33
Everything posted by מנש שער 11

1. משתינים לנו על הפנים מול כולם.
  2. איך השרמוטה הזה שופט אותנו אחרי דרבי פואד בן זונה גדול. עשו הכל שנקבל גול.
  3. הלוואי נעשה להם מעשה באזל ונדיח אותם אחרי שניצחנו אותם בתחילת העונה.
  4. אנחנו לא עולים עליהם בכנף שמאל עם מילסון ? אני חושב בכללי שבקישור אנחנו עולים עליהם וקישור מבחינתי זו החוליה המזמעותית. פער האימון ניכר ואני מאמין שהוא ילך ויגדל שמצד אחד זה קין וצוות שלם סביבו ומצד שני זה דגו. מסכים לגבי הספסל.
  5. רק חיפה רלוונטיים. הם משחקים ויוצרים מצבים, אנחנו טובים יותר. עוד חיבור בהגנה שלנו וחיזוק אם אפשר ואם ניפטר מהם עד ינואר נוכל לחלום על אליפות בהפרש 20
  6. צריך להביא בלם. לנעול את סבוריט ולוקאסן ברוב המשחקים (הייתי אומר בכולם אבל משחק כל 3 ימים) ולחפש בלם שיהיה מוכן לבוא לפה בינואר. אולי להשקיע בנחמיאס אנערף קשה לי לראות את ביטון. ויונתן כהן די עם זה. ברמת ההתקפה לחצנו וייצרנו מצבים (ועוד יצאנו פראיירים) וקניקובסקי במשחק מעולה איש המשחק. שורה תחתונה הגדלנו את הפער ובכלל, פתיחת עונה חלומית ברמת התוצאות, עוד נשתפר ברמת המשחק.
  7. איך אכלנו עקיצה איתו. בינתיים גלוך עם עוד גול יפה
  8. כדורגל של אלופה אף קבוצה פה לא משחקת, אנחני הכי קרובים לזה ברמת ה 20-30 דקות במשחק. מאמין ברובי ובצוות. כרגע אנחנו הכי טובים.
  9. נבלות. יכלנו לפתוח פער משמעותי יותר והם גם ככה בצרות עם עצמם.
  10. הם הוציאו הודעה על טעויות השיפוט של המחזוק ואמרו שהיה צריך להישרק פנדל ובזה נגמר העניין מבחינתם, כלום. באמת שגם אני לא מבין את מכבי. מוכן לשלם הרבה על ההקלטה הזו.
  11. נושא מנצח לא מחליפים. לתשומת לבך גרסיה. וחיפה משמעותית פחות טובה מאיתנו כרגע, צריך לנצל את המומנטום (איבוד נקודות שלהם היום ובכלל היתה שם פאניקה) ולנצח בטדי ולכו תדעו מה יהיה המצב אחרי המשחק מולם.
  12. מילסון מטבעו עושה הרבה דריבלים ובחלק מהפעמים יאבד את הכדור. באמצע יותר צפוף, בקו יש הרבה יותר חופש למיחסון. ואם מאבדעם כדור בקו לא נורא, באמצע זה מתכון למתפרצת. מילסון ישאר על הקו.
  13. לא שזה בר השוואה בכלל (רובי קין עם מה שעבר בקריירה אל מול דגו) אנחנו גם בנינו כוורת סביב המאמן שהושקע בה ים כסף. אנשי מקצוע אירופים שעבדו במועדונים גדולים. איפה זה ואיפה מה שסביב דגו.
  14. שמע, כשהודיעו על זה שדגו המאמן של חיפה לא שמחת ? זה באמת גדול עליו. הקבוצה נחלשה וסביר להניח שכל מי שהיה מגיע אחרי בכר היה נופל אבל לשים מאמן חסר ניסיון שלא השיג כלום בבוגרים זה ברור שאם בפתיחה לא ילך יהיה כאוס. גם אם מבחינת שחר הוא מאמין בו לטווח הארוך, עוד משחק או שניים ללא ניצחון והקהל שם יסיים את הסרט שלו במועדון. פשוט כיף.
  15. משתינים מהמקפצה. שחר יסדר. אבל אם הם ימשיכו ככה מקצועית הם יחזרו ליענקלך מוקדם מהצפוי. סמרטוטים.
  16. וואלה חוץ מ10-15 דקות ראשונות, רוב המשחק קונצרט. מבסוט על הקבוצה אם נשחק ככה 80% מהזמן גם נגד יריבות טובות יותר ניקח את הכתר. זה שלנו להפסיד (ולא נפסיד) אלוהים ישלם לצוות הואר ולשופט על זה שלקחו לנו את השישי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.