Jump to content

מנש שער 11

משתמשים רשומים
    33
Everything posted by מנש שער 11

1. זה המשחק שהיה פאול בסוף המשחק, הספסל שלהם התפרץ למגרש אז הוא פשוט שרק לסיום לא ?
  2. אהבתי ששינה היום אחרי השבוע המזעזע שהיה, לא חושב שזה (המערך) יתאים ברוב המשחקים. אולי עם מילסון זה יצליח יותר. וההגנה, אוי ההגנה. זה נראה כאילו לא עובדים איתם על השטויות האלו. גולים רכים וכל כדור גובה סכנת נפשות.
  3. חיפה לחצה אותנו מההתחלה בבית שלנו ולא הצלחנו להשתחרר מהלחץ מה שהוביל לאיבודים קריטיים. בכח ניסינו לשחק על הקרקע. חיפה גם לקחה הרבה מאבקים לדעתי. סגרו אותנו בסוף על מצב וחצי לגול במשחק שלם.
  4. גם ככה או שפוסלים לנו גול או לוקחים לנו פנדל כל מחזור בערך. בהתחשב בזה שאתמול לא היתה שערוריית שיפוט (בקטע של גול, עזבו שהרג אותנו כל המשחק) אז זה הימור באנקר, לא חוכמה.
  5. גם אני הייתי מעלה הרכב משני, בדיוק כזה. אנשים צריכים מנוחה. חשבתי שהמחליפים יטרפו את הדשא, בעיקר איכזב אותי יונתן כהן. אבל ציפיתי שבמחצית השניה נהפוך, לא קרה. נגד חיפה זה סיפור אחר לגמרי.
  6. לכל המאוכזבים למיניהם, זה לא שבלם זר אכזר מחכה לחתום בישראל בינואר בזמן מלחמה. גם ברגיל בד"כ בינואר אין החתמות שמתבררות כבינגו (אני זוכר את ראדה פריצה, לא זוכר מי עוד) אז במצב העניינים אם לוקאסן וסאבוריט כשירים יחד עם נחמיאס ובלטקסה ואפילו ייני בימין כמחליף נסתדר. בטח עם הליגה הזו. הייתי מדבר פחות בביטחון אם לא ההפרש והמאזן המדהים (טפו טפו טפו) שלנו ובכל מקרה עדיף לחזק במה שסוגר חורים ולעבוד על הקיץ על החתמות טובות לעמדות שמצריכות חיזוק.
  7. היה נהדר, כל פעם כתב אחר עולה לשידור ורוצה לזרוק חצי קבוצה. תענוג. שרק ימשיכו ככה.
  8. רק תיקן - אנחנו לא טיפה התחזקנו אלא הרבה ואותו הדבר לגבי חיפה. נתחיל מצוות מקצועי, בעיניי צוות מקצועי טוב זה יותר מ 4 שחקני הרכב. אצל קראנקה היינו תחת, תראה מה רובי קין והצוות מוציאים מאותם השחקנים (יוריס, גבי, פרץ ועוד) וגם התחזקת בכנפיים משמעותית. אותו הדבר לגבי חיפה, העזיבה של בכר והמינוי של דגו זה לא "טיפה נחלשו" זה המון. תוסיף לזה את אצילי שהיה שחקן העונה עם מספרים פצצה לכנף, את זה שסבע הועף (לא שהוא ברמה של אצילי ובכל זאת) ותראה את השינויים הגדולים ששתי הקבוצות עברו. הליגה תמיד חלשה וכמובן גם השנה, יש לו"ז משחקים פסיכי ונראה שמכבי הכי עמוקה בסגל ושמחליפים עולם זה עדיין עובד (טפו טפו) והכל ביחד שווה את ההפרש כרגע. וזה עוד אמור לעלות בעזרת השם, אנחנו רק בסוף סיבוב. זה נראה שמי שיכול לסכל את האליפות העונה זה רק נסראללה ימח שמו.
  9. אתה מכיר את מירנדה דה לה קרוסטה דה לה הויה קרדינל ?
  10. אני מאוד מקווה שבלם בדרך. היכולת היום לא היתה משהו ( בעיקר במחצית השניה) אבל ברצף כזה של משחקים מי אני שאתלונן.
  11. רשמתי בגוגל "נגיעה בשוער ברחבה" וזה נתן לי כמה מקומות וגזרתי משם. עייף מדיי לחפש בתקנון
  12. בבקשה רחבת ה 5 - בתחומי רחבת זו מוגדר השוער כשחקן "מועדף" שאין ליצור איתו שום מגע שלא ביוזמתו. משמעות החוק הזה היא שכל נגיעה בשוער בתחום רחבת החמש משמעה עברה על השוער וכנגד הקבוצה התוקפת. *אלא אם כן אתה שחקן מכבי חיפה.
  13. לא מובן לי השינוי מערך הזה. גם במשחקים האחרונים שכבשנו פחות, ייצרנו מספיק מצבים. היום 60 דקות לא מצאנו את עצמנו. מקווה שיישאר עם ה 4-3-3 , אנחנו לא מאומנים למה שהיה היום. וכמובן שבחלומות שלי לא חשבתי על מאזן כזה, שרק נמשיך ככה.
  14. משתינים לנו על הפנים מול כולם.
  15. איך השרמוטה הזה שופט אותנו אחרי דרבי פואד בן זונה גדול. עשו הכל שנקבל גול.
  16. הלוואי נעשה להם מעשה באזל ונדיח אותם אחרי שניצחנו אותם בתחילת העונה.
  17. אנחנו לא עולים עליהם בכנף שמאל עם מילסון ? אני חושב בכללי שבקישור אנחנו עולים עליהם וקישור מבחינתי זו החוליה המזמעותית. פער האימון ניכר ואני מאמין שהוא ילך ויגדל שמצד אחד זה קין וצוות שלם סביבו ומצד שני זה דגו. מסכים לגבי הספסל.
  18. רק חיפה רלוונטיים. הם משחקים ויוצרים מצבים, אנחנו טובים יותר. עוד חיבור בהגנה שלנו וחיזוק אם אפשר ואם ניפטר מהם עד ינואר נוכל לחלום על אליפות בהפרש 20
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.