Jump to content

shabi

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1 Follower

About shabi

• Birthday 02/04/1977

Contact Methods

• Website URL
    http://

Recent Profile Visitors

2,027 profile views
  1. לפני שכולם קוראים לי נוכל ורוצים להרוג אותי אז זה הסיפור האמיתי נכון יש המון אנשים שנפגעו חלקם אפילו פה אתכם בפורום וחברים שלכם ליציע אני לא יבוא ויתבכין כן עשיתי לא עשיתי אני יגיב רק לענין של כלבוטק כי צריכים לשמוע את האמת חוץ מזה שתבינו שיש לכם פה עוד חבר שנעשתה עליו כתבה לפני כמה שנים בתוכנית אחרת וראיתם שלא כל מה שמציגים הוא נכון 1. כן פשטתי רגל וכן ניסיתי להתאבד וכן הרבה אנשים הפסידו אצלי כספים כתוצאה מניהול כושל . לעולם לא רציתי להזיק ללקוחות וכשאמרתי שאני לא טהור בכתבה חתכו חצי כי אמרתי שאני לא טהור כי הרסתי את המשפחה שלי כדי לעזור ללקוחות שלי 2. הלקוחות שהציגו בכתבה רובם הגדול שקרנים כי 2 הבנות שכביכול תבעו אותם (לא אני תבעתי אלא חברה אחרת) הם טסו לחול והיו במקסיקו 3 שבועות כולל טיסות פנימיות + טיסה לפריז בטיסה לפריז הם איחרו לטיסה ולכן לא כיבדו להן את הכרטיס נאמר להן בטלפון שיעשו שינוי אבל הן טענו שאין להם מספיק זמן והן רוצות לקנות כרטיס חדש אמרתי שאם הם קונות כרטיס זה יטופל מול חברת התעופה ושאני לא אחראי על זה . 3. הבחורה ששילמה 200$ שכחה לציין שהיא עשתה יותר משינוי אחד על הכרטיס ולכן היא היתה צריכה לשלם 200$ על השינוי גם במקרה הזה וגם במקרה השני יש לי את כרטיסי הטיסה של כל הבנות עם הוכחות שכלבוטק לא רצו להציג 4. חברת הנסיעות שטענה שהיא דאגה כל כך שאוהדי מכבי לא יזרקו מהמלון שכחה לציין שאת רוב הכסף היא קיבלה רק צ'ק אחד חזר והם נזכרו להגיד לי את זה שנה אחרי כי הם לא שמו לב בחיים צ'ק דולרי לא יכול לחזור אחרי יום לוקח לו לפחות שבוע לחזור ושבועים עד שרואים את זה בבנק 5. 2 הבנות שהיו צריכות לטוס לתאילנד כמו מספר אנשים פה בפורום באמת הפסידו כסף ולא כתוצאה מגניבה או בריחה שלי אלא כתוצאה מזה שפשטתי את הרגל אני מתנצל והתנצלתי בפני כל מי שנפגע שום דבר לא נעשה בכוונת תחילה אף אחד בעולם כולל אני לא ציפה שאני אגיע למצב שאני אגיע יש המון כספים שהפסדתי ובגלל זה לא יכולתי להחזיר אותם אני יודע שיש פה אנשים כמו סוויר שנהנים מזה שאנשים סובלים ואוהבים לרקוד להם על הדם רק שיזכרו כולם לפני שחוגגים גם את הדברים הטובים שעשיתי למענם אזהרה אחרונה אם אי פעם חס וחלילה מישהו יפול ויעשה משהו שיתלוננו עליו תלמדו תוכניות הטלויזיה חותכות את מה שהם רוצות ועושות אותך שחור רק בשביל הרייטינג אז תעשו לעצמכם טובה ותשתקו כי זה מה שאני הייתי צריך לעשות שוב סליחה בפני מי שנפגע אני מקווה שיום אחד אני אוכל באמת להשתקם ולהחזיר לכם את מה שמגיע לכם
  2. לא אני אומר שאני לא לוקח אחריות אם מישהו מקבל ויזה או לא
  3. שי מי עוד יכול להיות יצירתי כמוני ולסדר לך קונקשין מאמסטרדם לבנגקוק ב....... תל אביב הבלאגן שהיה איתם הוא כזה לפני 3 חודשים קיבלתי 3 דרכונים כדי לעשות ויזה להודו כאשר ניגשתי לחברה שעושה ויזות להודו נאמר לי תגיע חודש לפני לעשות את הויזה כי אי אפשר להכין 3 חודשים לפני חודש לפני הוגשו הדרכונים לויזה אבל הקונסוליה החליטה להפוך את כל הטפסים לאלקטורנים ונגרם מלא בלאגן עם האישור לויזה לאחר מיליון טלפונים כדי לזרז את הויזה כל פעם דחו אותי את אותן תשובות קיבל אדון ורטיקל פעם אחת נדחתה הטיסה ל3 ימים אחרי ובפעם השניה גררו אותי לחברה שמנפיקה את הויזות בת"א ושם הפעיל אדון זיני קשרים ומצא את הדרכונים מה שהתברר הוא שהדרכונים נכנסו רק יום לפני הטיסה השניה (להזכירכם אחת נדחתה) לשגרירות הודו ואין מצב להוציא ויזה ביום אחד כל התהליך הזה בת"א לקח 4 שעות של עצבים ! במקום הודו הם טסו לאמסטרדם ומשם הם טסים לתאילנד ולאוס
  4. בקשר להנהלת חשבונות וניהול הלקוחות www.sohoos.com אני בעצמי משתמש בזה
  5. קודם כל תמלא DS 160 חדש ותגיש בקשה חדשה לראיון דבר שני תבדוק שהאגרה ששילמת עדיין בתוקף ותכין מכתב מהעבודה שאתה יוצא על חשבון העבודה לארה"ב תציין גם בטופס DS 160 שהעבודה היא זאת שמשלמת על הנסיעה דבר שלישי 3 תלושי משכורת אחרונים תשתדל לא להזכיר להם בראיון את ענין ה"קבע" אין לך מה להתקשר אליהם פשוט תקבע ראיון ותיגש אתה יכול להשתמש באתר visainfo.us-visaservices.com בהצלחה ה"אפס"
  6. מצטער אני בשלבי סגירה ותן לאשתך קצת חופש ממך !
  7. אני חושב ששיטת הרוטציה בשער זה מצוין גם בשביל חימוב וגם בשביל ברק תראה את חימוב שנה שעברה בקרית שמונה פעם הוא ופעם דני עמוס זה פשוט הלך שם מצוין
  8. להלן התגובות לבעיות של סוויר וחבורתו 1. החדרים במנצ'סטר שולמו הם פשוט רצו חתימה על הטופס בדיוק כמו שהמזוודות שלכם לא שולמו אבל בצעקה בהתעקשות הכל פתאום טוב ויפה 2. ארוחת בוקר מודה שלא היתה גם קיבלת על זה את הכסף חזרה 3. ביקשתם רכבת אבל מה לעשות שהסברתי לך מיליון פעם שאני לא אחראי על הזמנות אינטרנט ובגלל זה עוד החלטתי והזמנתי לך מיניבוס שלדעת רוב האנשים היה עדיף מאשר רכבת וואלה התעכב שעה אחרי הזמן המקורי שוואלה זה עניין כזה כבד שהרס את כל הנסיעה 4. זה שהתקשרת אלי כל דקה זה בעיה שלך ! הכל היה יכול להיות הרבה יותר טוב אם היית מגלה קצת בגרות ושותק ל5 דקות שאני יסדר את ההסעה והאמת היא שדניאל חן עמד לידי בדיוק 5 דקות לפני ושמע אותי מדבר עם הנהג וסוגר את הכל אבל אתה אידיוט מעדיף לשיר במקום לתת לבן אדם לעשות את העבודה שלו 5. דיברתי עם הרויאל נשיונל ועובדה היא גם שדיברתי איתך ביום המשחק ואמרתי לך שאין שום דבר לא חיכה לי שם כלום ובדקתי את זה עם 3 פקידים שונים בהגעה בעזיבה ובין לבין 6. המלון סגרנו על מלון עד 70 פאונד ללילה זה שלא רצית להיות עם כולם (והסיבות שמורות במערכת) זה בעיה שלך אבל אל תבוא לי עם מלונות של 120-250 פאונד ללילה כששילמת 900$ על חבילה 7. המלון שקיבלת היה בדיוק אותו מלון שקראת עליו 5 דקות לפני שסגרנו שלחתי אתמול לזיגפלד את הכל ועוד פעם אתמול דיברתי גם עם אורן גם עם דניאל וגם עם ליגל כולם הסכימו שהם קיבלו תמורה לכסף שהם שילמו רוצה מלון במרכז תשלם !!! לא רוצה לשלם ? תקבל מה שיש 8. לעשות אישור לטיסה זה השיא שלך כי זה ממש טמטום אני לא חייב לעשות לך אישור לטיסה ולא צריך לעשות אישור לטיסה כבר יותר מ5 שנים 9. את עניין ההחזרות והתשלומים סגרתי בשקט בצד עם זיגפלד ושי דרום עדיין יוצא שאתה חייב לי כסף 10. את עניין ההסעה מלונדון לסטוק אני לא יעלה פה כי זה יעלה לך בנוסף 450 פאונד על המונית ששולמה לנהג כי אוטובוס אחד יצא מוקדם יותר 11. נסעת אצלי פעמים ידעת בדיוק מה אתה מקבל אף פעם אחרי נסיעה שלך לא באת וכתבת וואלה היה אחלה מלון אחלה טיסות וכד' תמיד זיינת לאנשים את המוח ומה לעשות בסופו של דבר זה חילחל להם למוח והם חשבו שכל מה שכתבת היה רציני וזה פגע בי ובסופו של דבר זה גם פגע בהם כי כשאתה מתעסק עם 120 טלפונים יש מלון אין מלון יש טיסה אין טיסה כשאני אומר שהכל בסדר זה בסופו של דבר גוזל לך חלק גדול מאוד מיום העבודה שלך אז וואלה הכי נורמלי יצא בסופו של דבר דניאל חן שכתב כשהוא חזר תודה על הכל ושהכל היה בסדר ועד כמה שזכור לי הוא היה איתך באותה חבילה בפעם הבאה תקח חבילה מאיסתא ונראה אותם דואגים לך לך לכרטיסים שלך למלון לפי בקשה שלך לטיסה לפי בקשה שלך לאוטובוס ממנצ'סטר ללונדון ולכל הזיוני מוח שכתבת שלא קיבלת ונראה בדיוק כמה תשלם ושי חטאב הייתי באמת רוצה לדעת מי מהקופים אמר שהוא לא יזמין אצלי יותר כי 99% מהם עדיין מזמנים אצלי ובלי קשר לכדורגל ושלא נדבר על גיסך לעתיד שגם אם יעלה לו 100 דולר יותר זול במקום אחר הוא עדיין יזמין אצלי תשאל אותו מאיזה סיבה
  9. סוף סוף תגובה ענינית ואמיתית רק שאת הקונקשין דרך ספרד בדקתי הייתם אמורים להספיק מה גם שבדקתי לפני שהצעתי את זה בשדה"ת היה כתוב ON TIME אז לקחתי בחשבון שזה בסדר אבל כל מה שכתבת היה בול ולעניין את הפיצוי אפשר לתבוע מאל על ומאיבריה אני הייתי מגיש אותו לאיבריה כי היא היתה החברת תעופה שאחרה אם הם היום יוצאים בזמן זה היה טוב הבעיה פה היא שכשתקבל את הפיצוי שמגיע לך אתה צריך לחתום על מסמך שאומר שאין לך תביעות כלפי אף אחד מהחברות עכשיו תבחר מה לעשות
  10. למה אתה שואל את סוויר תשאל את מי שנסע איתו ליגל ודניאל חן ואפילו אורן מי שטס דרך מוסקבה (5 אנשים ) יכול לשאול את אל על למה זה הטעות היחידה שלי בכל החבילה הזאת היא שלקחתי על עצמי את העבודה של אל על בלהציע פיצוי לאנשים שיחליפו טיסות הייתי נותן להם להגיע לשדה וששם יציעו להם פיצוי כמו שעשו למי שטס אתמול הטעות השניה היא שהחזרתי את סוויר הביתה
  11. לכל הבכינים מלבד 5 שצודקים שהורידו אותם מהטיסה וכולם בני אותה משפחה מה תגידו 1. היה עיקוב של 3 שעות על הטיסה מי שרצה עלה על הטיסה ב3 וחצי מי שלא רצה קיבל 500$ ולילה במלון כל מי שעלה על הטיסה של 3 וחצי קיבל מחלקת עסקים (חת מהמהכביה שאותו עקצו) 2. מי שהיה צריך לחזור בשבת קיבל 300$ וחזר עם קונקשין רק מה הקונקשין התעכב והחליטו להחזיר אותם בכל דרך אפשרית הביתה כולל זה שחזר דרך אזרביג'אן ולא מספר שהוא טס במחלקת עסקים בדרך הלוך 3. לסוויר וחבורתו לא היתה שום בעיה חוץ מלחץ שלהם על איפה כל דבר הטיסות שלהם יצאו בזמן ומה לעשות כשאתה משלם 870$ לחבילה ל6 לילות בלונדון ומנצ'סטר כולל העברות אתה לא יכול לדרוש לישון באינטר קונטניננטל אז אתה ישן בסנראל פארק ועכשיו שאני רואה את זה חבל שהוא לא ישן רק בפארק 4. הסיפור על הנעלים והמכנסים נכון ב100% היו עוד דברים שאותם אנשים לא סיפרו 5. סוויר וחבורתו אתם חייבים לי 25 פאונד כל אחד ובואו לא נשכח ששידרגתי להם את המלון במקום הגועל נפש הזה שהם היו צריכים לישון בו
  12. לפי כמות הטלפונים בזמן האחרון בקשר להסעה לסטוק הוחלט להוציא מיניבוס נוסף של מינימום 20 מקומות המחיר לאדם מלונדון לסטוק יהיה 35 פאונד הלוך חזור כל מי שרוצה מקומות על ההסעה נא לפנות אלי ל 0509226629 או בהודעה פרטית במידה ולא יהיו מינימום של 20 איש ההסעה לא תצא
  13. יצאו כרטיסים למשחק בסטוק מחיר כרטיס למשחק 100 שקל
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.