Jump to content

M.F

משתמשים רשומים
    630
  • Last visited

About M.F

• Birthday 09/01/1991

Contact Methods

• Website URL
    http://

Recent Profile Visitors

1,951 profile views
  1. אנשים פה זורקים דברים לאוויר ועל סתם. "דרבי זה דרבי,הדרבי מעל הכל". אתם חייבים להבין שיש פה חיים של אנשים,אז נכון היו קללות שהם לא במקום אבל יש דרך וצורה לפתור אותה. היו פה ימים ששחקן ניסה את מזלו מול הקהל והיום הוא משחק באיזה ליגה ארצית איפה הימים איפה.
  2. הקומץ הזה שאתה מדבר עליו,הוא הרים את הרמת עידוד ביציע בכמה רמות.
  3. יש לי שני מנויים לשער 8 ואני יותר משאשמח להחליף אותם ל-11
  4. ברק לוי מחוק וכולם פה יכולים לזיין במח כמה שתרצו על זה שהוא צעיר ועתיד גדול. קודם דרך ארץ שילמד להתנהג בן זונה!
  5. אני לא ישכח בחיים צעקה של אוהד מכבי לאלי ביטון "אלי אתה עושה תחרות עם רובן עובד מי יותר מכוער"
  6. וואלה איזה פורום בדיחה. ודרך אגב עומר ורד המגן הבא של מכבי תל אביב במשחק הקודם מול חיפה גולסה חגג עליו בקו.
  7. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ענק גבר.
  8. וואלה איזה קהל של סטייקים חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
  9. זה לא לגיטימי, אבל אתם חייבים להבין שיש מידי פעם עצבים במשחק. בטח בכזה מצב שמכבי שולטת, מגיעה לאינספור מצבים ולא שמה גול אפשר להבין את העצבים שלו.
  10. שהוא דרך עלינו.שחקן שבא נותנים לו אהבה,והוא זרק עלינו זין(תרתי משמע) לא יכול להיות במכבי לצערי. אבל בגלל אוהדים כמוכם שמרשים לו את זה הוא ישאר ועוד תעשו אותו סמל.
  11. אז אני הבעיה? אולי אתה הבעיה? אולי אתה מאוהדים שאם יהיה תיקו בדרבי אתה תשמח שאם מכבי תיקח מקום שני אתה תשמח. אתם אוהבים שדורכים עליכם,אני לא.
  12. וואלה? אבא של עומר פרץ אחד הסמלים הגדולים שמכבי,דוד שלו ז"ל גם אז איפה החסד? ועד כמה שאני יודע עומר פרץ לא גדל בהפועל,אלא בהפועל רמת גן אם אני לא טועה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.