Jump to content

eliav klein123

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

About eliav klein123

• Birthday 14/03/1994

Contact Methods

• Website URL
    http://

Recent Profile Visitors

788 profile views
  1. רציתי לדעת אם אתם מארגנים הסעה? כי יש אוטבוסים בזמנים מאוחרים ואני לא יוכל להגיע אם לא יהיה הסעה!
  2. תוסיף חבר קורן יואב קולא!!! סבבה? אולי הוא יבוא רוב הסיכויים!
  3. בואנה אתם דפוקים מי אתם שתגידו שאוהדי מכבי גרועים??? מה אתם מבינים בכלל? הקהל של מכבי הכי טוב ותמיד יהיה הכי טוב אז תפסיקו לטמטם את השכל!
  4. מתי המשחק האחרון של מכבי לאליפות???(שאם מכבי מנצחת אז היא זוכה!) המשחק האחרון! ???
  5. אם אני ממש רוצה גולני ממששש!!!!!!!!!!!!!! ומה לרשום במנילה שאני יהיה בדוק גולני???
  6. מה קשור מה מהה מהה?!?!?!? אם אי יבוא אם צהוב יכול להיות שאני יהיה בחוץ כל הדרבי הגדול הזה! ומה אתם באמת משחקים אותה גברים?! אומרים לכם שאי אשפר אוהדי מכבי להיות שם אם צהוב אז אי אפשר!
  7. אווףף יש לי כרטיס ל13 לצערי.. ואני אשכרה לא יבוא צהוב לדרבי איזה באסה זה! תאמינו לי יותר טוב מאשר שלא יכניסו אותי ליתר ביטחון... יאללה מכביי בעז"ה יהיה טוב ביום ראשון רק תביאו את הדרבי!
  8. אני עוד מעט מתגייס ורציתי לשאול שאני יהיה בבקו"ם ואני יבקש גולני אני יהיה ישר בגולני??? (אני פרופיל 97 כן?) אני ממש רוצה להיות בגולניי!!!!!! :\
  9. אני אומר שתחפשו אני לא אמרתי שיש...
  10. אני בן 17 ואני ממש ממש רוצה להיות בגולני אם אני ילך לשאול בבקו"ם שאני רוצה את החטיבה הזאת בטוח יתנו לי גולני? אני פשוט מת להיות שם!!!!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.