Jump to content

מכבי זה אצלי בלב

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Recent Profile Visitors

1,773 profile views
  1. מסי.. עובר יפה את אלברמן.. רץ כל הדרך על האגף.. ו.. נעצר אצל זיו! עבודת הגנה נהדרת!
  2. אני רוצה ללכת על הכיוון של פיתוח אפליקציות הבנתי שהאקריו מתחייבים אחרי הקורס למצוא לך עבודה בין 7000-12000, זה חרטה?
  3. מישהו שמע עליהם? כדאי להתחיל ללמוד שם?
  4. מכבי תל אביב צריכה לשחק רק ב"תל אביב" ? וואלה.. מה אתם אומרים.. כי פשוט יש בתל אביב כל כך הרבה שטחים לבניית איצטדיון.. תפסיקו לזיין תמוח ראשון ותל אביב זה עשר דקות נסיעה, שום "סמליות" די להיות סאחים
  5. יש למישו לינק לשידור במחשב נייד או שהוא יודע על מקום אפשרי לראות בו בקוסומוי בתאילנד? תודה רבה!
  6. איזה חוואה 90 דקות משחק גרוע, גול אחד משום מקום זה מה שמציל אותו פעם בכמה משחקים
  7. בשביל רייכרט זה הגשמת חלום לשחק בהפועל
  8. פה איבדת אותי נכנסת לרשימת המשתמשים חסרי מושג.
  9. לא יקרה אבל נגיד ו... אלירן שודד.. אלירן שודדדד.........
  10. היום סגרנו טיסה הלוך חזור לבנגקוק, ומשם אחרי 3 שעות טיסה לצאנג מיי לצפון עכשיו השאלה שלי היא, אם עדיף לסגור מהארץ עוד טיסות, מלונות טיולים וכל זה, או שעדיף שהכל יתבצע שם? (מדובר על פברואר-מרץ)
  11. לא מבין איך אפשר להוכיח משהו מהסרטון הזה איך אפשר להוציא מילים מתנועות ידיים אפשר לפרש את זה ל 10 משפטים שונים
  12. אני עובד שנתיים במקום העבודה שלי ואני רוצה להתפטר עכשיו השאלה היא אם אני מתפטר אני מקבל פיצויים? או שחייב שיפטרו אותי?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.