Jump to content

ravid

משתמשים רשומים
    177
  • Last visited

Posts פורסם על ידי ravid

1. 51 דקות לפני, פנחס שוף said:

מעניין איזה מקום היינו מסיימים אם היינו משחקים ביד אליהו

סיימנו עונה במאזן 4-13 ככה שאין לנו הרבה מקום לשיפור. אני מעריך שהיינו מנצחים את ברצלונה בהיכל ואז הטבלה היתה נפתחת קצת. 

2. On 16.4.2024 at 16:17, Keano said:

אגב לפי צילומי לוויון נראה שיש פגיעה גם ברמון ואפילו אחת בדימונה, לא יודע עד כמה זה נכון. 

לא מבין למה מנסים לטייח את זה

אתה מתבלבל אחי, אלו מכתש רמון והמכתש הקטן. 

אתם נשמעים כמו עוקבים ערבים של ג'קסון הינקל.

3. On 13.4.2024 at 11:05, ravid said:

באסקוניה זה אגוז רציני לפיצוח. ביום שלישי משחק על עונה. 

פוצח

קצת מזכיר לי את ההצגה מול מונאקו בשנה שעברה. אולי לא יספיק לפיינל פור, אבל וואלה מגיע לנו ליהנות

4. 59 דקות לפני, הרוסונרי said:

אל תהיו נאיביים, ירדן הגנו על עצמם, ועדיין נהרגו להם איזה 3, כל ״הבריתות״ האלה זה חיבוק דב, שבסופו של דבר גורם לנו לא להיכנס לרפיח, לא לתקוף באיראן, ולהמשיך באותה קונספציית הגנה וירידה למקלטים, במקום לתקוף את ראש הנחש, איך אמר הפרסי, כבר אתמול ב6 בבוקר שדות הנפט של איראן היו צריכים לעלות באש, שלא יהיה להם דולר אחד להמשיך לממן את כל השלוחות שלהם, אנחנו נמשיך בקו הזה, ומה שקיבלנו ב7.10, ועכשיו מאיראן זה משחק ילדים. ביום שצבא הגנה לישראל יעבור לצבא התקפה לישראל, ההרתעה שלנו תחזור. 

אחרי שהאמריקנים הפילו כמאה כתב"מים מתאבדים שכוונו על תשתיות חיל האוויר, וכמה ימים לפני הצבעה בקונגרס על צ'ק של 17 מיליארד דולר, לא חושב שאנחנו במקום נוח לשים עליהם קצוץ.

5. לפני1 שעה , רן יעקובי said:

מה לא מעשי? ברגע שיוזמים נגדך כזו מתקפה זה אומר שהכפפות כבר הוסרו.

אין שום הגיון שהמצב ישאר כך, לא הגיוני שיוזמים נגד מדינת ישראל מתקפה כזו שאם לא יכולות הגנתיות מרשימות היה כאן נזק אדיר ומצד ישראל אין תגובת נגד.

זה פשוט בלתי נתפס.

מבחינה צבאית זו מעצמה, שטח עצום, מערכות הגנה אווירית, מרחק גיאוגרפי גדול וללא יתרון הפתעה. זה לא כמו תקיפה בלבנון. זה מאוד מורכב. 

אגב אני לא אומר אם נכון או לא נכון להגיב על זה (זו באמת דילמה), אלא רק שיהיה קשה. 

6. 34 דקות לפני, רן יעקובי said:

במקום ברגע שיצאו הכטבמים האלה מטוסי קרב שלנו יורידו כמה טילים על שדות תעופה או מקורות של איראן חיכינו כמו אפסים למתקפה הזו.
    מתבייש בממשלה הזו עצוב לי שאני חי במדינה הזו וצריך להיות עם ביטחון 0 במדינה שלי.

אם לא תהיה תגובה לדבר הזה אפשר לסגור את המדינה הזו.

איראן זה לא עזה. זה בכלל לא מעשי מה שאתה אומר. 

7. לצערי לאור המצב הביטחוני - אנחנו צריכים אסטרטגית להאריך חוזה לכל מי שפה, עושה עבודה יחסית טובה, ורוצה להשאר. יהיה קשה מאוד להביא לפה שחקנים ומאמנים מהשורה הראשונה. 

8. צר לי לנפץ לך את הבועה, אבל כמעט אף אחד (שאינו ערבי) לא חושב שהמלחמה אינה מוצדקת. הבעיה של העולם היא עם אופן הניהול של המלחמה. יש איזושהי נקודה שבה הטקטיקות שלנו גורמות לנו יותר נזק מתועלת, ואני לא בטוח שהנקודה הזו לא נחצתה. אנחנו צוברים לנו אויב אחרי אויב ומאבדים אשראי בקצב מסחרר. פשוט תסתכל על התגובות של ביידן באוקטובר מול התגובות שלו היום. אתה חושב שאנחנו יכולים להרשות לעצמנו לאבד את התמיכה שלו?

9. לפני1 שעה , Omer said:

הם כרגע לדעתי הולכים על הקטע של לבודד את ישראל, מגה-פיגוע בפריז ייתן לנו מחדש את כל האשראי למלחמות שאיבדנו לאט לאט מאז השבעה באוקטובר, אז קשה לי להאמין שהם יעשו את זה ועוד במקום כל כך בולט. מקווה כמובן שלא אתבדה.

זה ביבי שמבודד את ישראל, לא הם

10. לפני5 שעות , כהן said:

שאלה לי אליך- חלילה וחס מפסידים להם במשחק הקרוב, אח"כ מוציאים תיקו בב"ש, ובשקט בשקט בתוך שבוע הפער מצטמצם לחמש, גם אז אתה בטוח שזה שלנו?.. 

התרחיש הסביר לדעתי הוא שנוציא 4 נקודות מ-2 המשחקים. אם נפשל והפער ירד ל-5 אז אני אשים סכין בין השיניים להמשך. 

11. 1 hour ago, כהן said:

שני משחקים נגד חיפה, שניים נגד ב"ש, סכנין חוץ שאתה לא מנצח שם, ריינה שכבר הוציאה ממך נקודות, ואפילו החיפה הסימפטית יותר שיבואו נגדך באטרף לאחר שיריצו עליהם קמפיין כאילו שיפתחו מולנו את הרגליים. עם הקבוצה של העונה, תצפה תמיד לגרוע ביותר, מקסימום תופתע.. 

די אחי

תסתכל על המצב בצורה אובייקטיבית: חיפה שבעים אחרי 3 אליפויות רצופות, הם לקחו 1 מ-9 הנקודות האחרונות (אנחנו עם 18/18 אגב). מספר שחקני מפתח עזבו או פצועים והם עם הלשון בחוץ מעונה ארוכה במיוחד ו-3 נקודות מתחת להם בטבלה נמצאת באר שבע שנלחמת איתם על המקום השני. הם כבר על המזרן, צריך רק להוריד עליהם את הפיניש ונעשה את זה ב-2 המחזורים הבאים. 

12. 10 דקות לפני, Cosmic said:

מה יכול להיות היסטורי בעונה הזו ? 

גם אם נניף בסוף, זו כנראה תהיה המכבי האלופה החלשה ביותר שראיתי. תחרות ראש בראש עם קלינגר, אבל לדעתי נופלת גם ממנה. 

אתה תחת ההשפעה של השנים שאחרי אותה אליפות. הקבוצה של קלינגר שזכתה הייתה פנטסטית.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.