Jump to content

ravid

משתמשים רשומים
    177
  • Last visited

Everything posted by ravid

1. אני מאוד אודה למי שימצא לי תמונה גדולה וברורה של הגרוק
  2. לא חכמה. הם בטח זרקו 5000 זריקות ושמו בקליפ את אלה שנכנסו
  3. בעירוני ראשון ציטשווילי דווקא היה מעולה. הוא אפילו הכניע את שטראובר בבלומפילד (במשחק שנגמר 10-1 למכבי אבל מי סופר)
  4. זיתוני כבר לא הבקיע גול 4 שנים! אתם קולטים! הוא קשר. אמנם קשר דפנסיבי אבל לא לתת גול במשך 4 שנים? הביתה
  5. ravid

ACAB

ידפוק היית צריך לדפוק ספרינט של החיים ולא לראות את שני המנייקים יותר לעולם
  6. חחחחחחחחחחח הודעה מצחיקה את מודה שהיא מהמכוערות בעולם
  7. איזה ענק זה יהיה אם מכבי חיפה יפסידו לנו אבל בכל זאת יזכו באליפות. איזה חגיגות עצובות יהיו להם והם בטח יקללו את רוני לוי כל המשחק ואחריו כשהשחקנים ירוצו עם הדגל עצובים.
  8. תקראו אחים שלי. שווה לכם אתם תהנו פשוט התחלתי לכתוב ולא יכלתי להפסיק. מכירים כשזה קורה?
  9. הבנאדם הזה גאון. הלך קנה ארנבת, בנה אתר לא-מדהים-במיוחד באינטרנט, והוא עושה מזה כסף מעולה בלי להזיז אצבע. והאמריקאים המטומטמים האלה משלמים.
  10. רובכם, בעיקר הצעירים בין הקוראים, מכירים ודאי את משפחת המומינים המיתולוגית שגרה בעמק רחוק מופלא ומוזר. המומינים. המשפחה הורכבה מההורים- מומין אבא ומומין אמא, בנם מומין טרול, חברתו הקרובה סנורקה, אחיה סנורק, מאי הקטנה, סניף הקנגרו וסנופקין הצועני. הנה תזכורת למען אלו שלא ראו טלוויזיה, או שהיו מסטולים באותה תקופה: הסידרה המצליחה הכתה גלים ב-27 המדינות שבהן שודרה, והפכה את צוות השחקנים, שהיה אלמוני ערב עליית הסדרה, לכוכבים בדרגה בין לאומית. ההצלחה לא פסחה גם על ישראל, ואמנם שידור הסדרה החל כאן שנתיים לאחר שעלתה לראשונה בפינלנד, אבל כבר לאחר הפרק הראשון הפופולריות כבר היתה בשמים, המרצ'נדייז נחטף מהמדפים, ומועדוני מעריצים צצו כפטריות אחרי הגשם. הכוכב הגדול של הסדרה היה מומין טרול, אשר היה אז בן 12 בלבד. טרול הפך תוך חודש משחקן אלמוני שעיקר פרנסתו בהצגות נמוכות תקציב במתנ"סים שכונתיים, לכוכב ידוע ברחבי העולם שמגיע ממקום למקום במסוק ומתלבש במיטב בגדי המעצבים. מומין, היום אסיר בכלא פדרלי באשמת עבירות פדופיליה, מספר מתאו בכלא: "אני זוכר את זה כאילו זה היה אתמול. ההצלחה היתה מדהימה. בתקופת השיא של הסדרה לא יכולתי לצאת לרחוב כי מעריצים היו מחכים לי 24 שעות ביממה מחוץ לדלת. זאת היתה תקופה פרועה מאוד. הפכתי מילד אלמוני לסלבריטי מבוקש". הנה חשיפה: בחוזה של כל אחד משחקני הסדרה המצליחה נקבע סעיף שבו נאמר כי 10 שנים לאחר שידור הפרק האחרון בעונה האחרונה של הסדרה, יתכנס הצוות לצילום ספיישל איחוד חד פעמי, שהיה אמור להקרות בשם- "המומינים- האיחוד". היום, 10 שנים וחודשיים בדיוק אחרי שידור הפרק האחרון ומסיבת הפרידה שנערכה מיד אחריו באולפן ההקלטה (שמקומו נותר חסוי עד היום), היה אמור להיות משודר ספיישל האיחוד, אבל התוכנית מעולם לא צולמה. ליום הצילומים המיוחד שנקבע הגיעו רק 3 מהשחקנים- מומין אמא, סנופקין וסנורקה, ולכן לא ניתן היה לצלם את פרק האיחוד. מומין אמא מספרת: "עצוב לי לראות את מה שקרה לצוות של הסדרה הזאת. רובם היו חבר'ה צעירים, אמביציונים, מלאים מוטיבציה. המוות של מר המיולין פשוט שבר חלק מהם". מר המיולין הוא הזקן החביב שהופיע בסדרה בתור השכן החביב ובעל חוכמת החיים שאהב לצפות בציפורים ולאסוף פרחים. מומין אמא מספרת: "M היה מין אבא לכולנו. החבר'ה הצעירים העריצו אותו, המבוגרים השתדלו ללמוד ממנו כמה שיותר, ובאופן כללי כולנו ראינו בו כמן מודל לחיקוי ולהערצה" מר המיולין נפטר כ-3 שנים לאחר שידור הפרק האחרון בסדרה, כתוצאה מסיבוכים שנגרמו עקב נשיכת נחש בזמן שעבד בחממה הפרטית שלו. הוא המשיך לשחק בתאטרון הקהילתי ללא תשלום עד יומו האחרון, ובקרוב תעלה על במת ברודווי הצגה על חייו של המיולין בכיכובו של מרלון ברנדו. מר המיולין ז"ל. צילום: רויטרס. סיפורו של המיולין הזקן הוא אחד בלבד מתוך רבים. נדמה שקללה רובצת על צוות השחקנים של הסדרה. קללת המומינים. כמעט כל אחד ואחד מהשחקנים עבר טרגדיה או שחייו נהרסו מסיבה זו או אחרת. כעת נסקור את מהלך חייהם של כוכבי הסדרה ב-10 השנים שחלפו מאז שידור הפרק האחרון: מומין טרול: טרול היה הכוכב הגדול של הסדרה אבל ההצלחה לא עשתה לו טוב. מומין היה בן 9 כשהסדרה עלתה לאוויר ובן 14 כשהיא ירדה. היה נראה שכל העולם נתון לרגליו של הנער הצעיר. הוא היה מפורסם, עשיר, מצליח והיתה לו חברה יפה. קראו לה סנורקה. לאחר סיום הסדרה התפתח רומן בין השניים והם החליטו להתחתן בגיל 18 בלבד. סנורקה מספרת: "מומין? כן הוא סיפור מיוחד. התחתנתי איתו בגיל 18. הוא הפך מטרול רגיש ומקסים לעצבני ומעורער. כן, זאת היתה טעות להתחתן איתו. לפחות פעם בשבוע הוא היה חוזר באמצע הלילה מסריח מאלכוהול ועם ליפסטיק על הבגדים. תמיד כששאלתי אותו מה הוא עושה, הוא היה צועק עליי. לא יכלתי להמשיך ככה". הנישואים נמשכו חצי שנה בלבד וסנורקה טוענת שהם עדיין בקשר ידידותי. מומין אמא מספרת על בנה: "עסקי השעשועים הרסו את הבן שלי. הוא היה מגיע לצילום באיחור של כמה שעות, כשהוא שיכור ולפעמים אפילו מסומם. היום לשמחתי הוא נקי כבר שנתיים, ואמור להשתחרר מהכלא תוך שנה וחצי" לפני שנתיים וחצי, בהיותו בן 21, ערכה המשטרה פשיטה על ביתו של מומין במטרה לחפש סמים. מלבד כמה גרמים של קוקאין היא מצאה שם את הכוכב מקיים יחסי מין עם קטינה בת 14. מומין הורשע בבעילת קטינה בהסכמה ונידון ל-4 שנים בכלא, מתוכם ריצה כבר חצי. בשיחה מהכלא אמר מומין: "יש הרבה אנשים שרצו לראות אותי נופל, אז תפרו לי תיק. היא אמרה לי שהיא בת 18, ונראתה לפחות בת 20. איך הייתי אמור לדעת שהיא בת 14? וחוץ מזה אין לי בכלל איבר מין, אז איך המשטרה טוענת ששכבתי איתה?" מומין וסנורקה בימים יפים יותר. צילום: א.פ. מומין אבא: כאשר שאלתי אותה לגבי מומין אבא, החלה מומין אמא לבכות. מומין אבא, שהיה דמות לחיקוי ע"י מומין וצעירי הסדרה, ואף נבחר ע"י אגודת השמרנים האמריקאית בתור הדמות החינוכית של השנה, נפטר לפני שנתיים מסרטן ריאות. "המקטרת שכל כך אהב לעשן הרגה אותו" מספרת מומין אמא תוך כדי דמעות. סניף: סניף הקנגורו הפחדן היה מהדמויות האהובות על ילדי העולם במשך שנים, ואף זכה באמי על תפקידו בסדרה. איכשהו סניף הוא מהיחידים שהצליח להתגבר על קללת המומינים. לאחר ירידת הסדרה המשיך סניף בתור שחקן בעיקר בפרסומות, ומאוחר יותר עבר לשחק בתאטרון וקיבל תפקיד בהצגה "CATS" בברודווי. לאחרונה עשה קאמבק כושל לטלוויזיה בתור דמות שולית בסדרה "פוקימון" והחזיק שם 14 פרקים בלבד. סניף לא הגיע לפרק הצילומים עקב מות סבו, שנהרג ע"י ציידי קנגרו בלתי חוקיים באוסטרליה. בשיחה טלפונית איתו, אמר הקנגרו: "המומינים היתה התקופה היפה בחיי. אני עדיין בקשר עם רוב הצוות, חוץ מכמה שממש לא שווים התייחסות." הוא מתכוון כמובן לסנורק. סנורקה: "סניף ואחי לא מדברים כבר 5 שנים מאז שסניף תפס את אחי עם אשתו. אם תשאל אותי שניהם מתנהגים כמו ילדים". סניף עם סנורקה בהפסקה במהלך הצילומים. "הקנגרו הכי מפורסם בעולם"- ABC. צילום: א.פ. מאי הקטנה: מאי הקטנה היא סיפור טראגי של ממש. הקומיקאית (שאגב היתה בת 30 ביום ירידת הסדרה) המשעשת שהיתה ידועה כילדה שובבה והרפתקנית ומלאת שמחת חיים, הפכה בחיים שלאחר "המומינים" להפך המוחלט מהדמות שלה בסדרה. השנתיים שאחרי ירידת הסדרה מהמסכים היו מעולים עבור הג'ינג'ית האנרגטית. היא העלתה מופע סטנד אפ בשם "כמה קטנה ככה שובבה" שהיתה סולד-אאוט במשך שנה רצוף והכניס לכיסה מיליונים. היא הופיעה בתוכניות אירוח מצליחות כמו ג'יי לנו, דיוויד לטרמן, ונסעה לבקר ביפן וסין, שם ההיסטריה סביבה היתה מטורפת והיא כמעט נחנקה מאהבת המעריצים. כלפי חוץ הכל היה מצויין אבל בליבה של הכוכבת התרחש ההפך. היא החלה לשקוע בדכאונות שהחלו אחרי פרידתה מהבעל גארי קולמן (שיחק את הילד הקטן ארנולד בסדרה על טעם ועל ריח) ונמשכו עם התמכרותה למשככי כאבים. לפני 7 וחצי שנים, שנתיים וחצי אחרי ירידת הסדרה ובעיצומה של קריירה משגשגת, מאי הקטנה נמצאה ללא רוח חיים בדירתה במנהטן. היא היתה קשרה חבל לצווארה וקפצה משולחן המטבח וכך תמה לה עוד קריירה מבטיחה. כאשר שאלתי את גארי קולמן האם יש לו חלק בהתאבדות של אשתו לשעבר, כל מה שקיבלתי בתגובה היה: "what you talkin' about willis?" סנורקה: המומינית המתוקה, שהיתה נערצת ע"י מיליוני ילדות צעירות, פרשה מעסקי השעשועים אחרי ירידת הסידרה. בגיל 18 כאמור התחתנה עם מומין וחצי שנה לאחר מכן הם התגרשו בטונים צורמים. סנורקה, מהיחידים שהגיעו לפרק האיחוד מספרת: "אני? החיים שלי הם נורמלים לחלוטין. פרשתי מעסקי השעשועים אחרי הסדרה והיום אני נשואה באושר לבעלי מזה שנתיים. אני אגלה לכם סוד- אנחנו מצפים לטרול קטן בעוד כמה חודשים! כיום אני עדיין בקשר עם כל הצוות שנותר בחיים. עצוב לי מאוד שמהסדרה הנהדרת הזאת ומצוות השחקנים המדהים נשארו בעיקר זכרונות ופרקים ישנים." סנורק: המדען המחונן נפצע קשה בתאונת אופנוע כחודשיים בלבד אחרי שהסדרה הסתיימה. הוא שבר 14 עצמות בגופו ונאלץ לעבור תהליך שיקום שנמשך 30 חודשים, אך היום הוא כמעט כמו שהיה לפני התאונה, מלבד פגם קטן בדיבור. סנורק כאמור מסוכסך עם סניף כבר מספר שנים ולכן לא הגיע לצילומי פרק האיחוד. הוא סירב להגיב לנושא. כיום סנורק מתפרנס מתפקיד מנהל צוות בידור במלון בסאן פרנסיסקו. לפני חצי שנה הוא נצפה רוקד ריקוד צמוד במיוחד עם דיווה במועדון דראג בעיר. הוא סירב למסור תגובה גם בנושא הזה. סנורקה גילתה לנו: "השיקום של סנורק כמעט פירק את המשפחה מבחינה כספית ומורלית, אבל אני שמחה שיצאנו מזה. לגבי השמועות עליו- ככל הידוע לי סנורק אינו ביסקסואל, וגם אם כן, זה עניינו בלבד" מומין אמא: מומין אמא כיום אלמנה אך זה לא מנע ממנה להגיע לצילומי הפרק המיוחד, שלא התקיימו כאמור. מומין אמא מתפרנסת בימים אלו מהפצת קו מוצרי קוסמטיקה והלבשה תחתונה הנושא את שמה. מימין: מומין אמא ומומין אבא בימי הזוהר. צילום: ערוץ 1 סנופקין: את סנופקין, שכן הגיע לצילומים אבל היה עסוק רוב היום בדיבור בפלאפון, כמעט ולא ניתן לזהות. את מראה הצועני הנודד שלו והמפוחית החליפו חליפת ארמני ופלאפון קוראני משוכלל. תוסיפו לזה עוד 40 קילו ותקבלו את המתכון לאיש עסקים מלוטש. סנופקין הואיל בטובו להקצות לנו 5 דקות לראיון איתו: ש: "סנופקין שלום. כמעט לא זיהיתי אותך" סנופקין: "כן. אומרים לי את זה הרבה. עכשיו כשאני יושב רוב היום במשרד החדש שלי, העלתי קצת משקל" ש: "והבגדים?" סנופקין: "אי אפשר לנהל עסק מצליח כשאתה נראה כמו חוראני. זה סנופקין הישן. את המפוחית אני כבר לא זוכר איפה שמתי. נדמה לי שנתית אותה לבן שלי" ש: "יש לך ילדים? בני כמה הם?" תשובה: הגדולה בת 6 והקטן בן 4" ש: "מה אתה אומר על מומין והפרשה?" סנופקין: "אני לא יכול להגיד שאני מופתע. הבנאדם היה נשוי לסנורקה הפריג'ידית הזאת. לא פלא שהוא היה מתוסכל מינית לא ככה?" ש: "ולגבי הריב של סניף וסנורק?" סנופקין: "אני לא מאמין שסנורק הפייגעלך הזה באמת מסוגל לגעת בבחורה. אבל אם זה נכון, אז אני במקום סניף הייתי מטפל בזה טוב מאוד, אם אתה מבין למה אני מתכוון..." זהו. 10 שנים עברו, שום פרק איחוד לא צולם וניצולי קללת המומינים מנסים לשרוד ולא לגמור כמו חבריהם לצילומם. הסדרה שהיתה קאלט, והיא עדיין כזאת, גרמה לכוכביה לטרגדיות, אסונות וטעויות שהסתיימו אפילו במוות, כמו במקרים של מומין אבא, מאי הקטנה והמיולין, או במאסר כמו במקרה של מומין טרול. לנו המעריצים ישארו רק שידורים חוזרים וקלטות של הסדרה המצויירת הטובה ביותר.
  11. כבר עדיף היה לו להתחתן עם נימני
  12. זה שלא נבוא לא יזיז לו. אתם יודעים מה מפריע לי? שכשאנחנו או הפועל תל אביב נוסעים לקרית אליעזר (וזה תופס לעונות שבהן הפועל ומכבי חיפה נלחמו ראש בראש על האליפות ומשחקים בינהן היו משחקי עונה) אנחנו מקבלים את היציע המוזנח מאחורי השער, 40 מטר מהמגרש. עד ששטראובר דופק ספרינט לקהל אחרי הניצחון כבר נתפס לו שריר. לעומת זאת כשהם מגיעים לבלומפילד הם מקבלים שליש איצטדיון, כולל שער 7 שזה מקומות מצויינים. לוני צריך לתת להם את שער 5 במחירים של 110 ו-55 ושימותו שם
  13. מי פוצץ חצי יד אליהו בגרפיטי "8 בדם"?
  14. בוא אני אלמד אותך ואת כולם שיטה שלמדתי במהלך 12 שנות הלימוד שעברתי. כשצריך לעשות בוק ריפורט, אתה לוקח ספר מוכר שכולם מכירים את הסיפור שלו, לוקח אותו באנגלית מהספריה ומסכם אותו לפי מה שאתה יודע. עשיתי את זה עם בן המלך והעני, רובינזון קרוזו ועוד... אגב זה לא עובד על הארי פוטר, אבל על שר הטבעות דווקא כן
  15. וואלה האמת שכבר הסתובבתי בהולנד אבל אני לא כל כך זוכר לפחות שיהיה גרפיטי מושקע
  16. אפשר להגיע לאירופה גם מהמקום השלישי וגם אם נזכה בגביע (או שנפסיד בגמר למכבי פ"ת). אפשר לנצח את חיפה, ואז הם לא יחגגו עלינו אליפות.
  17. בהתחלה זה נראה מגניב והכל, אבל במבט שני זה גורם לי לחשוב על הישראלי המכוער. הולנדים שיסתובבו שם יראו את זה ומה הם יחשבו לעצמם? שזה גועל נפש ושאנחנו בושה של עם.
  18. תעשה לכלבה תספורת. זה גם יעיף את הקרציות וגם יהיה לה כיף יותר בקיץ
  19. לדעתי המכשולים הגדולים ביותר לגביע בפני מכבי הם הפועל חיפה, וכמובן שמכבי פ"ת. אני קונה שחזור של הגמר מ-2001. מה לדעתכם יותר נדיר? צמד של אמבמבה, גול של מארקש או ניצחון חוץ של מכבי עם שלישיה?
  20. פיראוס זאת עיר שכנה של אתונה. הן בערך כמו בת ים וחולון. עדיין לא משנה את העובדה שזה אחד המשחקים הטעונים באירופה
  21. ravid

7 ימים

יש את זה באינטרנט?
  22. פנאתינייקוס- אתונה. אולימפיאקוס- פיראוס. זה בכלל לא דרבי.
  23. מכבי חיפה קיבלו פנדל. עידן טל מצמק מהנקודה ל-2-1. המשחק הזה רחוק מלהיות גמור
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.