Jump to content

ravid

משתמשים רשומים
    177
  • Last visited

Everything posted by ravid

1. זה מופנה אליי? כי אם כן תודה, לקחתי את זה כמחמאה
  2. בכל קבוצה שאייל שיחק בה באנגליה היה אותו סיפור הוא התחיל מעולה, אבל בהמשך או שנפצע או שהסתכסך עם המאמן והאוהדים, ולא שיחק כמה חודשים. וזה שהוא שחקן טוב וקצת חוצפן לא עושה אותו מכביסט.
  3. הוא היה אפיפיור סבבה. לאדם במעמדו יש אולי את ההשפעה הכי גדולה בעולם אבל תחשבו על זה שהוא אף פעם לא אמר משהו נגד ישראל או העם היהודי (או לפחות אני לא זוכר אותו אומר משהו כזה).
  4. תודה רבה לנבחרת על שבמשך שבועיים גרמת לי לשכוח כמעט לגמרי מהכדורגל של מכבי העונה ומהעונה הגרועה הזאת באופן כללי. אלה היו השבועיים היחידים בשנתיים האחרונות שבהם הייתי מרוצה מכדורגל ונהנתי במשחקים. עכשיו, אין מה לעשות. חוזרים למציאות.
  5. זאת אחת המתיחות הכי גרועות שנתקלתי בהן. הם ממש ממש השקיעו בזה אבל עשו את זה בצורה הכי לא אמינה שיש
  6. זה ידוע שהתקשורת בארץ תמיד חוזרת על אותו דפוס במשחקי הנבחרת: מנפחים הכי הרבה שאפשר את הבלון. זאת אומרת במשך השבועיים שלפני המשחק נותנים כל יום כותרות ראשיות למשחק בעיתונים, מדברים עליו המון. העיתונים תמיד שמים כזה מונה שסופר לאחור את מספר הימים עד המשחק וכו' ובקיצור מנפחים את זה ועושים מישראל ברזיל. אחרי זה בא המשחק, ישראל מפסידה לרוב כי בתכלס היא פחות טובה מהקבוצה השניה, ואז מה כתוב בעיתונים? "אפסים, הבועה התפוצצה, לוזרים, חסרי אופי, בעיה מנטאלית" וכאלה דברים. תכלס התקשורת בונה ציפיות כדי להרוס אותן אחרי זה. ואם במקרה הנבחרת מצליחה במשחק אז חוגים כמה ימים, וחוזרים על הדפוס במשחק הבא.
  7. לדעתי זה לא רעיון טוב, כי אסור לשייך את הקהל במשחקי הנבחרת לקהל של קבוצה מסויימת. הקהל של הנבחרת צריך להשאר קהל מעורב של כל הקבוצות בלי גושים נפרדים ובלי זהות של קבוצה מסויימת. רק של הנבחרת.
  8. מי בדיוק יצור מצבי הבקעה? אין לך שחקן כזה כיום. מכבי של היום קבוצה אפורה ויש לה בעיה בחלק הקידמי. גם הפועל כזאת אבל לפחות השחקנים של הפועל יודעים מה צריך לעשות בשביל לנצח דרבי- לשרוט, לנשוך, לפוצץ ולכסח. והקרדיט על זה הוא של שייע.
  9. השיטה של שייע לנצח דרבים ברורה כשמש- לפני המשחק הוא נותן הוראה לשחקנים שלו לפצוע שחקן הגנה של מכבי כבר בדקות הראשונות. הם עושים את זה (היום יקיר שינה ודרבי שעבר סטרול) וזה גורם למכבי לבזבז חילוף, לאבד שחקן הרכב יקר בחוליה האחורית ולהוציא את מכבי משיווי משקל באופן כללי. קלינגר והשחקנים- תלמדו משייע. בדרבי הבא אני מצפה שתלכו להם על הרגליים.
  10. ממה בדיוק אתה מתאפק? לקרוא לו כוכב פורנו?
  11. תחשבו רגע. על כמה עצומות חתמתם בחיים שלכם? וכמה מתוך מה שחתמתם התקיים בסוף? עצומות זה דבר שנוער לכשלון. בכל ההיסטוריה של בני האדם לא נראה לי שהיתה עצומה אחת שאשכרה עשתה משהו. בטח שזאת לא תגרום לקלינגר לעזוב.
  12. התגובות שלנו (אוהדי מכבי) מאוד מזכירות את התגובות של האדומים לפני הדרבי השלישי בעונה שעברה (1-0 מסיקה). הבועל באו בטירוף לאותו משחק וגם הקהל שלהם התייחס למשחק הזה כמו למינימום גמר ליגת האלופות. המזל שלנו היה שהיתה להם בעיה מנטלית מולנו באותה שנה וגם גול מוקדם של מסיקה שבר אותם. אז תזהרו במילים ובציפיות שלכם.
  13. קנית בלאן או בהתאחדות? כי לאן השקרנים אמרו לי בטלפון שאין נוער לכל האיצטדיון אז לקחתי מחבר לשער 11 רמאים מסריחים. תמיד אותו סיפור
  14. עדיין יש סיכוי לגביע
  15. זה מה זה לא מתאים לפורום. באמת כאילו יוזמה יפה מאוד וגם אני הכרתי את רענן מהחטיבה אבל לא צריך להתעסק בכל זה בפורום באינטרנט.
  16. גם אני פעם התלהבתי מהילוכים והתבאסתי כי האוטו של ההורים שלי אוטומט. אחרי חודש על אוטומט אני כבר לא זוכר מה זה הילוכים.
  17. חשבתי שקרב ק' ב-ק' זה קלינגר מול קאפלו
  18. איכס גועל נפש. זה כמו לזיין את שייע
  19. אחד השלומואים אמר לי שהוציאו רק 250 כרטיסי נוער לשער 11. לידיעתכם
  20. אני הכי אוהב את: "כמו אש אש על הפנים זה בא ושורף אותי מבפנים זה כמו אש על הפנים" נכון אני יודע, אבל על הזין שלי. זה מצחיק. ואני גם אוהב את: שללללףףףף אתה גדול איך עשית לירון ליפקין את הגוף כחול במ-כ-ו-ת
  21. כל האנשים האלה הם דפוקים בשכל. משקיעים את כל הזמן שלהם אך ורק בקבוצת כדורגל במקום לעשות איתו משהו יותר טוב. תארו לכם שהם היו משקיעים את כל זה בעזרה לקהילה או במצוות או וואטאבר. אולי אז ארגנטינה לא היתה במשבר כלכלי כזה עמוק. תאמינו לי זה אולי נשמע מגניב אבל יש דברים הרבה הרבה יותר חשובים מזה
  22. לפחות אנחנו יודעים לקרוא פקס, נכון מר צ'יזיק?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.