Jump to content

ravid

משתמשים רשומים
    177
  • Last visited

Everything posted by ravid

1. גם לראשון הוא הגיע
  2. 1. נערת ליווי (בואו לא נמחזר את הבדיחה הזאת 70 פעם) 2. נהגת משאית 3. המורה הכלבה שכולם שונאים 4. מנהיגת ארגון פמיניסטיות יאללה תנו עוד
  3. זה ממש דפוק שמורידים את הפורום רק בטורנירי אוהדים ומשחקים שאני לא בא אליהם
  4. אתה לא קולט משהו במצב שלנו כרגע זה לא משנה איך מכבי שיחקה. מה שמשנה זה ששוב יצאנו בלי נקודות. שוב הפסדנו. המחמאות על הזין שלי. אנחנו צריכים מחמאות או נקודות כדי להשאר בליגה?
  5. אם אי פעם יתפסו את עזמי בשארה דינו, אני מקווה, יהיה מוות
  6. אנחנו לא רוצים את מכבי ככה, משחקת טוב ומפסידה. אנחנו רוצים את מכבי מנצחת ולשם שינוי גם מבקיעה שערים, הפעולה שעליה משחק הכדורגל מבוסס. עם מלחמה והקרבה לא נשארים ליגה. עם גולים לעומת זאת כן. ועם כל ההתלהבות הזאת שלכם, אם יבריץ' היה מקבל אדום בדקה ה-8 היינו יוצאים משם עם 5
  7. בשורה התחתונה: עוד הפסד עוד משחק שבו לא כבשנו (חמישי ברציפות) 1 מ-21 פחות מ-3 נקודות מול בני יהודה ואפשר לסגור את הבאסטה
  8. נה נה נה נה נה נה נה נה נה
  9. יותר בכיוון של: מעשנים כל הלילה ואחר כך שותים
  10. בכל יום שישי יש מסיבה צריך רק לדעת לבחור אותה אבל היום ספציפית יש קמפינג בפלמחים
  11. יום ראשון דכאון יום שני עצבני יום שלישי לא נגמר רביעי מיותר וביום חמישי מצב רוח חופשי זה כבר סוף השבוע ומחר יום שישי
  12. עשיתם לי מרודי חדד תיירי הנרי? שחקן טוב, רואים שיש לו הרבה כשרון. הבעיה היא שהוא לא מבטא אפילו חצי מהכשרון שלו. שחקן בסדר, מהפחות גרועים אבל ספציפית למשחק בטדי הוא לא מתאים כי במשחק כזה צריכים גרזנים שישימו דגש יותר על כסאח והקרבה ופחות על משחק יפה לעין ואטרקטיבי. הוא יכול להיות זה שיעלה מהספסל וינסה לעשות שינוי.
  13. איי 18 תגובות בנושא על תינוק ערבי מעוות ואף אחת לא הצליחה להצחיק מה קרה לנו?
  14. לא שווה לסכן על טופס כזה 100 שקל
  15. עמית אל תזלזל יש תמיד סיכוי קטן שחלית במשהו רציני וגילוי וטיפול מוקדם יכולים מאוד לעזור לך אני ממליץ לך בחום ללכת לעוד רופא שיבדוק אותך ואולי ישלח אותך לבדיקות מקיפות יותר. נכון שהסיכון שזה משהו רציני נמוך אבל אסור לזלזל כשזה מגיע לבריאות שלנו. (ראיתם? ככה עושים את זה!)
  16. הכלא לא יקבל אותך אין לך כלא על תנאי, הנפקדות שלך קצרה יש מצב שעל נפקדות כזאת בכלל לא תלך לכלא
  17. שמש דפ"ר זה דירוג פסיכוטכני ראשוני הכי נמוך זה 20 והכי גבוה 90, זה הולך בקבוצות של 10 הדפ"ר זה התוצאה של המבחן הפסיכוטכני בצו הראשון. זה מבחן שעושים מול מחשב שיש בו שאלות עברית, קצת מתמטיקה פשוטה, הגיון ועוד קב"א זה ראשי תיבות קבוצת איכות זה ציון שנע מ-43 ל-56 (56 הקב"א הכי גבוהה כאמור). הקב"א נקבעת לפי שקלול של הדפ"ר, ראיון אישי עם חיילת בצו הראשון ומצב משפחתי ואישי (למשל מישהו יתום יורידו לו על זה נקודות ומישהו שאין לו 12 שנו"ל יכולים גם להוריד על זה). קב"א קובע איזה תפקידים אתה יכול לעשות. למשל קורס טיס אתה יכול להתקבל עם קב"א מינימלית של 55, לקצונה אתה יכול לצאת עם 53 ומעלה וכו' וכו' לכל תפקיד שדורש מיונים יש קב"א מינימלית שדרושה כדי לקבל זימון. קאפיש?
  18. צריך שעון פשוט, לא משהו שיקרוץ לגנבים כמו ג'י שוק שעון דיגיטלי שיראה שעה ויהיה לו סטופר
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.